НОВАК ДЖОКОВИЧ

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот yarra777 » 12 май 2011, 11:43

PyyHu написа:
Едно не мога да разбера само.Какво лошо намираш в тези клипове :? :?:
Някъде да съм писала, че съм намерила нещо лошо? :mrgreen: Прекрасни са просто, умирам за такива балкански изяви. :qipaz:

Ето и един колаж на ESPN, кефи се:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот PyyHu » 12 май 2011, 12:35

Радва си се човека по негов си начин.Аз не намирам нищо непристойно в държанието му.

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот yarra777 » 12 май 2011, 13:49

PyyHu написа:Радва си се човека по негов си начин.Аз не намирам нищо непристойно в държанието му.
ОК, някои хора и чалгата харесват... :wink:
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот PyyHu » 12 май 2011, 14:08

Няма лошо.Всеки има право на вкус :qipaz:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Mike Bibby » 12 май 2011, 15:37

И какъв е проблемът? Човекът се радва! Да ридае ли? Да си скубе косите, щото е бил любимеца на Яра и Мери? :qipbj: Яра, ти не помниш ли, когато станахме четвърти в света какъв купон беше? Човекът има пълното право да се весели, а не виждам никъде да минава границата или да обижда по някакъв начин Надал с празнуването си. А Надал, ако беше толкова велик спортсмен, нямаше редовно да просрочва 20-те секунди за сервис и да си комуникира извън правилата с чичо Тони. Но това е друга тема.

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот yarra777 » 12 май 2011, 17:51

Mike Bibby написа:И какъв е проблемът? Човекът се радва! Да ридае ли? Да си скубе косите, щото е бил любимеца на Яра и Мери? :qipbj: Яра, ти не помниш ли, когато станахме четвърти в света какъв купон беше? Човекът има пълното право да се весели, а не виждам никъде да минава границата или да обижда по някакъв начин Надал с празнуването си. А Надал, ако беше толкова велик спортсмен, нямаше редовно да просрочва 20-те секунди за сервис и да си комуникира извън правилата с чичо Тони. Но това е друга тема.
Явно не само ние с Мери не го смятаме за редно, при положение че навсякъде чета отрицателни мнения за тази "веселба". И то не от фенове на Надал. Първият клип е заснет от братята Браян пред хотела на играчите, които слезли долу да видят каква е тая джабала. Сравнението ти с футболната еуфория е напълно несъвместимо, двете неща нямат нищо общо, би трябвало и сам да го осъзнаваш. Тук може и да не виждаш отношение спрямо Надал, но всичко това започна още на корта. И точно Рафа не заслужаваше това заради отношението, което винаги е показвал към Джоко. А за секундите и комуникациите въобще не ми опявай, защото всички го правят.
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот PyyHu » 12 май 2011, 18:08

И аз да се съм спечелил турнир, та дори на шах да е пак щях а се радвам, както ми харесва.На него така му идва от вътре, защо трябва да се прави на такъв какъвто не е.Балканския нрав си казва думата :qipap:
А другото, което забелязвам във феновете на Надал във форума(не всички, някои от феновете) е, че търсят причината за загубата на испанеца само и единствено в него.Щом е загубил значи, че е бил болен, имал е контузия или пък чорапите са му били на криво.Как пък веднъж някой не победи Надал, защото е по-добър от него и е показал повече качества в дадения мач.Джоко колко пъти вече го лупка тая година.Нито вднъж не го победи както трябва, все Надал е виновен за загубата си ... не е имал ден, настилката била от гума и т.н. :qipbl:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Mike Bibby » 12 май 2011, 19:06

Да бе да, всички го правят, нали. :qipbj: Яра, я кажи, като гледаш ден и нощ тенис-мачове, виждала ли си да го прави вашия "любимец" Федерер например? :qipag: А за веселбата, специално в тия клипчета аз нищо нередно не виждам, да не говорим пък за обида спрямо Надалчик. Ама то на теб вечно ти се привиждат разни неща, забравих. :qipap:

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот yarra777 » 12 май 2011, 19:52

Mike Bibby написа:Да бе да, всички го правят, нали. :qipbj: Яра, я кажи, като гледаш ден и нощ тенис-мачове, виждала ли си да го прави вашия "любимец" Федерер например? :qipag: А за веселбата, специално в тия клипчета аз нищо нередно не виждам, да не говорим пък за обида спрямо Надалчик. Ама то на теб вечно ти се привиждат разни неща, забравих. :qipap:
Ти не разбра ли, че съм човек естет и не гледам мачовете на Фед, освен когато играе с Рафа. Не съм мазохист. :mrgreen: Как искаш да комуникира с треньора си, като през повечето време няма такъв? Или очакваш да си говори с Мирка. Голяма веселба ще бъде. :qipag: ОК, разбрах, че ТИ не виждаш нищо нередно. Слушай си чалгата и се кефи на мах. :qipaz:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Mike Bibby » 13 май 2011, 00:58

От известно време Федерер има треньор, имал е достатъчно треньори в кариерата си, а освен това има и екип, който непрекъснато е с него. А за чалгата - ето, че все пак не знаеш всичко за мен, тъй като аз презирам чалгата. :qipap: Не виждам обаче нищо нередно в начина на празнуване на Джокович - това си е въпрос на личен избор. Имам познати, приятели, които също душа дават за чалга, но не бих казал, че са простаци. Просто влиянието на чалгата върху балканците явно е огромно... за съжаление. Но едно е да не ти харесва лично на теб начина на празнуване на някого, друго е вече да го обвиняваш за това или да го наричаш простак. Това е невероятно постижение на Джокович, ако ти например спечелиш някоя много престижна награда в изобразителното изкуство, след като си положила много труд и си взривила света на изкуството или поне си накарала всички да говорят за теб, така както в момента Джокович оставя трайна следа в историята на тениса, няма ли да се отдадеш на пълно веселие, поне за кратко? Дето се вика, няма ли да полудееш от радост? И съм абсолютно сигурен, че и ти имаш познати или приятели, които кършат снаги на чалга, но не би казала за тях, че са простаци. :qipad:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Vesela Taneva » 13 май 2011, 07:16

:qipap: "Селяни ядат картофи " от Ван Гог.Намек за нивото на Джоко ,демек цървул! :qipad:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот itsoVIII » 13 май 2011, 07:37

Точно така - нека Цървула да мачка испанските л*** :qipbp: :qipbp: :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот PyyHu » 13 май 2011, 10:33

Vesela Taneva написа::qipap: "Селяни ядат картофи " от Ван Гог.Намек за нивото на Джоко ,демек цървул! :qipad:


Намек от кой :?: Вие май много сте си повярвали :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Delija » 13 май 2011, 20:12

Злоба се нарича това. Фенките на онзи траверс не понасят когато някой друг е отгоре и веднага го засипват със жлъчта си....

Потребителски аватар
Your new lover
Мнения: 2613
Регистриран на: 13 мар 2008, 15:31

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Your new lover » 14 май 2011, 23:16

Ноле оцеля! 6:1 3:6 7:6 срещу Мъри и е отново на финал. 100 пъти предпочитам Рафа да спре серията му, от колкото някой случаен ... :qipae:
    Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта

cron