НАЦИОНАЛЕН ОТБОР 4

Ще се класира ли България за европейското?

Анкетата завърши на 17 авг 2007, 10:05

Със сигурност ще се класира
17
20%
Със сигурност няма да се класира
10
11%
По-скоро да
28
32%
По-скоро не
32
37%
Не ме интересува
0
Няма гласове
 
Общо гласове: 87

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 06 юни 2007, 21:22

ЧЕСТИТО Българи и наздраве
Изображение

Потребителски аватар
Double-D
Мнения: 635
Регистриран на: 14 юни 2006, 16:54
Местоположение: София

Мнениеот Double-D » 06 юни 2007, 21:23

Осмак, пак не четеш бе! Писал съм изрично, че Пената НЕ е добър тактик! Като треньор е голям, като човек също, щом успява да направи отбор от сбирщина капризни балкански звезди, но при него няма тактика. Навремето и той случи на футболисти, иначе всеки знае какъв му е разбора преди мач - "Излезте и ги бийте".

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 06 юни 2007, 21:50

Според мен трябва да се смени анкетата на темата и да бъде кой ще бъде треньор 8)
Изображение

Evangeline
Мнения: 5210
Регистриран на: 26 авг 2006, 20:50
Местоположение: United States of Love

Мнениеот Evangeline » 06 юни 2007, 21:50

Честито!!!!!!!
Изображение

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 06 юни 2007, 22:03

Хммм много измъчено,само двама трима играха на ниво,останалите бяха статичти,а имаше и двама трима,които разочароваха тотално
но наистина най-важното е,че победихме,дано осъзнаят,че с това пестене на сили,не се играе в националния отбор :roll:
все пак не може да се отрече,че показаха характер след 1-0,защо спряха само второто полувреме ми е интересно

Потребителски аватар
brighton rock
Мнения: 579
Регистриран на: 17 мар 2006, 00:53

Мнениеот brighton rock » 06 юни 2007, 22:08

с това пестене албанците ще ни дерат в тирана :?
засега бият люксембург с 3:0 :?
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 06 юни 2007, 22:09

Един мач е лесен ако си го направиш такъв. Днес не се получи. Мачът тръгна доста лошо, явно не подходихме достатъчно сериозно. Хубавото е, че приключи с положителен за нас резултат. Явно доста бяхме подценили беларусите, те пък се хвърлиха здраво, добре, че използвахме по най-добрия начин статичните положения. Слаба игра, но важното е, че спечелихме трите точки.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 06 юни 2007, 22:14

Дабъл:
Прав си, обърках за тактика и треньора. Не те чета произволно, просто миг невнимание.

Мача:
Ако не е Бербо ще е Марто :wink:

Споко де! След първия мач Мъри е велик, сега сигурно трябва да е слаб. Мъри не е градил този отбор. Дойде, свърши си работата, взе две победи, чудесно. Кво толкова го обсъждате!? Отборът не играе нито силно, нито слабо благодарение на или заради Мъри.

Мъри обаче може да остане и за мен би бил добър вариант ако е помощник на Пената. Ако пък не изберат Чичо Митко ще е бабаитлък и пълна мафия :x !

Ако отидем на европейското както и да ги въртим нещата едно име трябва да споменаваме, Мартин Петров. Този ни изкара квалификациите.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 06 юни 2007, 22:26

Честита победа на всички фенове!

За мене най-яко беше накрая щото като ходехме по Графа пеехме
Всичките румънци в Дунава, в Дунава, в Дунава :oops: :oops:

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 06 юни 2007, 22:28

АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕ МАЧКАЙЙЙЙЙЙЙЙЙ :)


ЧЕСТИТО НА СИТЕ БЪЛГАРИ :!:
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
Cobster
Мнения: 376
Регистриран на: 10 авг 2006, 10:46

Мнениеот Cobster » 06 юни 2007, 22:33

Честита победа!

Честно казано обаче, не ми харесаха нашите като цяло. Искам да похваля Кишишев... Много хъс имаше в него тоя мач! Раздаде се максимално, спря не една опасни беларуски атаки. Не бях го виждал никога толкова надъхан! Другият, който според мен се раздаде, беше Стенли. Всичко минаваше през него. Мартин Петров малко по малко си възвръща формата отпреди контузията. И преди да сте почнали да говорите, че Бербо не е играл добре, да го защитя и него :) имаше по 3-ма на гърба му и още 2-ма отстрани, беше залят отвсякъде с противници. Вярно, че работата му е да бяга от тях, ама те много, бе... Страхотен пас даде на Чавдар за втория гол... Имаше и още няколко градивни отигравания в атака, колкото му позволиха - игра.

Не ми хареса Йовов - изморен ли е - не знам. Според мен неправилна беше и позицията, на която Мъри пусна Станислав Ангелов, той също не ми хареса. Лусио имам чувството, че бяха го изолирали малко, ама си беше стабилен. Както и Томашич и Тунчев. Иванков направи грешка в свой стил. Телкийски, както и в предния мач, не беше на нивото, на което съм свикнал да го гледам.

Искам да си мисля, че позитивите са повече на везната, отколкото негативите, ама... Дано да намерим подходящ треньор, който да изпипа още по-идеален стартов състав.

П.П. Едно нещо не мога да разбера, ако някой знае - нека ми каже: Защо нашите не стрелят от далеч, особено в такова мокро време. Видя се колко опасни са тези удари от около 20 метра. Опитаха Телкийски, Янков, Стенли... Но в повечето мачове, като им се открие пространство го използват да се набутат колкото се може по-навътре във вратата. Както и да е.

Честита победа!
Our days are never coming back...

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 06 юни 2007, 22:40

Доста късметлийска победа, но все пак победа. Честито!
На практика за целия мач нямахме една хубава атака, какво остава за чисто положение, създадено от игра. И добре, че Беларус се замотаха при оная контраатака към 90-ата минута, че иначе не ми се мисли. :roll:

Сега ще почне голямото умуване за треньор, само да не се окаже, че търсят някой за контролата през август. :lol:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 06 юни 2007, 22:42

Нео, твоят човек май не бе много на висота днеска. :roll: Затова пък Мартин Петров показа отново, че е безценен за националния отбор.

Потребителски аватар
GIGGS
Мнения: 563
Регистриран на: 04 апр 2007, 12:44

Мнениеот GIGGS » 06 юни 2007, 22:50

8 написа:...
Мъри обаче може да остане и за мен би бил добър вариант ако е помощник на Пената. Ако пък не изберат Чичо Митко ще е бабаитлък и пълна мафия :x !

Осмак, пак ли ... Пената треньор, Мъри - помощник, БФС - синя мафия, Наско - Master of puppets!
Мъри определено не е градил този отбор, но не го и осра за разлика от други титани на треньорската професия, дето не ги редеше за помощници на Чичо Митко - чудно що?
Стига сте му джвакали крачолите на Мъри - като българин пое ангажимент, от който няма никакви дивиденти и на негово място малцина биха се съгласили. Отборът спечели мачовете си и игра сравнително добре - за разлика от трагедията при каталунската мин**а. Кого ще назначат и дали ще е по-добър? От Стоичков - ДА!

П.П. Всъщност най-голямата заслуга на Мъри е, че пак имаме отбор и играем като такъв. След чудесата от простотия на "Модерния" това е сериозно постижение.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 06 юни 2007, 22:58

Честита победа :!: :!: :!:

Сега не ми се пише коментар за мача, че съм подгизнал целия :evil: :evil: :evil:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта