ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот Samp » 28 май 2008, 13:30

Аз го изтрих :qipad:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот Stinkata » 28 май 2008, 16:14

Повече от два часа бившият изпълнителен директор на „Кремиковци" и шеф на ЦСКА Александър Томов е разпитван в Националната следствена служба.
За това потвърди пред news.bg градският прокурор Николай Кокинов.
Поводът за разпита са съмнения за източване на комбината.
С полет от Лондон по обяд Томов се върна от Англия. Очаква се босът на "червените" да съобщи много скоро новините около смяната на собствеността на ЦСКА.

"Не са ме разпитвали. Просто си поговорихме и изяснихме нещата", коментира Томов,

:qipan: :qipan: :qipan: :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот Stinkata » 28 май 2008, 18:03

ТОМОВ: ИМАХ ПОЛЗОТВОРНА ВИЗИТА В ЛОНДОН СВЪРЗАНА С БЪДЕЩЕТО НА ЦСКА
:lol: :lol: :lol: :lol: Батко, не се радвай. Човекът е имал ползотворна визита. За него, не за ЦСКА...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот otto » 28 май 2008, 18:37

Томов: ЦСКА търси финансиране на ниво европейски клубове!


Президентът на ЦСКА Александър Томов заяви, че след 10 юни ще има повече яснота около собствеността на клуба. "В ЦСКА търсим финансиране на ниво европейски клубове, мащабно, голямо ниво", каза Александър Томов пред журналисти.

"Този процес зависи косвено от бъдещето на Кремиковци, макар да има желание двете да бъдат разделени. След 10 юни ще се произнеса по-определено. Интерес има. Особено след като ЦСКА стана шампион. ЦСКА има едно голямо изпитание - да отиде в Европа. Ще има селекция за това", каза още Томов.
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот Delija » 28 май 2008, 19:00

Поредните изхвърляния, поредните обещания.....

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот svo » 28 май 2008, 19:15

обади се на Лупи. Той ще ти намери :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот 8 » 28 май 2008, 19:23

Delija написа:Поредните изхвърляния, поредните обещания.....


Ако изпълни обещанието си попадаш в небрано лозе, защото бързаш със заключението преди действието, все едно определяш победителя преди да е почнал мача.

Да припомня само, че той обеща и титла тази година и го изпълни. До тук 1 към 1. Ако не изпълни нищо повече няма да е кой знае каква изненада, втори Батков ще се се появи, а и едва ли реалистите очаквате нещо повече от това, шампион и няккаво участие в ЕКТ. От тук нататък каквото дойде все е добре.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот Delija » 28 май 2008, 19:29

8 написа:
Да припомня само, че той обеща и титла тази година и го изпълни. До тук 1 към 1.


А да ти припомня ли колко обещания НЕ ИЗПЪЛНИ??!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот Delija » 28 май 2008, 19:34

Процентът на изпълнени обещания при Томов е изключително нисък, така че е съвсем нормално да не му вярвам. За него важи приказката за лъжливото овчарче - дори и някой път да казва истината, няма кой да му повярва. След всичките лъжи и изхвърляния...

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот 8 » 28 май 2008, 19:34

Не си мисля, че Лупи е светец и т.н.
Дотук съм доволен.

Каква ми е файдата от мощния Божков, когато им ляга на ония. По-добре с Лупи, по-добро решение към момента няма.....а ако докара наистина нещо голямо защо да го мразя, въпреки че е ясно, че ще се подмазва пред новите собственици да остане като управител на клуба и на ззаплата. В края на крайщата мен ме интересува ЦСКА да върви, а далир Лупи или Берлускони е президент и дали лъже или не лъже ми е през оная работа. Тази година исках да сме шампиони и сме, какво да искам от него сега?

Нашите приятели днес са забравили за Стоичков :qipbl: . Не е ли казал нещо Ицата пред някой репортер #-o ? Форумът замря така като мълчи :qipac:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот Delija » 28 май 2008, 19:39

Осмак, титлата не е благодарение на Томов, а въпреки него :!: Обстановката в ЦСКА в никакъв случай не е шампионска, организацията в клуба е под всякаква критика.... бавят се постоянно премии и заплати, базата на клуба(ст."Българска Армия", Червено знаме и Панчарево) е в бедствено състояние, задълженията се трупат, веднъж дори и водата спряха, та футболистите не можаха да се окъпят...

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот Delija » 28 май 2008, 20:02

За да не лъжеш пари не се искат, най-малкото може да спре поне да ръси глупости :!:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот Delija » 28 май 2008, 20:13

И кое им е благородното??

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот Delija » 28 май 2008, 20:29

Лъже за страшно много неща, то не е едно. А аз предпочитам да знам каква е реалната обстановка в ЦСКА, вместо някакъв лумпен да ме заблуждава и да ми чертае розово бъдеще.
Същото искат и футболистите - не да им казва, във вторник ще ви преведа заплатите за месец Х. Изведнъж те установяват, че във вторник не са получили нищо на картите си. Вместо това получават мъглявото "абе получиха се някои малки трудности, но в петък със сигурност парите ще ви бъдат преведени". Идва петък, пак нищо... на всичко отгоре се оказва, че Томов бил и в чужбина, по важни дела, та няма и с кой да говорят. Това е курволящина :!:

И Тунчев си го каза - "искаме просто да не ни лъжат". Да дойде, да им каже, момчета, така и така, в момента имам затруднения, не мога да осигуря парите. Съжалявам много, но ще ви забавя заплатата за този месец. Толкова ли е сложно :?: :?: :!:

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: ТОМОВ И БАТКОВ ИЛИ НАДПРЕВАРАТА ЗА ПРИЗА "НАЙ-ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ"

Мнениеот tridant » 28 май 2008, 20:57

Тука ще отбележа,че съм съгласен с Дели,
но няма да влизам в подробности ,защото това са си ваши работи.

По скоро ще си кажа мнението за глупостите които натвори Батков.
Смяната на Стоилов с Вуцов е доста голяма тъпотия.И не искам да съдя прибързано Вуцов,
но глупостите му започнаха още на първата му пресконференция като треньор.Значи той искал Левски такъв какъвто беше преди 2-3 години.Чудесно,всеки го иска.Само че,неговите идеи да се постигне това се свеждат до това да бъдат върнати обратно Бардон,Йовов ,Г.Иванов.Така няма да стане,сигурен съм.
Как проведе дербито Вуцов? Кръстовчев беше контузен още преди мача.След 2-3 единоборства беше тотално аут. Да,нямаше кой да го смени,освен Иса.Да,вероятно Иса не би имал много големи шансове с/у опитния Тунчев.Но ако беше Стоилов,щеше да го пусне,вместо да рискува здравето на Кръстовчев и на практика да остави Левски без нападател с/у ЦСКА.
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 126 госта