Келепир безспир, ай сиктир!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 28 ное 2015, 20:58

nacho написа:Той нахлул в НАТФИЗ ама ако не бяха му дошли на крака тв камери и министри то никой нямаше и да чуе за това. :qipad: И къде видя страстно да го браня Сидеров,просто изказвам мнението си че далеч не той е най-големия проблем на Бг както се мъчите да го изкарате. :qipad:


Ти си ебати човека ..... значи, виновен не е Сидеров, защото отишъл в НАТФИЗ по време на избори, за да прави сеири, а виновни са медиите, че са дошли да отразят събитието ?! :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 28 ное 2015, 21:03

nacho написа:Аха,значи заради присъствието си в Крим руснаците са агресор а американското присъствие в Гуантанамо не е агресия а специален статут. :qipbo:


Да, САЩ си имат база там и толкова, не са пратили войски в Куба и да я окупират, за да стане нов американски щат, нали ??!
Докато Русия реши изведнъж, че не й стига само база в Крим, той ще стане нейна територия и отиде и си я заграби със сила.

И определението "специален статут" ти го използва за руската база в Крим, аз просто го приложих, взимайки пример от теб, не ми наглей чак толкова. :qipad:

nacho написа:А суверенни държави хубаво звучи ама то и ние уж сме суверенна държава ама май не сме. :qipbo:


Не сме само в нечий болен руски мозък.

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот emevev » 29 ное 2015, 11:30

Delija написа:Ирак, Либия и Сирия никога не са били държави...

:D :D :D :qipbp:


Обаче Украйна е хилядолетна държава, която едвам се раздели с Крим, понеже винаги й е принадлежал ;)

Отсъствах малко, ама гледам, че все още американската агресия е нормалното положение, а руската агресия е злото на човечеството - кога ли ще пораснеш голям?! :O
ИзображениеИзображение
1837-1873

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 29 ное 2015, 15:11

Много неадекватно включване.

Първо, никъде не коментирам "хилядолетната" история на Украйна, а това че нейната независимост и суверенитет бяха грубо потъпкани, и то от държава, която самата тя е потвърдила границите на Украйна.

Второ, никой нямаше да коментира руската агресия, ако тук нямаше един фен на Русия, който постоянно зачеква темата за американската, та, в интерес на обективността, се чувствам длъжен да покоментирам и руската външна политика. То затова е хубаво първо да четем, а после да коментираме. Ама, карай ...... както казах, доста неадекватно включване.

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот emevev » 29 ное 2015, 15:45

Мхм... :D Само дето ти наричаш "агресия" само това, което върши Русия, докато същите действия (та и по-лоши) от страна на САЩ наричаш "САЩ си имат база там и толкова" :D :D :D

Хаваи, Аляска, Пуерто Рико могат да се присъединят към САЩ, обаче Крим не може към Русия - нищо, че първите нямат нищо общо с американци, а вторите са чисти руснаци ;) Няма никакво значение какво друго пише в договора за създаването на Украйна, важното е, че Русия нарушава някаква точка - нищо, че Украйна нарушава десет преди това... ;)

Постоянно разменяме реплики и аз все повече примери ти давам, а твоите са си все едни и същи :D (минахме през Косово и Югославия - отговори ми с Крим, минахме през Латинска и Южна Америка - отговори ми пак с Крим, за Близкия изток пак с Крим ни отговаряш... днес още едно примерче ти давам - дай и ти нещо ново) ;)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 29 ное 2015, 15:58

emevev написа:Мхм... :D Само дето ти наричаш "агресия" само това, което върши Русия, докато същите действия (та и по-лоши) от страна на САЩ наричаш "САЩ си имат база там и толкова" :D :D :D


Много тъпо се получава, когато не си следил дадена дискусия, обаче влизаш и изведнъж раздаваш присъди.

Както уточних, действията на Русия съм ги коментирал само когато Начко влезе тук и почне да плюе злите янки и тяхната външна политика. Защото е доста нагло, когато си върл фен на един от световните агресори, да коментираш действията на друг световен агресор.

Темата за базите пак не я почнах аз, но, карай ..... ти си четеш избирателно, както стана ясно.

emevev написа:Хаваи, Аляска, Пуерто Рико могат да се присъединят към САЩ, обаче Крим не може към Русия - нищо, че първите нямат нищо общо с американци, а вторите са чисти руснаци ;)


Първо, Крим няма нищо общо с руснаците, той е завоюван и заселен изкуствено с руснаци, като на няколко пъти е имало насилствени депортации на други етноси, като така постепенно през годините е изменян етническият състав на Крим, разбира се, в руска полза.

Второ, Начко коментираше по-скорошни събития, ти с "Хаваи, Аляска, Пуерто Рико" ме връщаш още по-назад, но няма проблем, защото на "Хаваи, Аляска, Пуерто Рико" лесно мога да ти отговоря с Кавказ и Сибир, знаем с колко кръв и войни стават насилствено част от Русия.

emevev написа:Постоянно разменяме реплики и аз все повече примери ти давам, а твоите са си все едни и същи :D (минахме през Косово и Югославия - отговори ми с Крим, минахме през Латинска и Южна Америка - отговори ми пак с Крим, за Близкия изток пак с Крим ни отговаряш... днес още едно примерче ти давам - дай и ти нещо ново) ;)


Какво за Косово и Югославия, при все че напълно не одобрявам тамошната американска намеса, САЩ не е присъединил Косово към територията си, за разлика от Русия, която най-нагло и цинично окупира чужди територии и ги прави свои.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 29 ное 2015, 16:17

Не го заслужаваш, но ще си направя труда и ще ти покажа кой зачекна темата за това, кой къде имал база и какво му позволявало това:

nacho написа:Мдаа,призната е независимоста на Украйна ама Крим винаги си е бил със специален статут заради руския черноморски флот там. :qipad:


Delija написа:
nacho написа:Мдаа,призната е независимоста на Украйна ама Крим винаги си е бил със специален статут заради руския черноморски флот там. :qipad:


Ами и базата в Гуантанамо е със специален статут, аз викам САЩ да окупира цяла Куба тогава и да я направят американски щат, става ли ??!


nacho написа:Аха,значи заради присъствието си в Крим руснаците са агресор а американското присъствие в Гуантанамо не е агресия а специален статут. :qipbo:


Delija написа:
nacho написа:Аха,значи заради присъствието си в Крим руснаците са агресор а американското присъствие в Гуантанамо не е агресия а специален статут. :qipbo:


Да, САЩ си имат база там и толкова, не са пратили войски в Куба и да я окупират, за да стане нов американски щат, нали ??!
Докато Русия реши изведнъж, че не й стига само база в Крим, той ще стане нейна територия и отиде и си я заграби със сила.

И определението "специален статут" ти го използва за руската база в Крим, аз просто го приложих, взимайки пример от теб, не ми наглей чак толкова. :qipad:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Stinkata » 02 дек 2015, 10:23

http://www.dnes.bg/politika/2015/12/01/ ... eto.285139

Министър-председателят бе доста краен и нарече пред изданието "банда некадърници" служителите и полицията, които няколко часа държаха на нокти държавата.


Мисля, че сме се уредили с Премиер - Слънце....
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Al » 02 дек 2015, 10:43

Вчера в един вестник прочетох:

"Държавата - това съм аз!".
ПП: Не го е казал Бойко...

:qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Stinkata » 02 дек 2015, 10:57

За съжаление, много са тези, които може да са го казали...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Al » 02 дек 2015, 11:10

Имах предвид, че целия цитат е от вестника. Един вид обясняват на неукия читател, че тази световноизвестна мисъл не е на ББ...
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Stinkata » 02 дек 2015, 11:30

:qipag:
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот nacho » 05 дек 2015, 13:27

Delija написа:
nacho написа:Аха,значи заради присъствието си в Крим руснаците са агресор а американското присъствие в Гуантанамо не е агресия а специален статут. :qipbo:


Да, САЩ си имат база там и толкова, не са пратили войски в Куба и да я окупират, за да стане нов американски щат, нали ??!
Докато Русия реши изведнъж, че не й стига само база в Крим, той ще стане нейна територия и отиде и си я заграби със сила.

И определението "специален статут" ти го използва за руската база в Крим, аз просто го приложих, взимайки пример от теб, не ми наглей чак толкова. :qipad:

nacho написа:А суверенни държави хубаво звучи ама то и ние уж сме суверенна държава ама май не сме. :qipbo:


Не сме само в нечий болен руски мозък.
Какви болни руски мозъци те гонят,те фактите са си факти.По полигоните в България се взривяват чужди граждани при работа със взривни материали а нашия военен министър си няма и понятие за какво става въпрос.Голяма суверенност наистина. :qipbo: А САЩ просто си имат база в Куба и толкова,тя е паднала от небето и въобще не е резултат от американска агресия на острова макар и преди доста години. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот nacho » 05 дек 2015, 14:03

Delija написа:
nacho написа:Той нахлул в НАТФИЗ ама ако не бяха му дошли на крака тв камери и министри то никой нямаше и да чуе за това. :qipad: И къде видя страстно да го браня Сидеров,просто изказвам мнението си че далеч не той е най-големия проблем на Бг както се мъчите да го изкарате. :qipad:


Ти си ебати човека ..... значи, виновен не е Сидеров, защото отишъл в НАТФИЗ по време на избори, за да прави сеири, а виновни са медиите, че са дошли да отразят събитието ?! :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Ми той Сидеров ходил и два дни преди това при театралите но тогава никой не разбра.Ама като влезе по време на избори и медиите и министрите се чувстват длъжни да го отразят. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Келепир безспир, ай сиктир!

Мнениеот Delija » 06 дек 2015, 21:35

nacho написа:А САЩ просто си имат база в Куба и толкова,тя е паднала от небето и въобще не е резултат от американска агресия на острова макар и преди доста години. :qipbo:


Ами, да, САЩ помагат на Куба да се освободи от Испания и получават базата, в това се състои "агресията" им там. :qipag: :qipag:


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта

cron