ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Delija » 06 апр 2012, 19:08

Нищо чудно, щом зад гърба на Илиян Илиев (треньорът, който още миналата седмица обявиха, че ще го съобщят на 24-и април), Тонев е преговарял с Мъри вчера.

Аз не знам на Илиян не му ли е обидно, още повече, че Тонев днес директно си каза, че е искал Мъри и колко много му се възхищавал. На тая мазна кичара и шефовете в сянка, които му дърпат конците, не им е чиста работата.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот blazev1992 » 06 апр 2012, 19:27

Тъкмо се бях притеснил, че Наско няма да напише нещо във фейсбука си днес. :qipag: :qipag:
"Бях готов да се върна в Левски. Иво Тонев избра друго!", избухна във "Фейсбук" Наско Сираков.

Легендата на "сините" използва за пореден път социалната мрежа, за да коментира последните промени в любимия тим. Там треньор от лятото вече ще бъде наставникът на Берое Илиан Илиев. Преди него обаче се водеха преговори със Станимир Стоилов, които в крайна сметка пропаднаха. Сираков заяви, че е бил готов да помага и без длъжност в Левски при назначен Стоилов като наставник и дори се е обединил със собственика Тодор Батков, с когото доскоро се нападаха жестоко. Изпълнителният директор обаче е избрал друго, смята Сираков, който все пак пожела успех на "сините" за бъдещето.

Ето го и изявлението му, публикувано без редакторска намеса:

"Скъпи приятели и фенове! Днес се случиха важни неща за ПФК" Левски" ! Ръководството на клуба избра нов треньор. Това, което искам да кажа и съм длъжен да изясня е ,че истината е, че бях готов да се върна и да помагам на Мъри Стоилов без пари и без длъжност в клуба! За това Тодор Батков беше уведомен от Стоилов! Тодор Батков, както и аз е заявил готовност да се обединим в името на Левски! Иво Тонев избра друго! Желая от все сърце успех на Любимият отбор!!".

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот vill_1 » 06 апр 2012, 19:44

Delija написа:Нищо чудно, щом зад гърба на Илиян Илиев (треньорът, който още миналата седмица обявиха, че ще го съобщят на 24-и април), Тонев е преговарял с Мъри вчера.

Аз не знам на Илиян не му ли е обидно, още повече, че Тонев днес директно си каза, че е искал Мъри и колко много му се възхищавал. На тая мазна кичара и шефовете в сянка, които му дърпат конците, не им е чиста работата.


Морално ли е Илиян Илиев да води Берое до края,а?При всяка негова издънка от сега нататък,причината ще е само една,според капацитетите.Че мисли вече за Левски и е заебал Берое! :qipac:
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Stinkata » 06 апр 2012, 19:47

Delija написа:Нищо чудно, щом зад гърба на Илиян Илиев (треньорът, който още миналата седмица обявиха, че ще го съобщят на 24-и април), Тонев е преговарял с Мъри вчера.
....

Да, бе... всички знаехме кой кога отива при Батков за преговори вчера и онзи ден, само Илиян Илиев е бил в неведение... Но, че положението е омазано, омазано е... Ще видим как ще се развият нещата.... Аз лично съм доволен, че няма да има петима директори, както и от факта, че ролята на Батков почва да избледнява полека лека...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот vill_1 » 06 апр 2012, 19:50

Фатката е че Ясен Петров е новия треньор от днес,след два дни имаме мач с Локо СФ,а го намираме на мач на Локо ПД,понеже бил пловдвиски скаут и наблюдавал. :qipag:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Delija » 06 апр 2012, 20:12

Stinkata написа:Да, бе... всички знаехме кой кога отива при Батков за преговори вчера и онзи ден, само Илиян Илиев е бил в неведение...


Е разбрал е вчера. Ти какво мислиш, кичето му се е обадил и му е казал, абе с теб се разбрахме, че ще си треньор от лятото, ама съм поканил Мъри утре и ако стане работата, ще го духаш под вода ??! :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот itsoVIII » 06 апр 2012, 20:21

Бреййййййй, чета и не вярвам на очите си :qipap: Това за Мърльото и за Раев го говорихме още като ги изгонихте, а левскарите, неееееееееее, Мърльото бил специалист :qipbj: дееба и специалиста, когато Наско отиде на сафари го видяхме що за треньор е :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот vill_1 » 06 апр 2012, 20:42

Мъри е най-успелия български треньор,това е факт!Това че се опита да сдобри Батков с Наско и игнорира Гонзо е съвсем друго,което е противоречиво по своята същност,разбира се.Но няма нищо общо е качествата му.Нека не бъркаме нещата!
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот itsoVIII » 06 апр 2012, 21:05

Глупости! Синоптика има само едно - да лиже задника на Сираков и сляпо да го слуша. Каза и го доказа тия дни, ти пак продължаваш да твърдиш, че той е водил отбора и привличал футболисти. Последвалите му провали в Литекс и Анортозис къде го слагаш? Ако е толкова добър треньор, що поне 1 година не води един и същ отбор?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот vill_1 » 06 апр 2012, 21:06

itsoVIII написа:Глупости! Синоптика има само едно - да лиже задника на Сираков и сляпо да го слуша. Каза и го доказа тия дни, ти пак продължаваш да твърдиш, че той е водил отбора и привличал футболисти. Последвалите му провали в Литекс и Анортозис къде го слагаш? Ако е толкова добър треньор, що поне 1 година не води един и същ отбор?


Казах,че Мъри е най-успелия български треньор!Последвалите му провали на са свързани с Левски и не ме вълнуват!
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот itsoVIII » 06 апр 2012, 21:07

Най-успял е на документи и няма заслуги за това. Заслугите са на Сираков.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот vill_1 » 06 апр 2012, 21:09

Сега разбрах вече!Значи,чувства се слаб треньор и затова без Наско не смее да ръководи Левски! :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот itsoVIII » 06 апр 2012, 21:13

Точно. Прочети му пак обръщението и ще видиш, че буквално си го казва в прав текст същото.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот vill_1 » 06 апр 2012, 21:17

Друго каза той,искал за съветник Наско,с мотива,че искал всички в името на отбора да се единни,нали така?Товага защо категорично отказал да работи с Гонзо?Не е ли същото!Само за това мога да го критикувам!
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот itsoVIII » 06 апр 2012, 21:20

Оставаше и да каже в прав текст, "Аз не ставам за треньор, Наско е такъв и без него не мога да постигам успехи"
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта

cron