НОВАК ДЖОКОВИЧ

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Ich_Will_ » 21 апр 2013, 16:50

Най-накрая :qipbp:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Delija » 21 апр 2013, 16:59

:qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Ich_Will_ » 21 апр 2013, 17:04

За да не дразня Весела и компания в темата им, ще поясня нещо за великите дела - в момента на Джокович му остава само титлата в Синсинати и събира всички такива от сериите Мастърс. Някой може ли да ми припомни случвало ли се е тенисист да притежава всичките тези титли или това ще е за пръв път в историята, ако се случи?
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот blazev1992 » 21 апр 2013, 19:26

Няма аналог. Федерер и Агаси имат 7/9 (Федерер е без Монте Карло и Рим, а Агаси без Монте Карло и Хамбург). Интересното е, че Джокович има 4 загубени финала в Синсинати, единственият турнир от Мастърсите, който му липсва. :lol:
Иначе-заслужена титла, не остави никакви съмнения кой е по-добрият в този двубой.

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Ich_Will_ » 21 апр 2013, 20:10

Поправи ме, ако греша, но Федерер нали още не е спечелил титлата в Шанхай или турнирът в Мадрид, който до 2008 година е бил на твърди кортове един вид е заместник? :roll: А Дели предполагам това е имал в предвид под велики дела. Още тази година можем да станем свидетели на първото притежание на всички титли от сериите Мастърс от един и същ тенисист, така че г-ца Танева да не се смее при споменаването на Джокович и велики дела в едно изречение [-X Знам, че е още рано да го слагаме сред най-великите тенисисти, но това не бива да се подценява изобщо.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот blazev1992 » 21 апр 2013, 20:14

Бе тия Мастърси надали някой ги бръсне чак толкова, ГШ е истината.
Турнирът от Хамбург прерасна в Мадрид, както и Мадрид на закрито прерасна в Шанхай, та всички/неуспехи бяха допродължени.

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Ich_Will_ » 21 апр 2013, 20:19

Мисля, че Новак има сили за Ролан Гарос, дори и да не е тази година.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Delija » 21 апр 2013, 20:55

Той още миналата година имаше сили за РГ, но Надал го спаси шибаното време.

п.п.: да уточня за тия станали вече легендарни мои думи за великите дела - имах предвид само и единствено Ролан Гарос. Разбира се, и "червените" Мастърс-и са големи и значими турнири, но Джоко е печелил вече такива - Рим, Мадрид ... а вече и Монте Карло. Но имах предвид успех на "Шатрие"-то.

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Mike Bibby » 21 апр 2013, 22:53

Честито на Джокович и браво на Дели за аватара. Приятна изненада. :qipap:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот rafaelis » 22 апр 2013, 08:46

Ich_Will_ написа: Знам, че е още рано да го слагаме сред най-великите тенисисти,

Хубаво е, че и той знае: "Рафа, благодаря ти, че ми позволи да спечеля веднъж в Монако".

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Delija » 08 май 2013, 19:19

Samp написа:Ебаси, тук кви неща се пишат, имам чувството че съм гледал друг мач :shock: :shock:
За едни Григор бил безхарактерен и спечелил, щото Джокович му пуснал мача. За други Джокович симулирал травма, въпреки че ясно се видя че стъпи накриво. После пък играел мръсно след като Гришо получи схващания, като го карал да тича по корта :shock: :shock: :shock: .

Хора, това е професионален спорт. Всеки се бори за победата и го прави с всички позволени средства. Някой щом се контузи - отказва се или продължава. Ама това, че е продължил, не означава че другия трябва доброволно да падне или само да му подава топката. Както единия поиска помощ, когато имаше проблеми, така и другия го направи. Аз лично не видях някой да е спорил за някоя точка, а и на клей няма много смисъл от спор - всичко се вижда.


Добре бе, не съм гледал мача, ама гледай тук какви неща се пишат, направо страшни:

http://gong.bg/view_article.php?article_id=345219

:shock: :shock: Като чета твоите коментари нищо ненормално не е имало, но тая патка описва страшни събития, нечовешки анти-феърплей от Джокович, направо страшна картина, дори се отписала от фен-клуба му, понеже била обидена като българка дори :qipag: :qipag: (макар, че не разбрах къде точно Джоко е обидил Григор или България, ама карай ....)

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Samp » 08 май 2013, 19:31

Е кво се учудваш, това все пак е журналистката, която 18 пъти поправях че няма отбор Анахайм Майти Дъкс, показвах и сайта на отбора, ама тя продължаваше така да си ги пише :qipag: :qipag:

За който не го е гледал:
репортаж: http://www.youtube.com/watch?v=Y63h_5Wrjlc
запис на мача: http://www.youtube.com/watch?v=2JlLDKt_Vzo

Изледай записа ако не те мързи, във втория сет при 4:2 и 40:15 беше стъпването на криво на Джокович - сам можеш да прецениш дали стъпва на криво или симулира.
Честно казано, не виждам смисъл да спираш играта и да искаш прекъсване, при положение че имаш 2 топки за пробив. Това е против всяка логика според мен

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Delija » 08 май 2013, 19:36

Премествам го тук, понеже онази тема е за Григор.

rafaelis написа:Не бе, Дели, нито жестът към публиката, нито псуването са истина, как можах и аз да ги видя, макар и да не ги упоменах с линк, па и да ги спомена. Извинявай, че съм необективна, гледала съм друг мач ... :qipag:
А ти харесваш само удобно обективните мнения. :qipag:


Самият факт, че в темата за Григор Димитров, точно две от вас, рафаелчиците, пуснахте линкове за отношенията на Джокович и мадридската публика, е красноречив.

И пак ще го напиша - самите вие плюете публиката в Париж, която е анти-Надал, тук обаче нещо не видях да порицавате същото отношение на публиката в Мадрид. Това нали знаеш как се нарича ?!?!

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот rafaelis » 08 май 2013, 19:45

Виж, първо, не знам как реши, че в темите трябва да се говори само за Григор, или само за Ноле и всичко друго е кощунство. Не съм сигурна, дали, ако останете само обективните и пишещи "правилното" в темите... не бе, няма да умрете от скука, сигурно ще си ви е интересно. :qipag:
Ми естествено, че всичко от мача си е важно за Гришо и що да не го обсъждаме. Мисля си, че имаше доста българи там, които дадоха тон на виканията, а публиката малко и трябваше да ги подхване, защото Григор наистина е атрактивен и защо пък да не им е кеф да го подкрепят.

Това го казвам при положение, че на мен Григор не ми е особено симпатичен в личен план - специално в отношението си към България. Което не ми пречи да се зарадвам, че го подкрепяха и е победил.

пп. Стани един модератор и режи, режи - в темата за Гришо да не се споменава името на противниковия играч, понеже темата е за Гришо, в темата за Ноле, друг освен Ноле и тъ нъ и тъ нъ във всички теми. :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Delija » 08 май 2013, 19:47

Да, Сампи, мерси за видеото, изгледах въпросната ситуация. Никаква симулация, просто стъпи на криво, а и какво да симулираш при 2 точки за пробив на противниковия сервис-гейм ??! Пълни простотии, дело на болни мозъци ...


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта

cron