Волейболната Купа на България

Lubi
Мнения: 14
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:38

Мнениеот Lubi » 14 апр 2005, 21:59

ма по некой път много ти се чудя на ентусиазма, а иначе стига плюл срещу Левски, с най-добрия отбор са и ако не бият утре ще е случайност, ма поне дано стане хубав мач че да си заслужи разкарването дотам

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 14 апр 2005, 22:03

Аз съм страшен ентусиаст по принцип(това е default-на настройка при мен). Утре ще идваш на мача ли? А, идеално.

Lubi
Мнения: 14
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:38

Мнениеот Lubi » 14 апр 2005, 22:06

ми намислил съм да отида, да гледам как ше биеме :D

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 14 апр 2005, 22:10

Или да чуеш как ще свирим срещу левскарите. Ауу, много срещу Левски ще се съберем. Вие ще си бъдете някаква агитка, но ние ще бъдем цесекари и слависти - заедно!

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 15 апр 2005, 16:52

Идвам от Христо Ботев и какъв химн на Левски слушам в момента по Гонг????????????
Ние им разказахме играта, пак Левски в Гонг! Йеейййй, няма да се спрат някои хора. 3:0 щяхме да ги отнесем, съдията подпря сините боклуци през втория гейм и то яко!
Щеше да бъде кощунство, ако бяха подарили купата на Левски.
Аз бях в агитката на Славия и просто атмосферата стана като на Д'елеалпи. А сините фенове избягаха в средата на четвъртия гейм. Ама тез сините нямат ни най-малкото достойнство! Падаш, падаш, ами имай честа да останеш. Те се уплашиха и си помислиха, че ще ги бием и с юмруци. Айййй, как избягаха.....

jermaine
Мнения: 220
Регистриран на: 19 мар 2005, 20:38
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот jermaine » 15 апр 2005, 18:18

iliyan написа:Идвам от Христо Ботев и какъв химн на Левски слушам в момента по Гонг????????????
Ние им разказахме играта, пак Левски в Гонг! Йеейййй, няма да се спрат някои хора. 3:0 щяхме да ги отнесем, съдията подпря сините боклуци през втория гейм и то яко!
Щеше да бъде кощунство, ако бяха подарили купата на Левски.
Аз бях в агитката на Славия и просто атмосферата стана като на Д'елеалпи. А сините фенове избягаха в средата на четвъртия гейм. Ама тез сините нямат ни най-малкото достойнство! Падаш, падаш, ами имай честа да останеш. Те се уплашиха и си помислиха, че ще ги бием и с юмруци. Айййй, как избягаха.....


Илияне, и аз сам от цска,ама има и други отбори нали?И аз сам фен като тебе,ама маина аре стига с тез биткаджииски изказжания.Все пак това е игра,нали.Виж и на мен ми кипва мноо кат гледам нечестна игра,но все пак Земята се върти и живота продалжава,нали?Аре спокоино сега ;)

Потребителски аватар
Nikcho
Мнения: 152
Регистриран на: 27 мар 2005, 09:59
Местоположение: Sofia
Контакти:

Мнениеот Nikcho » 15 апр 2005, 20:00

iliyan написа: А сините фенове избягаха в средата на четвъртия гейм. Ама тез сините нямат ни най-малкото достойнство! Падаш, падаш, ами имай честа да останеш. Те се уплашиха и си помислиха, че ще ги бием и с юмруци. Айййй, как избягаха.....

Че не бихте ли бе аммам ви мръсна......Принципно не псувам, но сега няма да си го спестя!!!Зая кво беше дошъл ония дебелият фен на ЦКА-Луканката,а????За кво в четвъртичт гейм дойдогха некви скинарчета на вхида и направо се трагнахте кам агитката,а!?!?!?!Много ясно, че ще се разбягат момчетата все пак бяха на по 16-18год.!!!!И бяха с пъти по-малко от ваште идиоти!!!Аз видях, че само едно момче успяха да докопат и доста го биха, ма това никой не го е видял, нали!!!Никъде не го пше по медиите, но пък на всякъде пише...съдията прееба мача!!!!Аре сиктир бе.!.

Lubi
Мнения: 14
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:38

Мнениеот Lubi » 15 апр 2005, 20:30

абе илияне, ти с една оранжева фанелка ли беше ?
а относно мача Славия заслужено биха, тоя Цанко много дълъг нещо не могат да го спрат, а за чорбарите немам думи как може да тръгнеш да биеш деца като си 140 кила

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 18 апр 2005, 07:58

Е, и? Сега цвета на фанелката ми какво имаше общо? Не можах да си намеря черно-бяла, а червената ми беше за пране. Облякох оранжева и какво?
И да довършя за Луканката и двете момичета. За ЦСКА сме и бяхме се уговорили да викаме за Славия.

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 26 апр 2005, 22:26

Кой ще ходи четвъртък? Започва купата на България при жените.

Потребителски аватар
TOTO_SLAVISTA
Мнения: 23
Регистриран на: 20 мар 2005, 10:53

Мнениеот TOTO_SLAVISTA » 10 юни 2005, 11:05

Az bqh na finala i na vsi4ki ma4ove na Slavia v parvenstvoto i moga da kaja...
....Slavia Champions !
Levski kupeni shampioni!
Slavia Sofia

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 10 юни 2005, 11:46

Аз пък не мисля, че Левски са купени шампиони. Играха най-добре. Имаше мачове, в които също бяха ощетени от съдиите, но всички ревнаха срещу тях.
Също така мисля, че Славия заслужено взе купата.
Изображение

Потребителски аватар
TOTO_SLAVISTA
Мнения: 23
Регистриран на: 20 мар 2005, 10:53

Мнениеот TOTO_SLAVISTA » 10 юни 2005, 11:54

Naprotiv pi4 nie si vi biehme kogato si iskahme prez sezona i lukoil sa6to i posle teq tapi pleyofi tam se stqgat Lukoil i ni biqt!E kav e 6ibaniq smisal ot parvenstvoto ,to taka i Arda na pleyofite moje da stane shampion ni6to 4e zavar6iha 8-mi :!: Ako Levski be6e po-dobriq otbor 6tqh da go priznaq ni6to 4e sam ot Slavia,no prosto tova ne e taka!Mnenieto si ostava vse pak moe i nikoi ne angajiram s nego :lol: :lol: :lol:
Slavia Sofia

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 10 юни 2005, 11:59

Ами, ако си спомняш в средата на 90-те Левяски имаха страхотен състав... Нямаха загуба в редовния сезон. Дойдоха плейофите и загубиха 2 мача от Славия. Тогава и Пламен Константинов игра... Аз се питах каква е спарведливостта подяволите. Тъпо ми стана. Левски бие наред, а после заради две смешни загуби не може да играе даже и на финал... Но такива са правилата. Сега това се случи и на с Славия и знам какво ти е...
Изображение

Потребителски аватар
TOTO_SLAVISTA
Мнения: 23
Регистриран на: 20 мар 2005, 10:53

Мнениеот TOTO_SLAVISTA » 10 юни 2005, 12:05

1-vo Az priznavam 4e Levski bqha s klasa nad ostanalite otbori v tozi sezon deto mi govori6,no pak se 4udq za6to smqta6 4e tazi godina bqhte po-dobri ot nas :?:
2-ro Da se mahnat tapite pleyofi !!Vidq se 4e i vav futbola opitaha da gi vkarat,no se vidq kva prostotiq predstavlqvat!
Slavia Sofia


Върни се в “Волейбол”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта