ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот 8 » 24 юли 2011, 15:40

Точно в Андалусия бях.
Ако си цесекар бъди докрай!

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Mike Bibby » 24 юли 2011, 15:54

И не ти харесват андалусийките? :qipab:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот 8 » 24 юли 2011, 21:57

Българките са по-хубави.

Около средното ниво и може би малко под него за моите разбирания са испанките. По-хубави обаче са от севера в частта холандки, белгийки, немкини. Там са много зле и хубавиците са кът. Нещо русо славянско да се появи без особена красота и ги разбива. Не се учудвам, че Ана Курникова беше хит на Запад. Тук не би била нищо особено.
В Испания има тук-таме красавици, но пак са доста по-малко от нашите. Ако приемеш България за стандарт и средно ниво, то горе няма нищо, а в Испания има малко.

Не те знам какво си представяш от Андалусия, но както вече казах техните разбирания за гуапа, гуапа, та гуаписима като кажат за някоя не се връзват с моите. До кръста добре (от горе надолу), но тук вече харесват широчината и общо взето имаш структура подобна на мравка.
Ей такъв тип е тялото:
Изображение
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот 8 » 24 юли 2011, 22:08

Чисто наготово от природата славянките много са получили. Освен латинотата не съм срещал други с такъв естествен чар.

Не се бъркай от телевизии. От тях например аз не харесвам латинота, прекалено лигави ми са, както и съм виждал не една и две красиви говорителки испанки, италианки и т.н.
Като излезеш на улицата не е така. Няма нищо красиво при споменатите от телевизиите, както и латинка наживо и до теб е нещо невероятно. Дори и нищо да не прави, само да мръдне, лъха на женско в най-добрия смисъл на думата.

Разбира се навсякъде има и красиви и некрасиви жени, аз говоря за общия случай, а според него, не че да им се подмазвам, но българките са много-много напред (и въобще славянските народи).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот 8 » 24 юли 2011, 22:15

За мен са номер 2 в света българките/славянките. Всичко без латино е след тях.

Само два вида жени още искам да видя наживо (но не по курортите ни, а в тяхна среда), за да мога да класифицирам по-точно. Скандинавки и азиатки с европеидни черти (нямат типичното кръгло лице на азиатци, а са едни сладки красавици).

Чехия, Полша и други славянки напълно логично громят западните красавици. И не си представяй само руси тип "сламени" хубавици като казвам тези държави. Говоря за всичко.

При азиатки с европеидни черти (ако не единия родител, то някъде при бабите или дядовците има европейски ген) говорим за това:
Изображение
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот yarra777 » 25 юли 2011, 09:31

8 написа:Не те знам какво си представяш от Андалусия, но както вече казах техните разбирания за гуапа, гуапа, та гуаписима като кажат за някоя не се връзват с моите.

Не знам колко време си бил там и дали знаеш испански, но те и латиноамериканците постоянно си правят комплименти и си казват мили неща в ежедневното общуване. Ей така, за да се почувства човека отсреща добре и заради доброто настроение. Това е една от причините те да са по-усмихнати, по-лъчезарни и да изглеждат по-красиви. Замислете се малко по този въпрос, как общуваме с хората около нас, ако имате малко свободно време, де. :qipad: :qipaz:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Mike Bibby » 25 юли 2011, 12:20

8, българките са много красиви, с много разнообразна красота и т.н., това е ясно (кои са номер 1, щом наш'те са номер 2?). Но, за андалусийките специално няма да се съглася с теб, защото бях в тази област на Испания миналата година и има много хубави момичета. Не съм забелязал да имат дефектни тела, но пък има момичета с много хубави лица. И по-светли, и по-тъмни. Не казвам, че всички са така, но това важи и за българките, за всички нации. Между другото, испанците като цяло са доста приятни хора - като си чужденец не те гледат с пренебрежение или поне умело го прикриват или не му дават чак такъв голям израз. :qipap: Но не се чувстваш като чужденец. Дори да си купиш вестник или сандвич, ти казват "грасиас". Възрастните им хора изглеждат доста по-добре от нашите възрастни, от което си правя извода, че са доста по-уважавани, отколкото нашите възрастни хора тук. За латиноамериканките не мога да кажа, но мога да кажа, че въобще не е нужно една жена да е с фигурата на модел, за да изглежда красива, секси, привлекателна. Това, че може да има някое-друго излишно килче по тялото, не е страшно, страшното е ако лицето й е като на Катрин Вачева (преди боя). :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот 8 » 25 юли 2011, 13:01

8, българките са много красиви, с много разнообразна красота и т.н., това е ясно (кои са номер 1, щом наш'те са номер 2?).

Латинска Америка. Другаде може да има и страхотни жени, но там са вълшебници.

Нещо като футбола. Просто им е вродена играта. Европейците не изостават, но заради други качества (ум, дисциплина и т.н.).

Е при жените е като при футболистите им, просто са родени да бъдат жени. Природала дала-дала, та в някои случаи направо се е забравила.
Последна промяна от 8 на 25 юли 2011, 13:09, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот 8 » 25 юли 2011, 13:05

....и си казват мили неща в ежедневното общуване. Ей така, за да се почувства човека отсреща добре и заради доброто настроение. Това е една от причините те да са по-усмихнати, по-лъчезарни и да изглеждат по-красиви.

Е дали това води до красота не знам :qipag: , но е вярно, че са топъл народ и се държат приветливо.

Не съм много съгласен обаче с мнението ти за нас, защото и тук беше така преди 89 година. Не може от човек при екстремни условия (в случая няма какво да яде българина) да очакваш милото поведение. И теб ако някой се опитва да те убие, изнасили или нещо друго което е изцяло във фокуса ти на внимание ще те накара да не мислиш в този момент колко е хубав живота и колко са мили околните хора и съответно няма да се държиш приветливо, а ще бъдеш по-рязка.

И при двоиките е така, нали го знаеш? Не можеш да кажеш за една жена, че е мъжкарана и не ставала като жена ако мъжа я бие, вика й постоянно и т.н. Просто той не е изкарал жената в нея, а по-скоро отглежда едно животно и съответно получава такова поведение. Същото е и при нацията ни.

Преди 89 година се поздравяваше, ставаше в рейса и т.н.
Ако си цесекар бъди докрай!

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Mike Bibby » 25 юли 2011, 14:18

Аз не мисля, че българките отстъпват по красота на която и да е нация или раса или т.н., било то и латиноамериканките. Латиноамериканките са много страстни или поне така изглеждат на малкия екран :qipap: и това ги прави може би още по-секси, но като чиста красота не бих ги сложил над българките.

П.П. Дай да продължим в темата на Федерер. :qipag:

П.П. Просто българите са супер изявени индивидуалисти като цяло, 8, а че моралните ценности деградират, това е ясно. Но не ни е виновен животът или някой друг, сами сме си виновни. Истината е, че простотията като цяло ни превзе, но затова сме си виновни ние самите, никой не ни е виновен, никой не ни е налагал насила поп-фолка като култура. Извинявай, ама няма как попфолк-певиците да са съвременните героини на българския народ и да сме много културни, учтиви и т.н.
Последна промяна от Mike Bibby на 25 юли 2011, 14:24, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот yarra777 » 25 юли 2011, 14:23

8 написа:
....и си казват мили неща в ежедневното общуване. Ей така, за да се почувства човека отсреща добре и заради доброто настроение. Това е една от причините те да са по-усмихнати, по-лъчезарни и да изглеждат по-красиви.

Е дали това води до красота не знам :qipag: , но е вярно, че са топъл народ и се държат приветливо.

Не съм много съгласен обаче с мнението ти за нас, защото и тук беше така преди 89 година. Не може от човек при екстремни условия (в случая няма какво да яде българина) да очакваш милото поведение. И теб ако някой се опитва да те убие, изнасили или нещо друго което е изцяло във фокуса ти на внимание ще те накара да не мислиш в този момент колко е хубав живота и колко са мили околните хора и съответно няма да се държиш приветливо, а ще бъдеш по-рязка.

И при двоиките е така, нали го знаеш? Не можеш да кажеш за една жена, че е мъжкарана и не ставала като жена ако мъжа я бие, вика й постоянно и т.н. Просто той не е изкарал жената в нея, а по-скоро отглежда едно животно и съответно получава такова поведение. Същото е и при нацията ни.

Преди 89 година се поздравяваше, ставаше в рейса и т.н.

Води. Когато чуваш да ти казват, че си готин, красив, умен и т.н., това определено се отразява на самочувствието и съответно на излъчването, и човек наистина разцъфва и се разхубавява. И обратното, разбира се. И най-красивата жена, ако е постоянно тормозена, така ще се смачка психически, че въобще няма да забележиш колко е красива като черти.
Не съм писала нищо за "нас", доколкото виждам, но не съм съгласна с теб. :qipag: Правено е проучване за отделните нации по света, кои колко щастливи се чувстват. Изненадващо, скандинавците, при които стандартът е най-висок, са се самоопределили като най-нещастни, а латиноамериканците, при които животът е много по-труден и по-беден (а на някои места и наистина екстремен, тук пасти да ядем :mrgreen: ), се чувстват като най-щастливите хора. След като ги смяташ за най-красиви, я пак ми кажи, че няма връзка между начина на мислене и красотата. :qipad: И във връзка с това, нали се сещаш, че всичко, което пишеш за поведението на хората тук е само оправдание? :qipab:
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот vill_1 » 25 юли 2011, 18:21

Нова биографична книга за Рафаел Надал ще се появи на пазара на 18 август в Обединеното кралство и на 23 август в Съединените щати. Книгата е написана от Джон Карлин, бивш международен сътрудник на испанския вестник “Ел Паис”. Той е автор на романа “Несломим”, по който бе направен едноименен филм с участието на Мат Деймън и Морган Фриймън.

Надал първо информира за датата на премиерата на книгата на личния си профил във “Фейсбук”. Той дори обещава да публикува на страницата си в социалната мрежа и първата глава от произведението на Джон Карлин. В момента Рафаел Надал тренира в Майорка, където се готви за турнира в Монреал, стартиращ на 8 август.

Искам да си купя тази книга.От къде мога да я взема и колко ли ще струва? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот yarra777 » 25 юли 2011, 20:11

vill_1 написа:Искам да си купя тази книга.От къде мога да я взема и колко ли ще струва? :roll:


От тук например: http://www.amazon.com/Rafa-Rafael-Nadal/dp/1401324517
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот vill_1 » 25 юли 2011, 20:12

Има някакво намаление уж,поне така се вижда,но все още е скъпа.Ще изчакам още да падне цената...
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот 8 » 25 юли 2011, 22:15

Не е свързано с красотата , а с ума резултатите от това проучване.

Колкото си по на север като цяло си по-умен и по-малко емоционален. Съответно това те прави по-равнодушен и реалист към нещата около теб. Обратно, на юг, нещо малко което ти носи за момента голяма емоция ги кара да се самоопределят като щастливи.
Защо мислиш, че най-силните във футбола са на юг (Реал, Милан, Барса)? Не защото на север нямат пари, дори имат повече (английската и немската икономика са много над италианската и испанската). Просто на север студено, равнодушно, умерено се залага на колкото-толкова, докато при южняците като всяко нещо това може да се превърне в мания. Испания е по-бедна, но испанеца е по-щастлив да има в момента двата най-силни отбора в света независимо, че индиректно се финансират с по около половин милиард. Важното е че сме първи, най-добрите, викаме, крещиме. За скучния немец това не е невъзможно откъм пари, но някак си звучи нелогично. Ще давам аз и околните около мен сума ти и пари за някаква прослойка, че и ще й ръкопляскаме до полуда!? Сори ама не става така. Ако сами се оправят и играят хубаво добре, ще ги подкрепям, ако пък не могат няма да деля от парите за семейството си само за да мога да подскачам като изкуфял.

И ние 94 бяхме особено щастливи. Ама не защото икономиката реализира ръст водещ до покупка на жилище, лек автомобил, образованието на децата ти........а защото имахме възможността да възкликнем пред целия свят колко сме велики на футбол.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта

cron