Българската футболна журналистика 4-та част

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот 8 » 10 ное 2009, 18:06

Мисълта ми е, че мача съм го гледал. Не казвам на стадиона, по телевизията. Обаче въобще не ми трябват разни гурута да ми промиват съзнанието и раздуват ситуацията. Аз самият я видях и знам за какво става дума. Това, че бъркам точния мач е без значение. Разбрахте за какво става дума.

Днес твоето участие Мичо се изрази в две неща. Първо да пуснеш емотикон усмивка и второ да се хванеш за дребния детайл кога точно бил мача. Като цяло това с нищо не променя комунистическата ви и долна милиционерска същност, защото нищо не чувам по дискутирания момент.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот Мичо » 10 ное 2009, 18:07

Ако беше така=-гадната панчаревска гняз нямаше да спечели мача :!: :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот 8 » 10 ное 2009, 18:08

Това ли е обяснението? :shock:

Значи щом бием обяснява всичко, включително можете да го изнасилите на терена и пак сте репресирани, а ние комунисти #-o
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот svo » 10 ное 2009, 19:38

Пламенчо, има максимален осигурителен доход. Сините олигофрени са осигурявани СРЕДНО на 800 кинта и останалите у джеба и бегом :qipag: :qipag: :qipag: За кво се правите на ударени хич не ми е ясно :qipan: :qipan: :qipan: Факт е, че Лупи изкара на светло пред държавата заплатите. Това е една от причините да си го нахендри с все мандаринките миналото лято :idea: А разни мустакати комсомолци и счетоводители от Ботевски район могат само да плямпат :qipad: Само дето сега, Ей Богу, Мустака лиже дупарата на ББ, но не фаща дикиш :qipag: :qipag: :qipag: И сметките му са такива - 800 с една нула отзад и след това с коефициент 0,5 - е не е ли олигофрен, а :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 1029
Регистриран на: 28 яну 2009, 21:42
Местоположение: София

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот Доктор Н » 10 ное 2009, 19:44

svo написа:Пламенчо, има максимален осигурителен доход. Сините олигофрени са осигурявани СРЕДНО на 800 кинта и останалите у джеба и бегом ..........

Чиста лъжа. Осигуряват се на маскимума. Точният цитат на Янев беше за средна заплата за А група, което означава средноаритметично на 270-те лева в Ботев и най-високите заплати в Черноморец и Левски. Двата отбора са предали пълната документация включваща и анексите, но не са съгласни тя да става публично достояние. За Левски причината е, че някои от футболистите имат клауза за конфеденциалност относно възнагражденията включена в договорите. Така че си оправяйте бакиите и не гледайте в канчето на ИЗРЯДНИТЕ :qipag: :qipag: :qipaz:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот svo » 10 ное 2009, 19:50

ти как разбра, че се осигуряват на максимума, като е тайна, бе :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Легендите ги разправяй на някой друг. Още са пресни спомените за офшорките-футболисти в синьо :qipag: :qipag: :qipag: И е показана СРЕДНА бруто заплата за годината за всеки от отборите, а не за А-група. Не те знам по какво си доктор и изобщо доктор ли си, но очевидно имаш проблеми с математиката :qipad:
А данъчната тайна е валидна за всеки един гражданин на Републиката :idea: Друг е въпроса кой помияр пее на мустакатия комсомолец, за да си позволява той да оповестява данните, за да го дават по телевизията. Ей Богу!!!
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот drvasko98 » 10 ное 2009, 20:36

За мен е очевидно, че скъперник и мазник като Батков, ако е можел да спести от данъци и осигуровки, го е правил. А всички знаем много добре, че това беше /все още е/ напълно възможно дори за най-обикновени фирми, какво остава за мастит мазен адвокат.

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 1029
Регистриран на: 28 яну 2009, 21:42
Местоположение: София

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот Доктор Н » 10 ное 2009, 20:44

Нещо си се объркал какво е показано. Телевизиите имат достъпен он-лайн архив на новините си и ако имаш желание може да изгледаш интервюто на Янев, който никъде не казва това, което ти твърдиш.Данъчна тайна??? Имаш ли представа за какво говориш? В случаят данъчните имат право да изискат от клуба всички необходими им документи, а именно поради тайната от Левски не са склонни данните предоставени на НАП и комисията да бъдат оповестени в медийте :qipad: Що се отнася до офшорките не знам те да са били незаконни, а относно математиката ..... :qipag: Разбира се, че всеки си възползва според способностите си от вратичките в закона. Често пъти това е не морално, но е законно. Батков може и да е същият, но това все още никой не го е доказал, а колкото и да не се иска на комунягите, в нормалните държави си НЕВИНЕН ДО ДОКАЗВАНЕ НА ПРОТИВНОТО :qipad:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот Delija » 10 ное 2009, 20:55

Доктор Н написа: Батков може и да е същият, но това все още никой не го е доказал, а колкото и да не се иска на комунягите, в нормалните държави си НЕВИНЕН ДО ДОКАЗВАНЕ НА ПРОТИВНОТО :qipad:


Е, Докторче, значи един Младен Михалев е честен и почтен бизнесмен, изкарал парите си с къртовски труд още от малък....... тъй де, "в нормалните държави си НЕВИНЕН ДО ДОКАЗВАНЕ НА ПРОТИВНОТО :qipad: ", нали, комуняго???! :qipag:

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 1029
Регистриран на: 28 яну 2009, 21:42
Местоположение: София

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот Доктор Н » 10 ное 2009, 21:11

Предполагам :qipag: :qipag: И той е като Батков сред големите данъкоплатци :qipag: Това за къртовския труд не е задължително условие, Христосков трупа парици от ТОТО :qipag: :qipag: Пропуснал си кавичките на "комуняга" или си приел като армеец моето комуняга ???

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот Delija » 10 ное 2009, 21:17

:qipag: Мне, кавички не са нужни, все пак дълго време защитавахте гордо честта на комунистическия спорт във всякакви спортове, на всякакви форуми и състезания. :qipbp: :qipbp: Левски Комунистически :qipaz: :qipaz:

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот ludyakon » 10 ное 2009, 23:30

drvasko98 написа:За мен е очевидно, че скъперник и мазник като Батков, ако е можел да спести от данъци и осигуровки, го е правил. А всички знаем много добре, че това беше /все още е/ напълно възможно дори за най-обикновени фирми, какво остава за мастит мазен адвокат.

ЧЕ САМО БАТКОВ ЛИ ГО ПРАВИ? И ОТ ТОЯ ФОРУМ ,КОЙТО И КАКЪВТО И ДА Е-ИМАМ ПРЕДВИД РАБОТНИК ИЛИ РАБОТОДАТЕЛ-СЪЩОТО ГО ПРАВИ.
ЗАТОВА СМЕ НАЙ-ДОЛНАТА ДЪРЖАВА .ВСЕКИ ВИЖДА СЛАМКАТА В ЧУЖДОТО ОКО,НО НЕ ВИЖДА ГРЕДАТА В СВОЕТО.
АЙДЕ СМЕНЕТЕ ТЕМАТА,ЧЕ СТАНА ТЪПО.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот Delija » 10 ное 2009, 23:41

Конче, бъркаш нещата.

Просто вие все се изкарвате най-чистите и изрядни, а ние - вечните измамници. Затова и поведох тази дискусия, защото и Левски е част от помията, наречена български футбол, и е, меко казано, нелепо, все у нашата паница да гледате и да ни сочите с пръст.

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот ludyakon » 10 ное 2009, 23:45

Delija написа:Конче, бъркаш нещата.

Просто вие все се изкарвате най-чистите и изрядни, а ние - вечните измамници. Затова и поведох тази дискусия, защото и Левски е част от помията, наречена български футбол, и е, меко казано, нелепо, все у нашата паница да гледате и да ни сочите с пръст.

КОЕ БЪРКАМ ? ЧЕ ВСЕКИ ГЛЕДА КОЛКОТО МОЖЕ ДА СКРИЕ ОТ ДАНЪЧНИТЕ ЛИ? НЕ ПРИКАЗВАЙ ЩУРОТИИ. ВСЕ ПАК В ПРАВОТО-ВСЕКИ Е НЕВИНЕН ДО ДОКАЗВАНЕ НА ВИНАТА МУ.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българската футболна журналистика 4-та част

Мнениеот Delija » 10 ное 2009, 23:46

Delija написа:Просто вие все се изкарвате най-чистите и изрядни,


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта

cron