А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот Мичо » 25 юни 2010, 15:55

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот skorpinoks » 25 юни 2010, 18:24

Ами ,чети бре Мичо ,чети ..
колко пъти са станали шампиони...
колко други трофея са спечелили ....
колко мача имат в ЕКТ ,баланс и СМЯТАЙ ,па тогава се смей .....не е сложно а фактите говорят ,фактите Мичо не митологията на сектата... :qipav:
ЦСКА

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот skorpinoks » 25 юни 2010, 18:43

Batkoto написа:не пречи на Мичката да се концентрира,той сега е на вълна Дъндолк :qipap:


да ,да,поредният Евро-гранд изпъчил се на отбора от кв.Подуене..битката ще е епична ,надявам се
ЦСКА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот Мичо » 25 юни 2010, 19:55

Тихо, бездарници, нюхайте миризмата, носеща се от задните части на европа и не се обяснявайте. :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот vill_1 » 04 юли 2010, 12:57

Маркиньос си призна: Омръзна ми да съм вечно втори с ЦСКА


"Левски е фаворит във вечното дерби", трепери футболистът на червените
Бразилският футболист на ЦСКА – Маркиньос призна, че му е писнало да бъде вечно втори с червените.

Халфът си пожела тази година шампионска титла, но очаквано си призна, че Левски е основният фаворит.
„Омръзна ми да сме вечно втори. Дано тази година най-после станем шампиони. Ще бъде трудно, защото Литекс няма да дадат титлата без бой, а и Левски направиха силна селекция. Определено ще са много силни тази година и битката ще е жестока. Иначе се радвам, че ще срещнем Левски още първия кръг. Ще започнем срещу по-силните и да завършим срещу по-слабите отбори, но сините ще има предимство, тъй като вече ще са играли 3 мача в Европа, а и по-рано започнаха подготовка от нас. Те са фаворити“, изпусна се Маркиньос.

Няма ли страх,няма ли? :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот marto » 04 юли 2010, 13:42

Литекс е фаворит за титлата в новото първенство по футбол на България според водещия световен букмейкър Sportingbet.com . Залози за нов триумф на шампионите се приемат при коефициент 2,50.

Sportingbet.com вдигна коефициента за титла на ЦСКА и „армейците” вече са на втора позиция с 2,75. Трети е Левски с 3,00, следват Черноморец 15,00, Черно море 17,00, Локо (Сф) 67,00, Славия 251,00, Локо (Пд)и Миньор с по 501,00, Пирин 751,00, Берое, Калиакра и Монтана с по 1501,00 и Сливен 2501,00.

Според Sportingbet.com абсолютни аутсайдери в „А” група ще бъдат новаците Видима Раковски и Академик (Сф). Техните шансове да станат шампиони са оценени с фантастичния коефициент 5001,00.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот 8 » 04 юли 2010, 16:53

Sportingbet.com вдигна коефициента за титла на ЦСКА и „армейците” вече са на втора позиция с 2,75. Трети е Левски с 3,00,


Че то тогава залагаш и на двата и понеже в над 90% от случаите единия е шампион си връщаш сигурни заложеното плюс 0.375 или 0.50 спрямо залога (половината или малко по-малко от половината на залога ти).

Спортингбет нещо не са в час.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот Христолов » 04 юли 2010, 17:02

8 написа:
Sportingbet.com вдигна коефициента за титла на ЦСКА и „армейците” вече са на втора позиция с 2,75. Трети е Левски с 3,00,


Че то тогава залагаш и на двата и понеже в над 90% от случаите единия е шампион си връщаш сигурни заложеното плюс 0.375 или 0.50 спрямо залога (половината или малко по-малко от половината на залога ти).

Спортингбет нещо не са в час.

ми аре слагай по една хилядарка тогава, само да не стане като миналата година. литекс е отвсякъде фаворит за поредна титла.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот 8 » 05 юли 2010, 01:24

аз не играя на размишления. гледам статистиката, която е убийствена в полза на ЦСКА и Левски ако ги взема от една страна срещу всички останали от друга.

Това е нещо като залог на световните за нов шампион да е някой от "досегашните шампиони" срещу "останалите". Не, че не може да стане друг да е, както и Литекс не че не е бил два пъти поред, но математиката е с мен. Еднократно може и да загубя, но при продължителен период от време ще съм неминуемо на печалби (ако математиката е с мен). Все едно залагам на зарче на числата от 3 до 6, а за теб са 1 и 2. От едно мятане може и да съм на загуба (не е нещо сложно да излезе точно 1 или 2), но колкото повече стават хвърлянията на зара толкова повече резултата ще клони към съотношение 2:1 в моя полза.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот Blue Religion » 06 юли 2010, 16:07

vill_1 написа:
Маркиньос си призна: Омръзна ми да съм вечно втори с ЦСКА


"Левски е фаворит във вечното дерби", трепери футболистът на червените
Бразилският футболист на ЦСКА – Маркиньос призна, че му е писнало да бъде вечно втори с червените.

Халфът си пожела тази година шампионска титла, но очаквано си призна, че Левски е основният фаворит.
„Омръзна ми да сме вечно втори. Дано тази година най-после станем шампиони. Ще бъде трудно, защото Литекс няма да дадат титлата без бой, а и Левски направиха силна селекция. Определено ще са много силни тази година и битката ще е жестока. Иначе се радвам, че ще срещнем Левски още първия кръг. Ще започнем срещу по-силните и да завършим срещу по-слабите отбори, но сините ще има предимство, тъй като вече ще са играли 3 мача в Европа, а и по-рано започнаха подготовка от нас. Те са фаворити“, изпусна се Маркиньос.

Няма ли страх,няма ли? :mrgreen:


вечно да си втори...
вечно да си втори...
ах,колко жалко е да си ч.....

:D

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот Stinkata » 06 юли 2010, 16:10

Batkoto написа:ще ти дам още един коз Осмак,с който ще се спестиш някой и друг лев :arrow: Левски в никакъв случай няма да станат шампиони този сезон.. те и миналата година бяха достатъчно зле,а не виждам някаква промяна към по-добро,даже напротив .. :qipad: :qipaz:

Абе, все ще гледаме да организираме там някаква организацийка :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот drvasko98 » 08 юли 2010, 09:34

Batkoto написа:ще ти дам още един коз Осмак,с който ще се спестиш някой и друг лев :arrow: Левски в никакъв случай няма да станат шампиони този сезон.. те и миналата година бяха достатъчно зле,а не виждам някаква промяна към по-добро,даже напротив .. :qipad: :qipaz:


Купи си очила тогава. ... и вазелин :qipap:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот Казуса » 09 юли 2010, 18:30

http://www.novsport.com/news103399_1003.html
Добре, де. Една смешка, повторена много пъти, вече не е смешка :? :? :?
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот Мичо » 09 юли 2010, 22:49

:qipbl:
Абе, панчаревската рязана сган па ли се добута до участие благодарение на ДПС? :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 15

Мнениеот marto » 09 юли 2010, 23:03

Кога ще бъде готова програмата за новото първенство :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта

cron