МАРАТ САФИН vol. 2

Потребителски аватар
G.Coria
Мнения: 213
Регистриран на: 24 юни 2007, 11:05
Местоположение: България

Мнениеот G.Coria » 03 авг 2007, 09:05

още една измъчена победа на маратик срещу слаб противник и тои е на четвъртфинал,мисля че е време марат да спечели наи-после в 2 сета и това да бъде срещу монфис! \:D/
Лесно е да се продаваш,трудно е да не се предаваш :)

Потребителски аватар
distilk
Мнения: 2153
Регистриран на: 20 ное 2006, 16:47

Мнениеот distilk » 04 авг 2007, 09:45

Марат загуби от Монфис 3:6 5:7 без дори да достигне до един БП на сервис на Гаел. :( Нещата в момента не изглеждат никак добри, а като се има предвид и схемата за Монреал си е направо тих ужас...Моето мнение е, че Марат трябва да си измисли някаква причина да не играе мастърсите в Монреал и Синсинати, за да има възможност да почине ментално преди US open, където има да защитава много точки. Явно, че в сегашното си състояние не може да мине и първи кръг на тези турнири. А още загуби сега само допълнително ще му смачкат самочувствието. :cry:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 04 авг 2007, 10:17

Аз пък викам да бие Сьодерлинг! :lol: :lol: :lol:
После ще видим. :wink:

Това с психиката ми се струва порочен кръг - мисля се, че може да се подобри, само ако побеждаваш, а за да побеждаваш, трябва да играеш. :roll:
Изображение

Потребителски аватар
G.Coria
Мнения: 213
Регистриран на: 24 юни 2007, 11:05
Местоположение: България

Мнениеот G.Coria » 04 авг 2007, 15:45

много би ми харесал мач между марат и рафа :lol: :lol: :lol:
Лесно е да се продаваш,трудно е да не се предаваш :)

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 04 авг 2007, 16:11

Оооо дано Сафин и Рафа играят един срещу друг! [-o< За нищо на света няма да изпусна този мач! :D

Потребителски аватар
distilk
Мнения: 2153
Регистриран на: 20 ное 2006, 16:47

Мнениеот distilk » 04 авг 2007, 19:44

Съжалявам, че не мога да споделя ентусиазма по повод предстоящ мач между Марат и Надал...Изобщо не съм сигурна, че ще се стигне до такъв. :( За сегашното психологично състояние на Марат ясно говори това, което е казал по повод скандала с отказването на Давиденко от мача му в Сопот и Вetfair:


Russia's Safin, the 2000 US Open and 2005 Australian Open champion, dismissed the implications of the betting moves, saying he was more worried about his own problems preparing for the US Open.

"To be honest, I don't really care," Safin said after a quarter-final loss.

"Whatever people do and whatever they want to do, I don't care.

"If the world collapses, I don't really care.

"I have enough problems myself. I can't worry about other people's problems."
:cry:

Извинете, че слагам цитат на английски без превод, но се надявам някой да го преведе вместо мен

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 04 авг 2007, 19:53

Руснакът Марат Сафин, шампион от USO 2000 и АО 2005 каза по повод усложненията със залозите при отказа на Давиденко, че си има свои проблеми, подготвяйки се за USO.

"Честно казано, не ме интересува", каза Сафин след загуба на четвъртфинала. "Каквото и да правят хората, каквото и да искат, не ме интересува. И светът да се срути, пак не ме интересува."

Е, предвид, че доколкото разбрах скандалът е заради залозите за мача, не виждам защо Марат трябва да се интересува, още повече, че той недолюбва Давиденко, а и току-що е бил загубил на четвъртфинал. Но това не означава кой знае какво, предвид "важността" на проблема и загубата на Марат.
Изображение

Потребителски аватар
distilk
Мнения: 2153
Регистриран на: 20 ное 2006, 16:47

Мнениеот distilk » 04 авг 2007, 20:06

Благодаря, Мери, бърза реакция имаш! То е ясно, че проблемът на Коля изобщо не интересува Марат, аз имах предвид начина, по който говори и това, че на практика признава, че проблемите му са толкова дълбоки, че даже всемирен колапс е нищо в сравнение с тях. Марат изглежда обезверен и отчаян, затова мисля, че има нужда от почивка, за да освободи малко психиката си :(

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 06 авг 2007, 12:04

А, никакви такива!!Да се стяга Марат и да разкара оня гамен Сьодерлинг!!Какви са тия пораженчески настроения! :twisted: Толкова дълго чакаме мач м/у него и Рафа :!:Искаме нещо свежо щото Рафа играе все с едни и същи!Успех на Сафин!!!

Потребителски аватар
distilk
Мнения: 2153
Регистриран на: 20 ное 2006, 16:47

Мнениеот distilk » 06 авг 2007, 13:46

Не се съмнявам, че предпочитате Надал да играе с Марат - той е по-лесен противник сега от Сьодерлинг. :wink: Що не си го кажете направо :roll:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 06 авг 2007, 13:49

distilk написа:Не се съмнявам, че предпочитате Надал да играе с Марат - той е по-лесен противник сега от Сьодерлинг. :wink: Що не си го кажете направо :roll:

Аз може ли :D
Не... не се надявам да играе с Марат заради това, дори не съм си го и помислила, че ще е по-лесният съперник (честно), наистина ми се гледа мач м/у двамата, мач, който ще е интересен, естествено че ще викам за Рафа..абе ..гледа ми се шоу, но в хубавия смисъл на думата.
Изображение

Потребителски аватар
Lolo`
Мнения: 71
Регистриран на: 19 ное 2006, 19:57

Мнениеот Lolo` » 06 авг 2007, 15:20

Мислех, че на всички ни е ясно, че в този момент Марат не може да направи стабилен и силен мач.... За шоу въобще не може да става дума... Но то за вас сигурно победа на Надал 6-2 6-0 е голяма забава :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 06 авг 2007, 15:25

Е,не !Ние, Рафаелците сме открити хора ,без задни мисли!Не е тука мястото да пишем за Рафа,но го гледаме все с едни и същи,а на края с Фед :wink: За мач със Сафин си чакаме отдавна.Я си спомнете!Почти всички харесваме и Марат.Честно!Да кажа ,че чакам да падне от гамена е просто........ :twisted:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 06 авг 2007, 15:39

Да, Лоло, такива сме си ние. Искаме Рафа да бие всички 6-0, 6-0. И затова най-добре Марат да пада в първия кръг, че да си върнем на Сьода.
Изображение

Потребителски аватар
Lolo`
Мнения: 71
Регистриран на: 19 ное 2006, 19:57

Мнениеот Lolo` » 06 авг 2007, 17:13

Не ми казвай , че вече ви е толкова безинтересно, че чак ви се е догледал мач, в който Надал едвам едвам, с 300 мъки печели......
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта

cron