ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот Stinkata » 03 юни 2008, 15:08

Светльо, сигурността, с която го казваш, ме кара да мисля, че знаеш за какво става въпрос...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот svo » 03 юни 2008, 15:10

Ти също знаеш, но се правиш на ощипан :wink:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот JERRY » 03 юни 2008, 15:11

Wallace написа:Точно така Светльо, да отваря устата Сашо, да казва истината (той винаги истината говори), че да си заминава Батков. Да ни взима Газпром и да се връща Мъри. =D> =D> =D>


И на Лукойл ще се съгласим... :qipae: :qipae:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот Stinkata » 03 юни 2008, 15:11

Аз не знам дали Батков краде от Левски.
....
ИМАЛО БОЙ НА АРМИЯТА! !!!!!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот mefkata » 03 юни 2008, 15:12

svo написа:а бе, не се радвайте толкова много. Че като се развърти кълбенцето да не изгорите и вие :qipav: Такива дебили като Лупи и особено в такова положение - не се знае дали няма да си отвори устата :wink: А той със сигурност знае доста неща. Някои от тях със сигурност не са лицеприятни и по отношение на Левски :idea: Та да не се окаже, че Елинпелинската лавина ще гази и двата отбора :mrgreen:


Къде ме виждаш да се радвам бре.Това е резил и за България, загуби на точки за и без това изтънелия коефициент. До преди година говорихме за два отбора в ШЛ, а сега - нито един
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот svo » 03 юни 2008, 15:13

що бе - кво му е на Мишата :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: Я виж как издържа отбора. Даже още сте в А група :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Мефка, за чий са ни два отбора в ШЛ. България няма ресурс за един - ти искаш два.
Стинка, ако Батков краде от Левски ще се разбере много бързо. Аз имам предвид друго :wink:
Последна промяна от svo на 03 юни 2008, 15:16, променено общо 1 път.
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот JERRY » 03 юни 2008, 15:15

Скандалът "ЦСКА"
Бесни фенове заляха с бира Томов, бой на "Армията", ченгета заключиха привържениците на стадиона
3 юни 2008 | 16:08
От: Никола Костадинов

--------------------------------------------------------------------------------

София. Бесни фенове заляха с бира и вода президента на клуба Александър Томов, видя репортер на Sportline.bg. Злополучният бос на ЦСКА реши да си тръгне от канцелариите на стадион Българска армия, но не можа да се спаси от фенския гняв, въпреки многобройните полицаи, които го пазеха. Още на излизане от сградата Томов беше залят с бира и минерална вода. Към него полетяха всякакви предмети, стъклени и пластмасови бутилки, както кутийки от бира. Томов реши да върви пеш с полицейска охрана по централната алея към изхода на стадион "Българска армия". Той беше съпроводен от ултрасите, които постоянно скандираха всякакви нецензурни думи по негов адрес и го замерваха. На портата на стадиона Томов се измъкна, а полицаите успяха да затворят вратите след него и да заключат като в капан феновете. Привържениците съвсем пощуряха и започнаха да се катерят по оградата, сбиха се с полицията и започнаха да замерят с камъни колите и Томов.


Диков, пращай цялата армия питбули!!! :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот mefkata » 03 юни 2008, 15:19

Така де, ама това вдига нивото. Виж Турция, Гърция, че и нашето първенство гато имахме 3 отбора в групите на УЕФА, а сега - трагикомедии. Най-странно ми беше гато му се вързахте на тоя и Н. Александров даже обясняваше как сага с Митал ЦСКА ще си еееееееее***е майката :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот otto » 03 юни 2008, 15:23

КОЙТО СЕ РАДВА(искренно) НА ТОВА,ЧЕ ЕВЕНТУАЛНО ЦСКА МОЖЕ ДА БЪДЕ ИЗХВЪРЛЕН ОТ ПРОФЕСИОНАЛНИЯ ФУТБОЛ Е БОЛЕН !!! НА МЕН МИ Е БОЛНО,ЧЕ ТОВА СЕ СЛУЧВА С НАЙ-ДОБРИЯ БЪЛГАРСКИ ОТБОР И МОЙ ЛЮБИМ ТАКЪВ :( НЕЩАСТИЕТО Е ПЪЛНО,ЗАЩОТО БЕЗ ЦСКА В А'А-ГРУПА И В ЕВРОПА ГУБИ ЦЕЛИЯ БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛ !!!
НИВОТО НА И БЕЗ ТОВА СМЕШНОТО НИ ПЪРВЕНСТВО ЩЕ ПАДНЕ ОЩЕ ПОВЕЧЕ,ВСЕКИ НОРМАЛЕН ПРИВЪРЖЕНИК ЩЕ МЕ РАЗБЕРЕ,ЗА ОСТАНАЛИТЕ МИ Е ЖАЛ :roll:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот svo » 03 юни 2008, 15:25

кво да гледам Турция и Гърция - там се наливат огромни пари, правят се стадиони. Всичко е както трябва. Тук кое от тия условия има, че да претендираме за високо ниво
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот itsoVIII » 03 юни 2008, 15:26

Оте, каквото и да си говорим, га че ли не знаеш Лупи що за "човек" е...А къде са другите от УС на ПФК "ЦСКА" АД? Къде са били и не са взели мерки? :qipan: :qipan: :qipan: А СА ЗАДЪЛЖЕНИ, Д*А МАМА МУ СТАРА. :qipaq:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот JERRY » 03 юни 2008, 15:27

itsoVIII написа:Оте, каквото и да си говорим, га че ли не знаеш Лупи що за "човек" е...А къде са другите от УС на ПФКА "ЦСКА" АД? Къде са били и не са взели мерки? :qipan: :qipan: :qipan:


Това вече е разумен въпрос! :qipay: :qipay:
Кой да те чуе обаче??

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот Stinkata » 03 юни 2008, 15:28

Вчера го казах и на Дели: Какъв управителен съвет, какви пет лева???
ИзображениеИзображение


Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот itsoVIII » 03 юни 2008, 15:30

Има законови ограничения в едно АД в/у работата на един ИД като Томов и то е с цел да се защити дружеството от некадърно управление. И всички решения/предложения от ИД СЕ ОДОБРЯВАТ от УС, след което трябва и да се позволи от Надзорния съвет и едва тогава каквото и да е решение да се приведе в изпълнение. Ей Богу, така е лесно - дават ти парици и си траеш като мишка. Така е като че ли навсякъде в АД-ата в страната. :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта