ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Потребителски аватар
run1973
Мнения: 782
Регистриран на: 18 юни 2007, 17:34

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот run1973 » 02 юни 2008, 10:11

Уолъсе ,жалък си като отборчето и собственика си на които им се гъзиш.Знам ,че ще ти е по- добре и по лесно да ни няма но после идват Тампере ,Люцерн,Аалст,Беверен ,ОФИ,фЕРЕНЦВАРОШ И т.н............ и ти ставаш още по-жалък докато си забиеш главата в Л....та и ти остане само дупето жълто отвън. :qipae:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот Wallace » 02 юни 2008, 10:22

run1973 написа:Уолъсе ,жалък си като отборчето и собственика си на които им се гъзиш.Знам ,че ще ти е по- добре и по лесно да ни няма но после идват Тампере ,Люцерн,Аалст,Беверен ,ОФИ,фЕРЕНЦВАРОШ И т.н............ и ти ставаш още по-жалък докато си забиеш главата в Л....та и ти остане само дупето жълто отвън. :qipae:


Румене, от комплексар като теб, няма за какво да се обидя. С постовете си дотук, единственото което си показал са жестоките комплекси и големия син... който ти дере червените хемороиди. Когато нямаш какво да кажеш, кактто един сектант над Корана (за 7. 20) започваш да повтаряш - ОФИ, Аалст, Френецварош, МТК, Уралмачш и тем подобни. Това ли успя да ти измисли тимберицата? да ми кажеш колко съм жалък. Мислиш ли, че ми пука нещо такова - казано от известен комплексар като теб? :qipag: :qipag:
Жалко подобие на привърженик си ти! :qipag:
И ти ли ще съдиш, Батков и левски, бе? Точно ти ли? :qipap:
Като едно мнение за оня отбор, на който си привърженик не си написъл. Ебати смехорина! :qipae: Вечно си вреш муцунката в нещата около Левски после говориш за другите. Несретнико!
:qipag: :qipbp:
Същия си като Батков, само че той го прави с някаква цел, а ти да задоволяваш фетишите си! :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот 8 » 02 юни 2008, 13:00

Мичо написа:А ЦСКА какво прави в А група? :shock:


Не е лоша идеята ти за висша лига, но ще сме си сами в нея :arrow: затова и засега оставаме в А група.

Така с помощта на осигурителния институт ЦСКА охлади мераците на Левски да ги замени в Шампионската лига.

Административният отбор в действие. Няма други селски тарикати, които да разчитат на нещата извън терена. И не е за първи път.
Това ли ви беше "атаката" пролетта на титлата? Да сбарате ЦСКА в някое документално нарушение? Щото не можете да играете футбол. Отборът донесъл най-голям срам на България.

А като говориш за жалки неща само да ти кажа, че едни от най-любимите, ако не и най-любимите, играч и треньор дойдоха да поритат с червения екип (Гибона и Мъри), но това е "идея", която не разбираме. Стоичков и Димитър Пенев (играч и треньор икони за нас пък) никога не са получавали заплати на Герена.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот 8 » 02 юни 2008, 13:04

Stinkata написа:Дели, ваденето на отбора беше от мач за Купата на България... За каква "Б" група мрънкаш??


Това какво значение има?

Все едно при червен картон в КБ да не ти важи наказанието в следващия мач на първенството. Едно към едно си вървят наказанията в двете.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот 8 » 02 юни 2008, 13:31

"Това което държа да почертая, че ЦСКА, който заслужено стана шампион дължи колосални суми на бюджета предимно на НОИ. Това е така в последните 5-6 години.


Абе що сега писвате срещу ЦСКА, а не примерно преди 3 години, когато ви подаряваха титлата вашите хора?
Защо една лоша дума не казвате против Божков, а всичко срещу Томов обръщате!?
Като не ви подарява титлата мафията и бълвате огън и жупел, като уличниците като не им подхвърлят петаче за свирка.
За тия "5-6 години" (думи на Батков, не мои!) една е на Томов, а останалото на Божков..а вие и дума не казвате за него!?

На Мичо няма какво да му отговаряте на "отговори ми, отговори (за Пирин)". Като отговори за 2005 тогава ще отговаряте. Той подминава най-крими изпълненията, вие ще му отговаряте!? Ми като сините завъртете ловко дупето към друга тема и без отговори.

И дори и да има нещо нередно с тия плащания не разбирам какво ви засяга. Не виждам нищо футболно в това. Разбирам да бяха излезли информации, че през последните 5-6 години сме ураждали мачовете друг въпрос, но не разбирам с какво неплащане към НОИ носи титла през 2008 :shock: !? Това ли ви лиши от титла? Ми то ако става така административно нашите и следващата година да не плащат нищо към НОИ, явно това носи титли.
Абе пичове, администрацията няма нищо общо с футбола, бъркате ги двете неща по обясними причини де.

Най-големчите крадци най-много кряскат, позната история :qipap:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот Stinkata » 02 юни 2008, 13:38

8 написа:
Stinkata написа:Дели, ваденето на отбора беше от мач за Купата на България... За каква "Б" група мрънкаш??


Това какво значение има?

Все едно при червен картон в КБ да не ти важи наказанието в следващия мач на първенството. Едно към едно си вървят наказанията в двете.

Дай да смятаме и точките... Това, че нещо важи и за двата турнира, не означава, че всичко трябва да важи... А и както стана ясно, наказанието е било съобразено с правилниците, действащи тогава...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот Wallace » 02 юни 2008, 13:48

8, аз не се и съмнявам, че така ще извъртиш историята, че накрая ще стане ясно за всички "за онеправданата велика европейска мярка". И те така... Крадците викат и не викат и приказват, ама...
Ако стане факт (защото излагациите на Батков не са били една или две), че ЦСКА не си е плащал на бюджета - единственото спасение за вас ТРЯБВА да е В групата. заслужено при аматьорите и въпросния Пирин Благоевград. Там, да си цъкате мачлета с Урвич до припадък. :qipag: Ако щете се посерете (не, че не го правите редовно) да викате срещу левски, но щом не си плащате сметките - ще стоите без ток. Логично е! Батков да не е по-малко тарикат, а Ганчев, а Гигов?
Междудругото, такива бакии да забърква Томов - не му е за първи път. Единия път, за съжаление, потърпевша беше само държавата. 1997 г. Жалко, че хора, които са ходили да стачкуват и протестират срещу него и Жан сега му ядат кюфтаците. Вместо да отидете и да му поискате сметка защо позволява всички тези неща да се случватс ЦСКА. Слушам го оня ден - мрънкЯ като народен представител непреминал 4% бариера (ебаси оксиморона). И вие, племето на сектантите вместо да го изнесете ревнахте срещу МустакО, че бил доносник. Ми напълно го оправдавам мустака в случая.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот 8 » 02 юни 2008, 13:54

Wallace написа:8, аз не се и съмнявам, че така ще извъртиш историята, че накрая ще стане ясно за всички "за онеправданата велика европейска мярка". И те така...

Ми напълно го оправдавам мустака в случая.


Цесекарите си знаят и кривиците и няма малоумник да твърди, че преди 89 година само Левски били толерирани, вие се имате за константо "безгрешни" :qipbo:

Разбирам, че го оправдаваш. Нали гони по втория начин да спечелите титла и участие в ШЛ. Нелогично би било да не го правиш, та това ви е в кръвтта ви, да наклепате другите.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот Wallace » 02 юни 2008, 13:59

Дреме ми за титлата ви и за ШЛ. Левски е слаб в момента и не е за никаква ШЛ в момента. Виж ми по-горното мнение - основната причина да го гони е тази, че Томов се опитва да мине метър за неща, заради които Батков си плаща. Обясних го като примера за тока. А в тази държава, колкото и да няма никакво приложение на законите и всички роптаеме срещу това, все пак има ЗАКОНИ (подзаконови норм. актове). И е редно те да се спазват. Вие срещу това ли роптаете. Що един не каза - тоя Томов какъв е мошеник и как прее**а положението винаги? Защо не се намери някой да каже - Тоя Томов, ако ни е вкарал в тая мърсотия - жив няма да го оставиме? Вие съвсем ли се самозабравихте? :( :( :( :? :?
Изображение

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот JERRY » 02 юни 2008, 15:39

Не е за вярване колко сте нагли вие, панчаревци!!! :qipaq: :qipaq:
Значи другите са балъци некви щом си плащат задълженията към бюджета, а вие, по стар комунистически обичай, че можете да ползвате всичко, от което имате нужда, сте тарикатите, кото трябва останалите да прикриват.
Да, но сега не е 1988, а 2008 и щом дължите - значи нямате място там, където ви се ще да сте.
Никой не е виновен, че не клубът дълго време пак е бил на държавна издръжка.
Все едно да не си плащаш тока дълго време и като ти го спрат - виновен ти е съседа! :qipaq: :qipaq: :qipaq:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот Wallace » 02 юни 2008, 16:27

На тия от Столипиново поне се намери кой да им плати тока. Явно този, който ги беше натопил тях (че не си плащат тока) не беше доносник. Вие тогава рИвахте ли? :roll:
Ревахте, ама срещу циганите - не ви интересуваше кой ги е натопил, че не си плащат тока. А вие сте по-долни и от тях - щом не търсите сметка на виновниците за положението в ЦСКА. :qipaq:
Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот svo » 02 юни 2008, 16:31

Уоли, само две неща:
1. Пирин е изхвърлен от групата за представяне на документ с невярно съдържание, касаещ плащанията към НОИ
2. Задълженията на ЦСКА са разсрочени и се плащат по график. Разсрочването е направено по времето на Божков, а Лупи е длъжен единствено да внася навреме разсрочените вноски :idea:
И сега 2 въпроса към теб и останалите борци за справедливост
1. Някой от вас поинтересува ли се какъв е срокът за плащане на осигурителни вноски? Дори и на неговите собствени :idea:
2. Дали Лупи ще е толкова прост, че да пропуска плащания към държавата, знаейки (като стар държавен апаратчик) че не е като да забравиш да платиш на Данчо Тодоров или който си изберете от отбора :idea:
Айде помислете по тези два въпроса и после пак подскачайте.
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот Wallace » 02 юни 2008, 16:35

Светльо, при един от горните постове съм казал, че говоря при хипотеза думите на Батков да се истина.
Т.е. няма да се очудя (след издънката със Станислав Ангелов) това да е поредния му гаф.
Разбира се, адвокатО е достатъчно убеден, а виж какви индикации има от разните сайтове.
http://www.donbalon.eu/news12199.html
:?
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот Stinkata » 02 юни 2008, 16:35

Доста умни хора изгоряха напоследък...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот 8 » 02 юни 2008, 16:37

Wallace написа:Дреме ми за титлата ви и за ШЛ. Левски е слаб в момента и не е за никаква ШЛ в момента.
И Батков казва същото...а уж нещо не ти се нрави.
Ама големи сте симпатяги :qipaz: , хем не искате да замествате ЦСКА, хем ви се клепа на поразия. Значи ако ви повярвам, че не е за да заместите ЦСКА, то излиза, че е просто за да се вреди на ЦСКА. Защо ли не е странно, че за тези задължения не коментират най-много другите отбори, нито цесекарите дори имаха време да си погледнат в паничката, а пак вие сте най-първи когато става дума за ЦСКА (или Стоичков)?


Виж ми по-горното мнение - основната причина да го гони е тази, че Томов се опитва да мине метър за неща, заради които Батков си плаща. Обясних го като примера за тока. А в тази държава, колкото и да няма никакво приложение на законите и всички роптаеме срещу това, все пак има ЗАКОНИ (подзаконови норм. актове). И е редно те да се спазват. Вие срещу това ли роптаете.
Не, не роптая срещу това.
Виж ми и ти по-горния абзац. Тук възгласите не са "защо не се плаща тока", а "защо ЦСКА го прави" и основната идея е "ще ви напакостим" ("счупим стадиона" в други ситуации)


Що един не каза - тоя Томов какъв е мошеник и как прее**а положението винаги?
А защо да го казвам!? До момента не виждам нищо "преебано" с ЦСКА. Не вярвам и че ще стане. Ако не е Томов друг ще е, отбора няма да изчезне.
В тая връзка "що един не каза, че през тия 5-6 години на неплащания само в една е Томов начело, а в останалите 4-5 е Божков"?

Защо не се намери някой да каже - Тоя Томов, ако ни е вкарал в тая мърсотия - жив няма да го оставиме? Вие съвсем ли се самозабравихте? :( :( :( :? :?
Последна промяна от 8 на 02 юни 2008, 16:37, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта

cron