НАЦИОНАЛЕН ОТБОР 4

Ще се класира ли България за европейското?

Анкетата завърши на 17 авг 2007, 10:05

Със сигурност ще се класира
17
20%
Със сигурност няма да се класира
10
11%
По-скоро да
28
32%
По-скоро не
32
37%
Не ме интересува
0
Няма гласове
 
Общо гласове: 87

Потребителски аватар
vargaloto
Мнения: 574
Регистриран на: 21 авг 2005, 20:58
Контакти:

Мнениеот vargaloto » 06 юни 2007, 23:01

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ! НАДЕЖДАТА ОСТАВА!
PAZZA INTER !!! CAMPIONI!!!
http://www.fc-redstar.net/
http://inter.it/

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 06 юни 2007, 23:02

Играеше както винаги си играе, когато са му се лепнали трима на гърба. Даже нямаше положение, което да изпусне. :lol: На мен ми е по-чудно защо никой не се възползва от пространствата, които се отварят по този начин. Май се предполагаше, че Йовов трябва да го направи, но той изигра ужасно слаб мач. Чавдар Янков също беше доста неориентиран, особено първото полувреме.
Иначе като никога ми харесаха Кишишев и Стилиян, както и Телкийски, пребориха се за много топки. Необяснимо защо към края на мача започнахме много лесно да губим единоборствата, имаше моменти, в които изобщо не можехме да задържим топката. Добре, че Беларус не се възползваха.
И докато не съм забравила, съдията беше пълен смешник, проспа половината положения. Когато даде картон за грубото нарушение срещу Мартин например, беше с гръб и очевидно не е видял абсолютно нищо. Поне в случая е налучкал правилното решение.
Изображение

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 06 юни 2007, 23:04

ЕДНО НЕ МИ СТАНА ДОКАТО ГЛЕДАХ МАЧА...


КАМЕРИТЕ ДАВАТ СЕКТОР "Б" И ТАМ ХОП... ЕДНО ЗНАМЕ НА """ЛЕВСКИ""" ... ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ БЕ :?: :?: :?: :?

ПРЕДНИЯ МАЧ.. ОБИЖДАТ СЕЛЕКЦИОНЕРА, КАКВОТО И ДА Е СГРЕШИЛ МИСЛЯ, ЧЕ НЯМАТЕ ПРАВО ДА ГО ОБИЖДАТЕ И ТО НА НАШИЯ НАЦИОНАЛЕН СТАДИОН :wink: .... СЛЕДВАЩИЯ МАЧ.. ЗНАМЕ НА ЛЕВСКИ....



ЕМИ БРАВО, СУПЕР СТЕ.... СГАН ПРОКЛЕТА
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 06 юни 2007, 23:09

Г сектор що не викахте "Червени боклуци" на играчите на Беларус :lol: :lol: :lol:

Дане не беше само това - имаше и скандирания за Левски :? :? :evil: :evil:

П.П. Иванков успя да ме изкара извън нерви. Все едно е тренирал с ГелО :evil: :evil: :evil: :evil:

Потребителски аватар
GIGGS
Мнения: 563
Регистриран на: 04 апр 2007, 12:44

Мнениеот GIGGS » 06 юни 2007, 23:37

kaliMunder написа:ЕДНО НЕ МИ СТАНА ДОКАТО ГЛЕДАХ МАЧА...

КАМЕРИТЕ ДАВАТ СЕКТОР "Б" И ТАМ ХОП... ЕДНО ЗНАМЕ НА """ЛЕВСКИ""" ... ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ БЕ :?: :?: :?: :?

ПРЕДНИЯ МАЧ.. ОБИЖДАТ СЕЛЕКЦИОНЕРА, КАКВОТО И ДА Е СГРЕШИЛ МИСЛЯ, ЧЕ НЯМАТЕ ПРАВО ДА ГО ОБИЖДАТЕ И ТО НА НАШИЯ НАЦИОНАЛЕН СТАДИОН :wink: .... СЛЕДВАЩИЯ МАЧ.. ЗНАМЕ НА ЛЕВСКИ....

ЕМИ БРАВО, СУПЕР СТЕ.... СГАН ПРОКЛЕТА

От цял мач това ли те впечатли?
За нещо по-българско от Левски да се сещаш? :lol: Като стана въпрос за стадиона и той така се казва - значи е имало патриоти на стадиона :lol:
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 06 юни 2007, 23:45

ПФУУУУУУ БРАТО ТОЧНО МИСЛЕХ ДА СИ ЛЯГАМ И МЕ НЕРВИРА :lol: 8) :lol: .... ИМЕТО НА ТОЗИ ОТБОР И ИМЕТО НА НАЦИОНАЛНИЯ СТАДИОН НЕКА ДА НЕ ГО НАМЕСВАМЕ :!: :!: :!: НЯМА НИЩО СВЪРЗАНО :!:


не само това ме е впечатлило, но господата смотаняци да си видят агитката и до кога да продължава това :?: :?: :?:
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
GIGGS
Мнения: 563
Регистриран на: 04 апр 2007, 12:44

Мнениеот GIGGS » 06 юни 2007, 23:50

kaliMunder написа:ПФУУУУУУ БРАТО ТОЧНО МИСЛЕХ ДА СИ ЛЯГАМ И МЕ НЕРВИРА :lol: 8) :lol: .... ИМЕТО НА ТОЗИ ОТБОР И ИМЕТО НА НАЦИОНАЛНИЯ СТАДИОН НЕКА ДА НЕ ГО НАМЕСВАМЕ :!: :!: :!: НЯМА НИЩО СВЪРЗАНО :!:


не само това ме е впечатлило, но господата смотаняци да си видят агитката и до кога да продължава това :?: :?: :?:

Много лесно се нервираш :lol:
По точка "Наименование и произхода им" обаче не мога да се съглася макар и мълчаливо - понеже не съм злобар и не искам да нарушавам съня ти. Лека нощ! :lol:
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 07 юни 2007, 05:52

GIGGS:
Съжалявам, че ще ти го кажа, но си ......глупавичък ](*,) . Предполагам си и някой тинейджър с нереализирани все още мокри фантазии. Не коментирай нещо което не разбираш. Какво Левски, какво ЦСКА, каква е тази детенщина кой щял да бъде треньор и кой помощник и да правиш от това асоциации за клубни отбори ("кой е по-силен" предполагам)? Върхът на всичко е, че целия апломб завършва с основен коментар на Стоичков =D> .....влез в скрития ви раздел и си говори така по детски с някой друг за тези неща. Давах мнение, което нормалните хора са го разбрали (а дали го одобряват е друг въпрос-всеки има право на мнение). Уоли, Самп, Дабъл и т.н.
Какви са тия простотии "искал съм Мъри, за да има с кого да си изтрием ръцете (кои? ние цесекарите ли?говорим за националния отбор бе!)". Какво ме занимаваш с глупости? Да ти изглеждам на толкова елементарен?

И последно, говорих с мефката, а впоследствие се включи и Дабъл...ти къде се слагаш? Не видя ли и че разговора не протече ЦСКА-Левски?

Имам чувството, че избора на нов треньор за теб ще е мач ЦСКА-Левски и именно заради такива тъпаци като теб казах "и Кокала да изберат все ми е тая"....то с тъпото като не можеш да излезеш на глава не може [-(
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Мнениеот Blue Religion » 07 юни 2007, 07:20

kaliMunder написа:не само това ме е впечатлило, но господата смотаняци да си видят агитката и до кога да продължава това :?: :?: :?:


Докато не ви затрием :wink: Дотогава ще действа синята мафия и синьото БФС,докато не ви видиме закрити и заличени. :roll:

А за мача - слабо,слабо. Такава мъка с Беларус не съм очаквал,чудо ще е да заемем някое от първите 2 места накрая при положение,че румънците и холандците си бият наред...

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Мнениеот bluehope » 07 юни 2007, 08:26

Егати дъжда, но добре че си взехме мача.
Накратко - Мъри свърши това, за което беше дошъл - 2 победи и останахме в борбата. Естествено, че не е само негова заслугата, но най-малко промени облика и настроението на играчите - така приличаме на отбор

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 07 юни 2007, 08:37

Честита победа.
Трудна но все пак победа. Реално погледнато мача беше голяма мъка, полоквината отбор игра слабо, най - вече Йовов и Чавдар, въпреки че последния вкара гол. Този път за Бербатов внимаваше целия отбор на Беларус и не му останаха много шансове. М. Петров беше големия в мача, добре играха Мечо, Стилян и да не повярваш Кишишев и
Вагнер. Като цяло играта ни не струваше много но все пак победихме.
Важното е че продължаваме да сме в играта и дано смешниците от БФС - то намерят треньор, който да се ангажира изцяло с отбора :!:
Левски

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 07 юни 2007, 08:42

Трудна, но важна победа. Направи ми впечатление, че Марто и Лусио си разцъкваха двойни пасове - похвално. Също така си личеше синхронът между Тунчев и Томашич - има кой да замести Топчо ... в Левски... :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 07 юни 2007, 08:55

raleff написа:Ей тоя Иванков какво прави бе
Да не е гледал Ники Михайлов


Не! Ники Михайлов като греши го прави само по веднъж и качествено. Иванков направи две слонски грешки за 10 секунди. С това той подобри рекорда на Ники! :lol: :lol: :lol:

Hurley написа:Баси клизмата.........
Не знам кви ги е редил треньорО,ама си бехме глътнали вода отсекъде :oops: :?
Пак имахме голяма доза късмет да не ни вкарат :roll:


Късмета е със силните! :wink:

8 написа:Споко де! След първия мач Мъри е велик, сега сигурно трябва да е слаб. Мъри не е градил този отбор. Дойде, свърши си работата, взе две победи, чудесно. Кво толкова го обсъждате!? Отборът не играе нито силно, нито слабо благодарение на или заради Мъри.


Тъй Тъй... Съгласен
-------------------------------------------------------------------------------------

Със Сампи, Вени и един колега от работата си правехме компания под дъжда. Иванков ни разби за пореден път психиката, но добре, че отбора се сплотио от този гол и реагира като ужилен. Сигурен съм, че дори и марто да не беше вкарал фала до 5-6 минути след това щяхме да изравниме. Просто тръгнахме ва банк и щяхме да ги отнесем.
След втория гол момчетата, ртазбираемо за мен, се замислиха за трите точки. повече нямаме право на грешки и логично психологическия натиск надделя.
Терена също беше много калпав, а за нашите технични футболисти това е пречка в сравнение с мутантите от Беларус.
Мъри също показа, че за него тук са важни трите точки, като в края на мача направи тактически смени за печелене на време. Все пак искаше да си отиде с високо вдигната глава от националния отбор.
За съжаление, както каза Кобстър, голяма слабост са ни ударите от далеч. Вчера за 90 минути имаше само 3-4 такива. И то не бяха по земя! Да го видиме тогава вратарчето им дали е такъв бабаит! :twisted:
Митко, наистина имаше по 2 маймуни на раменете, но пък вчера имаше ден Марто и Чочко Янков. Последния ме очуди с добра игра. Не очаквах.
-------------------------------------------------------------------------------------

Надявам се, ако не изберат Димитър Пенев за треньор, да изберат някой, който ще успее да мотивира момчетата за кратко време и да извлече максимума от тях за поредните мачове в квалификациите. :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 07 юни 2007, 09:01

Wallace написа:..... но пък вчера имаше ден Марто и Чочко Янков. Последния ме очуди с добра игра. Не очаквах.
-------------------------------------------------------------------------------------
Чавдар може много, но явно е доста нерешителен и често "убива" скоростта на нашите атаки. Просто му трябва малко повече самочувствие. Не случайно в Хановер спрямо него се редуват страхотни похвали с убийствени критики...

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 07 юни 2007, 09:01

Изводът от този мач, както винаги е отново - без моторетката българин сме за никъде....Кратка справка - 4 точки от всичките 15 можем да ги пишем негове...2-та гола с Румъния ни оставиха в играта, гола с Холандия, и вчерашния гол :wink:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта