ТЕМА ЗА КОРУПЦИЯТА И УГОВОРКИТЕ В БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 01 мар 2007, 21:56

Мичо написа:
Delija написа:Още едно доказателство за пълната ти несъстоятелност - нямаш аргументи и почваш с личните обиди. Защото не ти остава друго - слаба пакия си:

:shock: Пакия не съм. :lol:
А не знам за какви аргументи ми говориш,ти никакъв аргумент не си дал.Само виж диалога,даже и ти би могъл да се сетиш.
А думата дебил,не знам защо я броиш за лична обида,явно за такъв се считаш,аз друго имах предвид,но ти си знаеш. :lol:
Има факти.Факт ли е,че така наречения от теб Велбъжд ви даде титлата?Факт.
Факт ли е,че така наречения син сателит Родопа има само загуби от вас?Факт е.Опс,забравих когато им се нагъзихте.
Факт ли е,че Беласица ни наритаха жестоко?Е на този въпрос искам да ми отговориш.И ти се извинявам официелно.


Не съм дал аргумент ли :?: :!: ....... Напротив, това че ти се правиш на кьорав не значи, че не съм се аргументирал. Изброих достатъчно мачове за потвърждение на един ОЧЕВАДЕН факт - Литекс не ляга на ЦСКА, а Беласица и Левски практикуват секс всеки път. Пък вие си вярвайте, че сте някакъв стълб на морала и честната игра, а ЦСКА е олицетворение на корупцията и мръсотията.

Потребителски аватар
Prospero
Мнения: 621
Регистриран на: 24 фев 2006, 17:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Prospero » 01 мар 2007, 21:56

Delija написа:Трето, в отговор - ами и ЦСКА, и Литекс често са губили точки срещу Беласица. Само вие не губите :!: Независимо дали сте във форма, или сте в криза вашите мачове с Беласица винаги завършват по един и същи начин.

тц! Миналата година загубихме мача! :lol:
Заеби, отивам в затвора ... :(

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 01 мар 2007, 22:00

Просперо,що му отваряш очите. :lol: :lol:
Аз също ти вадя факт,че бихме в мач,в който се наритахме жестоко.Само че Демби каза,че не го интересувало мача,той си знае,че е реден БЕЗ ДА ГО ГЛЕДА.Е после ми се обиждай като ти казвам какъв си Демби. :?
Факти и аргументи,мале,ти съвсем си мръднал,бе. :lol: :lol: :lol:
Фактите ти ги изредих.А ти като последния мишок мълчиш по тях.Още един ФАКТ.
Пък вие си вярвайте, че сте някакъв стълб на морала и честната игра, а ЦСКА е олицетворение на корупцията и мръсотията.

Това-никой никъде не го е твърдял.Бг футбола не е честен,за съжаление,много игри има.И в тези игри са Левски и ЦСКА.И двата.И само една част реве като пълни п...ки.А хе сети коя е тя. :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 01 мар 2007, 22:11

Мичо написа:Факти и аргументи,мале,ти съвсем си мръднал,бе. :lol: :lol: :lol:
Фактите ти ги изредих.А ти като последния мишок мълчиш по тях.Още един ФАКТ.

Това-никой никъде не го е твърдял.Бг футбола не е честен,за съжаление,много игри има.И в тези игри са Левски и ЦСКА.И двата.И само една част реве като пълни п...ки.А хе сети коя е тя. :wink:


Това е така :!:

Колкото до мишките - ти си точно такъв :lol: :lol: :lol: :lol: Все бягаш от неудобните теми.
Ето аз ти казвам - ЦСКА най-вероятно плати за неявяването на Велбъжд. Нямам никакви притеснения да го заявя. Но ти няма да си признаеш, че двубоите на Левски в Петрич смърдят. Типично :wink:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 01 мар 2007, 22:17

Някои смърдят(никога не съм отричал)-Последния мач мужду двата отбора НЕ :idea:
Но когато се опитах да ти го кажа,ти ми отговори като последния мишок.Така че коментара е излишен оттук натам,не мислиш ли? :wink:
Така че изобщо не говори за неудобни теми.Точно ти. 8)
Хайде лека сега,утре пак ше се чекнем. :twisted: :lol: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 02 мар 2007, 01:00

Чакай,чакай кои точно титли сме си купили.
И със какви пари.
Че ние до участието си в ШЛ бяхме постоянно във финансова криза.
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 02 мар 2007, 09:50

Плача става комичен.
Нека реват,просто усещат края си.
Той Мъуриньо си го каза в прав текст за посредствеността-ЛЕВСКИ Е ДОБЪР ОТБОР,НО ПРИ ТОЛКОВА ПОСРЕДСТВЕНИ СЪПЕРНИЦИ В ПЪРВЕНСТВОТО НЯМА КАК ДА ПРОСПЕРИРА :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
И е много прав,за съжаление,отборчетата под нас в класирането ни свалят надолу...
С антифутбола и с посредственото представяне в европа,влияещо на коефициента.
П.С.А в миналото когато Левски ставаше шампион-мажеше с по 7 и 8 гола нещастните си преки съперници.Пък те нека реват и плачат,толкова по смешни изглеждат. :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pepi Petrov » 02 мар 2007, 10:45

tridant написа:Чакай,чакай кои точно титли сме си купили.
И със какви пари.
Че ние до участието си в ШЛ бяхме постоянно във финансова криза.


:?: :?: :?: :?:
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 02 мар 2007, 10:55

Мичо написа:Изчадието на БКП,ВВС Пловдив или както там му се вика онова,закрито заради отрочето...


ДНА - Пловдив ;) Което ще рече Дом на Народната Армия :lol:


Иначе по темата: и ЦСКА си имат своите сателити, не знам за какво се спори тука :roll:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 02 мар 2007, 12:31

:roll: Само бореца за свобода седеше отстрани и гледаше това безочие и наглост тъжно и смирено. :cry: :cry: :cry: :cry:
Е как да не го съжалиш,милото. :cry:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 02 мар 2007, 12:42

Ако не забеляза,аз ти се подигравам за горния стон. :wink:
Иначе за Гергинов,ми да го разследват,бре.
Че има бакии е ясно,в цял свят има такива,уви.Който залага,много добре знае какви игри са и на какво ниво.То остава тук да няма.
Много пари играят там,трябва да си супербалък за да се надяваш,че някой ще се задвижи да разплита нещата. :roll:
Такова е моето мнение по въпроса...
И как пък всички се разприказваха като ги отстраниха от кокала. :shock:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 02 мар 2007, 12:49

Ми хайде де,къде са МВР,прокуратура,ала-бала :?:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 02 мар 2007, 12:56

:roll: Къде къде по-сериозни въпроси са поставяни ребром от медиите-ефект никакъв,не бъди наивен.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 02 мар 2007, 15:25

Batkoto написа:аз като един отявлен наивник поставих въпроса,па да видим нашите журналисти мъже ли са или мишоци :idea:
Браво. Подкрепям...
Изображение

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Мнениеот Blue Religion » 02 мар 2007, 15:43

Batkoto написа:и от девет морета вода да носите,няма да промените факта,че сте един посредствен отбор който си купуваше титлите години наред,след това логично се позорихте в Европа,не казвам че ние сме били цвете за мирисане особено при Черепа,но в сравнение с вас бехме като примерен випуск от девическа гимназия ..единствено последната ви година беше изключение на тази взаимовръзка/купена титла-позор в Европа/,което изключение обаче потвърждава правилото,така че се очаква и занапред да продължавате в стила ФИЕ :lol: :lol: :lol:
това е,нема се оправите ако продължавате със селските номерца,трябва да промените кардинално манталитето :idea:


Какъв факт е това бе? В годините когато Левски отпадаше от евротурнирите 3-4 поредни пъти от слаби отбори,бяха слаби години за целия български клубен футбол. И неслучайно шампиона на България играеше за УЕФА,а не за ШЛ :!: Левски просто се появяваше често в тези слаби години за БГ клубния футбол в Европа и закономерно натрупа по-голям брой загуби. Та ЦСКА дори не играха в евротурнирите една година... За кво говориме тогава?
Купените титли на ЦСКА са много повече от тези на Левски. Ако изобщо може да се каже,че вие имате честно спечелена титла. Щото преди 89-та си ги печелехте чрез партията,след 89-та чрез разни мафиотски групировки (Мултигруп,Нове Холдинг)...


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта

cron