НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот itsoVIII » 31 яну 2009, 21:58

Delija написа:Единственото решение беше чужденец. Щом Албания, Грузия, Азербайджан и прочее подобни, могат да си го позволят, защо да не можем и ние??! :qipan: Ама тъпата, гнусна Перука ..... :qipan: :qipan: :qipan:

Дели, защото са кокала лесно се не пуска :qipad:
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 40
Регистриран на: 25 яну 2009, 11:42

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Lyubooo » 31 яну 2009, 23:25

оооох Мърито никакъв го няма напоследък, ама ето че пак го натрисат за национален селекционер и той май пак негори от желание да е такъв!
и дано ако не 4-3-3, то поне 4-4-2 да му е схемата за игра, че тая 4-5-1 нещо не е вървежна през последните години!
„Dimi, Dimi, Dimi, Dimi, Dimitar Berbatovvvvvvv he holds the play, gonna score today"

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот marto » 01 фев 2009, 10:38

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот skorpinoks » 01 фев 2009, 13:55

marto написа:http://sportal.bg/news.php?id=155571

тази статия е само за Триданта ,барем схване нещо .... [-X
но не ,сигурен съм на 100000000000000% че Перука и компания ще отхвърлят тази супер оферта от Г.Ганчев ..
ако го вземат чуждия менеджер няма лапачка за тея шушумиги.. #-o
ЦСКА

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Stinkata » 01 фев 2009, 14:01

А аз мисля, че Гриша Ганчев може да си позволи да откаже да пусне Мъри и без да предлага 1 000 000...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот skorpinoks » 01 фев 2009, 14:07

Stinkata написа:А аз мисля, че Гриша Ганчев може да си позволи да откаже да пусне Мъри и без да предлага 1 000 000...

естествено Стинка ,но мислиш ли че Перуката не му е обещал нещо ,минавали ти и това :wink:
а всички знаем че от всички футболни президенти Гришата дава в пъти най-много пари за футбола и спорта от всички останали . [-X
ЦСКА

Потребителски аватар
Mr. Bungle
Мнения: 357
Регистриран на: 01 фев 2009, 13:55
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Mr. Bungle » 01 фев 2009, 14:10

Аз мисля, че Мъри е много слаб треньор в предвид резултатите в ШЛ и 16-те точки разлика от ЦСКА които бяха постигнати от него (дори подобри рекорда за най-голяма разлика м/у двата отбора в историята). Да не говорим за 1:17 в Шампионската лига.
Като специалист може и сравнително правилно да работи, но резултатите му са пагубни и във всички случаи не струва нито 20 000 евро каквато заплата беше обявено, че взима в Ловеч, нито 10 000 евро, които му предлага "Косата".

Среден треньор за А група, нищо повече!
tsbalabanov написа:Аристократите имат привилегии дори и когато са на ешафода. Смъртните им присъди не се изпълняват от обикновени палачи. Една коронована глава може да бъде отделена от тялото само от кралски палач. В европейския футбол тази роля изпълнява ЦСКА.

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот skorpinoks » 01 фев 2009, 14:14

Пиночет написа:Среден треньор за А група, нищо повече!


е тук май не съм сигурен ,след Пенев ,Никодимов ,Херо ,Шпайдела може би там някъде идва и реда на Мърко
пп-това при положение че в БГ има остър недостиг на добри специалисти...
ЦСКА

Потребителски аватар
Mr. Bungle
Мнения: 357
Регистриран на: 01 фев 2009, 13:55
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Mr. Bungle » 01 фев 2009, 14:21

skorpinoks написа:
Пиночет написа:Среден треньор за А група, нищо повече!


е тук май не съм сигурен ,след Пенев ,Никодимов ,Херо ,Шпайдела може би там някъде идва и реда на Мърко
пп-това при положение че в БГ има остър недостиг на добри специалисти...


И с какво го е спечелил?
С победата над Динамо Букурещ с 11 срещу 10 и тотално надиграване на румънците над "сините" в последните минути и само случайния гол на Бабангида извел ги до победата? Или победата над дубъла на Олимпик Марсилия? Или радпадналия се отбор на Артмедия продал 9 от основните си футболисти след отпадането от ШЛ? Борещия се отбор за оцеляване в "Серия А" Удинезе, чийто треньор заяви на пресконференцията многократно, че техния отбор няма за приоритет турнира за купата на УЕФА.
А или "Летящите магарета", които никога не биха помирисали ЕКТ без скандала за уговорени мачове (парадоксалното е, че в същия сезон гранда "Киево" пое към "Серия Б").

Знам, че много от сините ще ме псуват след това мнение, но така ги виждам аз нещата (и не само).
tsbalabanov написа:Аристократите имат привилегии дори и когато са на ешафода. Смъртните им присъди не се изпълняват от обикновени палачи. Една коронована глава може да бъде отделена от тялото само от кралски палач. В европейския футбол тази роля изпълнява ЦСКА.

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот skorpinoks » 01 фев 2009, 14:56

Пиночет написа:
skorpinoks написа:
Пиночет написа:Среден треньор за А група, нищо повече!



Знам, че много от сините ще ме псуват след това мнение, но така ги виждам аз нещата (и не само).


е не всички ,има 3 ма с които може да се води -ДИАЛОГ ,за останалите и аз съм на твоето мнение ...
ЦСКА

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот tridant » 01 фев 2009, 14:57

А да бе,ще те псуваме,освен да ти препоръчам 2 аспирина :lol: :lol: :lol:
щото гледай какви си ги писал

Пиночет написа:
И с какво го е спечелил?
С победата над Динамо Букурещ с 11 срещу 10 и тотално надиграване на румънците над "сините" в последните минути и само случайния гол на Бабангида извел ги до победата? Или победата над дубъла на Олимпик Марсилия? Или радпадналия се отбор на Артмедия продал 9 от основните си футболисти след отпадането от ШЛ? Борещия се отбор за оцеляване в "Серия А" Удинезе, чийто треньор заяви на пресконференцията многократно, че техния отбор няма за приоритет турнира за купата на УЕФА.
А или "Летящите магарета", които никога не биха помирисали ЕКТ без скандала за уговорени мачове (парадоксалното е, че в същия сезон гранда "Киево" пое към "Серия Б").

Знам, че много от сините ще ме псуват след това мнение, но така ги виждам аз нещата (и не само).


Как сме били тотално надиграни от румънците :qipan: :qipan: :qipan: ние ги надиграхме, а че гола падна накрая ,ами мача се играе докато съдията не свири края.Някакви спомени навява ли ти това :lol:
А Олимпик Марсилия не бяха с дубъла [-X ,бяха с юношите мл.възраст.
А Магаретата поеха към Б след като си разпродадоха отбора,но това стана след като ги отстранихме.Амаури напр. играеше при тях,виждаш го сега В Юве.
И накрая,да нашата голова беше 1-17 в ШЛ, знам го , ама я ми припомни вашата каква е ,че ей тоя момент ми се губи.

Скорпи, аз и вчера го казах,аз не съм против да дойде класен чужденец.Напротив -за съм.Дано това е реална оферта и Михайлов да я вземе под внимание.
Това мога да кажа.
Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот skorpinoks » 01 фев 2009, 15:11

tridant написа:Как сме били тотално надиграни от румънците :qipan: :qipan: :qipan: ние ги надиграхме, а че гола падна накрая ,ами мача се играе докато съдията не свири края.Някакви спомени навява ли ти това :lol:
А Олимпик Марсилия не бяха с дубъла [-X ,бяха с юношите мл.възраст.
А Магаретата поеха към Б след като си разпродадоха отбора,но това стана след като ги отстранихме.Амаури напр. играеше при тях,виждаш го сега В Юве.
И накрая,да нашата голова беше 1-17 в ШЛ, знам го , ама я ми припомни вашата каква е ,че ей тоя момент ми се губи.

Скорпи, аз и вчера го казах,аз не съм против да дойде класен чужденец.Напротив -за съм.Дано това е реална оферта и Михайлов да я вземе под внимание.
Това мога да кажа.


1-в никакъв случай не сте надиграли Динамо ,в най-добрия случай за вас мача бе равностоен [-X
2-Ол .Марсилия играха без титулярите си ,това е факт неуспорим ,я си спомни кога влезе една от звездите им тогава ,А И ЗА ТЯХ ТОЗИ МАЧ НЯМАШЕ ЗНАЧЕНИЕ ЗА КЛАСИРАНЕТО [-X
3-АКО СТАВА ВЪПРОС ЗА КИЕВО ТЯХ ГИ СЪБРАХА ОТ ПЛАЖА И СЛЕД 3 ТРЕНИРОВКИ ИГРАХА С ВАС .. #-o
4-ЦСКА не може да има такава голова разлика АКО ЩЕ И С ДЕЦА ДА ИГРАЕ ,МАКАР ЧЕ ТОВА Е ОТНОСИТЕЛНО КАЗАНО В МОМЕНТА НО Е ФАКТ ЧЕ ЦСКА СЕ ПРЕДСТАВЯ НАЙ-ДОБРЕ В ЕВРОПА ,ВИЕ АКО МАХНЕМ НЯКОИ ПРОБЛЯСЪЦИ СТЕ ОТБОРА ЗА МЕСТНА КОНСУМАЦИЯ,ТОВА ЕДВА ЛИ НЯКОЙ БИ ГО УСПОРИЛ ЗАЩОТО ФАКТИТЕ СА УБИЙСТВЕНИ.
5-АЗ НЕ СЪМ СПОРИЛ КАКВО СИ КАЗАЛ-КАЗАХ ТИ ЧЕ ПЕРУКА И КО НЯМА ДА ВЗЕМАТ ЧУЖД СПЕЦИАЛИСТ ЗАЩОТО НАЦ.ОТБОР Е ЕДНО ГОЛЯМО ПЕРО КОЕТО ИМ ДАВА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ПЕЧЕЛЯТ МАНГИЗИ .
ЦСКА

Потребителски аватар
Mr. Bungle
Мнения: 357
Регистриран на: 01 фев 2009, 13:55
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Mr. Bungle » 01 фев 2009, 15:17

:qipay:
tsbalabanov написа:Аристократите имат привилегии дори и когато са на ешафода. Смъртните им присъди не се изпълняват от обикновени палачи. Една коронована глава може да бъде отделена от тялото само от кралски палач. В европейския футбол тази роля изпълнява ЦСКА.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот tridant » 01 фев 2009, 15:21

Не, ти ми спореше ,че Грант не е идвал в България.
Ей от там се започна.

А сега ,когато са се намерили пари,(при условие ,че това е реална оферта) нещата са в ръцете на Боби и ко.
Аз не мога да им повлияя по никакъв начин.
Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот skorpinoks » 01 фев 2009, 15:27

tridant написа:Не, ти ми спореше ,че Грант не е идвал в България.
Ей от там се започна.

.


ТИ ТОТАЛНО БЪРКАШ НЕЩАТА ,ХАЙДЕ ПОКАЖИ КЪДЕ СЪМ НАПИСАЛ ЧЕ ЕВРЕЕНА НЕ Е ИДВАЛ В Б.Г #-o
ДОРИ ТИ НАПИСАХ КАК Г-Н КОКАЛА ГО ПОСРЕЩНА НА АЙРОГАРАТА #-o
АЗ СПОРЕХ ЧЕ НЕ СЕ Е СРЕЩАЛ С ПЕРУКАТА И КОМПАНИЯ ,ТОВА Е ГОЛЯМАТА РАЗЛИКА ,СЕГА ТИ КАЗВАМ ЗА 17-ТИ ПЪТ ЧЕ ДОРИ ГРИШАТА И 25 ООО ОООО ДА ДАДЕ ЧУЖД СПЕЦИАЛИСТ НЯМА ДА ИМА НАДЯВАМ СЕ РАЗБРА ЗАЩО... =D>
ЦСКА


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта

cron