НОВАК ДЖОКОВИЧ

Потребителски аватар
Shifty
Мнения: 732
Регистриран на: 23 авг 2006, 10:24
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Shifty » 10 сеп 2007, 16:53

Шутче или не, скоро ги победи и двамата, така че бъдещето е пред него ;)
Изображение
АРМЕЙСКИ ЛЪВОВЕ!!!
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 10 сеп 2007, 16:56

Ще видим, ще видим, и победите и бъдещето. Сега е яхнал вълната, пък и му е лесно. Ще почакам, докато почне да защитава титлите. Определено играе добре, спор няма. Но шутовщината му ме дразни, и по това спор няма. :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Shifty
Мнения: 732
Регистриран на: 23 авг 2006, 10:24
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Shifty » 10 сеп 2007, 17:06

Е кое му е дразнещото? А по-добре ли е да си темерут като Шарапова? Според мен е голям веселяк и лично на мен много ми допада, понеже може би си приличаме донякъде :)
Изображение
АРМЕЙСКИ ЛЪВОВЕ!!!
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 10 сеп 2007, 17:17

Това си е лично възприятие - гледах му пародиите, показвани в съблекалнята и дори пуснати по ютубето и не се издразних много, но да пародираш колеги насред корта, не мога да приема. Който и да е. Когото и да било. Въпрос на лична и професионална етика, както написа Ани. Иначе си има момчето добро чувство за хумор, типичен балкански фукльо си е, това са разбираеми неща. Но преструвките в стил "умряла лисица" и подигравката с колегите ме дразнят.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: цитат

Мнениеот Delija » 10 сеп 2007, 18:06

Cveti написа:Еее, Дели ако не се намеси и то хапливо спрямо нас "островитянките", няма да е той просто... :D
С тази разлика, мили Дели, че този път сме единодушни с федеристките, което значи, че не сме толкова необективни, както ти твърдиш! :wink:


Да, забелязах(макар и да не посещавам много често този раздел от форума), че изведнъж, уж големият ви съперник Федерер, взе да ви става много симпатичен. :? Което още по-ясно показва голямата заплаха, която чувствате за втората позиция в световния тенис на вашият любимец. :wink:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 10 сеп 2007, 18:09

И какво лошо има в това да се тревожим, че може да бъде изместен? Съвсем нормално си е. А за нашия "враг" Федерер очевидно не си чел какво сме писали, иначе хич нямаше да го споменаваш. :wink:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 10 сеп 2007, 18:18

maryan unfaitful написа:И какво лошо има в това да се тревожим, че може да бъде изместен?


Нищо. Просто си уточнявах откъде произлизат всичките тези неспирни атаки на Надалчиците към Джокович. :wink:
Знаеш ли, не съм му фен на Джокович, но като гледам как яростно нападате момчето, взема да ми става все по-симпатичен. Накрая май ще ме направите негов фен. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: цитат

Мнениеот Samp » 10 сеп 2007, 18:21

Samp написа:На мен пък Ноле ми става все по-симпатичен :wink:


Delija написа: взема да ми става все по-симпатичен. Накрая май ще ме направите негов фен. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


armataz_01_34

Дели с тебе май само на теми ЦСКА-Левски и Реал Мадрид няма да се разбереме :lol: :lol: :lol:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 10 сеп 2007, 18:23

Да не пропускаме и НХЛ :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 10 сеп 2007, 18:26

Това си е твое право - нито ще си първият, нито последният. Джоко не ми харесва по 2 причини, които нямат нищо общо със съперничеството му с Рафа. Никъде не съм отрекла, че играе добре, че играта му е по-лесно приложима за всички настилки от тази на Надал. Да, яд ме е, че Рафа има проблеми в Америките есен, но там списъкът на успешните му съперници далеч не включва само Джоко. Да, възможно е да го измести и това ме притеснява, но ако стане, тогава ще се тръшкам. Тъй че ако аз съм те мотивирала да му станеш фен, явно принципно си имал тази склонност. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 10 сеп 2007, 18:27

абе там може и да се разбереме, ама за тия които споменах - тц :wink: :lol:

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Re: цитат

Мнениеот Cveti » 10 сеп 2007, 20:25

Delija написа:
maryan unfaitful написа:И какво лошо има в това да се тревожим, че може да бъде изместен?


Нищо. Просто си уточнявах откъде произлизат всичките тези неспирни атаки на Надалчиците към Джокович. :wink:
Знаеш ли, не съм му фен на Джокович, но като гледам как яростно нападате момчето, взема да ми става все по-симпатичен. Накрая май ще ме направите негов фен. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Еми евала, че си имаш "собствено" мнение тогава... :lol:
Продължавай все в същия дух! :twisted:

Потребителски аватар
Bob4ence
Мнения: 2398
Регистриран на: 14 яну 2007, 21:55
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Bob4ence » 10 сеп 2007, 20:31

И аз искам да кажа, че според мен Джоко игра много добре. Страшно ме хвана яд снощи за пропуснатите възможности, но му липсва на Новак тази силна психика. А и ако не се възползваш от такива възможности срещу Федерер няма начин после да спечелиш мача. Жалко, защото аз лично бях за сърбина, ама какво да се прави.... :wink:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 10 сеп 2007, 20:40

Новак наистина впечатли с играта си. Доста поизмъчи Федерер, макар че Роджър игра с не повече от 70-80% от възможностите си, според мен. Но многото непредизвикани грешки му изядоха главата на Джоко, иначе направи страхотни неща. За мен по-интересното е, че това бе поредната рутинна победа на Роджър - ей така, излезе си на корта момчето и прозявайки се спечели първия сет, след което се върна от 1-4 във втория и го взе безапелационно в тайбрека. :shock: Третият сет беше ясен. Истината е, че единствено срещу Рафа печели трудно, с борба и напъване, което показва, че Надал все още е основният му съперник и че Джоко май ще трябва да почака още за второто място.

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Мнениеот Cveti » 10 сеп 2007, 20:57

Поздравления, Майки!
Ето това се казва наистина обективно мнение! :P


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта

cron