"Иван Асен II" 26 (част 6)

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот otto » 23 яну 2009, 19:41

onzi написа:рън-е, слюнкоотделителю, плачливецо разсополивен,

МИСЛИШ,ЧЕ СИ ИНТЕРЕСЕН С ТОВА ЛИ ? :qipan:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот onzi » 23 яну 2009, 19:50

оте,

като видя ревла, казвам, че е ревла. толкоз. ако му проследя постингите - ред сълзи, два сополи. бфс-то му било синьо, наско виновен за всичко, в краен случай батков, дражев и градев ги изкара интелигенти.. а бе въобще цветя и рози :qipae: :qipae: :qipae:

плачковците да си ходят в плачковци.
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот itsoVIII » 23 яну 2009, 19:54

Ако Дражев е отново в играта за шеф на БФС, това какво е, onzi? Кадърно БФС или точно обратното? :qipbj: :qipbj: :qipbj: Е*ати смешния ( за мен си е трагичен ) казус, направо не'ам думи :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот onzi » 23 яну 2009, 20:02

дражев ако е в играта - това е мехлем за изтерзаните душички на тези, които неистово плюеха боби как бил рязал административно всичко и всички. предполагам, че сега цонко цонев и прословутите му 160 клуба ще довтасат на подскоци :qipag: :qipag: :qipag:

а казуса е и смешен, и трагичен. то при дражев обикновено е така - две в едно. както бяха примерно домакинстванията му на стадиона на т.нар. гост :qipbj: :qipbj:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот itsoVIII » 23 яну 2009, 20:07

А не е ли трагикомично действията на БФС да се разминават с думите и делата на вицето му? :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот onzi » 23 яну 2009, 20:16

ице,

да, така е. и това не е първия път, в който се случва нещо такова. веднага се сещам за фалстарта на дублиращите отбори например.

хубавото все пак е, че боби се старае да не допуска една и съща грешка два пъти. с дубълите се поправи. сега пак ще е така.
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот Казуса » 23 яну 2009, 20:26

Аве, Onzi, не забелязваш ли, че дори другите левскари не харесват БФС и не го защитават с всички възможни средства...
Имам усещането, че си като един Селски на Севера: имащ досущ същата логика, гьонсуратълък, нахалоност и ампутирано чувство за срам като президента на пловдивския "Ботев".
Общо взето относно БФС подпикваш от кеф да им излагаш принципа: "щом не са ме хванали, значи съм голям тарикат и ще продължавам да си въртя селските номера, да си приказвам нагли лъжи и да се правя, че не забелязвам, колко ме презират и колко съм жалък в очите на другите".
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот itsoVIII » 23 яну 2009, 20:47

Onzi, ако за теб са приемливи поредицата от гафове и тоталното съсипване на националния, за мен не е приемливо. Както и изпълнението на наредбите по усмотрение, а не всички клубове да са под еднакъв аршин. Не твърдя, че Дражев ще се справи по-добре, но пък и не вярвам Перуката нещо да подобри от досегашното си управление.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот onzi » 23 яну 2009, 20:58

аз пък продължавам да съм на мнението, че изчистването на авгиевите обори изисква време. и през това време по чистачите, колкото и добре са се справят, ще хвърчи кал.

колкото до дражев - нееееееееееееееееее. той е доказал, че не става за управлението на футболен клуб, какво да говорим за цял съюз.

от двете (всъщност не знам дали са две, може и една да е, но гарантирано не са повече от две) възможности категорично съм за боби. точка.

ако имаше други кандидатури... ако някой, достатъчно именит и доказал се, беше заявил желание да чисти и той... ако от фифа или уефа бяха заявили недоволство от работата на бфс... може би щях да съм на друго мнение.

при сегашната ситуация няма по-добър от боби за следващите четири години. толкоз.
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
run1973
Мнения: 782
Регистриран на: 18 юни 2007, 17:34

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот run1973 » 23 яну 2009, 21:28

Абе Онзито-ти като кажеш "Бобито:, абе ,човече ще ме извиняваш ,ама сякаш с_ _ _ _ а ти капе от устата.Много моля за извинение,ама това човече се самозабрави.Моля те престани да му правиш бибитки на тоя ,че ми става гадно.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот Delija » 24 яну 2009, 00:16

itsoVIII написа:Аз не съм човек, който вижда всичко в черно-бели краски и да отива в крайностите. Това, което наистина не одобрявам при Б. Михайлов е мудността му във взимане на решения, със сигурност има некадърници в БФС, които не са сменени, многото постове, на които е назначен Данчо Лечков, липса на стратегия за решаването на главните проблеми във футбола, незаемането на позиция или по-точно - липсата на точна такава...Имам чувството, че е марионетка...това ме дразни. Та като споменах Данчо Лечков, сега ме осени мисълта, че точно той ръководи БФС, а Михайлов е само фасада....


Перуци е идиот :!: Той допусна Дражев, посредством идиотията си Черноморец - Бургас - София, да се гаври с родното първенство, през седмица да прави циркове..... при него съвсем "случайно" отбори се спасяват със служебни победи (Беласица), други пък служебно участват в квалификациите за ШЛ.... въобще цялото първенство добива някакъв служебен характер.... да не продължавам и още, че малоумията при това БФС са безчет. :qipbl:

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот mefkata » 24 яну 2009, 10:03

Абе престанете с тия синьо-червени простотии. Тия ебават майката и ще продължават на БЪЛГАРСКИЯ футбол. :qipaq: :qipaq: :qipaq: :Мангизите нямат цвят. :idea:
п.п. важи и за политиката
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот itsoVIII » 24 яну 2009, 10:14

Това аз откога го твърдя :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
run1973
Мнения: 782
Регистриран на: 18 юни 2007, 17:34

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот run1973 » 24 яну 2009, 12:41

mefkata написа:Абе престанете с тия синьо-червени простотии. Тия ебават майката и ще продължават на БЪЛГАРСКИЯ футбол. :qipaq: :qipaq: :qipaq: :Мангизите нямат цвят. :idea:
п.п. важи и за политиката

Така де,но има хора които им се възхищават тук. :qipan:
Защитават ги все едно сядат на една софра всяка вечер.
Голямо грабене пада в момента и целта е след конгреса да се изпапкат паричките на Платини ,които ще доидат по програми за развитието на футбола ни.То е от ясно по-ясно.Далеч съм от мисълта ,че точно Дражев ще оправи бакиите,но явно на останалите им се плаща да слушкат и те го правят,а не ,че няма алтернативи,но като може да си лапкат и да си кротуват,що да се напъват да стават президенти и да си развалят отношенията с главатарите на бандата.Кво ги боли ,че Беласица продава мачове или Ботев играе симулативно или ,че Левски ще е служебен участник в УЕФА.Нали си лапкат останалите там 350 делегата.Е тук е проблем в подлагачеството и незаинтересуваността на останалите конгресмени.Дражев ще си лае,Градев също ,купона си тече,мандата също ,некой лев ще падне.Тъпанари и използвачи управляват футбола ни,а отстрани стоят и ги подкрепят шепа страхливи и миризливи службогонци. :qipaq:
Онзи да не е делегат на конгреса,вече сериозно ми мирише.

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот onzi » 24 яну 2009, 13:39

айдееее, поредната порция сълзи и сополи е плясната тук във форума.

първо, всички отчитат, че първенството е станало по-чисто и уредените мачове са по-малко. всички. дори и ревлите. значи бфс се движи в правилната посока.

второ, всички отчитат, че качеството на съдийството се подобрява, а също и, че ако натискът върху съдиите намалее, то качеството ще се повиши още. значи бфс се движи в правилната посока.

трето, през този мандат на бфс бяха открити изкуствени игрища по училищата в цялата страна. с пари от уефа, изхарчени по предназначение - за развитие на футбола. значи бфс се движи в правилната посока.

четвърто, пред този мандат на бфс бяха приети най-накрая необходимите промени в радните му там закони, за да може базите да бъдат дадени на клубовете. доколкото знам, вече топката е в общините (основно) и дамс. значи бфс се движи в правилната посока.

пето, за ситуацията с националите за мен вината е поделена между бфс и ицо (може би някои забравиха как ицо си би камшика в посока селта). факт е, че след неговото напускане националният отбор се люшка насам-натам.

и накрая ще се самоцитирам:
ако имаше други кандидатури... ако някой, достатъчно именит и доказал се, беше заявил желание да чисти и той... ако от фифа или уефа бяха заявили недоволство от работата на бфс... може би щях да съм на друго мнение.

при сегашната ситуация няма по-добър от боби за следващите четири години. толкоз.


я кажете вие, ревлите (конкретно визирам рън-а и бацето, щото от другите съм виждал и смислени мнения): какво очаквате да направи бфс в следващия си мандат?
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта