НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Stinkata » 30 юни 2011, 14:01

Телефон има, естествено, но прецених, че е по-добре да го замажа...

И да не мислиш, че е лесно... Намерих две котки, които отговарят на Мая, две на Коте и една - на Венци (като от филмчето)

:lol: :lol:
Последна промяна от Stinkata на 30 юни 2011, 17:31, променено общо 2 пъти.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Христолов » 30 юни 2011, 14:05

е то цяла софия вече го е видяла, ти се притесняваш за 10 човека от форума :mrgreen:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Stinkata » 30 юни 2011, 14:14

Ти сега, искаш да се обадиш ли? :lol:


Видяли са го тези, които минават в района и реално биха могли да помогнат. А като го пльосна в нета, все ще се намери някой умник да се гаври с хората...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Al » 30 юни 2011, 14:29

Е да де, ама ако Ани е забравила телефона, така ще има още една възможност да се обади. :qipae:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Pepi Petrov » 30 юни 2011, 15:12

Hristolov написа:то такива мърляви на цвят котки има хиляди по улиците, ако беше написан телефон спокойно можеше да и пробуташ някоя уличница :mrgreen:


Сещам се за "Запознай се с нашите", там боядисаха котката , за да добие нужния вид.. :qipag: :qipag:
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Al » 30 юни 2011, 15:36

Намерих Ани:

Изображение

Ама има опасност да изчезне завинаги:

Изображение

:lol:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот rafaelis » 06 юли 2011, 10:11

Delija написа:Мдам, не знам защо като стане тема за Сърбия, всеки почва да се аргументира с историята. :qipag: :qipag: Ами, Веселке, то в историята на България е имало много неприятели - САЩ, например, дори ни бомбардират, изтребвайки хиляди българи, ама не съм видял някой да мрази американците заради историята, те никога не са ви пречели. Германия е инициатор на разпокъсването на Сан Стефанска България, ама и това не се помни от "великите" родолюбци. :qipag: За злините, нанесени ни от англичани и французи също. Виж, за Сърбия обаче, винаги се посочва историята и ни се обяснява какви неприятели ни били. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

На това му се вика да мериш с двоен аршин.



Дели, ти пак вкарваш всички в някакви филми. :qipag: Това изтипосване на цели държави, тая не харесвам, оная не харесвам (в стил Казуса :qipag: ) е ... no comment. Нали не вярваш сериозно, че всички го правят? Има свестни хора, има и келемета на всяко едно място по света.

Сърбите имаха един филм, "Сречни люде", ей, няма такъв смях - само да слушаш езика им, адски цветист, можеш да паднеш под масата. Толкова смях са ми донесли, а и виждаш живота им, много близък до този тук - абсолютно обикновени щастливи лЮде. Същевременно, няма как да си затвориш очите за Сребреница, нещо, което още не мога да проумея :shock: , че се случи в края на 20-ти век в Европа. Е, да сложим всичките под един знаменател ли - че са много готини или, че всички са убийци?

А омразата я има, някои хора просто не са способни да приемат разделно нещата. Случвало ми се е в Гърция да ми отговарят грубо в магазин и, когато изразих недоумение към спътника ми на български, да ме питат - каква сте всъщност - българка - о, имам тази стока, помислих, че сте сръбкиня. :shock: Така и не разбрах повода за тая реакция.


пп. Колкото до бомбардировките - да знаеш, примерно, що са бомбардирали Враца? :roll:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Delija » 06 юли 2011, 10:30

Нали не вярваш сериозно, че всички го правят? Има свестни хора, има и келемета на всяко едно място по света.

Ти па само гледаш за коя буква да се хванеш. :qipag: :qipag: Добре, специално за теб се поправям - ПОЧТИ ВСИЧКИ. Така добре ли е?? :qipag:

Същевременно, няма как да си затвориш очите за Сребреница, нещо, което още не мога да проумея :shock: , че се случи в края на 20-ти век в Европа.

Айде пак Сребреница.... а Госпич и Ясеновац проумяваш ли ги??! Или дори и не знаеш за тях??!
Защо когато хърватите, в периода 1992-94, колеха мюсюлмани в Херцеговина, не стана такъв въпрос, ами чак когато се случи Сребреница през `95-а, стана голяма патардия?!?! В крайна сметка, сърбите не направиха нищо по-различно от това, което правеха и хърватите, и мюсюлманите, в тая война.

Въобще тук у нас страшно изкривено се гледа на историята.... по-точно, за някои се помни какво са направили, ама за други хич. Дори си ги боготворим и копираме културата и битът им. Виж, ако харесаш нещо от сръбския бит или култура, веднага се намира някой да ти посочи - историята, Дели, чети историята... :qipag: :qipag: :qipag:

Малоумна работа.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Христолов » 06 юли 2011, 10:41

другите са го правели заради временните си колониални интереси, правели са ни и добро и зло. но сърбите са безспорни братоубийци и то не само срещу нас а и в босна и хърватска. просто няма други такива долни измекяри като тях. да добавим и целенасочената антибългарска пропаганда в македония.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Delija » 06 юли 2011, 10:43

Ето, виждаш ли горния пост, Рафаелис, за другите все ще намерим извинение за злините, причинили ни в исторически план, било временно и невинно, ама сърбите са най-долните на земята, за тях няма извинение. :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот rafaelis » 06 юли 2011, 10:48

Виж, онова се случи под носа ни, в края на века, когато си мислех, че поне Европа е цивилизован континент.

Подсети ме за един виц - някакъв млад художествен критик, попитали го - какво ще кажете за картината на Х, не ви ли напомня за Микеланджело - а той отвърнал - тоя не съм го чувал, сигурно е рисувал преди да съм се родил. :qipap:

Сериозно, за Ясеновац съм чувала, за Госпич трябва да чета. :oops:

пп. Хора разни, няма как да накараш всички да мислят по един и същи начин.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Delija » 06 юли 2011, 10:58

Нямам намерение да карам никого да харесва сърбите, просто обаче у нас се пишат и говорят толкова глупости, че не е истина направо. :qipbo: Бил съм много пъти в Сърбия, мога да ти кажа, че никъде не съм срещал тая прословута омраза към българите и братоубийство, с които се опитват да ни промиват мозъците разни псевдо-националисти, напротив, болшинството сърби имат много добро отношение към нас. :qipbo:

Иначе аз обяснение за нещата имам отдавна, нека го формулирам така - ние сме Нане, а сърбите са Вуте. Натам се сещаш, нали??! :qipap: :qipap:
Такава ни е народопсихологията, врагът винаги е в съседния двор. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот rafaelis » 06 юли 2011, 11:05

Delija написа:Такава ни е народопсихологията, врагът винаги е в съседния двор. :qipag: :qipag:


То па добре, че ти не си така. За справка - виж си разсъжденията по оста Панчарево - Подуене. :qipae: :qipag:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Stinkata » 06 юли 2011, 11:29

Аз не мисля, че мога да изпитвам омраза към някого, защото е сърбин, македонец, руснак, или американец.... Проблемът е в болните мозъци, които понякога застават начело на определени държави... Тъпо е да мразиш германците, защото Хитлер се е развихрил начело на тяхната държава...
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Delija » 06 юли 2011, 12:01

rafaelis написа:
Delija написа:Такава ни е народопсихологията, врагът винаги е в съседния двор. :qipag: :qipag:


То па добре, че ти не си така. За справка - виж си разсъжденията по оста Панчарево - Подуене. :qipae: :qipag:


Поправка - по оста Подуене - Борисова Градина. :qipbo: :qipbo:


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта