ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот rafaaydin » 03 окт 2009, 20:35

Мечти, мечти..... :qipae:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот maryan unfaitful » 03 окт 2009, 20:41

Брей, вече си сигурен, че ще бие квалификанта? :shock:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот Mike Bibby » 03 окт 2009, 21:01

Е, не съм 100% сигурен. :qipap:

От Блейки всичко може да се очаква и в негативен и в положителен план. Най-вече в негативен де. :qipap: Между другото, вашият първи мач ще е по-тежък от този на Блейки - срещу Баги. :qipae:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот maryan unfaitful » 03 окт 2009, 21:13

Брей, да не би да ни ожали? :qipae: Ако не можем да минем Баги, не сме за турнир 500, те това си е истината. И засега нямаме травми, с които да се оправдаваме. :qipag: Ако Блейки преживее първия кръг, ще е хубаво да видим дали ще представлява трудност за Рафа.
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот Mike Bibby » 03 окт 2009, 21:21

Ами, в миналото е бил трудност :qipbp: :qipbo: Така че... :qipae:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот maryan unfaitful » 03 окт 2009, 21:34

Дам, в миналото беше, смяташ ли, че една-две контузии връщат и мозъка назад, ако не са на главата? (Всъщност кат се замисля, то и без контузии може да стане, кат чета на Роджър пресконференциите :qipag: ), ама все пак да питам, де, може пък да е останало нещо обективно у теб като проблясъкът в статията за Енди Мъри. :qipag:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот Mike Bibby » 03 окт 2009, 21:40

Това за контузиите и мозъка не го схванах нещо (не ми е ясно и защо и тук името на Федерер е намесено :shock: ), но както и да е, естествено, че Надал е фаворит, но Блейк играе успешно срещу него като цяло, така че... ще видим. Аз си го написах още в началото - тежък жребий за Блейк.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот maryan unfaitful » 03 окт 2009, 21:53

Не ща да те оставям в неведение - това с контузиите, демек вече нямаме извинения. Това с Федерер, мяза на мозъчна контузия фактът, че във всяка пресконференция си изброяваш титлите, да не би някой да ги забрави.

А това че Надал е фаворит, аз поне ше го преценя след мача срещу Баги. Може с пълна сила да се окаже, че Блейки е фаворит. :qipag:

А сериозно, отдавна вече Блейк не играе успешно срещу Рафа, но в случая има голям шанс.
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот Mike Bibby » 03 окт 2009, 22:46

Ей, много ти тормози ума този Фед, Мери, имам чувстовото, че му четеш под лупа всяка една пресконференция и с трепет следиш да не би случайно да е пропуснал в някоя да си подчертае великите успехи. :qipap: Които, между другото, наистина са велики. :qipae: :qipag:

Сериозно: Надал е фаворит, защото е доста по-напред в ранглистата и Блейк е в слаба форма. От друга страна, въпреки че Надал спечели последните им 2 мача (през първата половина на 2008), и двата мача бяха трисетови и в единия, доколкото си спомням Блейк е бил доста близо до победата, а през тази година не са играли, така че по-правилно за мен е да се каже, че Блейк като цяло играе успешно срещу Надал, отколкото "отдавна не играе успешно срещу Надал". Та те отдавна не са играли, като се замисли човек. Но в тази си форма Блейк трудно може да бие играч от топ 10, така че нищо чудно балансът му срещу Надал след мача им в Пекин вече да не е положителен. Разбира се, първо нека се стигне до този мач.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот maryan unfaitful » 03 окт 2009, 23:08

Драги ми Майк, не Фед е този, който ми тормози ума, а онези, които съм възприела като интелигентни и мъдри люде, а пасат като камили, пътували сто дни през пустинята, "откровенията" му.

Турни си ръката на сърцето и ми кажи, че онзи, който на всяка пресконференция държи да подчертае къде и какво е спечелил, е спортсмен, и няма да е нужно изобщо да си спорим по въпроса. :qipag:

Колкото до Блейк, мисля, че въпросът наистина беше до инат, тъй че дори в тази форма, би трябвало Рафа да го бие.
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот Mike Bibby » 03 окт 2009, 23:54

Драга ми Мери, имам чувството, че ако имаше тема за Игор Куницин, ти и там щеше да чоплиш преконференциите на Федерер. :qipap: Ей, значи толкова го наплашихте човека с Яра, че той се отказа от 1-2 турнира, само и само да не дава пресконференции. :qipap:

Колкото до спортсменството, гледам, че бая пъти е почелил наградата на Стефан Едберг. Сигурно всичките са случайни. :qipag:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот maryan unfaitful » 04 окт 2009, 00:04

Драги ми Майк, не си спомням да сме пъдили Фед отнякъде, тъй че и тема за Игор Куницин няма да му свърши работа. Колкото до връчените му спортсменски награди, те се гласуват от същите умрели пуйки, дет губят вече сума ти години от него, тъй че какво да очакваме? Едберг да го бие на покер? :qipag:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот Mike Bibby » 04 окт 2009, 00:19

За умрелите пуйки, дето нерядко си го изкарват на Рафа ли иде реч? :qipag:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот maryan unfaitful » 04 окт 2009, 00:34

Така ли омаложаващо викате вече на Ястребите, дет секат великана на времената? Най-нисък процент от всички повици, явно цял живот са лъгали в негова полза. :qipag:
Очаквам на следващия Уимбълдън да излезе с ловна жилетка и да застреля "ястребите" тутакси. :qipbj:

Дам, умрелите пуйки при Рафа живват. И това е едно от нещата, които ме радват. Той ги вдъхновява, а не ги убива, и с изключение на кретен като Сьода, всички се кефят от това. Може би трябва да им взема такса вдъхновение, шото рядко са невълнуващи мачовете, макар и лишени от ефимерността на федерерския балет, който пък се играе, само когато е захапал кат кобра противника си.
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот Mike Bibby » 04 окт 2009, 00:49

Е, за разлика от Вдъхновителя, Федерер не озвучава корта като мъченик, опитващ се спортсменски да вдъхнови протвника си с напътстващите си викове. :qipag: И печели мачовете си с лекота, недостижима за Вдъхновителя, може би затова мачовете му се получават по-малко вълнуващи от тези на Вдъхновителя. :qipap:

П.П. Смеят ли да не живнат умрелите пуйки, като им кресне Рафа с цяло гърло. :qipag:


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 103 госта