Българската футболна журналистика 3-та част

Потребителски аватар
SS Lazio
Мнения: 36
Регистриран на: 08 фев 2009, 22:51

Re: Българската футболна журналистика 3-та част

Мнениеот SS Lazio » 01 апр 2009, 14:14

Толкова ли е трудно да се разбере, че за неговата концепция за футбола трябват изпълнители от типа на Илиян Стоянов, Телкийски, Томашич. На него те му вършат работа, защото при правилния футбол се искат хора, които могат да подават топката, а не да я кюскат напред. Извършват се много подавания, затова трябват мислещи футболисти.


Влезе през втората част Велизар Димитров, който хал хабер си няма от правилен футбол и след всяко негово отиграване наставаше хаос. Иначе има желание момчето, но след 7-8 години в ЦСКА при велики специалисти като Стойчо, така го играе футбола. Безцелно търчане, ако подаде топката точно подаде, ако не пак отначало и така.


http://donbalon.eu/exclusive1756.html

жаклината... :qipat: :qipat:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българската футболна журналистика 3-та част

Мнениеот 8 » 01 апр 2009, 15:19

Мичо написа:ГЕОРГИ АТАНАСОВ :qipay: Право в десетката. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: И Казуса плеска.Секта.. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Меко казано, секта, промити и болни мозъци без грам собствено мислене, програмирани от сектата роботи, безмозъчни машини.Това са червено-кафевите фенове. :qipag: :qipag: :qipag:


Мичо, ГА казва, че сте организация при която "КО-то" вкарва синчето в националния. Да си видял Стойчо като треньор да е викал синчето си от Бундеслигата, което е далеч по-добро? И ти на тези дадености говориш за секта!? В момента се опитваш да оправдаваш подобни неща, а това е безумие! Мислиш ли, че някой нормален (всеки извън агитката на Левски) възприема викането на Ники Михайлов като отдаващо значение на качествата му и не на фамилията му? Че аз мога поне 10 вратари да ти изброя по-добри от него. Всъщност по-трудно ще ми е да пти изброявам по-големи смешници от него.

А ти си вярвай, че тези които не оценяват "таланта" на поредния син идиот били секта.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Българската футболна журналистика 3-та част

Мнениеот Мичо » 01 апр 2009, 15:21

8 написа:Мичо, ГА казва...

[-o< [-o< [-o< Амин.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Българската футболна журналистика 3-та част

Мнениеот otto » 01 апр 2009, 15:24

Wallace написа:
Batkoto написа:аха,ти си плюеш по презумпция :qipag: :qipag:

Все пак съм запознат с творчетсвото на този титан на диярията, че да знам за какво иде реч. :qipad: :qipab:

ТАМ Е РАБОТАТА,ЧЕ НЕ СИ ЗАПОЗНАТ,НЕ,ЧЕ И ОЧАКВАМ ДА СИ,ВСЕ ПАК ОТ ЛЕВСКАР ОБЕКТИВИЗЪМ,РЯДКА РАБОТА :qipap:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Българската футболна журналистика 3-та част

Мнениеот otto » 01 апр 2009, 15:26

SS Lazio написа:
Толкова ли е трудно да се разбере, че за неговата концепция за футбола трябват изпълнители от типа на Илиян Стоянов, Телкийски, Томашич. На него те му вършат работа, защото при правилния футбол се искат хора, които могат да подават топката, а не да я кюскат напред. Извършват се много подавания, затова трябват мислещи футболисти.


Влезе през втората част Велизар Димитров, който хал хабер си няма от правилен футбол и след всяко негово отиграване наставаше хаос. Иначе има желание момчето, но след 7-8 години в ЦСКА при велики специалисти като Стойчо, така го играе футбола. Безцелно търчане, ако подаде топката точно подаде, ако не пак отначало и така.


http://donbalon.eu/exclusive1756.html

жаклината... :qipat: :qipat:


НЕ Е ДОБРЕ ''ЧОВЕКА'' :qipbj: :qipbj: :qipbj: ИЛЯН СТОЯНОВ И ТЕЛКИЙСКИ-МИСЛЕЩИ,ПЪК И ФУТБОЛИСТИ НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: ДА-ДА :qipap:
ЕЙ,МНОГО ПРОСТ НАРОД Е ФЕН НА ТЕЗИ ОТ ПОДУЯНЕ,ЗАКЛЕВАМ СЕ,ПОНЯКОГА ДОРИ НА МЕН МИ Е ТРУДНО ДА ГО ПОВЯРВАМ,НО ФАКТИТЕ СА БЕЗСПОРНИ :qipan: :qipan: :qipan:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Българската футболна журналистика 3-та част

Мнениеот Wallace » 01 апр 2009, 15:30

otto написа:
Wallace написа:
Batkoto написа:аха,ти си плюеш по презумпция :qipag: :qipag:

Все пак съм запознат с творчетсвото на този титан на диярията, че да знам за какво иде реч. :qipad: :qipab:

ТАМ Е РАБОТАТА,ЧЕ НЕ СИ ЗАПОЗНАТ,НЕ,ЧЕ И ОЧАКВАМ ДА СИ,ВСЕ ПАК ОТ ЛЕВСКАР ОБЕКТИВИЗЪМ,РЯДКА РАБОТА :qipap:

Как да не съм го чел, бре?

"Милицията", "Бащицата", "Операция калъвка", "синьото БФС".... Всичко е ясно... :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българската футболна журналистика 3-та част

Мнениеот 8 » 01 апр 2009, 15:32

Wallace написа:Как да не съм го чел, бре?

"Милицията", "Бащицата", "Операция калъвка", "синьото БФС".... Всичко е ясно... :qipag:


Ето! Знаех си аз, че си интелигентно момче :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: Българската футболна журналистика 3-та част

Мнениеот onzi » 01 апр 2009, 15:33

и библията, и библията :qipbj: :qipbj: :qipbj:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Българската футболна журналистика 3-та част

Мнениеот otto » 01 апр 2009, 15:35

Wallace написа:Как да не съм го чел, бре?

"Милицията", "Бащицата", "Операция калъвка", "синьото БФС".... Всичко е ясно... :qipag:

БЕЗПОРНИ ФАКТИ ДО ЕДИН :qipad: ЕСТЕТСВЕНО,ЧЕ Е ЯСНО :qipbp:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Българската футболна журналистика 3-та част

Мнениеот 8 » 01 апр 2009, 15:37

onzi написа:и библията, и библията :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Той нея я има грижливо скътана на лавицата в тях. Страницата до която е стигнал я отбелязва със снимка на един човечец с мустаци като преди да я сложи снимката между страниците я целува.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Българската футболна журналистика 3-та част

Мнениеот svo » 01 апр 2009, 18:07

Samp написа:
svo написа:я попитайте в Барселона какво мислят за преминаването на Фиго в Реал :idea: Там даже и пари получиха, а пък се оплакваха, дееба и неблагодарниците :qipad:
Задавате глупави въпроси и очаквате някой да ви отговори :roll:

Не си спомням да обвиняваха Реал за това :qipad:

е как ще си спомняш :qipad: А случайно да знаеш, че да Коща е разпитвал колко играчи са преминали от ЦСКА в Левски и обратно още през ноември? Дали се интересува от история, а?!? А кого са обвинили в Барселона ти едва ли можеш да знаеш, защото по това време още не си можел да четеш :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Българската футболна журналистика 3-та част

Мнениеот Samp » 01 апр 2009, 18:27

Можех, можех. Освен това съм по-млад от теб и все още не ме е налегнала склерозата :qipag: :qipag: :qipag:

В Барселона обвиняваха Фиго, както и себе си че не са се застраховали в договора за сумата за разтрогване. Нещо което направиха след това с Роналдиньо :qipad:

А какво е разпитвал Да Коща не знам :roll:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Българската футболна журналистика 3-та част

Мнениеот svo » 01 апр 2009, 18:28

е аз понеже знам какво е разпитвал трябва да направиш леката разлика :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Българската футболна журналистика 3-та част

Мнениеот Samp » 01 апр 2009, 18:29

Говорим за Барса, Фиго и Реал до колкото си спомням :qipad:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Българската футболна журналистика 3-та част

Мнениеот svo » 01 апр 2009, 18:44

говорехме за да Коща :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта