Национален отбор - част 10

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот Wallace » 28 авг 2009, 09:03

Не, Цецко! Идеята е, че още преди да изиграе един мач - вие започнахте с обидите (имам предвид - не само вие тук във форума, а "вие" цскарите)!
Защо? Защото е левскар. Който и левскар да сложат в националния вие ще джафкате като гладни помияри. Щото сте решили, че националния отбор е ваша собственост.

Светльо, Иван Стоянов нали го бяха извикали веднъж в националния и всички се смяха на Пламен Марков. Логично е, че ако продължи с добрите игри в ЦСКА, че ще го извикат.
Колкото до Вальо (ако става дума за Вальо Илиев)... :qipbl:
Къде да съм го гледал вчера...? :roll: :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот svo » 28 авг 2009, 09:10

За Вальо говоря по принцип, а не за вчера, бе :qipad: Вчера Иван показа и доказа, че има право да му бъде даден шанс. А не някакъв парцал да се отнася с него дебилно :idea: Нека напомня, че Иван Стоянов беше и в Щутгарт :qipad: Не е чак толкова случаен и определено има качества. Трябва му малко повечко дисциплина и очевидно ще я получи :qipab: :qipab: :qipab:
Ти, обаче, не коментираш очевидната неприязън и неприкритото желание да не бъдат викани бивши и настоящи играчи на ЦСКА. А след мачовете тази седмица е очевидно, че това е меко казано грешка :idea: Да не се изказвам по-тежко :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот G8 » 28 авг 2009, 09:16

Wallace написа:Не, цецко! Идеята е, че още преди да изиграе един мач - вие започнахте с обидите (имам предвид - не само вие тук във форума, а "вие" цскарите)!
Защо? Защото е левскар. Който и левскар да сложат в националния вие ще джафкате като гладни помияри. Щото сте решили, че националния отбор е ваша собственост.

Много в грешка си...

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот Wallace » 28 авг 2009, 09:28

Ами, Светльо, не съм съгласен. защото за тяхна сметка не вика играчи играещи в Левски.
Вика горе-долу по равно и от Литекс, и от ЦСКА, и от Левски.
Освен това нито при Мъри, нито при Ицо, нито при който и да е било друг не съм питал - "що не викна тоя, бе?".
По-скоро съм нещо като на белот - не се сърдя на какви карти си ги взел, а как после си ги изиграл. :qipad: :qipaz:
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот G8 » 28 авг 2009, 09:59

Стоилов вика кретени!
Защо един Камбоуров не е в националния за сметка на Домовчийски?
За какво са ми Кишишев, Топузаков, Томашич??? Двама от тях са дърти, другия дори не е българин.
Ето затова тоя НЕ трябва да е треньор...и това, ако оставим на страна тоталната му тактическа неграмотност. :idea:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот Stinkata » 28 авг 2009, 10:18

G8 написа:Защо един Камбоуров не е в националния за сметка на Домовчийски?

А защо за сметка на Домовчийски???
ИзображениеИзображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот G8 » 28 авг 2009, 10:20

Stinkata написа:
G8 написа:Защо един Камбоуров не е в националния за сметка на Домовчийски?

А защо за сметка на Домовчийски???

Еми Стоилов каза, че има Домовчийски, като го питаха защо не вика Камбуров.
Според теб значи е прав, така ли?

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот svo » 28 авг 2009, 10:21

Асенка, аз не искам да се викат само играчи на ЦСКА. Кому е нужно това лавиране - викам по равно от всички? Това няма да помогне! Аз не искам да вика дъртаци. В това число вече включвам Мартин, Стилян, Велизар, Пелето и т.н. Тези са бита карта. Да вика млади момчета, да ги пробва. За съжаление на някои (по една или друга причина) основната част от младите състезатели са събрани в ЦСКА :qipad: И снощи показаха наистина, че могат. Стига да получат правилната подготовка и правилната настройка :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот Stinkata » 28 авг 2009, 10:22

Цецо, не. Не е прав, но Камбуров е по-добре да го викне за сметка на някой от титулярните нападатели... Домовчийски, от пейката ли пропуска положенията.... Пък и нали искате подмладяване...

Или по-скоро да го викне на мястото на Чавдарчо.... Бербо ще играе халф, Камбуров и Рангелов ще късат мрежи в нападение...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот Wallace » 28 авг 2009, 10:29

Светльо, за Стилиян не си прав! :qipbl:
За другото си е твое виждане (не, че за Стилиян не е твое де :qipap: ) и в момента нито мога да се съглася (понеже е само от един важен мач), нито мога до го отрека (понеже отборът срещу, който се представиха беше силен).
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот G8 » 28 авг 2009, 10:29

Stinkata написа:Цецо, не. Не е прав, но Камбуров е по-добре да го викне за сметка на някой от титулярните нападатели... Домовчийски, от пейката ли пропуска положенията.... Пък и нали искате подмладяване...

ОК де, нека има подмладяване, ама то и такова няма. Кишишев, Топузаков...тия ли са подмладяването?
А и Камбуров е на 27г., защо да не го вика при положение, че беше голмайстор на шамионата. Нямам нищо против Домовчийски (незнам дали сега играе всеки мач), но тогава търкаше скамейката в Херта.
Имаме доста добри нападатели, т.че точно на тази позиция според мен не трябва да се викат хора, които не играят.

И последно, незнам защо все търсите някакви доводи по оста червено-синьо, като стане дума за национален отбор. :qipbl:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот Stinkata » 28 авг 2009, 10:39

G8 написа:...
А и Камбуров е на 27г., защо да не го вика при положение, че беше голмайстор на шамионата. Нямам нищо против Домовчийски (незнам дали сега играе всеки мач), но тогава търкаше скамейката в Херта.
.....

Ама нека го викне Камбуров, нали и аз това казвам. Такъв играч липсва на отбора. Няма кой да бележи. Домовчийски и сега е предимно резерва, но пак се случва достатъчно често да бележи. Защо да не е в отбора. Но и да не го вика, не е болка. За мен проблемът е в титулярните нападатели, които не са достатъчно ефективни. В момента може би Камбуров, Рангелов и донякъде Божинов (доколкото е навлязъл в ритъм) са на ниво.... Бербо спокойно може да играе халф, при положение, че там е само Стилян, а напред има достатъчен избор... Ляв бек нашия Минев, десен - Манолев, ляво крило - Марто, дясно .... дупка... или Манолев - крило, Зетя - бек... В центъра на защитата Тунчев и... пак дупка... Това, високото момче от Литекс - Пламен Николов - то може би ще върши работа ...
Последна промяна от Stinkata на 29 авг 2009, 07:42, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот G8 » 28 авг 2009, 10:50

Пламен Николов според мен не е за националния. Или поне има други по-добри централни защитници в БГ от него със сигурност.
Него го вика, защото има поглед от тренировките в Литекс.

За другото съм съгласен.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот 8 » 28 авг 2009, 11:52

Stinkata написа:
G8 написа:...
А и Камбуров е на 27г., защо да не го вика при положение, че беше голмайстор на шамионата. Нямам нищо против Домовчийски (незнам дали сега играе всеки мач), но тогава търкаше скамейката в Херта.
.....

Ама нека го викне Камбуров, нали и аз това казва. Такъв играч липсва на отбора. Няма кой да бележи. Домовчийски и сега е предимно резерва, но пак се случва достатъчно често да бележи. Защо да не е в отбора. Но и да не го вика, не е болка. За мен проблемът е в титулярните нападатели, които не са достатъчно ефективни. В момента може би Камбуров, Рангелов и донякъде Божинов (доколкото е навлязъл в ритъм) са на ниво.... Бербо спокойно може да играе халф, при положение, че там е само Стилян, а напред има достатъчен избор... Ляв бек нашия Минев, десен - Манолев, ляво крило - Марто, дясно .... дупка... или Манолев - крило, Зетя - бек... В центъра на защитата Тунчев и... пак дупка... Това, високото момче от Литекс - Пламен Николов - то може би ще върши работа ...


И един осмак до тъчлинията, пиещ лениво биричка в компанията на Мичо и потупващ вече голямото си шкембе, и готова работата! :qipay:

Много ми се иска с Гришата и Бамби да сме треньори. Имаше такава идея миналата година след загубата от БМВ (пусната ехидно от Отто "ми нека осмака, бамби и гришата тогава да дават наставления" в отговор на форумец оплакал се, че сме ги обърквали на терена с нащите подвиквания) обаче не знам защо не й обърнахте внимание на тази изключително ценна идея #-o . Та ако този фамозен триумвират поеме националния ще се оправят нещата. Другите двама ми се видяха сговорчиви момчета и лесно ще ги убедя да не вземаме нито един играч на Левски =D>
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Национален отбор - част 10

Мнениеот Wallace » 28 авг 2009, 15:53

http://gong.bg/view_article.php?article_id=88967

Ето ти го Иван Стоянов, бе, Светльо.
А за Сърмов... #-o #-o #-o
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта

cron