ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот Wallace » 16 юни 2008, 18:32

kotzy написа:Последно и ви оставям да се радвате на хубавата вечер :)

Защо БФС се захвана с лицензирането на стадионите посред лято, като сроковете за това в наредбата на национално клубно лицензиране са "на пролет". Много ясно, че сега всички ливади са годни за футбол. Ако онез тикви от БФС са толкова принципни, ще свършат точно тази работа през април. Забележете, не казвам март, когато започва пролетния дял. И не защото от 2 мача за 1 месец терените ще се скапят, а защото през април климатичните условия са далеч по-благоприятни за една ливада, отколкото са в края на зимата. Чий интерес защитава БФС? Дали на участниците в ЕКТ, или на сателитите им. Реват от терени, предлагат безумия, които ни пращат в Скандинавия (пролет-есен), а лицензирането на стадионите е само за замазване на очи...


Та дойдохме си на думата. Ти подкрепяш ли изказването на Наско Сираков след мача Берое - Левски 0:1 в началото на март 2008 г. Ъм? Че на такива стадиони мачове не трябва да се играят?
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот svo » 16 юни 2008, 18:38

Stinkata написа:
svo написа:.... Да почвам ли да вадя цитати за непрестанните ти намеци по отношение на ЦСКА?!?

Какви намеци??? Намеци са думите на председателя на фен-клуба ви, че щял да протестира мирно, ама не поемал отговорност, ако дойдат терористи.... Ако ти, като Баткото, подкрепяш такива действия, аз не ги подкрепям и ги наричам терористични... С чиста съвест ви причислявам към комунистите. Повод ми дава ангажиментът на Министър-председателя към едно, иначе частно, спортно дружество...

Стинка, аз съм толкова комунист, колкото и ти. Съобрази следващият път обидите си по адрес на ЦСКА и привържениците му :idea: Всякакви интерпретации и простотии по този въпрос ме обиждат - МЕН лично. И затова няма и как да си замълча. За какъв комунизъм говориш - виж кой се води собственик на любимия ти отбор. Виж кои са членове на НС и УС. :idea: Като говориш за тероризъм си спомни и за оня дебил (бивш министър и отявлен син привърженик), който взривяваше сграда в центъра на София. И защо - за да го запомним. Да не говорим за безумните простотии за съдържанието на подземията като това, че имало ВЕЦ там :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
И айде да ми покажеш една реална подкрепа на министър-председателя за ЦСКА. Не говоря за изявления, снимки пред медиите. Говоря за РЕАЛНА подкрепа :idea: В противен случай си поредния лаладжия, който си живее в миналите времена и все комунизма му е виновен :idea:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот Wallace » 16 юни 2008, 18:42

Дано да няма Светльо, дано да няма държавна подкрепа, защото ще стане прекалено тъжно... :?
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот svo » 16 юни 2008, 18:51

много ясно, че няма да има. Всичко е предизборни снимки. Щом и заклет левскар като бате Бойко свири на тая тънка струна - прави си сметката #-o #-o #-o
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот kotzy » 16 юни 2008, 19:14

Wallace, не знам кой минава метър и кой пет. Това да си декларираш данъците, означава ангажирането ти със плащането им. Това да декларираш 10лв данък МПС, като по закон той е 40 или 50, и да си го платиш овреме с 5% отстъпка за мен е престъпление.

Наско (дето не му помня фамилията, а ако напиша таз дет се сещам, админа ще се разлюти) не ми е от фаворитите и нямам ни най-малка представа какво е казал. Но същия той е член на УС на БФС. Не знам що се подведоха по Бойко всички и повярваха, че работа се върши най-вече пред микрофон. Аман от замазване на очи! Аман!
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот Wallace » 16 юни 2008, 19:34

Няма да ви го върнат, споко! Пий още една студена вода. :qipag:
Коци, аз се отказвам да ти обяснявам! Факт е, че не сте отговорили на критериите на УЕФА. Не на БФС, а на УЕФА! Факт е, че не сте спазили сроковете - не тези на държавата, а тези на УЕФА. Прави разлика.
И на Наско, на който не му знаеш името, не е прав като говори за тези неща, понеже замазва очи, но ако някой др. говори за същите неща - то това е от чисти намерения. #-o
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот Delija » 16 юни 2008, 19:34

kotzy написа:
Наско (дето не му помня фамилията, а ако напиша таз дет се сещам, админа ще се разлюти) не ми е от фаворитите и нямам ни най-малка представа какво е казал. Но същия той е член на УС на БФС. Не знам що се подведоха по Бойко всички и повярваха, че работа се върши най-вече пред микрофон. Аман от замазване на очи! Аман!


БФС не знам да има УС....

А оня Наско е член, ама на ИК.

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот emevev » 16 юни 2008, 19:36

8 написа:Да. Мен обаче ме накефиха и Видима как се изплюха в лицето на мафията в БФС. Не платиха нито един мач, отпаднаха от А група, защото не си внесоха рекета в касичката ...


мда... ако си бяха платили, щяха да останат в А група - всъщност, ако всички си плащат, изпадащи няма да има :!: :!: :!:

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipan:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот Wallace » 16 юни 2008, 19:37

:qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение


kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот kotzy » 16 юни 2008, 21:27

Държа да поясня, че не съм данъчен фен, а любител на футбола. От цифрите се интересувам дотолкова, доколкото ми е нужно да знам, че .... мързи ме да обяснявам...

За мен е безспорен факт, че на арбитраж не е призован обектът на лицензиране. Също безспорен факт е, че комисията като в някаква секта сяда, умува, решава, подписва, подпечатва, прибира в сейфа и спи 2 нощи спокойно, преди да обяви решението си на третия ден. Когато, между другото, обектът на лицензиране е готов да представи нужните за лиценз документи. И решението напомня да умуването на кадията на Петър или на Драган му е ред да дои козата. Все едно не става дума за клуб със значителна фенска маса и, на практика, съществуването му за 2-3 години напред...

Чудя се, кое е по-достойно - да са те били по села и паланки, че и у дома, и да се буташ в Шампионска лига, или държавата да заяви, че може да ти разсрочи плащането. Съвсем помежду другото, от гледна точка на държавата, и на НАП, и на всички "честни и почтени данъкоплатци", никак не е изгодно клубът да не получи лиценз, да загуби собствеността си (на практика футболисти и нищо друго), да се обяви във фалит, несъстоятелност и задълженията да отидат в историята. Продължавайте да си ляляте за данъци и за В група ;)
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот Wallace » 16 юни 2008, 22:02

Коци, няма за нас европейско, братче... :qipag:
Тъй и тъй се чудиш за чиновниците, които спят така спокойно и не сънуват как трябва да оплетат кошницата на ЦСКА, така че въпреки всички неизпълнени задължения те да се доберат до заветната ШЛ, та я си помисли едно друго нещо -
Сашо Томов при положение, че от март-април знае за тези неща, колко сладко си е дремкал. И е сънувал каче с жълтици скрито под 3 цех на "Кремиковци".
Айде стига сте обвинявали чиновниците на УЕФА. защо не погледнете вие какво не сте направили, а търсите вината на всякъде другаде - Левски заедно с Батков, БФС, държавата, Батков (не като част от Левски), Боби Михайлов. Само вие с те невинни. Бах ма'а му... #-o
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот emevev » 16 юни 2008, 22:05

kotzy написа:За мен е безспорен факт, че на арбитраж не е призован обектът на лицензиране.


мда... можеше и по една ракия да им сипят... ;) :qipag: :qipag: :qipag:

П.П. "обектите" са няколко - не е един!! ;)
ИзображениеИзображение
1837-1873

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот kotzy » 16 юни 2008, 22:33

Глупости!

А това, че за арбитража има и други, освен ЦСКА не променя абсолютно нищо.

Само помежду другото, след всичко случило се, поведението на Томов ми се струва повече от добро. Да се гаврят с отбора ти, а ти да им играеш по свирката не е най-разумното. В момента има място само за грубо изнудване. Или лиценз и ШЛ, или съд, фалит или каквото дойде... Данъците са на края и на двете.
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ" 2

Мнениеот 8 » 16 юни 2008, 23:09

Wallace написа:Имам чувството (това съвсем сериозно го заявявам, 'щото след малко пак почвам да се лигавя), че единствения реално оценяващ нещата, които се случват в ЦСКА е Дели.

Да, това го научихме наизуст. Само че ти не се изразяваш правилно, защото в други ситуации Дели е лумпен (примерно той е на мнение, че последното дерби ви е подарен хикса..тогава обаче не е нормален цесекар). Вие не делите на Дели, Баткото или друг нещата и да казвате, че някой си е винаги нормален, а друг не, а вие делите винаги на кой какво казал за Левски, положителния герой съответно се обрисува като "единствения нормален". Айде на бас (каквито сте елементарни), чи при следващ повод ако аз съм критичен към ЦСКА, а другите към Левски, аз ще бъда единствения нормален. При вас няма значение човека, а позицията. Не е ли сектантската "Само Левски" не ви допада.

Ако не вярваш провери следващия път какво ще стане. Вече не Дели ще е нормален, а този който говори "мелодично за ухото ти". Не вярвам да одобриш Дели ако ви каже милиционери примерно.

Wallace написа:Имам чувството (това съвсем сериозно го заявявам, 'щото след малко пак почвам да се лигавя), че единствения реално оценяващ нещата, които се случват в ЦСКА е Дели. Да, Веско, него не по-малко го боли от вас. да, Баток, на Дели му е супергадно. Но не по стар социалистически обичай! Той не лежи да се тръшка и да обвинява световния империализъм.

Стига бе! Стига глупости! Какъв комунистически обичай? Искаш да ме накараш да си помисля за нормално, че са две такива мафиотски класирания? В коя друга държава друг отбор е правил такива административни подвизи като Левски, като ли пък два пъти за три сезона. Дай някаво смислено обяснение за 2006 и 2008, но моля ти се с тази подготовка и неспазване на срокове отиди в детската градина да ги разправяш, някои деца може и да повярват.

И стига с тая УЕФА. Поне при тях не виждам това. Не знам как стоят нещата точно, но май и това ще се окаже поредната лъжа, разбира се пак свързана с вас и в случая с вашите медии. За Порто се разисква надълго и нашироко за ЦСКА грам инфо не виждам при УЕФА. Явно нещата си зависят от нашето БФС, тоест в свои води сте си.

А датата 31 май поне засега никъде не срещнах важността й за друга национална федерация (това и за Емо също). Само в БФС е деня Х, при това съботен.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта

cron