ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 02 юни 2013, 00:20

Ich_Will_ написа:Та не разбрах, защо дъвчете Джо и Федерер след като нямат нищо общо с темата?


Щото Мери я е страх да не стане сакатлъка на 1/2-финала или финала (макар, че за мен единственият, който може да бие Надал на "Ролан Гарос", е "оня смешник" :qipag: , дето се задава на 1/2-финала ..... "Кравата" само като види Надал и е готова вече. :qipap: ) ..... и затова дипли оправданията отсега - "кравата" я уредили с лесни противници до финала, на Надал все надъхани младоци му сложили (Гофен и Григор Димитров сякаш не са надъхани младоци ...), "оня смешник" тренирал отсега с медицинските паузи, а "кравата" играела първа и имала повече време за почивка .... :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 02 юни 2013, 00:30

О, спасяваме девица в беда! Браус, Дели!
Че Кравата има най-лекия жребий на РГ е факт, другото, дет си го съчиняваш по мерак, си е твоя работа, само не разбирам защо някой, дет не му е работата в таз тема, кат е написал 20 поста, почва да ми обяснява кво може и кво не може да се пише.
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 02 юни 2013, 12:18

Мери,здрасти!!
Не можах да гледам мача с Фонини,но четох в един друг сайт за него.Според фенове на Рафа ,нашият не играе така добре като сме свикнали да го гледаме на РГ.Очакват да вдигне нивото.
Организаторите на РГ така "организираха" мача на Рафа отложен заради дъжда ,че му отрязаха почивката :evil:
пп И аз съм за свободата да си пишеш където искаш!Какви са тия чиновнически дребнавости :в тая тема, па в оная тема... :D

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 02 юни 2013, 16:07

Ооооооооо, и аз съм затова Надалчиците да коментират Джокович в темата за Надал, особено и след като Надал е играл, но тях по ги вълнува двубоят на Джоко, така само показват колко навътре им е бръкнал Ноле. :qipbp: :qipbp:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Ich_Will_ » 03 юни 2013, 09:44

Честит рожден ден, Рафа! :qipaz:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 03 юни 2013, 11:04

Рафа ,ЧРД!!!!Изображение
Пожелаваме ти здраве и късмет в живота!!
Радваш ни страхотно много и сме винаги и завинаги с теб!
пп Преписах го от едно място ,щото ми хареса:
http://youtu.be/n76a3x_Bpzw
Сигурно организаторите на РГ са му спретнали поздравче с торта:
Изображение
http://youtu.be/1bQdwdxU8Hw

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 03 юни 2013, 18:23

Победихме Нишикори с 6/4 6/1 6/3!
Японецът си беше глътнал граматиката общо взето и Рафа не се напъва много!
Имаше торта на корта ,букет и плик с подарък,а франсетата пяха песничка за Рафа и ЧРД на английски!!! :D

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот blazev1992 » 03 юни 2013, 18:31

И кво се оказа в крайна сметка-на Федерер беше най-трудният жребий, а на Надал най-лек. :qipag: :qipag: Бенето го е побеждавал няколко пъти, при това дори и тая година, миналата година бе на крачка да го изрита рано-рано от Уимбълдън, след това и Симон, който също има 2-3 победи над него, че и той веднъж го бе притиснал до ръба на Австралия Оупън, а сега следва Цонга, който винаги може да го удари.
Съответно за Джокович Григор, който тая година го побеждава, Колшрайбер, който го е елиминирал точно на Ролан Гарос, и Томи Хаас, който също има победи над него.
А за Надал-Фонини, Нишикори и Вавринка/Гаске, срещу които общият му баланс е....26-0. :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот rafaelis » 03 юни 2013, 18:33

Преписвам от някаква фенка в нета :qipag:

‵ ⁀) ✫ ✫ ✫
`⋎´✫¸.•°*”˜˜”*°•✫
..✫¸.•°*”˜˜”*°•.✫
☻/ღ˚ •。* ˚ ˚✰˚ ˛★* 。 ღ˛° 。* ° ˚ • ★ *˚ .ღ 。* ° ˚ • ★ *˚ .ღ
/▌*˛˚ ░H░A░P░P░Y░ .ღ ░B░I░R░T░H░D░A░Y░.ღ R░A░F░A░. ღ ...


Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 03 юни 2013, 18:51

Честит рожден ден, Рафа! Най-после публиката на РГ ти показа някакво уважение. Да си здрав, щастлив и самоуверен! Вземи таз титла, че ми писна да слушам подсмърчащи журналисти. Наздраве, момичета и момчета, за нашето! :qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 03 юни 2013, 18:57

Блажев, не се втелясвай. :qipag: Всички видяхме как се мъчи Федя. Туй, че Бенето го бил бил някога си... леле! На Хаас му знаем ангелите, но пък може да ни изненада приятно.

А колкото до оня смешник, Дели, да, бърка ми с това, че продажните журналисти се съсипват да го ожалват, човек да помисли, че крак са му отрязали. Да беше станал скиор, политик да беше станал. Такъв използвач не съм виждала! Сто на сто през годините на всеки спортист му се е случвало да загуби близък, но да ги развяваш така.... Да беше казал преди мача, че няма да дава пресконференция, щом тогаз бил разбрал. Хората са го чакали. И не виждам какво пречеше да се появи и да се извини. Това вече щеше да е гот. Ама не, ние страдаем... и целият свят трябва да разбере.
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 03 юни 2013, 19:19

Рафа има жребий какъвто му се е паднал.И без друго като ги слушам нашите спецове какви ги къдрят,имам чувството ,че чакат като някакви лешояди Рафа да загуби и да не вземе осма титла.Някои писатели тук не падат по-долу! :qipac:
Да,можеше Джоката да отиде на пресконференцията и да говори за първата си тренерка! Така щеше да покаже много по-голямо уважение към паметта и още повече ,че европейците точно така разбират признателността.Все ми е таз`какви ги върши.
Айде сега, имал Джоко по-труден жребий!Наш Григор- расъл недорасъл ,дедо ти Томи и само Зелката е малко по така!

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 03 юни 2013, 19:28

Весе, точно това си мислех и аз за тренерката. Да беше го обявил там, а не като причина за отказ. Ама "героят" се чувства много главен. А щеше да е интересно дали ще успее да пусне някоя актьорска сълза.
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 03 юни 2013, 19:45

Не мога да пропусна този отговор - ей тъй, каго разлика.

Nadal: "Favorite, me? At the end of Gasquet match, there will be 8. And on Sunday, only one. The rest, that is up to the journalists."

"Фаворит, аз? Когато мачът на Гаске свърши, ще сме осем, а в неделя ще е само един. Останалото зависи от журналистите."
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 03 юни 2013, 19:58

Умно си е нашето ,никога не сме се съмнявали! :qipay:
Само ,че не е Гаскето ,а Стан-чо!И сега някой да дойде да каже ,че мача на Джоката с дедо Томи ще е по така от този на Рафа с Вавринка!!!


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта