СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот vill_1 » 04 юли 2010, 10:29

Нареди ги от 1 до 4 ,после и аз и да видим кой кой е!ОК?
Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот skorpinoks » 04 юли 2010, 10:32

vill_1 написа:Нареди ги от 1 до 4 ,после и аз и да видим кой кой е!ОК?



съгласен съм ,но хайде в понеделник или вторник ,единия мач ми е почти ясен за другия искам малко да помисля :qipaz:
а след вчерашните победи над Аржентина и на България срещу Холандия и сношното отпразнуване ,днес не е ден за прогнози за мен
Последна промяна от skorpinoks на 04 юли 2010, 10:35, променено общо 1 път.
ЦСКА

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот 8 » 04 юли 2010, 10:33

emevev написа:
8 написа:....Като малък бях като всички останали по пристрастия. Около мен всичко английско ама ми се видя просташки тъпо да бъда за скучното. Следствие, станах немец :qipay: Страхотни мачове и обрати правеха (няма да ги изброявам). Това е до евро 96 включително (леле оня куция състав би англичаните на полуфинала на Уембли, изумително-явно и немски инвалиди да излязат пак ще бият =D> ). Изключение евро 88. Сега ще кажеш "мяташ се според успеха" ама не е така. На евро 88 от втория мач и хетрика на Бастен бях за холандците. Ама 90-та на световното си бях за немците. Тръгнаха страшно мощно с 4:1 срещу сърбите и ме грабнаха. Абе за немците си бях като цяло, но и холандците харесвах (по-определено 88). 92 например се молих руснаците да не ги прецакат, защото имаха мач помежду си накрая в групата. Добре, че Шотландия би съюза с 3:0 и двата отбора напред, за да паднат последователно от датчаните #-o

Брои си ме обаче немец (другото е малко).

След това харесвам този който играе така че да го харесвам. Откъде накъде ще държа за нещо скучно, което може да е било красиво преди време, а сега не е? Това не е ЦСКА или България, че да съм му верен. Гледам вече футбол и искам красота. От тук 2004 чехите бяха симпатяги, 2008 турци и испанци, сега 2010 уругвайци. Тоест въртя се. Който ми грабне окото. Не задължително с големи победи, а повече с ум, дух, а най-вече красота. Трябва да ме грабне. Представяш си какво е ако си от този отбор и ако можеш да се опияниш от подвига и нещо да те разтърси от това как играе за привържениците си, сърцето да ти трепне, там съм! Не един от тях (никога няма да бъда за немците немец или за англичаните англичанин), но му стискам палци на този отбор.....



от всички тези разсъждения, не можах да разбера: защо сега си за Испания!?! :shock:

(симпатизираш по принцип на немците, но във всяко първенство си за този, който играе най-силно - даже има съвпадение този път, а пък си за Испания на 1/2-финала) :shock:

ум, дух, красота (пък дори и "незадължителните" големи пбеди) - всичко това гледаш от Маншафта това лято!! ;)


Испания нищо не е показала на това първенство, но преди това беше по-добре, а и същите играчи в клубовете си ми пълнят очите.
Немците от друга страна за мен показаха един вариант (добре оттигран) при победите си с 4 отбелязани гола, но вече взе да става скучно. Ако само това им е репертоара и някой ги разкрие, не мерси. Да видим има ли и друг начин на победа при който не повеждаш, че после на контри да съсипваш съперника си с добре оттрениратата бързина на Подолски и височина на Клозе.
Това не е онзи Бундестим, който при всякакви варианти намираше решение. Това е немного германски тим измислил един вариант.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот vill_1 » 04 юли 2010, 10:35

skorpinoks написа:
vill_1 написа:Нареди ги от 1 до 4 ,после и аз и да видим кой кой е!ОК?



съгласен съм ,но хайде в понеделник или вторник ,единия мач ми е почти ясен за другия искам малко да помисля :qipaz:

Не може!Сега трябва! :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот 8 » 04 юли 2010, 10:43

Chelsea_69 написа:Надявам се разбираш, че ти се подигравам :)

Не, не разбирам. Когато някой започва с мен дискусия най-често си мисля, че води дискусия. За пръв път ми се случва това да се използва в човешката комуникация като подигравка.

Chelsea_69 написа:не смятам за нужно точно ти да ми обясняваш каквото и да било на тема футбол :)

И аз така смятам, а и нямам намерение да си правя труда.

ПП. От София ли си?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот skorpinoks » 04 юли 2010, 10:45

ако оня врунгел-вчерашния съдия не бе дал "супер ИЗМИСЛЕН КАРТОН " НА Томас Мюлер шях да ти напиша с сигурност кой е единия финалист ,сега имам съмнения :qipav:
ЦСКА

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот vill_1 » 04 юли 2010, 10:47

ПП. От София ли си?

Да,софийски лешпер е!И е много злобен! :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот 8 » 04 юли 2010, 10:47

vill_1 написа:Сега идва кралство Испания и мечтания финал също така няма да се сбъдне!

Испания е грамотна тактически страна, а и немците нямат вариант при друго развитие от това "повеждаме и се дръпваме отзад на контри". Справка мача с безобидна Югославия. Съперникът повежда и не 4 ами и 1 ответен гол липсва. Само, че там трябваше да атакуват.

Те дори и тези мачове в които спечелиха с разгром нямаше да успеят ако бяха в обратен ред. В смисъл бият първо Аржентина така, а после Капело нямаше да ги остави втори път по същия начин да го сторят.

Аржентина имаше силата, но нямаше ума да го стори, а и срещу немци всяко недоглеждане е фатално.
Испания е по-малко силна, но достатъчно умна.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот vill_1 » 04 юли 2010, 10:51

За разлика от Аржентина,Испания ако изостава в резултата,може да направи обрат.А точно такива отбори като Югославия могат да разкажат играта на надута Германия!
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот Al » 04 юли 2010, 10:56

Така, стигнах най-накрая до компютър. Та думата ми е:

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

:qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp:

Арженитна: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

АБСОЛЮТНО РАЗМАЗВАНЕ!!!
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот skorpinoks » 04 юли 2010, 10:57

vill_1 написа:За разлика от Аржентина,Испания ако изостава в резултата,може да направи обрат.А точно такива отбори като Югославия могат да разкажат играта на надута Германия!


това го пишеш на базата на :qipac: :qipac: :qipac: :qipac: кое ,вероятно за мача им срещу Швейцария ,да,да беше голям ,уникален обрат :qipaz:
Германия уби с игра Сърбия с 10 човека ,нямаше и грам късмет а и Подолски изпусна дузпа ...
Испания играе сходен на Аржентина футбол ,ако Немците спрат Шави който между другото поне до-сега не играе на обичайният си пост има големи предпоставки за успех...
ЦСКА

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот Казуса » 04 юли 2010, 11:00

8 написа:Да видим има ли и друг начин на победа при който не повеждаш, че после на контри да съсипваш съперника си с добре оттрениратата бързина на Подолски и височина на Клозе.
Това не е онзи Бундестим, който при всякакви варианти намираше решение. Това е немного германски тим измислил един вариант.

Извинявай много, но май си гледал различен мач. Дори и когато водеше с 1:0, Германия играеше достатъчно офанзивно - посрещаше аржентинците още в средата на терена (четворката защитници стояха на 10-20 м. пред наказателното си поле), атакуваше с по 4-6 играчи и владението на топката беше 48:52%. И гермнаците създадоха немалко голови опасности. Как стигаш до идеята, че Германия е заложила на контри, не мога да разбера. Пък и надали Льов е дал инструкции от сорта на: "вкарвате набързо един гол и после съсипвате на контри". Разбирам германците да имат гол хендикап преди началото на мача, а то... :qipag:
А къде при втория гол на Германия видя контраатака?
А къде при третия гол на Германия видя контраатака?
Излиза, че "съсипващите от контраатаки съперниците си" немци вкарват до 3:0 от статични положения и постепенни атаки, а при решителния за изхода на мача четвърти свой гол, вкарват тайното си оръжие - контраатаката :qipag: :qipbj: :qipap:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот vill_1 » 04 юли 2010, 11:02

То не трябва да се надяваш само на късмет и на дузпи.Трябва класа,която примерно при подолски липсваше при дузпата.И по-правилно е да се каже,че не той я пропусна,а че вратаря майсторски му я хвана.Защото я хвана!Не беше аут!
Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот skorpinoks » 04 юли 2010, 11:09

vill_1 написа:То не трябва да се надяваш само на късмет и на дузпи.Трябва класа,която примерно при подолски липсваше при дузпата.И по-правилно е да се каже,че не той я пропусна,а че вратаря майсторски му я хвана.Защото я хвана!Не беше аут!



ако Подолски ,Клозе,Мюлер ,Бастито,Йозил нямат класа :qipan: :qipan: :qipan: :qipan: а ВКАРАХА по 4 гола на Англия и Аржентина се чудя кой има класа и на базата на какво е тази класа ,или ако е база на плямпане :qipav:
пп-а и къде си видял късмета до-тук на Германия ,та те разбиха ,направо унищожиха твойте хора от кокаиновата бананова република ... :qipac:
че и аз ги надцених дадох им загуба с 2-1 а то какво стана -МАМА - МИЯ
ЦСКА

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 2

Мнениеот vill_1 » 04 юли 2010, 11:15

Те и на великолепна Австралия вкараха 4,какво от това?Толкова слаб германски отбор,отдавна не е имало.Тези бездарници в защита за нищо не стават.Само могат да си мечтаят да стигнат класата на Щрунц,Ройтер,Хелмер и Бабел.А сега са без Метцелдер.Пълна трагедия.А тоя новоизлюпен наглец Нойер е жив ташак.Каза че скрил топката,за да не види съдията,че е гол.Супер грозно!Господ да го накаже,както и цяла Германия за всички нанесени злини на човечеството!
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта

cron