TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ГРУПА 2007/2008 - 2 ЧАСТ

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Мнениеот JERRY » 24 сеп 2007, 11:48

Morodin написа:
Blue Religion написа:
JERRY написа:
Blue Religion написа:Мисля че след снощната доволна порция подпиране (измислена дузпа,гол от засада,неотсъдена 1000%-ова дузпа за Локото) би трябвало другарите вечно-ощетени армейци да са се заситили... До другата седмица :lol:


Не ви ли е срам бе... :oops:


Не бива да им се разваля душевния мир, че ги чака мач с "евроколоса" Тулуза, които, както каза Ели Боп " все пак не можем да искаме кой знае какво като се има предвид, че до преди 4-5 години отборът ни ограеше във В-лигата" :lol: :lol: (не 2-ра лига, а по-надолу!!!)

:lol:

очаквам все пак на реванша селяните от Тулуза да ги разкрият нашите "убийци на еврошампиони" :lol:

Все пак не бива да очакваме чудеса от "квартален" отбор, като Тулуза, все пак Берое имат повече срещи от тях в евротурнирите :wink: Все си мисля че ЦСКА ще ги направят мача си на века и ще ги отстранят с дузпи :wink:
Забележка : термина "квартален" е зает от един голям футболен капацитет. :lol: :lol: :lol:

Шът, не говори така за евромастодонта Тулуза, който ще бъде отстранен с желязна комунистическа дисциплина и воля от "евроубиеца" София, както го обозначиха отбора на червеноармейците. Те в Европата не че не ги знаят и трепепят и насън от тях, само дето името им не знаят точно.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Последна промяна от JERRY на 24 сеп 2007, 11:50, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 24 сеп 2007, 11:49

Мичо написа::lol: Е как да го приема като така казано-е откровена лъжа. :wink:
Велизар е добър футболист, но ЦСКА му затриха кариерата като го задържаха толкова време.:


Откровена лъжа ли ..,и според кой ..?
Не мисля че му затриха кариерата ,просто нямаше шанса да излезе в един западен отбор от средно Европейско ниво .
ами ако му погледнеш визитната картичка ,за купа на Уефа ,предв.кръгове за Ш.Л ,нац.отбор ,голове и ги сравниш с някой измислени звезди може и да ПРЕОТКРИЕШ някоя друга истина за съжаление .
пп-Велизар е един от най-ританите футболисти в нашето първенство ,затова са му е честите контузии до сега ,а оттам и шанса му избяга ,поне за мен е така .
ЦСКА

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 24 сеп 2007, 11:49

Batkoto написа:кварталния отбор обаче би съвсем наскоро участниците в ШЛ,Лион и Марсилия...а не успя дори да осъществи натиск срещу ЦСКА,така че сравненията ви са неуместни ..започваме да играем все по-добре,колкото и да ви е неприятно,ако продължаваме да израстваме с такива темпове,много отбори ще берат ядове с нас :wink:

Сигурен съм че са неуместни :lol: :lol: :lol: Впрочем такъв треторазряден турнир, като купата на УЕФА, едва ли би могъл да накара Тулуза да играят с истинските си възможности, според мен се пзеха за наистина важните мачове от френската лига, където са незавидното 13-то място :lol: :lol: :lol:
А иначе за израстването мога само да кажа, "израстватйте" бързо че наближава 14-тия кръг и пак ще задълбаете :wink: :lol: :lol: :lol:
Левски

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pepi Petrov » 24 сеп 2007, 11:49

Мичо написа::lol: Е как да го приема като така казано-е откровена лъжа. :wink:
Велизар е добър футболист, но ЦСКА му затриха кариерата като го задържаха толкова време.Сега му остана само да пада като лястовичка по нашите терени, а местните Геновци да си чупят краката да свирят дузпи и вадят картони за съперниците....
А като е футболист в отличие от измислените звезди, какво е постигнал, че не се сещам..Дори и на местна почва?Освен, че се крие като мишка в почти всички важни мачове на ЦСКА последните години? :lol: :lol: :lol:


Не съм много съглсен, Велизар е много добър и никога не се е крил! Не сме го продали, не защото сме като вас, а защото имаше периоди на контузии, които попречиха това да стане. Сега всяко падане, независимо дали го фаулират или не, се тълкува като симулация, което не е вярно. А и както виждаме Вилката е в страхотна форма, която се надявам да разкрие срещу "кварталния" отбор Тулуза. А иначе браво, някой левскар да каже, че не е имало дузпа!
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Мнениеот JERRY » 24 сеп 2007, 11:52

Велизар ще бъде още по-добър, ако се държи мъжки на терена, а не като примадона :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 24 сеп 2007, 11:53

ами ако му погледнеш визитната картичка ,за купа на Уефа ,предв.кръгове за Ш.Л ,нац.отбор ,голове и ги сравниш с някой измислени звезди може и да ПРЕОТКРИЕШ някоя друга истина за съжаление

:shock: :lol: :lol:
Не, не, аз нищо няма да гледам, ти мчи извади всичките му успехи, пред които всичките ни измислени звезди бледнеят.Хайде ,чакам те да го направиш. :lol:
Нямаше шанса...А защо нямаше шанса?Защото ЦСКА не го пускаха.И се стигна дотова той да се подиграва на ръководството в интервюта.....Точно затова нямаше шанса и затова ЦСКА му затри кариерата!В общи линии по същия начин, по който и Левски задържа свои играчи до последно.Това са фактите. :wink:
А дали е най-ритания не знам.Но знам, че е най-големия симулант след ерата на Гиби и Емо Костадинов, двамата корифеи в областта. :lol:
Но не отричам, че беше голям талант.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sham6ala
Мнения: 61
Регистриран на: 22 сеп 2007, 13:47

Мнениеот sham6ala » 24 сеп 2007, 11:56

Тулуза ще ги оправи Неи......другия квартален отбор искам-Вили да падне в наказателното поле,след като атаката е започнала от засада да се даде дузпа и след това ЦСКА цял мач да играят дефанзивно и да устискат резултата!А и левски да ударят 2 греди по възможност......много ще се радвам този отбор от покраините квартали на София да го бием по такъв начин,защото си го заслужават за последните 2 мача!!! :twisted:
Последна промяна от sham6ala на 24 сеп 2007, 11:57, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Мнениеот JERRY » 24 сеп 2007, 11:56

Batkoto написа:кварталния отбор обаче би съвсем наскоро участниците в ШЛ,Лион и Марсилия...а не успя дори да осъществи натиск срещу ЦСКА,така че сравненията ви са неуместни ..започваме да играем все по-добре,колкото и да ви е неприятно,ако продължаваме да израстваме с такива темпове,много отбори ще берат ядове с нас :wink:


И какво като са били Марсилия и Лион? Станали са гранд???
Ставаш смешен - погледни първенствата в Европа - не е необичайно и Барса и Реал и Милан и Ман.Ю. и т.н. да загубят мач - значи ли това, че този, който ги е бил е по-силен от тях???

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 24 сеп 2007, 11:56

Morodin написа:
Batkoto написа:кварталния отбор обаче би съвсем наскоро участниците в ШЛ,Лион и Марсилия...а не успя дори да осъществи натиск срещу ЦСКА,така че сравненията ви са неуместни ..започваме да играем все по-добре,колкото и да ви е неприятно,ако продължаваме да израстваме с такива темпове,много отбори ще берат ядове с нас :wink:

Сигурен съм че са неуместни :lol: :lol: :lol: Впрочем такъв треторазряден турнир, като купата на УЕФА, едва ли би могъл да накара Тулуза да играят с истинските си възможности, според мен се пзеха за наистина важните мачове от френската лига, където са незавидното 13-то място :lol: :lol: :lol:
А иначе за израстването мога само да кажа, "израстватйте" бързо че наближава 14-тия кръг и пак ще задълбаете :wink: :lol: :lol: :lol:


незнам дали са на 13-място но знам че имат два мача по-малко и ако се не лъжа само една загуба . :idea:
иначе за Уефата си прав ,само че не е треторазряден а второ :idea:
но дали миналата година беше на това мнение :idea:
когато играхте срещу резервите на Марсилия ,Удене ,разпродадения месец преди да играе с вас Артмедия ? :wink:
ЦСКА

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Мнениеот JERRY » 24 сеп 2007, 11:58

sham6ala написа:Тулуза ще ги оправи Неи......другия квартален отбор искам-Вили да падне в наказателното поле,след като атаката е започнала от засада да се даде дузпа и след това ЦСКА цял мач да играят дефанзивно и да устискат резултата!А и левски да ударят 2 греди по възможност......много ще се радвам този отбор от покраините квартали на София да го бием по такъв начин,защото си го заслужават за последните 2 мача!!! :twisted:


Ти забравяш, че няма да свири Антон Генов....

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Мнениеот svo » 24 сеп 2007, 12:01

и слава Богу!!!
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 24 сеп 2007, 12:01

skorpinoks написа:
Morodin написа:
Batkoto написа:кварталния отбор обаче би съвсем наскоро участниците в ШЛ,Лион и Марсилия...а не успя дори да осъществи натиск срещу ЦСКА,така че сравненията ви са неуместни ..започваме да играем все по-добре,колкото и да ви е неприятно,ако продължаваме да израстваме с такива темпове,много отбори ще берат ядове с нас :wink:

Сигурен съм че са неуместни :lol: :lol: :lol: Впрочем такъв треторазряден турнир, като купата на УЕФА, едва ли би могъл да накара Тулуза да играят с истинските си възможности, според мен се пзеха за наистина важните мачове от френската лига, където са незавидното 13-то място :lol: :lol: :lol:
А иначе за израстването мога само да кажа, "израстватйте" бързо че наближава 14-тия кръг и пак ще задълбаете :wink: :lol: :lol: :lol:


незнам дали са на 13-място но знам че имат два мача по-малко и ако се не лъжа само една загуба . :idea:
иначе за Уефата си прав ,само че не е треторазряден а второ :idea:
но дали миналата година беше на това мнение :idea:
когато играхте срещу резервите на Марсилия ,Удене ,разпродадения месец преди да играе с вас Артмедия ? :wink:

Именно Скорпи именно, какво аз съм си мислил едва ли има някакво значение, важнотое Вие какви ги говорехте :wink: :lol: :lol: :lol:
Левски

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 24 сеп 2007, 12:12

JERRY написа:
sham6ala написа:Тулуза ще ги оправи Неи......другия квартален отбор искам-Вили да падне в наказателното поле,след като атаката е започнала от засада да се даде дузпа и след това ЦСКА цял мач да играят дефанзивно и да устискат резултата!А и левски да ударят 2 греди по възможност......много ще се радвам този отбор от покраините квартали на София да го бием по такъв начин,защото си го заслужават за последните 2 мача!!! :twisted:


Ти забравяш, че няма да свири Антон Генов....


а кой ще свири ,може би "другаря ви " Ристосков :roll:
пп-абе вие наистина ли мислите че Генов свири за ЦСКА ,ОСОБЕННО ПРЕЗ ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ .
ЦСКА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 24 сеп 2007, 12:16

Баце, това още колко пъти ще го напишеш? :lol: И темата НЕ Е за Тулуза. :wink:
Скорпи, докога ще чакам успехите на Велизарчо? :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sham6ala
Мнения: 61
Регистриран на: 22 сеп 2007, 13:47

Мнениеот sham6ala » 24 сеп 2007, 12:16

Да и няма да сме с човек по-малко.......казвам ти тая година ЦСКА ЩЕ Е ШАМПИОН!левски в момента са много зле,нямат шансове просто!Сигурно до дербито ще ви водим 6 точки-ще направим х и първенството свършва!! :?


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост