ЛЕВСКИ - ТАМПЕРЕ (ФИНЛАНДИЯ)

ЩЕ ПРЕМИНЕ ЛИ ЛЕВСКИ ВТОРИЯ ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ НА ШАМПИОНСКАТА ЛИГА

ДА! БЕЗ ПРОБЛЕМИ
72
55%
ДА! МНОГО ТРУДНО
21
16%
НЕ! ЛЕВСКИ ЩЕ ОТПАДНЕ
32
24%
НЯМАМ ИДЕЯ / ИСКАМ ДА ВИДЯ РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ГЛАСУВАНЕТО
6
5%
 
Общо гласове: 131

Потребителски аватар
Prospero
Мнения: 621
Регистриран на: 24 фев 2006, 17:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Prospero » 07 авг 2007, 22:11

Поне,както каза Стинката ше се даде шанс на Младите най-сетне да заиграят по-сериозно. В защита ни трябва десен бек. И един нападател ако можем от някъде да измъдрим ...
Лошото е че ЕВЕНТУАЛНО това ше се направи след като каруцата се е обърнал. Метафората не е случайна :?
Заеби, отивам в затвора ... :(

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 07 авг 2007, 22:12

СПЕЦИАЛНО ЛИТЕКС ГИ НАДИГРАХА ВЪВ ВСИЧКИ МАЧОВЕ МИНАЛИЯ СЕЗОН :!: ИЗКЛЮЧВАМ ОНОВА 6:2 МАКАР ЧЕ ДО 2:2 ЛИТЕКС ВОДЕШЕ ИГРАТА :wink:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
karzer
Мнения: 60
Регистриран на: 28 юли 2005, 19:12
Местоположение: "Армията"

Мнениеот karzer » 07 авг 2007, 22:15

ще ви помоля да се държите малко по-нормално и с по-адекватни коментари "Batkoto"

Потребителски аватар
Prospero
Мнения: 621
Регистриран на: 24 фев 2006, 17:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Prospero » 07 авг 2007, 22:16

Рун ти колко пъти можеш да истискаш портокал?
Заеби, отивам в затвора ... :(

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 07 авг 2007, 22:17

eminema написа: Поне Сърмов да играеше.



Стоилов си плаща за страха от миналия сезон. Няколко пъти съм споменавал в тоя форум. Ако Н. Димитров, оня мургавелкото дето вкара на Челси, Б. Стойчев и Сърмов бяха изиграли по 15-20 последователни мача по 90 минути, сега щяхте да биете без никакъв проблем.

С тия изтъркани играчи - толкова.

Потребителски аватар
Prospero
Мнения: 621
Регистриран на: 24 фев 2006, 17:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Prospero » 07 авг 2007, 22:19

Това е факт, но пред Левски бяха поставени цели. И до някъде (но само до някъде) оправдавам Мъри.Освен това ония мургавелко ми се струва че си е вирнал носа след ония гол. А да играят само по призумцията че са млади ... е меко казано несериозно.
П.С. Баткото спаси червения Кайзер от бан :D
Заеби, отивам в затвора ... :(

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 07 авг 2007, 22:21

аз да ви кажа,много ви липсва пелето :wink: НЕ ЧЕ И С НЕГО ЩЕШЕ ДА Е КОЙ ЗНАЕ КАКВО,ПОНЕ ПОЗОРА ОТ ТАМПЕРЕ ЩЯХТЕ ДА ОТЪРВЕТЕ :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
run1973
Мнения: 782
Регистриран на: 18 юни 2007, 17:34

Мнениеот run1973 » 07 авг 2007, 22:22

Prospero написа:Рун ти колко пъти можеш да истискаш портокал?

Нали не искаш да спорим за тези неща точно сега-това си е мое мнение и не те задължавам с него ,ОК.
Може и да греша.

Потребителски аватар
Prospero
Мнения: 621
Регистриран на: 24 фев 2006, 17:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Prospero » 07 авг 2007, 22:26

Всеки има право на мнение.
Заеби, отивам в затвора ... :(

Потребителски аватар
decoy
Мнения: 1
Регистриран на: 16 апр 2007, 17:51

Мнениеот decoy » 07 авг 2007, 22:27

Според мен това щеше да се случи рано или късно.От известно време Левски не играеше никак добре,обаче това явно не притесняваше никой.Даже батков каза че сме щели да бием с разлика този мач.Точно заради огромно самочувствие и подценяване загубихме 2ри път.Много ме е яд за любимия ми отбор но се вижда,че без селекция не става.2 години отбора ни е в почти в еднакъв състав,не знам кой друг отбор с амбиции не прави почти никакви промени за такъв период.Просто нямам думи...от мача с беверен не съм виждал отбора така безпомощен :roll:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 07 авг 2007, 22:29

МНОГО ИНТЕРЕСНИ ЕЛЕМЕНТИ СТЕ ТОВА ЛЕВСКАРЧЕТАТА,НАЛИ УЖ БЯХТЕ СУПЕР,ИМАТЕ СИ ОБИГРАН ОТБОР,ЗА КАКВО ВИ Е НА ВАС СЕЛЕКЦИЯ ??????????? А СЕГА ОБЪРНАХТЕ ПАЛАЧИНКАТА :lol: :lol: :lol: :lol: НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА ДА ВИ РАЗЯСНЯ В ДЕТАЙЛИ ЗАЩШО НЕ СТАВА НИЩО ОТ ВАС :arrow:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Prospero
Мнения: 621
Регистриран на: 24 фев 2006, 17:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Prospero » 07 авг 2007, 22:32

Аха, и като излязат .. чакай да сметна ... 4-ма титуляри и нямаш хора които да сложиш на тяхно място става така ....
но да не се спускаме в излишни спорове. Да го оставим за темата за батков и томов ;) :twisted:
Заеби, отивам в затвора ... :(

Потребителски аватар
eminema
Мнения: 43
Регистриран на: 05 юни 2005, 16:19

Мнениеот eminema » 07 авг 2007, 22:37

Хиподил написа:
eminema написа: Поне Сърмов да играеше.



Стоилов си плаща за страха от миналия сезон. Няколко пъти съм споменавал в тоя форум. Ако Н. Димитров, оня мургавелкото дето вкара на Челси, Б. Стойчев и Сърмов бяха изиграли по 15-20 последователни мача по 90 минути, сега щяхте да биете без никакъв проблем.

С тия изтъркани играчи - толкова.


Напълно съм съгласен. Много си прав тука. най- големия майтап е, че продадохме нападател на Леверкузен без да е записал и минута за първия отбор.

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 07 авг 2007, 22:38

Prospero написа:Това е факт, но пред Левски бяха поставени цели.


Пак щяхте да ги стигнете, даже можеше и по-рано. Точно опитните ви провалиха в няколко нулеви ремита. Само трябва да се дава шанс. В това съм се обедил. Христо Златински израстна пред очите за около десет, пълни и последователни мача, като междувременно вкара и няколко решителни гола. Млад треньор като Стоилов трябва много добре да го знае това. Щото не е било далеч времето, когато той се е надявал да го пускат, вместо да търка пейката. "Страх" е ключовата дума в случая според мен.


Както и да е. Много се отплеснах.

Яд ме е, както ще ме е яд и за всеки български отбор, който отпадне.

Изключая едно отборче с екипи, с цвят на урина и редки фекалии...

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 07 авг 2007, 22:38

Айде атига бе,писна ми, да чета Левскари,оито се опарвдават и сучат :?
Бяхме слаби,не знам защо и не ме интрересува,но играхме бездушно,заслужено загубихме и отпаднахма,точка!!!
А цска-ри които злбеят,честито,вие сте на седмото небе...браво,това е най-значимия ви "успех" Левски да се дъни!
Толкова,пак казвам,загубихме заслужено,срам ме е,че стана така,но дотам,да става каквото ще,пиян съм и ми е кеф Левски не ми докарва заплатата,дано се оправим,живота продължава :idea:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта