Големият шлем 3

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Големият шлем 3

Мнениеот vill_1 » 03 юни 2011, 23:26

О,Мери!
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Големият шлем 3

Мнениеот rafaelis » 04 юни 2011, 08:16

Представям си сега Рууни (наш Рууни това :qipag: ), яхнал прав два коня, държи юздите, а те отиват ли отиват встрани един от друг. Таман смени плочата от "доминация, Роджър, доминация, Роджър" (т.е. от единия кон стъпи на другия) и почна да вика "доминация, Ноле, доминация, Ноле, ааааа, ууууу" и тя каква взе, че стана (стъпил е на двата сега и се чуди какво да прави, само и само да не е Рафо дъ бест). :qipag:

Сега ще трябва да връща старата плоча. :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Vesela Taneva » 04 юни 2011, 08:24

Ми Матсито ?!Горкият! :qipap:Неговата дилема беше яка.На новата си изгора ли да заложи или на старата си тръпка? :qipad: Снощи коментара му след полуфиналите беше върха!Наш Чешо и компания ряпа да ядат!
пп Абе Виландер как един път не позна нещо!Само така ! :qipay:Да продължава !
пп2Според мен двата полуфинала бяха различни като стил .Рафа и Мъри играха повече от основната линия ,с много дълбоки ретури,с рискови удари по линиите и ъглите на корта.Имаше невероятни къси ,но бяха само по необходимост .Джоко и Фед играха повечето време в средата на корта ,като Фед се прояви по-добре в диагоналите.Толкова тупаник яде от Рафа на клей ,че е понаучил това онова!/шегичка ,сега да не подскочат феновете му на бой! :qipad: /

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Големият шлем 3

Мнениеот rafaelis » 05 юни 2011, 19:43

Надявам се и на неразбралите до момента вече да е ясно, че за Федерер титлата на Ролан Гарос е възможна само, ако Надал не е на пътя му. :qipaz:

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Големият шлем 3

Мнениеот PyyHu » 05 юни 2011, 20:56

Само не разбирам защо ме коментирате.Аз никъде не си позволих да подхвърлям коментари за някоя от вас (фенките на Надал).Бях за Джокович, защото беше набрал скорост този сезон и имаше всички шансове да спечели и тази купа, но не се стигна до директен сблъсък м/у него и Рафа.Харесвам Федерер, защото според мен играе най-красивия тенис, който съм гледал.Харесвам и Надал, защото играе и се държи мъжки, а е и най-големия спортсмен, който съм наблюдавал.Като изключим всичко това ... съм фен на Лейтън Хюит, който също имаше своя миг на слава, но вече не е под светлината на прожекторите.На кой подръжавам засяга лично мен.
Веднъж нарекох Рафа - "испанчето", защото ми беше писнало вече да чета коментари от сортана ... феновете на Джоко=Групата на Шаро, Джокович=Чалгар и т.н.Всичко това беше написано от Весела Танева, а това което написах аз е следствие на нейните постове :qipbl:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Големият шлем 3

Мнениеот rafaelis » 05 юни 2011, 21:05

:qipbl: Ти май пак си загуби чувството за хумор някъде по пътя. :qipap:
Я по-добре се съсредоточи върху турнира в Хале, където в първия кръг играе Федерер ..... срещу Хюит. :qipae:


пп. Припомни си резултата от техния мач на същия турнир миналата година. :qipad:

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Големият шлем 3

Мнениеот PyyHu » 05 юни 2011, 21:12

Не съм си загубил чувстовот за хумор :qipae: Просто обяснявам за да няма недоразбрали след това и да ме наричате бесен комплексар :qipag:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: Големият шлем 3

Мнениеот maryan unfaitful » 05 юни 2011, 23:12

Хаха, чак пък толкоз! :qipag: Просто е интересно, Рууни, как сменяш конЬОвете, нищо повече. :qipae:
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Големият шлем 3

Мнениеот PyyHu » 05 юни 2011, 23:58

Аз това се опитвам да обясня, че не ги сменям конете :qipag: Верно, че моя кон вече е стар и немощен, но все пак него съм си избрал навремето :qipaz:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Vesela Taneva » 06 юни 2011, 08:07

Ама ,че критика ми е отправил Рууни! :qipah:
За групата на Шаро-има такъв израз .Имах предвид нашите коментатори и някои хора ,които никога няма да признаят на Рафа нищо или ще го направят с както се казва "с половин уста".Рафа имаше спад в играта и позволи на Джоко да си" разиграе коня" и веднага обявиха сърбина за №1,забравиха божествения и зачакаха новият им любимец да сътвори чудо на РГ.Забравиха ,че там се играят 5сетови мачове ,които са стихията на Рафа ,че това е царството на испанеца и той няма да позволи така лесно преврат.Гледам Рафа 6 години нон стоп,слушам коментарите на нашенци и знам какво говоря. :qipbl:
За чалгаря: цялата спортна преса коментира как Джоко си празнува титлите.За западняците чалгата е нашата ,по-точно балканската народна музика ,което си е чист позор!/ за поливането с бира ,нямам коментар/

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: Големият шлем 3

Мнениеот yarra777 » 06 юни 2011, 10:08

Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Големият шлем 3

Мнениеот PyyHu » 06 юни 2011, 10:15

Vesela Taneva написа:За чалгаря: цялата спортна преса коментира как Джоко си празнува титлите.За западняците чалгата е нашата ,по-точно балканската народна музика ,което си е чист позор!/ за поливането с бира ,нямам коментар/


И кое му е лошото в празнуването на титлите, което прави Джокович :?: Човека си емоционален, пък и е балканец на всичкото отгоре.Аз не виждам нищо лошо и провокативно в празненствата, които си спретват Джоко и компания :qipaz:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Delija » 07 юни 2011, 11:37

Е, друго си оня инфантилен травестит като захапе купата, това е проява на свръх интелект, божествена естетика и много дълбока мъдрост, извираща из недрата на Вселената...

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: Големият шлем 3

Мнениеот yarra777 » 07 юни 2011, 12:52

Интересни халюцинации имат някои хора, привиждат им се тенисисти в рокли. Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Vesela Taneva » 07 юни 2011, 14:52

Па друго си е да се полееш с бира и да пееш" Добро йутро пианицееее....",да правиш имитации и прочия! :qipad:
Кат` друснеш и една псувня.......па после да се прекръстиш за права Бога!Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта