Турнирът на бабереците в София 2013

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Турнирът на бабереците в София 2013

Мнениеот Христолов » 28 окт 2013, 15:30

Изображение

Изображение

Турнирът започва във вторник от 17:00 ч. и ще бъде открит с първия двубой на Цветана Пиронкова, а срещата ще се предава на живо по БНТ. Другите два мача от деня, първият от които започва от 19:00 ч., ще са по БНТ2.

В събота са полуфиналите като първият стартира от 17:20 ч. и ще се предава по БНТ, а вторият е от 19:20 ч. и ще е по БНТ2. Финалът е в неделя от 19:20 ч.

Състезателките от всяка група ще играят всяка една срещу друга, а първите две от всяка от тях ще се класират за полуфиналите в събота.

Група Сердика:

Симона Халеп (Румъния)
Мария Кириленко (Русия)
Анастасия Павлюченкова (Русия)
Ализе Корне (Франция)

Група Средец:

Ана Иванович (Сърбия)
Саманта Стоусър (Австралия)
Елена Веснина (Русия)
Цветана Пиронкова (България)

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Турнирът на бабереците в София 2013

Мнениеот Delija » 28 окт 2013, 16:22

Тази година определено селекцията е по-силна. Миналата година имаше някакви недоразумения като оная китайка, дори и името й не помня вече, докато сега почти всички състезателки са си подобаваща класа.

Иначе очаквам Симона Халеп или Стоусър да вземе титлата, в страхотна форма са и двете.

п.п.: Пиронкова за пореден път показва, че има страхотен моден усет и вкус, отново е безупречна. На корта едва ли ще блесне, но поне тук е номер 1. =D> :qipap:

Кириленко също би била добре, но подборът й на панталон е ужасен и убива целия изглед. #-o #-o Изглежда адски безвкусно и кичозно. #-o #-o Овечкин да я стяга.

Анчето е стилна донякъде, с изключение на обувките, за които важи почти същото като Кириленковия панталон - пълна излагация. Също така - за фигурата й не е особено подходящ този пуловер. В смисъл - тотално я обезличава.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Турнирът на бабереците в София 2013

Мнениеот Христолов » 28 окт 2013, 16:27

Ти пък кога стана "стилист" Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Турнирът на бабереците в София 2013

Мнениеот Delija » 28 окт 2013, 19:49

Аз съм всичкознайко. :qipag: :qipag:

Как да е, да се съсредоточим върху спортно-техническата част. :qipae: Аз смятам да посетя някой и друг мач, но ще изчакам да е някой от по-завързаните. :qipbo:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Турнирът на бабереците в София 2013

Мнениеот Vesela Taneva » 28 окт 2013, 21:12

Ето я моята фаворитка Ана на партито на тенисистките:
Изображение
Къде е Марти?
И любимката на Сашо на същото парти:
Изображение
пп Между другото наша Цеца на това мероприятие е била с кожени панталони! #-o
Ето я заедно с двамата ..левенти с бирени кореми: шефа на БФТ Стефан Цветков и собственика на Естерхази бар Митко Агура:
Изображение
За малко да пропусна и нещо за Мики:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Турнирът на бабереците в София 2013

Мнениеот Delija » 28 окт 2013, 22:09

Vesela Taneva написа:И любимката на Сашо на същото парти:


Не знам защо реши, че Симона Халеп ми е любимка ?! [-X Просто пиша чат-пат за нея, понеже последните месеци прави страхотно представяне, целият тенис-свят я забелязва. :qipae: :qipae:

Vesela Taneva написа:Между другото наша Цеца на това мероприятие е била с кожени панталони! #-o


Цеци е безупречна в модно отношение, не знам какво се плескаш по кратуната. :qipap: :qipap:

За Стефчо Цветков си права - абсолютен селяк.

п.п.: на Мария гримът й е много зле на последната снимка, въобще не подхожда на тоалета. [-X

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: Турнирът на бабереците в София 2013

Мнениеот annysy » 29 окт 2013, 00:15

Изображение

Кой от вас ще ходи да гледа?
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Турнирът на бабереците в София 2013

Мнениеот Vesela Taneva » 29 окт 2013, 08:02

Delija написа:
Vesela Taneva написа:И любимката на Сашо на същото парти:


Не знам защо реши, че Симона Халеп ми е любимка ?! [-X Просто пиша чат-пат за нея, понеже последните месеци прави страхотно представяне, целият тенис-свят я забелязва. :qipae: :qipae:

Vesela Taneva написа:Между другото наша Цеца на това мероприятие е била с кожени панталони! #-o


Цеци е безупречна в модно отношение, не знам какво се плескаш по кратуната. :qipap: :qipap:


Направи остра забележка,че Симона е пропусната в групата на победителите от миналата седмица ,а сега и предричаш победа на турнира!Е,как да не ти е любимка?
Моля те ,сложи си очилата с големите лупи и ми кажи какво и е безупречно на наша Цеца в модно отношение?Когато другите са с вечерни тоалети,тя е с кожени панталони и някаква бяла тениска,а когато останалите са всекидневни ,Цеца се е наконтила с малка черна рокля за коктейл.Не е спазила протокола! :qipbl:
И какво не и харесваш на грима на Марчето!?Няма кило червило и тон белило и си е много добре,тича на дантеления тоалет.Нежно и стилно!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Турнирът на бабереците в София 2013

Мнениеот Delija » 29 окт 2013, 13:38

Гримът й не е в тон с тоалета, много просто. За този лек грим са подходящи по-светли дрехи.

Пиронкова все пак е на официално събитие, нормално да е облечена официално, виждал съм я и във всекидневно облекло, принципно не ходи така, но пак подчертавам - това е официално събитие. И не съм съгласен, че облеклото на всички останали е всекидневно, Кириленко например е официална в горната част на тялото си, докато в долната е ...... всекидневна. :qipag: :qipag: Но там не е и това най-шокиращото, ами потресаващият избор на цвят, едни подходящи тъмни панталони биха й придали много по-естетичен и приятен вид.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Турнирът на бабереците в София 2013

Мнениеот Христолов » 29 окт 2013, 17:37

вземи сега и лака на ноктите да обсъдиш.

наща цура е пълен резил. ана даже се чуди как да не я обиди. догодина по-добре да извикат някоя от водещите състезателки, която някакси не се е класирала.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Турнирът на бабереците в София 2013

Мнениеот Vesela Taneva » 29 окт 2013, 17:41

Delija написа:Гримът й не е в тон с тоалета, много просто. За този лек грим са подходящи по-светли дрехи.

Пиронкова все пак е на официално събитие, нормално да е облечена официално, виждал съм я и във всекидневно облекло, принципно не ходи така, но пак подчертавам - това е официално събитие. И не съм съгласен, че облеклото на всички останали е всекидневно, Кириленко например е официална в горната част на тялото си, докато в долната е ...... всекидневна. :qipag: :qipag: Но там не е и това най-шокиращото, ами потресаващият избор на цвят, едни подходящи тъмни панталони биха й придали много по-естетичен и приятен вид.

Не знам това фото пред Ал Невски от какво събитие е ,но тя се разминава с другите тотално.Когато си публична личност ,трябва да спазваш протокола.Хората луди пари дадоха в Шератон за семинара на жената на испанския посланик за да се научат кое как.
Добре,от мен да мине за грима на Кириленко ,но за наша Цеца не си прав [-X

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Турнирът на бабереците в София 2013

Мнениеот bat_jori » 29 окт 2013, 18:06

за няма и 45 мин .цуцка я пребиха кат куче :(
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Турнирът на бабереците в София 2013

Мнениеот bat_jori » 29 окт 2013, 18:07

за няма и 45 мин .цуцка я пребиха кат куче :( -чак ми стана жал за нея :( :( :(
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Турнирът на бабереците в София 2013

Мнениеот Vesela Taneva » 29 окт 2013, 18:11

Да ,падна от Ана с геврек! 0-6 2-6
Публиката:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Турнирът на бабереците в София 2013

Мнениеот Delija » 29 окт 2013, 21:35

bat_jori написа:за няма и 45 мин .цуцка я пребиха кат куче :( -чак ми стана жал за нея :( :( :(


Ама ако беше била Пиронкова, нямаше да го отбележиш, нали, тъпанар ??! :qipbj: :qipbj: Това като с баскетболистите лятото. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Като биеха, се криеше като мишка, щом паднеха - веднага се изсираше, гнусен селяк. :qipaq:

Веселке, пред Шератон е официално събитие, обща официална снимка на участничките, ти как искаш да се облече ??! ...... и какво за другите, 2-3 от тях са модно бедствие, особено двечките около Анчето.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта

cron