TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ГРУПА 2007/2008 - 2 ЧАСТ

Потребителски аватар
Nix
Мнения: 500
Регистриран на: 25 авг 2007, 22:03
Контакти:

Мнениеот Nix » 24 сеп 2007, 12:18

sham6ala написа:.....

[-( =D> :-*

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 24 сеп 2007, 12:19

sham6ala написа:Да и няма да сме с човек по-малко.......казвам ти тая година ЦСКА ЩЕ Е ШАМПИОН!левски в момента са много зле,нямат шансове просто!Сигурно до дербито ще ви водим 6 точки-ще направим х и първенството свършва!! :?
Само аз ли си спомних за титлата от по-миналия сезон... :lol:
Вдигни гард за своя град!

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Мнениеот JERRY » 24 сеп 2007, 12:21

sham6ala написа:Да и няма да сме с човек по-малко.......казвам ти тая година ЦСКА ЩЕ Е ШАМПИОН!левски в момента са много зле,нямат шансове просто!Сигурно до дербито ще ви водим 6 точки-ще направим х и първенството свършва!! :?


Грешиш, Батето каза, че шампион ще е Литекс!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
roberto carlos
Мнения: 38
Регистриран на: 12 юли 2007, 15:18

Мнениеот roberto carlos » 24 сеп 2007, 12:21

Мичо написа: И темата НЕ Е за Тулуза. :wink:


Не е, я! Ама голям сърбеж с тази Тулуза, "кварталния"отбор. Пък и като гледам дузпата за Локото я уточнихме, някои могат да свалят очилата и да признаят, че нямаше такава.

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Мнениеот svo » 24 сеп 2007, 12:21

кой двама ви аз :lol: :lol: :lol: Има още един, който си спомня с умиление - бившия собственик на ЦСКА :x
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
roberto carlos
Мнения: 38
Регистриран на: 12 юли 2007, 15:18

Мнениеот roberto carlos » 24 сеп 2007, 12:22

mandja написа:Само аз ли си спомних за титлата от по-миналия сезон... :lol:


Предстои само на спомени да го караш... :wink:

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Мнениеот JERRY » 24 сеп 2007, 12:22

roberto carlos написа:
Мичо написа: И темата НЕ Е за Тулуза. :wink:


Не е, я! Ама голям сърбеж с тази Тулуза, "кварталния"отбор. Пък и като гледам дузпата за Локото я уточнихме, някои могат да свалят очилата и да признаят, че нямаше такава.


От дузпата в тоя мач ли зависи първенството????
За снощната нищо не казваш....

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 24 сеп 2007, 12:24

Morodin

Аз много добре помня какво съм мислил и писал ,и повярвай ми продължавам да мисля по същият начин .

пп-аз поне няколко пъти СЪМ ПИСАЛ че мача ви на годината беше срещу Оксер ,когато Копи ви класира за групите и после Бабандига стана голмайстор за отбора ви в УЕФА.
а сега къде са тея двамата че не ги виждам нещо в състава ви :wink:
ЦСКА

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Мнениеот JERRY » 24 сеп 2007, 12:25

roberto carlos написа:
mandja написа:Само аз ли си спомних за титлата от по-миналия сезон... :lol:


Предстои само на спомени да го караш... :wink:


Та като стана дума за спомени....


Да преброим отново до 7Пон, 2007-09-24 11:48
Този мач преди 13 години бе един от онези луди мачове, когато гледаш към терена и се наслаждаваш на събитията.

Най-младото поколение футболни запалянковци вероятно се чудят защо публиката в сектор „Б” брои до седем и накрай хвърля шалчетата си нагоре.

Този мач преди 13 години бе един от онези луди мачове, когато гледаш към терена и се наслаждаваш на събитията.

Най-младото поколение футболни запалянковци вероятно се чудят защо публиката в сектор „Б” брои до седем и накрай хвърля шалчетата си нагоре. Цифрата 7 е част от митологията на футболен клуб Левски и това е заради двата мача, в които във вратата на вечния съперник ЦСКА бяха отбелязани точно по седем гола.

На днешната дата преди 13 години бе втория от тези кошмарни за червените двубой, в който стадион „Васил Левски” бе посинял, а накрая двата полюса отново казаха своето, тъй като страстите винаги са се разделяли на две.

Може би така е писано, винаги да си остане онази закачка, при която привърженик на Левски поздравява поддръжник на ЦСКА с разтворени пет пръста на едната ръка и два на другата, което сумарно прави седем.

Този мач преди 13 години бе един от онези луди мачове, когато гледаш към терена и се наслаждаваш на събитията. За мнозина от зрителите паметни ще останат не седемте гола и начина по който бяха отбелязани, а един друг епизод. Когато вече бе ясен крайния победител Илиан Илиев си хареса една топка, овладя я и от там започна да си прави гаргара с червените. Един на земята, втори с болки в кръста, трети в друга посока, после първия догонва Илиев и отново получава ишияс и лумбаго, следва четвърти, пети, а Илиан си гали топката и върти глезена наляво-надясно докато един от многото червени на фона бурния смях по трибуните не реши да фаулира синия полузащитник.

Сега част от героите, постигнали това 7-1 работят в Левски, а Боримиров все още е действащ футболист. Треньорът Георги Василев пък е някъде в Гърция. Всички те обаче ще останат завинаги в историята, защото на тази дата винаги ще си спомняме за онзи резултат, а феновете в сектор „Б” ще преброят отново до 7.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 24 сеп 2007, 12:29

skorpinoks написа:.......:

Какво викаш за успехите на Велизар :?: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 24 сеп 2007, 12:29

Мичо написа:. :wink:
Скорпи, докога ще чакам успехите на Велизарчо? :lol:


ами погледни ги ,виж колко гола има ...
ГОЛЯМ ПЛАЧ ОЧАКВАМ ОТНОСНО ВЕЛИЗАР :D

пп-къде съм писал че ще ти доставя визитната картичка на Вили ,ако искаш я виж ,твоя работа ...
ЦСКА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 24 сеп 2007, 12:35

:lol: :lol: :lol: :lol: Хахаха, ти написа, че има повече успехи от прехвалените ни звезди, а аз твърдя че лъжеш.Ако има поне нещичко мъжко останало в теб, докажи думите си. :lol:
Ако не, заври се в мишето си леговище защото за пореден път стана за смях, Скорпи.Както винаги откакто си в този форум... :lol:
Както вече написах, Велизар няма абсолютнно никакви успехи.По ред причини.Първо-за мен това е играч без характер, който се крие.Второ-контузиите.Трето-защото ръководството на ЦСКА не го пусна в чужбина когато трябваше.Това са фактите. :lol:
Останалото е мише цвърчене, нали, Скорпи? :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Мнениеот JERRY » 24 сеп 2007, 12:37

Как да няма успехи Веуизарчо? Ами шампионата по измислени дузпи???? Безапелационен шампион!!! 8) 8)

Потребителски аватар
sham6ala
Мнения: 61
Регистриран на: 22 сеп 2007, 13:47

Мнениеот sham6ala » 24 сеп 2007, 12:38

Бил е футболист на годината като успех........няма значение!След гола си срещу европеиския клубен шампион тои не се въргаля по земята както някои много успели млади таланти и голмаистори на спорта!Както и да е колко от футболистите на левски които играят в момента са били футболисти на година(за България*)?!?!?!? :? :? :?: :?:
Последна промяна от sham6ala на 24 сеп 2007, 12:40, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 24 сеп 2007, 12:39

Мичо написа::lol: :lol: :lol: :lol: Хахаха, ти написа, че има повече успехи от прехвалените ни звезди, а аз твърдя че лъжеш.Ако има поне нещичко мъжко останало в теб, докажи думите си. :lol:
l:


ами ако има нещо мъжко в теб докажи и ти твоите думи .. :idea: :idea: :idea: :idea:

пп-сравни каквото си искаш между Велизар от една страна и да речем гонзо и кривия от друга ..
не виждам какво трябва да доказвам точно на теб ... :roll:
и пак старата песен какво останало мъжко у незнам си ко
й ?
АБЕ кой си ти за да ДАВАШ ОЦЕНКИ НА КОГОТО И ДА Е ...
И КАКВО Е ЗА ТЕБ ВЕЛИЗАР МИСЛИШ ЛИ ЧЕ НЯКОЙ ГО ИНТЕРЕСУВА ????ИМА СИ СТАТИСТИКА КОЙТО ГО ИНТЕРЕСУВА ЩЕ РАЗБЕРЕ ,НЯМА НУЖДА КОЙТО И ДА Е ДА ДАВА ОЦЕНКИ .
какво става с отбора който те вълнува -от кв.подуене ,за него пиши ЦСКА остави на нас ЦЕСЕКАРИТЕ.
ЦСКА


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 98 госта

cron