КОНЦЕРТИ

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот Lunar Wayfarer » 16 окт 2008, 10:19


Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот rafaelis » 16 окт 2008, 16:24

AC/DC чупят рекорди за най-бърза продажба на билети

Изображение

Легендарната австралийска рокгрупа AC/DC счупи всички рекорди за бърза продажба на билети в Северна Америка и Европа. Пропуските за серията концерти от световното турне на австралийските легенди се разграбват буквално минути след пускането им в продажба по интернет.
След 8-годишна пауза AC/DC ще издадат дългоочаквания албум Black Ice. 15-те парчета ще се появят на пазара на 20 октомври, а след това групата тръгва на концерти в Канада и САЩ. През февруари 2009 година турнето продължава в Европа, като стартът е в Осло, Норвегия.
В понеделник френските почитатели на бандата изкупиха мълниеносно билетите за двата концерта в "Берси" на 25 и 27 февруари. Вчера рекорд отбелязаха и в Белгия, където над 15 000 места в Двореца на спорта в Антверпен за 1 март се изчерпаха за 20 минути. Цените в двете държави варират между 44 и 73 евро. Часове след приключването на продажбите обаче агенции започнаха да предлагат билети на цени, започващи от 200 евро. Не закъсняха и първите търгове в e-bay. Заради невиждания интерес белгийците договориха втори концерт в Антверпен на 3 март, който бе напълно разпродаден в следващия половин час. Абсолютният рекорд обаче държи канадският Ванкувър, където всички билети (по $99) са изкупени само за 4 минути.

Кралете на рока са замислили и няколко съпровождащи турнето проекта. Те готвят документален филм, в който ще участват и най-верни фенове, съобщиха организаторите от "Live Nation".


Няколко наши мениджъри водят преговори с рокаджиите за допълнителна дата и гастрол у нас. Информацията беше потвърдена и от кмета на Каварна Цонко Цонев, който уточни, че морският курорт няма нужния капацитет за такава проява и тя вероятно ще бъде в София.


Ето един желаещ у нас, който е искал да се сдобие с билети:

Получил съм mail за концертите в Германия от eventim миналата събота в 9 сутринта. За съжаление аз станах в 10 и бях чак в 10:30 пред компа...влизам на сайта...всичко разпродадено
Супер гадно


И още малко инфо:
Повечето билети за предстоящия тур на DC се разпродават буквално за секунди. Първият концерт в Германия е бил разграбен за 3-4 минути. На шведите пък са им трябвали 11 минути, за да изкупят всичките пропуски за гига в Стокхолм. Рекордьори обаче са французите. Няколко десетки хиляди талона са се похарчили за сензационните 2 минути! Кралете на рока са замислили и няколко съпровождащи турнето проекта. Те готвят документален филм, в който ще участват и най-верни фенове.


:qipab: :qipab: :qipab: :qipap:

Потребителски аватар
Hurley
Мнения: 1195
Регистриран на: 20 май 2005, 08:13
Местоположение: SOMEWHERE IN TIME

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот Hurley » 17 окт 2008, 17:55

Дай Боже,дай Боже.....
ша са оди,тава не е за изпущанье,само да са навият да дойдат :qipaz: :qipbp:
немам

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот rafaelis » 17 окт 2008, 18:03

:qipbl: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот annysy » 17 окт 2008, 22:12

Hurley написа:Дай Боже,дай Боже.....
ша са оди,тава не е за изпущанье,само да са навият да дойдат :qipaz: :qipbp:

Това го казва почти всеки мой познат, който някога поне малко се е увличал от тази музика, а пък колко има, които си останаха влюбени в нея и до сега, ако ДиСи решат да дойдат, сигурно няма да има стадион, който да събере желаещите.
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот Stinkata » 21 окт 2008, 09:31

Някой има ли впечатления от това
http://www.slusham.com/998


Моите хора, след два часа чакане, не издържали и си тръгнали... :roll: :roll: :roll:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот Lunar Wayfarer » 11 ное 2008, 17:43

:x :x :x :x
http://www.sme.bg/news.php?NewsID=162
:x :x :x :x

Ах, Фънкииии, защо на 12-ти декември бе? :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq:

======
А който не знае, на 4-ти декември - концерт на Сигнал в Зала 1 на НДК, по повод 30 години на сцената. :qipay:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот Wallace » 12 ное 2008, 12:14

15 лв. най-евтиния билет за Щурците. :qipai: :qipai: :qipai: :qipai: :qipai:
Лелееееееееееееееееееее. Май явно аз не съм в час.
Изображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот Lunar Wayfarer » 14 ное 2008, 19:22

Съвсем нормални са си цените. Лошото е че всички свикнаха да ходят на безплатни концерти и никой не дава и пукната пара за платен концерт на българска група. :?
Ми 15 лева са 2 филма на кино, по дяволите....или 5 кутии цигари. :?

Потребителски аватар
Noctis
Мнения: 8335
Регистриран на: 24 яну 2006, 00:43
Местоположение: София

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот Noctis » 14 ное 2008, 22:43

http://yellow.bg/bgstars/n198102/
Лили взриви НДК



:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Парламентът в момента прави извънредно заседание за приемане на проектозакон за построяването на нов дворец на културата :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот annysy » 14 ное 2008, 23:33

Прав е Любо, не че мене ми се виждат малко парите, особено като винаги ги умножавам по 2 и ги събирам с пътни и т.н., ама я се замислете в годините, в които и през ум не можеше да ни мине, че някоя известна банда ще дойде да свири у нас и сме гледали цени на билети в чужбина, какво сте си казвали...при мен беше поне нещо като "тия пари сигурно са от 3-4 дни надница, като нищо ще работя само и само да отидя на концерта"...и другата страна, че нашите групи не си ги ценим достатъчно, точно защото свикнахме да ги виждаме все по някакъв повод, по който друг плаща ;)
Изображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот mefkata » 15 ное 2008, 08:53

За АC/DC да кажа само, че цените за билетите на евротурнето са им по 350-370 евро, а на Депеш - 150-170е. Дъртите металисти са мамата си трака. Гледах им последното парче и в първия момент се изумих, че няма капчица промяна. Същия дизайн, същата музика, същото звучене. Като се има предви9д, че групата е на повече от 30 години и след 8 годишна пауза - очаквах нещо друго. Ама като се замислих, всъщност - точно това е якото. Това са икони, уникални, неподражаеми. Няма какво и защо да променят. Модерни банди - дал господ. Номера е да видиш нещо класическо и невероятно точно такова каквото го познаваш, но години по-късно. Точно за това билетите свършват за часове. На мен този концерт ми е мечта, но много-много се съмнявам да се получи. Няма как да изпълним финансовите им искания според мен.
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот mefkata » 15 ное 2008, 09:00

Цените за Щурците са напълно нормални. :idea: Толкова е входа във всеки средноевропейски пъб, в който свири начинаеща група, без да смятам Лондон, където нещата са доста по-различни.
Това е най-великата БГ група по ред причини и по емоция на мен не ми отстъпваше от най-великите в света. На тях беше първия концерт, на който можеше да се изправиш прав без да те изхвърлят куките :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: , последва първия концерт, на който имаше прави хора пред сцената и т.н. и т.н. На много концерти съм бил след това и естествено по-велики, ама онова състояние на духа трудно може да се повтори... :qipab:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот Lunar Wayfarer » 15 ное 2008, 11:31

Тъжно, но факт! За глупости всеки има пари, но за 30-годишен юбилей на Сигнал и 40-годишен на Щурците - не. :?

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: КОНЦЕРТИ

Мнениеот Stinkata » 15 ное 2008, 12:11

Изобщо не е тъжно. Животът върви напред , голяма част от форума, не са били родени, когато Щурците престанаха да съществуват като рок група...
А като слушах пилотното парче от новия албум, не мога и да виня младежта, че не проявява интерес. Сигурно ще бъде страхотен концерт. Това което се питам е, дали причината ще е в страхотната музика, или в страхотните спомени....

Иначе Щурците много заприличаха на Георги Христов, който не знам какво творчество и дейност има, но си прави всеки ноември по един концерт "The Best"
:qipbl: :qipbl: :qipbl: :qipbl: :qipbl: :qipbl: :qipbl:
ИзображениеИзображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта