КОНЦЕРТИ

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 13 окт 2006, 09:30

Stinkata написа:
MooNChilD написа:Кавалер, убеден съм че Мейдън ще кацнат и тука. :wink:
За Металика - дълбоко се съмнявам. :(

А лично аз не бих се разсърдил и на Manowar ако кацнат. :twisted:

А нещо за AC/DC чува ли се???

За концерт на AC/DC ли? Доколкото знам щяха да идват заедно със Скорпионите. На вторите концерта беше отложен заради лошо време, а за AC/DC - и те скоро ще дойдат. :wink:

Потребителски аватар
Lu-Tze
Мнения: 32
Регистриран на: 04 окт 2006, 12:49
Местоположение: Манастирът Ой-Донг
Контакти:

Мнениеот Lu-Tze » 13 окт 2006, 19:54

Както си ги заредил редовите фенове няма да имат пари за всичките :wink:
Rule One is "Do not act incautiously when confronting little bald wrinkly smiling men"!
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 14 окт 2006, 21:18

Търся си компания за предстоящият мегаконцерт на Амет в една кръчма до нас :!: Желаещите, моля да ми пишат на лични :!: Цената на куверта е 1,50 лв. с намалението за социално слаби, а в него влиза и консумация - 50 гр. отлежала скоросмъртница и пакетче семки.

ЧАКАМ ЖЕЛАЕЩИ :!: 8)

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 14 окт 2006, 21:23

аз пък реших,че търсиш компания за Сийл или Дюран....
а ти за Амет...сори.. класика не слушам
Изображение
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 14 окт 2006, 21:34

Не знам дали Сийл е пял на сватба във ФакултетО, но скоро ще го видим в София. :)

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 14 окт 2006, 21:45

да, а кой ще ходи да гледа Сийл?
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 14 окт 2006, 21:48

тоя маймун??? дето си взе бяла хубавица за жена?? :oops: не, мерси... :wink:

:D :D :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 14 окт 2006, 21:50

:) има златен глас, а относно бялата хубавица....хич не е хубавица според мен...ама щом са се харесали и имат вече две деца...
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 14 окт 2006, 21:51

шегувах се... нищо против нямам човека (освен племето, от което произлиза...) ;)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 16 окт 2006, 14:55

От друго място прочетох:

Понеже тази година навлиза във последната си фаза, а и сезонът на концертите завърши, предлагам тук да коментираме носещите се слухове и "потвърдени информации" за събитията у нас през 2007-ма, както и албумите, които очакваме с най-голям интерес.

Концерти:
Eто концертите, за които се сещам в момента и имам информация:

- След несигурната предварителна информация за евентуален концерт на CANNIBAL CORPSE у нас на 5 март 2007 г., сега про-РОК има удоволствието ексклузивно да съобщи, че шоуто е потвърдено и от "Metal Blade Records" и "Канибалите" ще гостуват почти със сигурност у нас. Очаквайте скоро и повече подробности!

- Както сме ви съобщавали, в официалното тур-разписание на SAXON от известно време насам присъства дата за България - 22 април 2007 г, София. По последна информация съпорт на този концерт ще бъдат MASTERPLAN, които предстои да обявят заместник на напусналия ги вокалист Jorn Lande. Каквото и да е потвърждение от българска страна за това събитие засега липсва.

- Този път няма да започнем новината с хронология на промените, които претърпя евентуалното гостуване на Gary Moore у нас по покана на "Universum Entertainment", тъй като би отнело твърде много време да ги изброим. Ще споменем само, че до днес на официалния сайт на фирмата, която напоследък нашумя с проваления "Monsters of Rock 2006", като дата за посещение на Gary Moore в България стоеше 8 септември. За тогава е обявено събитието и на сайта на Eventim.bg, където все още се продават билети за него и въпреки че в официалното тур-разписание на китариста присъстват две дати за Франция - съответно 7 и 9 септември. Това правеше концерт у нас на 8-и на практика невъзможен.
А на http://www.universum-entertainment.com вече пише "евентуално - май 2007". За местоположение е посочен град Варна, а като съпорт - групата на Неди Крос SILENT MADNESS, която благоразумно бе заменена от БТР на вчерашния концерт на WHITESNAKE в Каварна.

- В интервю за про-РОК, което ще можете да прочетете в предстоящия 30-и брой на списанието, вокалистът на BLIND GUARDIAN Hansi Kursch сподели своята увереност, че през април 2007 година групата ще гостува в България.
"Мениджърът ни уговаря дата за април 2007. Нямаме търпение да посетим страната ви, чуваме страхотни отзиви за българските фенове.", казва Hansi.

Албуми:
С най-голямо нетърпение очаквам:
1. Scorpions - ? (May)
2. Judas Priest - ? (January-April)
3. Pain - ? (January - April)
4. Whitesnake - ? (Spring - Summer)
5. W.A.S.P. - Dominator (January)

Други известни групи, които се очаква да издадат: Megadeth, Machine Head, Grave Digger, Gamma Ray, Nightwish, Yngwie Malmsteen, Def Leppard, Metallica, Masterplan, Dimmu Borgir, King Diamond


Допълвайте и развивайте темата и поправяйте ако има промяна на плановете :)
Изображение

Потребителски аватар
Cavalera
Мнения: 1378
Регистриран на: 26 мар 2006, 15:26
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот Cavalera » 16 окт 2006, 15:34

Wallace написа:В интервю за про-РОК, което ще можете да прочетете в предстоящия 30-и брой на списанието, вокалистът на BLIND GUARDIAN Hansi Kursch сподели своята увереност, че през април 2007 година групата ще гостува в България.
"Мениджърът ни уговаря дата за април 2007. Нямаме търпение да посетим страната ви, чуваме страхотни отзиви за българските фенове.", казва Hansi.


Туй добре звучи :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 16 окт 2006, 15:36

Аз само заради това го пуснах... И на мен ще ми е любопитно да ги видя наживо... :wink:
Изображение

Потребителски аватар
cene
Мнения: 469
Регистриран на: 19 яну 2006, 13:49
Местоположение: Дружбето

Мнениеот cene » 16 окт 2006, 16:14

Blind Guardian ми беше една от любимите групи преди, но от доста време не съм ги слушал.Бих им посетил концерта. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 16 окт 2006, 18:59

Сега на 20-ти ......... концерта предполагам ще е хубав :lol:
Duran Duran!!! мноого як състав
same shit.............different day!!!!
Изображение

Потребителски аватар
gonzo
Мнения: 1904
Регистриран на: 14 апр 2005, 18:28
Местоположение: синя софия

Мнениеот gonzo » 16 окт 2006, 19:04

абе чувам, че щял да идва някой си дюран и то 2 пъти........някой да знае нещо повече? :lol:


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта

cron