НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Потребителски аватар
Mr. Bungle
Мнения: 357
Регистриран на: 01 фев 2009, 13:55
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Mr. Bungle » 01 фев 2009, 21:26

Stinkata написа:Дели, за какво са ни футболисти, които се пестят в националния??? Със "супертреньорите" Бонев, Херо, Стойчо, Марков, Стоичков и повиканите от тях играчи какви успехи постигнахме? Аз също не съм съгласен с избора на Мъри, но не е достойно да го плюете и обиждате, без да е имал възможност да работи... Не червените очила, чорбарщината ви пречи. Нямам спомен в последните 20-25 години, някой да е плюл треньор само защото е бил цесекар. Докато вашият аргумент е, че Мъри е син. Което пък е смешно, защото той получава заплата от Гриша Ганчев, когото не веднъж сте молили да поеме ЦСКА...


Не, не го плюем защото е "син", а защото се доказа, че е слаб треньор, или тия 16 точки разлика не ги направи той?
Обясни ми с какво заслужи да се титулува като нац. селекционер?
tsbalabanov написа:Аристократите имат привилегии дори и когато са на ешафода. Смъртните им присъди не се изпълняват от обикновени палачи. Една коронована глава може да бъде отделена от тялото само от кралски палач. В европейския футбол тази роля изпълнява ЦСКА.

bigbonusprize
Мнения: 14
Регистриран на: 25 яну 2009, 01:15

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот bigbonusprize » 01 фев 2009, 21:27

:) Гришата и тия от ТИМ са сериозни бизнесмени. Смятам, че ще върнат инвестициите във футбола и ще го превърнат в машина за пари. Това може да доведе само до положителни неща- инвестиции в базите, връщане на хората по стадионите, подобряване качеството на футбола. Но за последното определено е нужно намаляване на клубовете в А група до 10 и всеки мач да е дерби :)

bigbonusprize
Мнения: 14
Регистриран на: 25 яну 2009, 01:15

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот bigbonusprize » 01 фев 2009, 21:29

Пиночет написа:
Stinkata написа:Дели, за какво са ни футболисти, които се пестят в националния??? Със "супертреньорите" Бонев, Херо, Стойчо, Марков, Стоичков и повиканите от тях играчи какви успехи постигнахме? Аз също не съм съгласен с избора на Мъри, но не е достойно да го плюете и обиждате, без да е имал възможност да работи... Не червените очила, чорбарщината ви пречи. Нямам спомен в последните 20-25 години, някой да е плюл треньор само защото е бил цесекар. Докато вашият аргумент е, че Мъри е син. Което пък е смешно, защото той получава заплата от Гриша Ганчев, когото не веднъж сте молили да поеме ЦСКА...


Не, не го плюем защото е "син", а защото се доказа, че е слаб треньор, или тия 16 точки разлика не ги направи той?
Обясни ми с какво заслужи да се титулува като нац. селекционер?


1/4 финал в Уефа, две титли с Левски, влизане в ШЛ и то без 1 лев за трансфери. Доста показателно не мислиш ли?

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот bat_jori » 01 фев 2009, 21:30

споко скоро не сме уговорили контрола със сърбия нема от кво да му се плашим толкоз :qipbp: :qipbp:
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Mr. Bungle
Мнения: 357
Регистриран на: 01 фев 2009, 13:55
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Mr. Bungle » 01 фев 2009, 21:31

bigbonusprize написа::) Гришата и тия от ТИМ са сериозни бизнесмени. Смятам, че ще върнат инвестициите във футбола и ще го превърнат в машина за пари. Това може да доведе само до положителни неща- инвестиции в базите, връщане на хората по стадионите, подобряване качеството на футбола. Но за последното определено е нужно намаляване на клубовете в А група до 10 и всеки мач да е дерби :)


О да сигурно тия 200 зрители средно на мач в Ловеч са част от тази тяхна програма. И Гришата и тимаджиите са долни мафиоти забогатяли на гърба на народа си и не мога да разбера как трезво мислещ човек може да ги хвали.

А Гришата сигурно е единствения БГ бос на плюс от футбола! Ако се направи статистика на трансферите "in" и трансферите "out" сигурно последните 4 години е на едно плюс 2 млн. евро печалба!
tsbalabanov написа:Аристократите имат привилегии дори и когато са на ешафода. Смъртните им присъди не се изпълняват от обикновени палачи. Една коронована глава може да бъде отделена от тялото само от кралски палач. В европейския футбол тази роля изпълнява ЦСКА.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Delija » 01 фев 2009, 21:33

bigbonusprize написа:
1/4 финал в Уефа, две титли с Левски, влизане в ШЛ и то без 1 лев за трансфери. Доста показателно не мислиш ли?


Отпадания от анонимни некадърници - Беверен и Тампере.
8 (осем) поредни загуби в Европа, при голова разлика 1:19.
16 точки след ЦСКА....
Последна промяна от Delija на 01 фев 2009, 21:34, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Mr. Bungle
Мнения: 357
Регистриран на: 01 фев 2009, 13:55
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Mr. Bungle » 01 фев 2009, 21:33

bigbonusprize написа:1/4 финал в Уефа, две титли с Левски, влизане в ШЛ и то без 1 лев за трансфери. Доста показателно не мислиш ли?


Пиночет написа:
С победата над Динамо Букурещ с 11 срещу 10 и тотално надиграване на румънците над "сините" в последните минути и само случайния гол на Бабангида извел ги до победата? Или победата над дубъла на Олимпик Марсилия? Или радпадналия се отбор на Артмедия продал 9 от основните си футболисти след отпадането от ШЛ? Борещия се отбор за оцеляване в "Серия А" Удинезе, чийто треньор заяви на пресконференцията многократно, че техния отбор няма за приоритет турнира за купата на УЕФА.
А или "Летящите магарета", които никога не биха помирисали ЕКТ без скандала за уговорени мачове (парадоксалното е, че в същия сезон гранда "Киево" пое към "Серия Б").

Знам, че много от сините ще ме псуват след това мнение, но така ги виждам аз нещата (и не само).




Ето това е истината за легендарния Мъри от Хасково!
tsbalabanov написа:Аристократите имат привилегии дори и когато са на ешафода. Смъртните им присъди не се изпълняват от обикновени палачи. Една коронована глава може да бъде отделена от тялото само от кралски палач. В европейския футбол тази роля изпълнява ЦСКА.

bigbonusprize
Мнения: 14
Регистриран на: 25 яну 2009, 01:15

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот bigbonusprize » 01 фев 2009, 21:33

Пиночет написа:
bigbonusprize написа::) Гришата и тия от ТИМ са сериозни бизнесмени. Смятам, че ще върнат инвестициите във футбола и ще го превърнат в машина за пари. Това може да доведе само до положителни неща- инвестиции в базите, връщане на хората по стадионите, подобряване качеството на футбола. Но за последното определено е нужно намаляване на клубовете в А група до 10 и всеки мач да е дерби :)


О да сигурно тия 200 зрители средно на мач в Ловеч са част от тази тяхна програма. И Гришата и тимаджиите са долни мафиоти забогатяли на гърба на народа си и не мога да разбера как трезво мислещ човек може да ги хвали.

А Гришата сигурно е единствения БГ бос на плюс от футбола! Ако се направи статистика на трансферите "in" и трансферите "out" сигурно последните 4 години е на едно плюс 2 млн. евро печалба!


Направо ако не е гришата Ловеч ще прилича на Търговище примерно.... Мафиоти ама и мафиот не се става лесно. Трябва да имаш нещо в главата....

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Stinkata » 01 фев 2009, 21:33

Пиночет написа:..
Не, не го плюем защото е "син", а защото се доказа, че е слаб треньор, или тия 16 точки разлика не ги направи той?
Обясни ми с какво заслужи да се титулува като нац. селекционер?

Не знам. И аз не смятам, че той е човекът. Но не приемам да го плюете, след фиаското, което неминуемо ни спохождаше след работата на заслужилите... Кажи феновете, които пълнят националния, с какво заслужиха Стойчо, Пламен и Ицо??? 40 000 седят и подкрепят, а от скамейката им се подиграват... Петички, шестички, тройки...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот sasho_1989 » 01 фев 2009, 21:35

Пиночет, ТИМ с Централна кооперативна банка и Химимпорд Ад са на борсата, където всичко трябва да е абсолютно прозрачно и подлежат на множество административни и данъчни проверки.Всички е легално вече...преди бяха мафиоти и забогатяха,Сега е много съмнително вече :qipav:
Изображение

bigbonusprize
Мнения: 14
Регистриран на: 25 яну 2009, 01:15

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот bigbonusprize » 01 фев 2009, 21:36

Пиночет написа:
bigbonusprize написа:1/4 финал в Уефа, две титли с Левски, влизане в ШЛ и то без 1 лев за трансфери. Доста показателно не мислиш ли?


Пиночет написа:
С победата над Динамо Букурещ с 11 срещу 10 и тотално надиграване на румънците над "сините" в последните минути и само случайния гол на Бабангида извел ги до победата? Или победата над дубъла на Олимпик Марсилия? Или радпадналия се отбор на Артмедия продал 9 от основните си футболисти след отпадането от ШЛ? Борещия се отбор за оцеляване в "Серия А" Удинезе, чийто треньор заяви на пресконференцията многократно, че техния отбор няма за приоритет турнира за купата на УЕФА.
А или "Летящите магарета", които никога не биха помирисали ЕКТ без скандала за уговорени мачове (парадоксалното е, че в същия сезон гранда "Киево" пое към "Серия Б").

Знам, че много от сините ще ме псуват след това мнение, но така ги виждам аз нещата (и не само).



Ето това е истината за легендарния Мъри от Хасково!


Това ли ви е мнението за Мъри като селекционер???

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Мичо » 01 фев 2009, 21:44

:roll: След като видяхме капацитетите и гениите в бранша Стойчо, Пацо и Ицо, предлагам да изчакаме и да видим какво ще стане.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот sasho_1989 » 01 фев 2009, 21:45

Така всяка година чакаме и чакаме...и гледаме първенствата по...ТВ :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот otto » 01 фев 2009, 21:45

Мичо написа::roll: След като видяхме капацитетите и гениите в бранша Стойчо, Пацо и Ицо, предлагам да изчакаме и да видим какво ще стане.

:qipap: :qipay:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Delija » 01 фев 2009, 21:52

Тоя не заслужава никакъв кредит на доверие или пък уважение. Не може току-що станал селекционер и веднага да бърза да вика всичките си любимци от престоя си в Левски - Коловати, Домовчийски, Топчо, Мечо, (Кумчо) Вълчо..... това е, меко казано, много нагло и безочливо :!:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта