ШАМПИОНСКА ЛИГА

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот 8 » 17 юни 2008, 09:55

А Лупи е чист като сълза.


Ицо, би ли посочил къде съм казвал такова нещо? Заприлича на левскар с тези свободни съчинения. И Баткото говори едно, вие друго му преписвате. Нашият спор не е "Томов е прав" като противовес на вашето "не е прав" и от тук да има директна битка между нас и вас. Вие си съчинявате тази битка и я водите. Нашият спор е "ЦСКА е ощетен от Левски", а какъв е Томов, прав или не прав, ме боли оная работа, засегнат съм от крадците! Стига сте ми приписвали думи, които нито съм ги казал, нито ги мисля. По-простичко, води си споровете за Томов с друг, на мен не ми е той до главата.

Емил Костадинов е велик футболист, евала, лоша дума няма да кажа за него. При ръководния кадър Костадинов два пъти стават все лоши неща. Или стават с негово съдействие или ако не просто не е за тези постове щом стават през главата му нещата. Не ми харесва и близкото приятелство с Наско.

Емо, благодарим ти за всичко, което си дал на червения клуб. Отстъпи мястото си обаче на друг. Това ми е мнението за Костадинов.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот drvasko98 » 17 юни 2008, 10:00

8 написа:
А Лупи е чист като сълза.


[ Нашият спор е "ЦСКА е ощетен от Левски",


Ние пък твърдим, че Левски е ощетен от ЦСКА, тъй като с неплатените пари е правена селекция /според думите на един от шефовете ви/, която е довела до 16 точки разлика и загубата на титлата. Затова сега търсим възмездие и полагаемия ни се шанс за игра в ШЛ. така звучи ли ти добре.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот 8 » 17 юни 2008, 10:05

Да (съвсем по левскарски е, друго ако беше казал щях да се усъмня, че не сте добре...а нали сте ми приятели и ме е грижа за вас :roll: )

И партията и партията (да не забравиш!).
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот drvasko98 » 17 юни 2008, 10:08

Мнение срещу мнение, 8. Ти твърдиш едно, аз съвсем друго. Каза ли го Гарибов това, каза го? Един от шефовете ли ви е?

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот itsoVIII » 17 юни 2008, 10:10

Значи, Весо, този, който трябва да ръководи отбора и е пряк намесник на собственика, въобще не ти пука какви ги върши? Хайде стига бе. На мен ми пука не само какви ги върши, а и как :!:
Пак ти повтарям - има последователност и пропуснати моменти от страна на ръководството на ЦСКА ( ПРИЧИНА ). Това е първият и основен момент. Следва вторият - възползването от страна на Левски с клакьорите си от случващото се в ЦСКА( СЛЕДСТВИЕ ). Всичко е логично и в реда на нещата. За да не се даваше възможност за второто, просто отговорните фактори в ЦСКА трябваше да си свършат работата. Най-малкото, да излезнат и да кажат ясно и точно какво ги е забавило и т.н. Единствено днес "Тема спорт" написа повече и май аз ще излезна прав, че е възможно ЦСКА да играе в ШЛ, тъй като е имало непреодолими пречки към момента на вероятната бизнес-комбинация в периода на лицензирането. Тук пак опираме до вината на отговорните лица в ЦСКА, тъй като при всички случаи те са трябвали да контактуват с УЕФА.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот 8 » 17 юни 2008, 10:21

drvasko98 написа:Мнение срещу мнение, 8. Ти твърдиш едно, аз съвсем друго. Каза ли го Гарибов това, каза го? Един от шефовете ли ви е?


Нищо не разбирам от логиката ти. Ако изтеглите 500 милиона, накупувате играчи, спечелите ШЛ, лятото обявявате че нямате как да върнете парите и би трябвало (ако мислим като теб) ние или Реал да писнем, че не е честно вашето. Правилно ли съм разбрал?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот 8 » 17 юни 2008, 10:25

itsoVIII написа:Значи, Весо, този, който трябва да ръководи отбора и е пряк намесник на собственика, въобще не ти пука какви ги върши? Хайде стига бе. На мен ми пука не само какви ги върши, а и как :!:
Пак ти повтарям - има последователност и пропуснати моменти от страна на ръководството на ЦСКА ( ПРИЧИНА ). Това е първият и основен момент. Следва вторият - възползването от страна на Левски с клакьорите си от случващото се в ЦСКА( СЛЕДСТВИЕ ). Всичко е логично и в реда на нещата. За да не се даваше възможност за второто, просто отговорните фактори в ЦСКА трябваше да си свършат работата. Най-малкото, да излезнат и да кажат ясно и точно какво ги е забавило и т.н. Единствено днес "Тема спорт" написа повече и май аз ще излезна прав, че е възможно ЦСКА да играе в ШЛ, тъй като е имало непреодолими пречки към момента на вероятната бизнес-комбинация в периода на лицензирането. Тук пак опираме до вината на отговорните лица в ЦСКА, тъй като при всички случаи те са трябвали да контактуват с УЕФА.


Хич не си прав. Прав ще излезне точно този който атакуваш.

Думите на Томов бяха "към 31 май имаше малки нередности, които могат да се отстранят за 2 дни, все пак става дума за суми равняващи се на 1-2 играча". Не си преписвай изречения, които не си казвал. Ти между другото въобще не си говорил за ШЛ, а единствено и само за вината на Томов и ми набиваше в главата как това било основното.

Дори аз споменах за ШЛ преди теб, вчера като се поразрових. Днес писнаха и нашите медии, вече и ти си на линия, лесно управляем, накъдето задуха вятъра, първо "Томов е виновен" и ти там си пишеше за това, днес мотива е "ЦСКА отново в ШЛ" и ти си вече за това на линия....аз обаче преминавам в друга тематика, тази не е актуална.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот 8 » 17 юни 2008, 10:38

В УЕФА въобще не е ставало това което се обрисува тук по медиите. Една дума няма за случая ЦСКА, но цели 3 репортажа по случая Порто. Това при УЕФА.

И ако тия новини от днес са верни имам въпрос към Емо:
Какво става с апокалиптично важния 31 май 2008 година на УЕФА? Денят на Страшния съд, когато терминаторите от Женева казват "край на отсрочките от предишни години и който не е готов настъпва Алмагедон за него :qipaq: "?

Защо слушаш нашите медии като нищо такова няма в УЕФА!
УЕФА едва сега поема случая в свои ръце и ако при дадения срок от 5 дни нещата не се оправят едва тогава стават верни всички ваши тезиси от последните дни и тогава и аз ще нападам Томов и тогава и Левски няма нищо общо, точно колкото и Литекс или Локо имат. Кратко и ясно "имате 5 дни да оправите това и това, ако не го направите сте аут". Не виждам къде е липсата на комуникация. Предишното е кокошкарска изява на отделни лица, с не много ясни срокове, отговори, мънкане, действия и при всичко това между ЦСКА и БФС участваше Левски, при това не като второстепенна, а с главна роля пред медиите. сега нещата са нормални. УЕФА иска нещо, като не го получи си действа. УЕФА и ЦСКА, друг няма! БФС можеше да свърши същата работа вместо УЕФА ако не беше БФС и да се ослушва като доносник.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот Мичо » 17 юни 2008, 10:43

8 написа:
И ако тия новини от днес са верни

А ако не са? :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот mefkata » 17 юни 2008, 10:46

Ей, боже господи, болни мозъци, ей. Всичко живо и то червено им обяснява...оно рупа ли, рупа.Януари са получени предупредителни писма за по-стриктно следене на клубовете евроучастници, до 31.03.08 е срока за подаване и още два месеца до 31-ви май, за оправяне на бъкии...какви два дена , бе?
И Лъчо ви го обясни, и Майкъла , и Емо , и Гарибов, и светия господ ГА...и...и...и...ама не, злият враг Левски е виновен . Кой е секта, бе, колега?Просто не мога повече с вас...
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот 8 » 17 юни 2008, 10:55

Мичо написа:
8 написа:
И ако тия новини от днес са верни

А ако не са? :qipap:


Тъжно, за втори път нагло ограбени от разбойници ще сме.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот Мичо » 17 юни 2008, 10:57

8 написа:
Тъжно, за втори път нагло ни хванаха как грабиме.

:qipay:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот Wallace » 17 юни 2008, 11:04

УЕФА, според мен, трябва да опрости армейците, не зраади друго, ами защото "3 пъти мечка се жени". :qipag: :qipag:
Два пъти ЦСКА не си спазва сроковете, редно е да има и трети шанс.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот 8 » 17 юни 2008, 11:08

От цялата работа хода ви се оказа глупав, окрупнихте червените фенове :qipay:
Може да доведе и до стягане на отбора за ШЛ....а не мога да си представя ако радостта е пълна и си го изкарат и на вас, но за целта се иска и смяна на някои наши ръководители, за да можем свободно да ви разпорим на терена.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА

Мнениеот drvasko98 » 17 юни 2008, 11:10

8 написа:Нищо не разбирам от логиката ти. Ако изтеглите 500 милиона, накупувате играчи, спечелите ШЛ, лятото обявявате че нямате как да върнете парите и би трябвало (ако мислим като теб) ние или Реал да писнем, че не е честно вашето. Правилно ли съм разбрал?


Този път учудващо си разбрал правилно.


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта

cron