НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот Blue Religion » 26 окт 2009, 01:31

gacobacov написа:левски и цска губат от берое и миньор в софия
радвайте се първенството ни се засилва :qipag:



или заслабва? :wink:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот 8 » 26 окт 2009, 01:55

И на нас са ни направили лоша магия #-o

Сега сериозно. Трагедия!!! Три гола, класика, с човек повече, с дузпа, с какво ли не. По-категорично не знам кога така са ни надигравали (изцяло футболно).

Любо е прав, че поне половината отбор го нямаше на терена. Прав беше и преди седмица, когато много точно усети, че ако се продължава така неминуемо ще дойдат и загубите. Явно опита му като футболист му помага да усеща нещата, но ако иска да става и добър треньор само с констатации няма да стане, трябва и да намира решения на проблемите.

Базел не е по-слаб от Миньор. Просто слабостта на ЦСКА е с ускорителен характер, нараства заплашително бързо. Първо бяха измъчени победи, които въобще не заслужавахме, после загуба с два гола от среден европейски отбор, а сега класика с обикновен български отбор. Ускорението е много силно и ако продължи със същия темп следва 5:0.

Не смесвайте нещата с Левски, там е от друг характер, фундаментален и свързан със съвсем друг тип мачове (от нагласени преминаваш на играещи се). При нас е най-просто слаби сме, чисто футболно и не става дума за смяна на структурни неща (да си "организиран" или не).

Положителният момент. Ами първенството се играе честно. Мисля, че никой не може да го оспори. Така наречен "наш" отбор ни разпиля. Излиза, че не сме слепци, поне тия от форума които ни смятате за откачени. И преди викахме за организации, а тук си вярваха на измишльотините, че нямало такова нещо и сега като считаме, че първенството се играе. Ми то си личи бе хора, не е сложно да се разбере.

Левскарите понаизлязоха :qipay: Вил, търсещия не злобни коментари Станкович е тук с жлъчни подмятания, Мичо, Марто и т.н. Погледнете от хубавата страна, форума запустяваше, а така се върнаха познатите ни мищоци. Трябват от време на време и загуби на ЦСКА, за да не изгубим сините си приятели.

И накрая едно нещо, най-важното, което би трябвало да напиша в този пост с едно изречение. Нещо което никой не направи, а само Баткото и сега аз, уж хората пристрастени. Ниикой не се сети да каже БРАВО НА МИНЬОР, ДА ИМ Е ЧЕСТИТА ПОБЕДАТА, АБСОЛЮТНО ЗАСЛУЖЕНА! Аз го казвам. Много е лесно като левскарите най-вече да търсим все виновници и заговори от целия свят срещу нас. Ми изиграли перфектно мача, били ни. Не може винаги да побеждаваш и като си паднал уважи победителя, няма нищо срамно. Надиграха ни и заслужено ни победиха. Точка. На вас не ви е хубаво ако ви кажат Ливърпул, Байер или Динамо, че са били леваци и от тъпъотия са паднали от нас, а ви харесва, когато ви признаят победата с "Браво, бяхте по-добрия отбор". Да покажем уважение. Браво на Миньор, заслужена и категорична победа, която никой не оспорва, а ние да си търсим кривиците при нас.

В ЦСКА става заплашително тревожно. Следва мач в Ловеч. Успех ще оправи нещата, загуба изкарва вече на преден план сериозна криза и нужда от радикални действия.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот Stinkata » 26 окт 2009, 07:24

Весо, какво се напъваш?! Титаните свършиха парите и се видя колко струва супата (по Майкъла) на Любо. Гола водица.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот Samp » 26 окт 2009, 08:39

Delija написа:Бахти мизерията, днес на терена имаше само путки в червено. Уникален резил, 0:3 от смешниците от Миньор на "Армията". Такова чудо не помня аз.......

Тия момчета за няколко мача съсипаха тотално положителните впечатления, които оставиха през август и септември. Тотална мъка срещу Сливен на "Армията", треперене за крехкото 1:0 (Слава Богу, удържахме го), после измъчено 1:0 срещу брашняният чувал Ботев, дойде и изключително мизерното 0:2 от швейцарците, айде преглътнахме го, все пак Базел не е случаен отбор, но това днес вече идва в повече......

Споко Дели, това е грешка на растежа :mrgreen:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот svo » 26 окт 2009, 08:56

Аре, МиньорО :oops: :oops: :oops:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот G8 » 26 окт 2009, 09:10

Stinkata написа:Весо, какво се напъваш?! Титаните свършиха парите и се видя колко струва супата (по Майкъла) на Любо. Гола водица.

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Мъка, мъкаааааааа.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот 8 » 26 окт 2009, 09:34

Stinkata написа:Весо, какво се напъваш?! Титаните свършиха парите и се видя колко струва супата (по Майкъла) на Любо. Гола водица.


Не разбирам мисълта ти.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот Al » 26 окт 2009, 09:35

nacho написа:явно тези играчи селектирани в ЦСКА не могат да издържат на сгъстения цикъл от мачове под напрежение гарнирани с негативните резултати в Европа през този месец


Вие накупихте играчи на килограм, има такива дето я са играли 60 минути, я не са. :idea:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот 8 » 26 окт 2009, 09:39

Не сме купували играчи на килограм. Тази година за пръв път беше използван печелившия модел от преди години. Бяха закупени най-добрите или обещаващи играчи от А група. Само българи. Затова и бях доволен. Сега може и гола вода да са, но съгласи се, че сливенското каре и ония от Благоевград и Пловдив бяха едни от водещите играчи в родната група. По-хубаво няма, че да сме го изтървали.

Платини не трябваше да се взема. Само най-доброто от българите.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот Stinkata » 26 окт 2009, 09:40

Весо, какво има за разбиране. Докато имаха пари в Титан, пазаруваха играчи (Майкъла обикновено пита, супа ли ще правят - така че, не е само тази година [-X [-X [-X ), а явно и противници, защото се видя и вчера, а и на мачовете на националния отбор, че червените играчи не стават.... Сега, обаче, със страшна сила висна проблемът с лиценза (пак) и средствата ще се пренасочат към спортното министерство и към останалите, на които се дължат пари.

И така - за МиньорО пари немА и МиньорО ви треснА...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот 8 » 26 окт 2009, 09:44

Ами не мога да разбера наистина.
Пишеш:

за МиньорО пари немА

Това на мен ми звучи като "за мача с Миньор вече свършиха парите" или "ако имаме пари си купуваме мача" при това загатва на "както и с другите преди това". Понеже с ченгел ти вадя думите от устата, а не ми се губи време, директно те питам. Свършихме парите и повече не можем да си купуваме мачовете ли ти е мисълта?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот Stinkata » 26 окт 2009, 09:46

Не знам. Свършихте ли ги?
ИзображениеИзображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот G8 » 26 окт 2009, 09:51

Stinkata написа:Не знам. Свършихте ли ги?

Ааааааааааааааахахахахахахахахахахахаха. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Стинка, бюджета за мачове е ограничен - всичките отидоха за аферата "Казан". :qipbp:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот 8 » 26 окт 2009, 09:53

защото се видя и вчера, а и на мачовете на националния отбор, че червените играчи не стават


С това твърдение не мога да се съглася. Аз също виждам в момента уникално слаби червени играчи, но те са прекалено слаби, повече от допустимото за нормални. Та те ако са такива както ги виждаме въобще не трябва да са в ЛЕ и в челото на първенството, камо ли лидери до вчера. Не се връзва два месеца да са имали шанс. При положение, че два месеца играха добре, а от един месец играят зле, истината е някаква друга. Не мога да се съглася с твоето "това означава, че са слаби, а онова е било случайно". Не казвам и обратното, че "са силни, а сега е случайното". Истината е някъде по средата. Явно имат някакви качества, но също са и много далеч от истината, най-вероятно заради възрастта си. За тази неуравновесена игра възможно е да има и друга причина. Примерно Пенев. И пролетта беше така. Поредица победи и в един момент отбора се изчерпа. Ей тъй просто нищо не може да направи. Ако и сега така продължи до края на есента явно Любо толкова си може. Може и друга да е причината. Мога ли да гадая в момента? Виждам, че са много слаби, но защо е така не знам. Твърдя обаче, че когато биеха с лекота 5:0 Локо Пд и 3:0 Берое и елиминираха Динамо това беше съвсем друг отбор, а не както се опитвате да ми втълпите ВЧЕРАШНИЯ отбор, но с повечко късмет.

Едно обаче е сигурно. Мъри е невероятна кратуна. Повика ги в националния точно в момента, когато настъпва обрата в играта им. От добрата преминаха в слабата. Трябва да си истински "спец", за да го налучкаш. Като ги гледам вчера и с базел и аз вече съм на мнение, че те определено са си били слаби в националния. Явно толкова си играят в момента. Обаче как Мъри ги повика точно когато не трябва не знам, явно е уникален некадърник.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-КРАСИВ ФУТБОЛ, НАЙ-ЧЕСТНА ИГРА! А ГРУПА-част 13

Мнениеот 8 » 26 окт 2009, 09:55

Stinkata написа:Не знам. Свършихте ли ги?


Аз не съм на мнение, че ЦСКА урежда мачове. Нито титлата щяхме да загубим миналата година, нито сега лидерството ако го правихме. Дори и преди това с много малки изключения не сме правили така. Конкретно в българския футбол от една година не се уреждат мачове с едно изключение от пролетта, когато два отбора имаха взаимен интерес да разпределят двата трофея в България.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта