TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Потребителски аватар
sas1914
Мнения: 3761
Регистриран на: 05 ное 2006, 15:23
Местоположение: където си искам

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот sas1914 » 06 май 2008, 17:42

За "келеш" се извинявам, това не се пише, а се казва, макар че аз на живо пак ще го кажа :qipaq:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот itsoVIII » 06 май 2008, 17:43

Toru написа:1944 г. комунистическият режим обединява Лев­с­ки с По­щен­с­ки спор­тен клуб . Но­ви­ят клуб е регистриран като ПСК Лев­с­ки.Печелим титлата и купата на страната през 1946.

А така. И кой го прави това? Няма значение дали е насила това сливане, или не е. Прави го БКП с цел една-единствена - угодно на РЕЖИМА, Т.Е. ВИДОИЗМЕНЯ СЪЩНОСТТА ВИ, ИДЕОЛОГИЯТА ВИ И Т.Н. С ВСИЧКИ ПОСЛЕДСТВИЯ. Ако твърдиш нещо друго, то ти изобщо си нямаш понятие що е КОМУНИЗЪМ
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Toru » 06 май 2008, 17:44

Delija написа:Откакто падна комунистическият режим, Левски не е отстранявал немски отбор(а тогава го е правил 3 пъти). И аз мога така, виждаш ли...

Не,не можеш защото сравнението е тъпо.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Delija » 06 май 2008, 17:45

Toru написа:
Delija написа:Откакто падна комунистическият режим, Левски не е отстранявал немски отбор(а тогава го е правил 3 пъти). И аз мога така, виждаш ли...

Не,не можеш защото сравнението е тъпо.


А другото е умно, защото ти изнася, нали?? :qipan:

Потребителски аватар
sas1914
Мнения: 3761
Регистриран на: 05 ное 2006, 15:23
Местоположение: където си искам

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот sas1914 » 06 май 2008, 17:46

Delija написа:
Vute написа:
itsoVIII написа:Балончето се спука :qipbj: :qipbj: :qipbj: Изображение и настава време отново да ви "подпалим" Изображение, та тогава и Изображение, ни Изображение не мо'е ви помогне :qipbj: Но нищо де, "помпайте" ИзображениеИзображение
Изображение

1. Левски е Левски за винаги, а вие, от както падна комунизмът, нямате две поредни титли!
2. Идва мач, след който, обикновено, се скривате поне за месец!
3. Нищо не разбираш от футбол!!!


Откакто падна комунистическият режим, Левски не е отстранявал немски отбор(а тогава го е правил 3 пъти). И аз мога така, виждаш ли...

Той Левски и австрийски не е отстранявал, благодарение на Мъри и малшанса! :qipaq: Ама за футболните познания на Ицето нищо не казваш :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот itsoVIII » 06 май 2008, 17:48

Аз никога не съм твърдял, че знам кой знае колко. Но пък това изобщо не ми пречи да ви задавам логични въпроси, на които отбягвате да отговаряте? Защо ли? Защо? Защото....
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Toru » 06 май 2008, 17:48

itsoVIII написа:
Toru написа:1944 г. комунистиеският режим обединява Лев­с­ки с По­щен­с­ки спор­тен клуб . Но­ви­ят клуб е регистриран като ПСК Лев­с­ки.Печелим титлата и купата на страната през 1946.

А така. И кой го прави това? Няма значение дали е насила това сливане, или не е. Прави го БКП с цел една-единствена - угодно на РЕЖИМА, Т.Е. ВИДОИЗМЕНЯ СЪЩНОСТТА ВИ, ИДЕОЛОГИЯТА ВИ И Т.Н. С ВСИЧКИ ПОСЛЕДСТВИЯ. Ако твърдиш нещо друго, то ти изобщо си нямаш понятие що е КОМУНИЗЪМ

Нищо не съм твърдял.Ти започна с тази тема.Аз....не знам как да процедирам с вас.Не съм доктор и шизофренията ми е непонятно заболяване.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Delija » 06 май 2008, 17:51

Ице, остави го Думби, не виждаш ли каква помия, злоба и жлъч е излял в няколко теми. Личи си болката му от случващото се, личи си как сам гние в блатото на собствената си омрача, злоба и жлъч. Нека излива още тъпотии, тамън ще ни доказва колко е силна болката...

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Toru » 06 май 2008, 17:52

itsoVIII написа:Аз никога не съм твърдял, че знам кой знае колко. Но пък това изобщо не ми пречи да ви задавам логични въпроси, на които отбягвате да отговаряте? Защо ли? Защо? Защото....

Олеле,цесекар ли си,цеденевист ли си,септемвриец ли си....не съм видял никой от нас във форума да избягва да се конфронтира с вас.
Точно обратното е.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Delija » 06 май 2008, 17:53

Ето това е Думби...

Просто съм убеден - порадвайте се сега, докато можете. Защото това е последния ви кръгъл юбилей.
Знам го. И свято вярвам в това.


Вярвай, Думби, вярвай свято....

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот itsoVIII » 06 май 2008, 17:54

Toru написа:
itsoVIII написа:Аз никога не съм твърдял, че знам кой знае колко. Но пък това изобщо не ми пречи да ви задавам логични въпроси, на които отбягвате да отговаряте? Защо ли? Защо? Защото....

Олеле,цесекар ли си,цеденевист ли си,септемвриец ли си....не съм видял никой от нас във форума да избягва да се конфронтира с вас.
Точно обратното е.

Първо - нищо не знаеш за комунизма - що за идеология и що за практика е. Второ - като не знаеш, поне млъкни за малко. А ето и сайт, в който ясно показвате какви сте
http://kur-za-cska.blogspot.com/
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Toru » 06 май 2008, 17:54

Delija написа:Ице, остави го Думби, не виждаш ли каква помия, злоба и жлъч е излял в няколко теми. Личи си болката му от случващото се, личи си как сам гние в блатото на собствената си омрача, злоба и жлъч. Нека излива още тъпотии, тамън ще ни доказва колко е силна болката...

:qipbj: :qipbj: :qipbj:
Пак си пишеш наизуст.Къде я видя тази злоба и жлъч? :qipbl:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот itsoVIII » 06 май 2008, 18:00

Четиридесетте
1940-1949

началото на 40-те години във военна обстановка "Левски" успява да вземе първият си дубъл - шампионска титла плюс Царската купа на страната през 1942 година, като на финала на държавното първенство побеждава в два мача "Македония"(Скопие) с 2:0 и 1:0. Във финала на Царската купа "Левски" побеждава "Спортклуб"(Пд) с 3:1.
През есента на 1944 се извършва реорганизация на спортните клубове от новата ОФ власт под диктовката на компартията. Сменени са всички ръководители на клубовете. Изключени са редица играчи и треньори. Някои дори са ликвидирани без съд и присъда(от "Левски" това са Р. Мазников, К. Цветков и К. Жеков). Извършени са редица преименования и обединения на отборите, като "Левски" е обединен с "Княз Кирил", който преди това е преименован на "Пощенски спортен клуб"(ПСК). Новото име на отбора е "ПСК Левски". Въпреки тези промени следват нови успехи на "Левски" през следващите години - отбора е шампион за 1946-та, 1947-ма и 1949-та година и носител на Купата на Съветската Армия за 1946, 1947 и 1949, когато победата е постигната след 3 мача(общо 330 минути игра) с вечния враг ЦСКА.
След дубъла през 1949 година ФК "Левски" е преименуван в Динамо" с решение на ЦК на БКП и става ведомствен клуб на пощенци и работещите в областта на леката и хранителната промишленост. По-късно, през 1957 името на отбора е върнато.

Нарочно съм удебелил най-същественото, белким разбереш най-накрая какво на практика са извършили комунистите.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Toru » 06 май 2008, 18:01

itsoVIII написа:
Toru написа:
itsoVIII написа:Аз никога не съм твърдял, че знам кой знае колко. Но пък това изобщо не ми пречи да ви задавам логични въпроси, на които отбягвате да отговаряте? Защо ли? Защо? Защото....

Олеле,цесекар ли си,цеденевист ли си,септемвриец ли си....не съм видял никой от нас във форума да избягва да се конфронтира с вас.
Точно обратното е.

Първо - нищо не знаеш за комунизма - що за идеология и що за практика е. Второ - като не знаеш, поне млъкни за малко. А ето и сайт, в който ясно показвате какви сте
http://kur-za-cska.blogspot.com/

Този линк можеш да си го завреш....знаеаш къде.И аз мога да извадя подобни линкове свързани с Левски.Тука нищо не ми доказваш.
Пак повтарям,ти започна с тази тема,аз не съм твърдял нищо за комунизма като идеология и бля бля,та чак заключения направи за мене,какво съм знаел и какво не. #-o

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 7

Мнениеот Toru » 06 май 2008, 18:03

itsoVIII написа:
Четиридесетте
1940-1949

началото на 40-те години във военна обстановка "Левски" успява да вземе първият си дубъл - шампионска титла плюс Царската купа на страната през 1942 година, като на финала на държавното първенство побеждава в два мача "Македония"(Скопие) с 2:0 и 1:0. Във финала на Царската купа "Левски" побеждава "Спортклуб"(Пд) с 3:1.
През есента на 1944 се извършва реорганизация на спортните клубове от новата ОФ власт под диктовката на компартията. Сменени са всички ръководители на клубовете. Изключени са редица играчи и треньори. Някои дори са ликвидирани без съд и присъда(от "Левски" това са Р. Мазников, К. Цветков и К. Жеков). Извършени са редица преименования и обединения на отборите, като "Левски" е обединен с "Княз Кирил", който преди това е преименован на "Пощенски спортен клуб"(ПСК). Новото име на отбора е "ПСК Левски". Въпреки тези промени следват нови успехи на "Левски" през следващите години - отбора е шампион за 1946-та, 1947-ма и 1949-та година и носител на Купата на Съветската Армия за 1946, 1947 и 1949, когато победата е постигната след 3 мача(общо 330 минути игра) с вечния враг ЦСКА.
След дубъла през 1949 година ФК "Левски" е преименуван в Динамо" с решение на ЦК на БКП и става ведомствен клуб на пощенци и работещите в областта на леката и хранителната промишленост. По-късно, през 1957 името на отбора е върнато.

Нарочно съм удебелил най-същественото, белким разбереш най-накрая какво на практика са извършили комунистите.

Аз знам какво са направили,само не знам ти какво искаш да ми докажеш.


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта

cron