ТЕНИС 2

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Vesela Taneva » 16 окт 2015, 17:32

Delija написа:Швейцарската крава, дебела и гнусна, е един от най-големите калитари в историята на световния спорт. И до ден-днешен не е ясно как е взела цели 2 трофея от ГШ, с каква магия.

Да, измъкна РГ под носа на твоя човек, а АО на моя!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Delija » 16 окт 2015, 17:33

И от дядо един Мастърс. #-o #-o

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Vesela Taneva » 17 окт 2015, 14:56

Изображение
Цоньо е победил след като преди това е хапнал геврека и е на финал. Да не повярваш на франсето. Както и да е. По-добрият в момента обикновено печели. :wink:

Потребителски аватар
Saretta the Great
Мнения: 299
Регистриран на: 16 юни 2015, 20:35

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Saretta the Great » 17 окт 2015, 15:38

Цонга хапна геврека, а накрая рафъта хапна....конгоанската бухалка. :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Delija » 25 окт 2015, 21:23

Накрая всички хапнаха на Джоко пльескавицата.

Как да е, фен съм му, ама и на мен взе да ми става скучно вече, то и само да биеш не си е работа ....

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Ich_Will_ » 26 окт 2015, 08:46

Ти пък сега. Да не би на феновете на Федерер да им е било скучно, когато побеждаваше редовно? Мен ме притеснява едно: как ще защитава всичкото това чудо? Ще му простя, ако спечели Ролан Гарос, Синсинати и златото в Рио :qipap:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Vesela Taneva » 26 окт 2015, 10:39

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Delija » 26 окт 2015, 11:35

Ich_Will_ написа:Ти пък сега. Да не би на феновете на Федерер да им е било скучно, когато побеждаваше редовно? Мен ме притеснява едно: как ще защитава всичкото това чудо? Ще му простя, ако спечели Ролан Гарос, Синсинати и златото в Рио :qipap:


Има 8-9 000 точки преднина на върха, и да не защити всичко, пак трудно някой ще го измести.

Потребителски аватар
Saretta the Great
Мнения: 299
Регистриран на: 16 юни 2015, 20:35

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Saretta the Great » 28 окт 2015, 15:03

Изображение

Чух, че в сайта обикаля някакъв конник? Не обичал да пише, но четЯл с голям интерес написаното? Чували ли сте го, виждали ли сте го? :roll:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Ich_Will_ » 01 ное 2015, 17:59

Не мога да повярвам, че го казвам, но много се радвам, че този тенис сезон свършва. Изключително е слаб. Може да ви се струва странно, след като съм фен на Джокович, но все пак ми липсват епичните мачове, онова напрежение, което го имаше в доста мачове, където не се знаеше какво ще се случи, няма го и вече и удоволствието, което изпитвах, докато наблюдавах мачовете. Миналата година се появиха нови лица, които поразнообразиха малко обстановката, но само за кратко. Сега има само временни избухвания и нищо повече. И за разлика от други години, сега няма грам конкуренция. Ето какво се получава:
1. Доскоро номер 2 беше 34-годишният Федерер, който тази година е с една идея по-силен от миналата година, но само с една идея. С едно изключение на турнирите от шлема беше много стабилен, но накрая се сблъскваше или с Вавринка(Париж), или с Джокович(Лондон и Ню Йорк). На Мастърсите обаче с изключение на 3 турнира, не беше кой знае колко убедителен. И въпреки всичко е един от малкото, които успя да победи световният номер 1. Никак не е малко през тази година, като се има в предвид, че обра почти всички титли.
2. Сегашният номер 2 е Анди Мъри, който направи един изключително силна първа половина на сезона, но после се изгуби съвсем. Е, вярно, че и той е един от малкото, победили световният номер 1 и е един от тримата притежатели на титла от сериите Мастърс 1000, но все пак през втората половина на сезона е крайно неубедителен, записвайки загуби от Теймураз Габашвили във Вашингтон, от Кевин Андерсън на US Open и прочие. Да не говорим, че стъпва на втората позиция главно благодарение на слабия си миналогодишен сезон, където нямаше много точки за защитаване. Евентуалните оправдания с Купа Дейвис не важат.
3. Стан Вавринка продължава да е на приливи и отливи, въпреки титлата в Париж и в пъти по-силните си изяви на турнири от шлема. Мастърсите на твърди кортове, независимо на открито или на закрито, продължават да са му голям проблем и продължава да отпада в ранните кръгове. Тази година дори такава титла няма. Вярно, остава още Париж и финалният Мастърс, но много ме съмнява. Тази година доби и повече популярност, но няма да казвам как. То е повече от ясно :qipag:
4. Томаш Бердих започна добре сезона, стигна финал в Монте Карло и даже доста се бори, но насреща беше Джокович. След това обаче изпадна в огромна дупка, от която много трудно започва да излиза, и дори бракът не можа да му помогне.
5. Надал прави най-лошият си сезон от 2004 година насам, по-лош и от миналата година. Класирането на финалния Мастърс е повече от логично, като се има в предвид, че след Уимбълдън няма никакви точки да защитава и въпреки това продължава с лошото си представяне. Има тук-таме някое избухване, но то е на по-малките турнири, и е дотам. Хич не го виждам в Лондон.
Нишикори и Ферер също се класираха за финалния Мастърс, но и двамата бяха контузени през този сезон, особено Давид, който дори пропусна Уимбълдън и отсъства 2-3 месеца.
Раонич и той също беше контузен, но нещо не може да напипа ритъм. Чилич е трагичен след миналогодишното си избухване.
Много се плюе поколението на Нишикори, Раонич, Томич, Димитров, Янович и сие, но и тези след тях с нищо не показват, че могат да се противопоставят на "ветераните". Запишат по няколко победи над топ играч и дотам. Прави ми впечатление, че когато ти е голяма устата, след време си понасяш последствията:
1. Голямата уста и огромното самочувствие на Гулбис му изиграха лоша шега този сезон. По едно време беше наредил няколко поредни отпадания в първи кръг и беше събитие, когато спечелеше един мач :qipag: След многобройните си "култови" изказвания в пресата(давала съм примери в тази тема, няма да се повтарям), тази по случайност не се е обадил или аз не знам. Явно слабите резултати са му сринали самочувствието :qipag:
2. Йержи Янкович и той донякъде повтаря сценария с Гулбис с тази разлика, че вместо изказвания в пресата, се репчи на съдиите.
3. Ето го и женският вариант на Гулбис, Бушар. Само че на нея и се случи нещо по-лошо наред с ранните отпадания: инцидент в съблекалнята, от който още не може да е съвземе.
4. Кей Нишикори: Да, имам в предвид онази случка на миналогодишният US Open, където се тръшкаше, че не е подготвен за този турнир, а накрая взе, че стигна финал. Тази година заяви, че се чувства във форма за сезона на твърди кортове в САЩ и Канада. Резултатът? Отпадане в първи кръг на US Open от Беноа Пер, пък макар и в пет сета. Все така да е във форма за силните турнири.(колко съм злобна :qipag: )
5. И най-пресният пример, Ник Кирьос. Разбира се, основната причина е в онази изцепка във втория кръг на мастърса в Монреал, но клоунщината му датира от по-рано. Главно заради спомената му по-горе проява беше заплашен да бъде отстранен временно, изцепките му обаче продължава, а ATP засега си трае. И ако кармата наистина е кучка, то тежко му горко догодина.
Та, това имах да казвам... засега. Като се сетя още нещо, ще допълвам. Догодина ни очаква Олимпиадата в Рио и силно се надявам да има повече интрига, отколкото тази.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Saretta the Great
Мнения: 299
Регистриран на: 16 юни 2015, 20:35

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Saretta the Great » 02 ное 2015, 10:35

Без Хич Уил избухнА. :qipag: Ще бъда снизходителен към анализите, които е направилА. :qipag:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Ich_Will_ » 02 ное 2015, 16:30

Wirklich? :qipag:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Saretta the Great
Мнения: 299
Регистриран на: 16 юни 2015, 20:35

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Saretta the Great » 02 ное 2015, 16:50

Трябваше да ползвам гугАл трЪНслейт. Не владея испански. [-X Като цяло приличен анализ, но леко наивен. :qipag: Все пак ти пиша 4,50. 8) Най-вече за старанието. :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Delija » 04 ное 2015, 21:44

Май не владееш и басовете ....

Потребителски аватар
Saretta the Great
Мнения: 299
Регистриран на: 16 юни 2015, 20:35

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Saretta the Great » 04 ное 2015, 22:16

Сезонът още не е свършил, колега! [-X Тепърва се решават съдбоносни неща.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта