ЛИГА ЕВРОПА, ПЪРВИ КВАЛИФИКАЦИОНЕН КРЪГ
Интер (Баку, Азер) – Транс (Нарва, Ест)
Сеница (Слвк) – МТК (Унг)
Тирана (Алб) – Гревенмахер (Люкс)
Торпедо (Кутаиси, Гру) – Актобе (Каз)
Борац (Баня Лука, БиХ) – Челик (Чгора)
ФК Баку (Азер) – Мура (Слвн)
Елфсборг (Шв) – Флориана (Мал)
Ренова (Мак) – Либертас (СМар)
Санта Колома (Анд) – Осиек (Хър)
Ягодина (Сър) – Ордабаси (Каз)
Диферданж (Люкс) – Рунавик (Фар)
Розенборг (Нор) – Крусейдърс (СИрл)
МиПа (Фин) – Сефн Друидс (Уелс)
Шяуляй (Лит) – Левадия (Ест)
Бохемианс (Ейре) – Тор Акурейри (Исл)
ФК Сараево (БиХ) – Хибърниънс (Мал)
Твенте (Хол) – Санта Колома (Анд)
Рудар (Чгора) – Ширак (Арм)
Фламуртари (Алб) – Хонвед (Унг)
Дачия (Мол) – Целе (Слвн)
Судува (Лит) – Даугава (Лат)
КуПС Куопио (Фин) – Ланели (Уелс)
Калмар (Шв) – Клифтънвил (СИрл)
Викингур (Фар) – Гомел (Блрс)
Хафнарфьордур (Исл) – Ешен-Маурен (Лих)
Лех (Познан, Пол) – Жетису (Каз)
Хазар (Азер) – Номе Калю (Ест)
Биркиркара (Мал) – Металург (Скопие, Мак)
Зета (Чгора) – Пюник (Арм)
Теута (Алб) – Металурги Рустави (Гру)
Олимпия (Любляна, Слвн) – Жюнес (Люкс)
ЕБ Стреймур (Фар) – Гандзасар (Арм)
Сейнт Патрикс (Ейре) – Вестманея (Исл)
Металурс Лиепая (Лат) – Ла Фиорита (СМар)
ДжДжК Юваскила (Фин) – Стабек (Нор)
Зимбру (Мол) – Бангор Сити (Уелс)
Скендия (Мак) – Портадаун (СИрл)
Заб.: Първите срещи са на 5 юли, а реваншите са на 12 юли
ЛИГА ЕВРОПА, ВТОРИ КВАЛИФИКАЦИОНЕН КРЪГ
Хазар (Азер)/Номе Калю (Ест) – Лех (Познан)/Жетису
Участник от Турция* – Сейнт Джонстън (Шот)
Хайдук (Сплит) – Сконто (Лат)
АИК (Шв) – Хафнарфьордур (Исл)/Ешен-Маурен (Лих)
Ренова (Мак)/Либертас (СМар) – Викингур (Фар)/Гомел (Блрс)
Нафтан (Блрс) – Цървена звезда (Сър)
Войводина (Сър) – Судува (Лит)/Даугава (Лат)
ДжДжК Юваскила (Фин)/Стабек (Нор) – Зета (Чгор)/Пюник (Арм)
Йънг Бойс (Швейц) – Зимбру (Мол)/Бангор Сити (Уелс)
Локомотив (Пловдив, Бъл) – Витес (Хол)
ФК Тирана (Алб)/Гревенмахер (Люкс) – Алесунд (Нор)
Металург (Донецк, Укр) – Борац (БиХ)/Челик (Чгора)
Макаби (Нетаня, Изр) – КуПС Куопио (Фин)/Ланели (Уелс)
Млада Болеслав (Чех) – Бохемианс (Ейре)/Тор Акурейри (Исл)
Шяуляи (Лит)/Левадия (Ест) – Анортозис (Кип)
Милсами (Мол) – Торпедо (Кутаиси, Гру)/Актобе (Каз)
Славен (Хър) – Шкендия (Мак)/Портадаун (СИрл)
Сервет (Швейц) – ЕБ Стреймур (Фар)/Гандзасар (Арм)
Твенте (Хол)/Санта Колома (Анд) – Интер (Турку, Фин)
Жалгирис (Лит) – Адмира Вакер (Ав)
Санта Колома (Анд)/Осиек (Хър) – Калмар (Шв)/Клифтънвил (СИрл)
Слован (Братислава, Слвк) – Видеотон (Хол)
Рапид (Букурещ, Рум) – МиПа (Фин)/Сефт Друидс (Уелс)
Виктория (Пилзен, Чех) – Теута (Алб)/Металурги Рустави (Гру)
ФК Баку (Азер)/Мура (Слвн) – ЦСКА (София, Бъл)
Интер (Баку, Азер)/Транс (Нарва, Ест) – Астерас Триполис (Гър)
Гент (Бел) – Диферданж (Люкс)/Рунавик (Фар)
Анжи (Рус) – Фламуртари (Алб)/Хонвед (Унг)
ФК Сараево (БиХ)/Хибърниън (Мал) – “Левски” (Бъл)
Мателургс Лиепая (Лит)/Ла Фиорита (СМар) – Легия (Варшава, Пол)
Шахтьор (Солигорск, Блрс) – Рийд (Ав)
Бней Йехуда (Изр) – Рудар (Чгора)/Ширак (Арм)
Розенборг (Нор)/Крусейдърс (СИрл) – Ягодина (Сър)/Ордабаси (Каз)
Спартак (Търнава, Слвк) – Слиго Раувърс (Ейре)
Дачия (Мол)/Целе (Слвн) – Елфсборг (Шв)/Флориана (Мал)
Широки Бриег (БиХ) – Сейнт Пакрикс (Ейре)/Вестманея (Исл)
АПОЕЛ (Никозия, Кип) – Сеница (Слвк)/МТК (Унг)
Рух (Хожув, Пол) – Биркиркара (Мал)/Металург (Скопие, Мак)
Орхус (Дан) – Дила Гори (Гру)
Олимпия (Любляна, Слвн)/Жюнес (Люкс) – Тромсьо (Нор)
Първите мачове ще се играят на 19 юли, а реваншите на 26 юли. УЕФА ще обяви по-късно точните часове, датите и домакините в съотвените мачове.
Заб.: * Участникът от Турция ще бъде определен по-късно от УЕФА.