Големият шлем 4

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Ich_Will_ » 24 яну 2014, 16:31

След финала ще има разместване в ранглистата при мъжете дори и в топ 10. При титла за Надал, Дел Потро ще е номер 3, а при титла на Стан, той ще се класира на тази позиция. Независимо обаче от крайния резултат, швейцарецът ще влезе за пръв път в топ 5. Другата промяна е изпадането на Анди от топ 5. За последно е бил там през 2008 година.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Vesela Taneva » 24 яну 2014, 17:08

Delija написа:

Аз не знам защо наричат този мач класика ..... нищо класическо няма в това

Сашо,така наричат съперничеството им и оттам всичките им мачове!
От кога висим с теб във форума, всичко сме видели в мачовете м/у тях! Големи са и двамата, но просто единият е моят човек!
Последна промяна от Vesela Taneva на 24 яну 2014, 17:38, променено общо 1 път.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Големият шлем 4

Мнениеот blazev1992 » 24 яну 2014, 17:37

Ich_Will_ написа:След финала ще има разместване в ранглистата при мъжете дори и в топ 10. При титла за Надал, Дел Потро ще е номер 3, а при титла на Стан, той ще се класира на тази позиция. Независимо обаче от крайния резултат, швейцарецът ще влезе за пръв път в топ 5. Другата промяна е изпадането на Анди от топ 5. За последно е бил там през 2008 година.

Федерер отива 7-ми след тоя турнир за първи път от векове.
http://live-tennis.eu/

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Големият шлем 4

Мнениеот PyyHu » 24 яну 2014, 17:45

[color=#40BF00[/color]
Delija написа:Нищо ново под слънцето, Надал отново наеба насралия се в гащите Федерер.


Нищо "насрано" нямаше в играта на Федерер. Просто Надал си е висока летва за него. Фед си е на годинки вече, а дори като беше по-млад пак му беше трудно да преодолее Рафа.
Поне разбра защо постоянно Надал има лепенки по пръстите. Преди всеки сервиз си бърка в задника, лепенките са сигурно да не си цапа пръстите :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Delija » 24 яну 2014, 17:51

Vesela Taneva написа:
Delija написа:

Аз не знам защо наричат този мач класика ..... нищо класическо няма в това

Сашо,така наричат съперничеството им и оттам всичките им мачове!
От кога висим с теб във форума, всичко сме видели в мачовете м/у тях! Големи са и двамата, но просто единият е моят човек!


Че са големи и двамата, не е така. Не са големи, велики са. Но мачовете между тях, с няколко изключения, са пълна пародия. Федерер редовно се насира и оттам гипсира ръцете ..... каква класика е това 23 победи на 10 ??! .... Че ако гледаме и само мачовете за ГШ - там е още по-катастрофално за Федерер.
Последна промяна от Delija на 24 яну 2014, 17:58, променено общо 1 път.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Delija » 24 яну 2014, 17:56

PyyHu написа:
Delija написа:Нищо ново под слънцето, Надал отново наеба насралия се в гащите Федерер.


Нищо "насрано" нямаше в играта на Федерер. Просто Надал си е висока летва за него.



Проблемът на Федерер е точно психологически. Виждаш не за пръв път как играта му върви доста добре на дадения турнир и изведнъж идва мач с Надал, съответно от играта му и помен не остава. Все едно става друг играч, някое неопитно и плашливо дебютантче. :shock: :shock:

Просто Надал го мачка психически, не е въпрос нито на физика, нито на стил, нито на нищо друго.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Големият шлем 4

Мнениеот saretta_ » 24 яну 2014, 18:00

PyyHu написа:Поне разбра защо постоянно Надал има лепенки по пръстите. Преди всеки сервиз си бърка в задника, лепенките са сигурно да не си цапа пръстите :qipag:


:qipag:

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Големият шлем 4

Мнениеот PyyHu » 25 яну 2014, 11:29

Delija написа:
PyyHu написа:
Delija написа:Нищо ново под слънцето, Надал отново наеба насралия се в гащите Федерер.


Нищо "насрано" нямаше в играта на Федерер. Просто Надал си е висока летва за него.



Проблемът на Федерер е точно психологически. Виждаш не за пръв път как играта му върви доста добре на дадения турнир и изведнъж идва мач с Надал, съответно от играта му и помен не остава. Все едно става друг играч, някое неопитно и плашливо дебютантче. :shock: :shock:

Просто Надал го мачка психически, не е въпрос нито на физика, нито на стил, нито на нищо друго.


Дели, донякъде е така, но не всичко, което си написал е вярно.
Федерер и друг път си е имал проблеми с по-силовите тенисисти от него.Смятам, че дори и Вавринка щеше да го победи в този турнир.Физиката на Фед не е същата, като преди няколко години, скоростта му и силата на ударите също.Личи си, че дава на задна последните два сезона.Справя се лесно с посредствените тенисити, но когато наближи време за истинските мачове, колената му омекват.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Vesela Taneva » 25 яну 2014, 12:23

Честита титла на На Ли/ или Ли На името е написано или казано по различен начин, не знам защо/! Хубав мач, въпреки двойните грешки!

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Големият шлем 4

Мнениеот rafaelis » 25 яну 2014, 13:44

Хубав първият сет. Вторият с тоя геврек, въобще на финал да падаш с 0 ...

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Vesela Taneva » 25 яну 2014, 17:40

Изображение
Тази стара снимка от АО 2009 напълно подкрепя това:
Delija написа:Проблемът на Федерер е точно психологически.
Просто Надал го мачка психически, не е въпрос нито на физика, нито на стил, нито на нищо друго.

Всички помним сълзите на Фед при награждаването и това, че Рафа го успокояваше тогава!
Сега да видим другия швейцарец- Стан! Много е амбициозен, хвърли много години труд на корта и ....за първи път на финал от ГШ. Последния мач м/у двамата беше много оспорван и въпреки всичко 12-0 за Рафа
Изображение
Стан е татуирал на ръката си цитат от Самюел Бекет: "Някога опита! Провали се! Опита отново! Провали се пак. Провали се по-добре!"
пп Винаги съм мислила Стан за ...сухар, но след като научих за татуировката.... =D>

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Delija » 25 яну 2014, 18:21

Това да изоставиш жена си и детето си, точно след раждането, понеже тенисът ти бил по-важен ......

Нещо не ми допада този кравар, няма да бъда и за Надал де, но и тоя не ми е особено симпатичен. Меко казано.

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Ich_Will_ » 25 яну 2014, 18:42

Аз не съм чула Стан да чака второ дете. Кога това? Или говориш за 2010 година?
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Vesela Taneva » 25 яну 2014, 19:23

Сашо, защитникът на подрастващото поколение! :D
Не е изоставил детето си. Когато бебето било на 6 месеца, Стан отишъл да тренира и живял на хотел. Нали трябва къща да храни и дете да издържа!
Delija написа:
....., няма да бъда и за Надал де,

Споко, никой няма да си помисли такова нещо!

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Големият шлем 4

Мнениеот blazev1992 » 26 яну 2014, 13:14

Заслужена титла за Вавринка. Незаслужена пародия от страна на Надал.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта

cron