Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот Kudravia » 10 мар 2008, 19:59

Delija написа:Червения фен никога няма да падне толкова ниско, че да гледа как неговият отбор е унижаван насред София от някакви скандинавски блъскачи на топката, а той да ръкопляска на футболистите и треньорите след края на гаврата.

Разбира се, че няма.Веднага започва да обижда , псува , плюва и бие всичко що е футболист , ръководство, домакин , чистач в ЦСКА.До следващия мач, в който победи без значение кой отбор.Тогава вече почва да хвърля хвалебства и да резитира оди в чест на "най-великия клуб за всички времена".Защото сте толкова елементарни.Като циганите - има значение само днес!И тва е.
Викаш...само седи и мрънка отстрани и не е готов да заеме истинска позиция

Аз не мрънкам бе келеш :qipan: И съм много готов да заемам позиция.Доста повече от теб.Защото ходя на всички мачове на Левски.И на контролите и на официалните, дори на тренировките понякога.Защото съм Левскар откакто се помня.Подкрепям отбора винаги.И позицията , която заемам е мноо по-отговорна от твоята със сигурност.Знам какво представлява отбора ни в момента и имам реално мнение за ситуацията в момента.Не си драскам некви безсмислени коментари като теб.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот otto » 10 мар 2008, 20:01

МНОГО ТРУДЕН МОМЕНТ,ДА СЕ ИЗПРАВИШ С ВИЖДАЩИТЕ ЗА ПЪРВИ ПЪТ ТОПКА,СКИОРИ :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
run1973
Мнения: 782
Регистриран на: 18 юни 2007, 17:34

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот run1973 » 10 мар 2008, 20:04

Абе ясен ми е пораженческият ви манталитет няма нужда да ми го разясняваш подробно.Но ако си малко по -умен ще спреш вече да се самозалъгваш.
Добре де Тампере-ми случва се,кво толкова,и на най-добрите сигурно ,но да продължаваш да подкрепяш тренера който ви води към дъното -не ,това не разбирам. :qipan: :qipan: :qipan: :qipan:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот itsoVIII » 10 мар 2008, 20:05

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> браво
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот Мичо » 10 мар 2008, 20:08

Румене, я ми разясни защо псувахте курвите от Анфийлд с вашия манталитет?
Отрепки сте, и такива ще си останете, пълни боклуци като публика, това е положението!
Затова и подкрепяте отрепки като Йешич и Стойчо, които са пълни лаици, но са арогантни селтаци, перфектно пасват на средата на Панчарево!
Докато един умерен и възпитан човек като Пламен Марков, също армеец-няма място там, затова не се и застоя...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
run1973
Мнения: 782
Регистриран на: 18 юни 2007, 17:34

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот run1973 » 10 мар 2008, 20:18

Какво намесваш Пламен за да засилиш действието на думите си :qipad:
Айде моля те да не давам примери за това колко ваши легенди сте засрали.Нима не сте изгонили Георги Тодоров -той кво лощ ли тренер ви беше,или кой беше там Георги Цветков след 14 победи и 1 реми -пак го изгонихте/може да бъвкам името/.Да не би да са при вас сега.Май ме бъркаш с някой-ненависта ти към Стойчо и Йешич е ясна като бял ден.
Биха ви като тупани и двамата и сега се опитвате да ги наричате селяни.Мъри е страшен гражданин ли кво и не е курва ли като ходи да играе в ЦСКА.Айде моля те.И никой не е псувал играчите след мачовете с Ливърпул ,а напротив посрещнахме ги като герой.А това,че след 2 месеца им беше наредено продадат титлата ,както се говори-ми ще ги псуваме разбира се,ако не са се противопоставили на това.Ми ще режем гредите като падат с по 8 гола в Ловеч-ти кво ще стоиш безразличен ли ако се случи това утре .

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот Мичо » 10 мар 2008, 20:21

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Я дай на някой по-грамотен футболно от теб да прочете поста ти и да ти покаже идиотизмите, които написа. :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Не два месеца, две седмици по-късно същите ги псувахте като последните селтаци, опс, сори, че използвах думичката "като". :qipbo:
Псували ги щото не са се противопоставили. :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Ох, боже, как може толкова да ти липсва мозък? :qipag:

Опс, забравих, били ни като тупани... :qipbj: :qipbj: :qipbj: Цялата четирибуквена трупа има ОБЩО ,повтарям за неграмотните ОБЩО 4 победи от почти 30 мача този век, но тия двамата селчовци ни били били като тупани. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Мъри е играл в ЦСКА ,да, и какъв е проблема?И какво общо има с това?
Че оня Плешивия Генерал заяви, че не му трябва да гледа съперника за УЕФА та записахте достойно пето място, той си знаел, а вие му лижете кубето онанирайки като го видите. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
run1973
Мнения: 782
Регистриран на: 18 юни 2007, 17:34

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот run1973 » 10 мар 2008, 20:24

На теб трябва много да ти се разяснява.
Твоят мозък е промит много ,ако изобщо е останало нещо след августовските събития.Много е ми интересно вдругиден след мача кви ще ги плещиш :qipag: :qipag: :qipag:


Ако ви поотупат с разлика сигурно ще ги боготвориш всички в Левски. :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот Мичо » 10 мар 2008, 20:27

:qipan: :qipan: Ти верно имаш мисленето на шимпанзе, първо виж преди мача какви ще ги плещя, а след това след мача, имам си мнение за моментното състояние на Левски, ще си го кажа, не ме мисли ти мен.
Между другото не стана ли време да опъваш килимчето и да се меташ преди Библията и ГА, твоя бог и гуру? :qipaq: :qipaq: :qipaq:

И накрая кажи де, курволяци ли са тия в ЦСКА,? :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот otto » 10 мар 2008, 20:31

МИМИ,ПУБЛИКАТА НА ЦСКА Е МНОГО ПО-ГОЛЯМА ОТ ТАЗИ НА ''ЛЕВСКИ,КАТО ДУША,КАТО СЪРЦЕ,КАТО ЛЮБОВ,ЗАЩОТО НИЕ ОБИЧАМЕ И МРАЗИМ ИСТИНСКИ,ПРИ НАС НЯМА ЗАБЛУДА И ЗА ТОВА СМЕ НОМЕР ЕДНО =D>
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот Delija » 10 мар 2008, 20:31

Мичо написа:Румене, я ми разясни защо псувахте курвите от Анфийлд с вашия манталитет?
Отрепки сте, и такива ще си останете, пълни боклуци като публика, това е положението!
Затова и подкрепяте отрепки като Йешич и Стойчо, които са пълни лаици, но са арогантни селтаци, перфектно пасват на средата на Панчарево!
Докато един умерен и възпитан човек като Пламен Марков, също армеец-няма място там, затова не се и застоя...


Отрепки сте вие. Имате манталитет и мислене на пълни загубеняци, затова и постоянно ще се гаврят с вас и ще ви обезчестяват, а вие все ще ръкопляскате накрая. А ние?? Ние ще седим отстрани и ще ви се подиграваме, както винаги. Изображение

Потребителски аватар
run1973
Мнения: 782
Регистриран на: 18 юни 2007, 17:34

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот run1973 » 10 мар 2008, 20:32

Сигурно имаш мнение ,то остава и да нямаш,но да защитаваш загубен тренер,не е ли глупаво.Ти Стойчо и Йешич остави за сега -те градят отбори ,а вашият е изпята песен ако изобщо е бил. :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот Мичо » 10 мар 2008, 20:36

Дели, една и съща глупава песен пееш, я поразлисти малко Библията, баремо ще нещо видиш там!
Рументе, кой бе, Стойчо ли гради отбор? :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
run1973
Мнения: 782
Регистриран на: 18 юни 2007, 17:34

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот run1973 » 10 мар 2008, 20:38

Мичо написа:Дели, една и съща глупава песен пееш, я поразлисти малко Библията, баремо ще нещо видиш там!
Рументе, кой бе, Стойчо ли гради отбор? :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Да разбира се-Стойчо гради отбор.Отбор който ще ви размазва май месец.Усещаш ли го вече. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Българската футболна журналистика и фенски статии 2

Мнениеот Мичо » 10 мар 2008, 20:40

:qipag: Румене, тази глупост колко пъти си я повтарял последните години, а после си псувал курвите?
Хайде стига вече обаче защото тези спорове изобщо не са за тази тема!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта

cron