Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот emevev » 17 авг 2014, 00:26

Начо, не му обяснявай на Дели - той си знае едно и също: САЩ и западните демокрации имат интереси, защитават си ги дори с помощта на бомби, но така е в цивилизацията: достиженията изискват жертви... В същото време Русия също имат интереси, защитават си ги дори с помощта на бомби, но това е геноцит, терор и диктатура, от която трябва да бягаме...

За него няма никакво значение, че Англия (например) е воювала с 90% от страните по света http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2278599, че САЩ ги гонят усърдно в този "рекорд", че западните демокрации два пъти са опитвали да завладеят Русия със сила, докато Русия никога не ги е нападала...

Той просто си таи надежди, че България ще стане богата като колонизатор, без изобщо да го интересува, че всъщност сме колония...
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот emevev » 17 авг 2014, 00:42

Vesela Taneva написа:Протестите не свалиха правителството, но поне този се промъкваше през задните входове:

Весе, ти кога ще схванеш, че системата ни е сбъркана, а не кое-да-е конкретно правителство?! :roll:

Системата ни е такава, че:
* някакви помощни еврофондове се явяват основен източник на средства за държавата
* някакви държавни (ама чужди) предприятия ни държат енергетиката, работейки с осигурена от нашата държава печалба (по договор), контролирани от 7-членна комисия (ДКЕВР) и всичко това е, понеже държавата била лош собственик :shock:
* плащаме пропорционално членски внос в ЕС (според населението), ама квотите не са пропорционални - помощите при бедствия (каквито не липсват напоследък) също не са на принципа на вноските: там било според щетите, оценени в кинти ;)
* всички монополни бизснеси у нас са чужди (да си взимаме 10% данък), вместо да си е наш (и да си взимаме по 100%)
* Начо го бе писал по-горе: де е тая демокрация, щом дори за членството в НАТО и ЕС не се допитаха до народа?!? :roll:
* как да забогатеем, след като нямаме производство (не го стимулираме по никакъв начин), понеже се борим да пазаруваме западните стоки (които пък за нас са с друго качество, разбира се) ;)

Все комунисти са ви у главите, а на горните проблеми изобщо не обръщате внимание...
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот emevev » 17 авг 2014, 01:06

nacho написа:...под предтекст че на първо време защитава християните ...


Отваряйки дума за християните, нека все пак отчетем, че православните не са правили кръстоносни походи и не са си организирали инквизиции под път и над път... агресията и жестокостта на католиците няма аналог в православните народи... ;)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Delija » 17 авг 2014, 01:09

emevev написа:Начо, не му обяснявай на Дели - той си знае едно и също: САЩ и западните демокрации имат интереси, защитават си ги дори с помощта на бомби,


Не те ли е срам да лъжеш така ?

Не помниш ли какво си писахме за Косово и Метохия, не беше чак пък толкова отдавна ??! Или когато Дели плюе САЩ за намесите им, няма проблем, всичко е точно, ама като заплюе и любимата Русия за същото, става неудобен ?!?!


emevev написа: западните демокрации два пъти са опитвали да завладеят Русия със сила, докато Русия никога не ги е нападала...


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Не знаех, че нацистка Германия се води за "западна демокрация". :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Или пък Наполеонова Франция ...... ти току-що пренаписа историята. :qipag: :qipag: :qipag:

Русофилията не прощава никому.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот 8 » 17 авг 2014, 20:38

Дели пак е имал последната дума. Любимият ми събеседник. Човек с който ако седнеш да си поговориш за нещо със сигурност няма да научиш нищо при въпросното качество.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Delija » 17 авг 2014, 21:48

Да, а от теб човек може да научи изключителни неща - като това че софиянци са престъпници и трябва да бъдат избити. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: Или пък, че Бербатов е провалил Фулъм срещу Челси, без дори да е играл в дадения мач. :qipag: :qipag:

Винаги си си бил палячо, Осмак.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот 8 » 18 авг 2014, 00:22

Предполагал съм казал там някъде, че така съм предположил, а после че не съм видял, че наистина не е играл. Спокойно, аз не защитавам докрай идиотски позиции като например, че Тройчо не бил некадърник и не направил единствените два резила на ЦСКА.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Al » 18 авг 2014, 11:21

emevev написа:
Al написа:...съм роден в София...


Ама ти в София ли си роден?!? :shock:


В "Тина Киркова". :qipaf:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Мичо » 18 авг 2014, 11:23

Осмака щте оправи тебе. :qipaq: :qipaq:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Delija » 18 авг 2014, 12:23

8 написа:Предполагал съм казал там някъде, че така съм предположил, а после че не съм видял, че наистина не е играл.


Нищо такова, глупако, ти си го написа съвсем убедено, дори и не предполагаше, че не е играл, написа си го наизуст. :qipag: :qipag: :qipag:

Ти винаги така си пишеш - глупости наизуст, които съществуват само в болния ти мозък. Така беше и за Ицо, дето първо напуснал националния, пък после бил получил офертата от Селта :qipag: :qipag: , за Херо, който бил напуснал Коматево, защото свършили парите и т.н., безброй са примерите на измишльотините ти, нямащи нищо общо с реалните случки. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот 8 » 18 авг 2014, 19:04

За Стоичков написах "ако не се лъжа". За Херо го признавам сега. За Бербатов или съм казал нещо или просто не съм взел думата от хилядите ти грачения.
При теб не е така. На теб също мога с лекота да ти изкарам такъв пример с трансфера например на Мата в МЮ, но ти никога не си сбъркал, напротив, при грешка като озлобен помияр с пяна на уста още по-агресивно нападаш.

Delija написа: Челси не продава от нужда за пари, така че може да си избира дали да подсилва конкурентите си. Разбира се, че Жозе няма да даде Мата на никого от Арсенал, Сити или Юнайтед.


Следват твои агресивни обидни реплики.........щото ти си сбъркал, а другия е прав :shock:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Delija » 18 авг 2014, 20:15

Не се оправдавай, боклук, това са само малка част от примерите как пишеш наизуст пълни лъжи, седнал да обяснява аз какво съм пишел. :qipag: :qipag: :qipag:

п.п.: примерът ти е нелеп, както винаги. :qipag: Аз съм коментирал евентуални бъдещи действия или бездействия, винаги можеш да сбъркаш, когато прогнозираш нещо за бъдещето, докато ти за минали и вече свършили събития пишеш лъжи. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот 8 » 18 авг 2014, 20:24

Прав си, то къде ли не си прав.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Delija » 18 авг 2014, 23:45

То не опира до мен, за да съм прав или крив, това са факти, всички тук са ти чели излагациите, които цитирах. :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот 8 » 19 авг 2014, 09:23

Факти в празната ти глава. Всеки път има какво да дообясниш я на мен, я на Емо, я не Начо, я на Жорито, на кой ли не. Ама винаги ти си правия. НЕ СЪМ ЧУЛ НИКОГА ОТ ТЕБ, ЧЕ СИ СБЪРКАЛ. От тук не виждам смисъл в теб. Говори си каквото искаш. То твоето не е спорове, а някаква инфантилщина и още не си порасъл. Не мисля, че аз съм ти подходящия партньор за играта в пясъчника.

ПП. Сега изрови отнякъде някой линк, където леко загатваш, че си се объркал и опровергай главните букви в този пост. Точно за това говоря. Инфантилен.
Без този послепис щеше да го направиш. То и сега не пречи де.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта