Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Мичо » 13 юни 2013, 17:39

не квалификации. ФАКТИ :idea:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот nacho » 13 юни 2013, 19:13

Delija написа:
nacho написа:хората са си хора но двата клуба бяха РАЗФОРМИРОВАНИ :qipad:


:qipag: Ми и хората бяха разформировани, Хасан е Хасан, като го кръстиха Асен, чисто юридически го ликвидираха и той стана друг човек. [-X

nacho написа:а Средец и Витоша бяха в Агрупа щото на другарите от ЦК им кефна да вкарат двата тима там на мястото на ЦСКА и Левски :qipbo:


От къде ги вкараха, те къде са били, ча са ги вкарали в А група ?? :roll:

е кво стана сега :qipad: и Хасан и клубовете са ликвидирани юридически ама всеки ги знае кои са и един хубав ден си връщат идентичноста и имената :qipad: дойдохме си на думата :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 13 юни 2013, 20:07

Стигнахме до извода, че да те прекръстят не значи да те ликвидират нито юридически, нито никак. Прави разлика. Хасан пак си е Асен, същият човек, но с друго име. Левски и ЦСКА пак са си същите, просто с други имена - Витоша и Средец.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 13 юни 2013, 20:10

8 написа:От никъде. Нови отбори. Просто БКП решава да не стартират от окръжните групи, а направо в А група. Така и така има места след като ЦСКА и Левски да ги освобидили и по този начин Средец и Витоша никой не ощетяват.


Ти вярваш ли си на тези щуротии ??! :qipag: :qipag: :qipag:

Знам, че целта ти е да изкараш, че е същото, ама не е. Ако бяха закрили ЦСКА тогава, да докарат Тракия Пловдив и да я кръстят ЦФКА Средец, щеше да е същото. Ама случаят не е такъв. Просто смяна на името на ЦСКА, нищо повече.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 13 юни 2013, 21:25

Няма никаква разлика със сега. Просто смяна на името.

Идването на играчите на Литекс не е част от подмяна на индентичност както сънуваш. Те ще дойдат дори и сделката да стане по твоя начин и Гришата да изплати дълговете.

При теб стои този въпрос, който задаваш. "Ти вярваш ли си, че това няма да е ЦСКА"?

--------------------------------------------------------------------------------------
И дори и да беше прав пак не ти върви аргумента, че било "просто смяна на името" (85 година). Това си е юридически факт. Какво се връткаш? Нали за закона си се хванал и пет пари не даваш за действителността.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Мичо » 13 юни 2013, 21:55

осмак, ти са чест и достоинство чувал ли си някога?
Бахти помияра.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 13 юни 2013, 22:13

8 написа:Няма никаква разлика със сега. Просто смяна на името.

Идването на играчите на Литекс не е част от подмяна на индентичност както сънуваш.


Идването на цял клуб, не просто на играчите. Ти правиш ли разлика ??! ФК Литекс се мести от Ловеч в София, това е съвсем различно от идването на няколко играча ей така.

8 написа:И дори и да беше прав пак не ти върви аргумента, че било "просто смяна на името" (85 година). Това си е юридически факт.


Е и, какво като е юридически факт смяната на името. И аз утре да се прекръстя, няма да умра, просто ще си издам нов паспорт, но пак ще съм си аз.

Но ти няма как да дойдеш и да станеш мен.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 13 юни 2013, 22:46

Това няма никакво значение. Колко идвали. Ако ще и 101 да идват това не променя клуба. Приличаш по глупост на левскарите. Колко били техни юноши. Може да не идва един, може да идват двама като трансфери, четири като от Локо Пд, 10, 20, колкото искаш. Цифрата не променя едно и същото нещо което се извършва. Играчите на Литекс не идват като посредници на смяната на клуба, а покрай Гришата. Ако ти си прав излиза, че ако той купи отбора, плати дълговете и докара пак същите играчи (което и ще стане без значение как влезе в клуба, така както ти харесва или както не ти харесва) за теб пак това не е ЦСКА, защото ТИ КАЗВАШ "та това е цял клуб", но от друга страна пак ТИ КАЗВАШ, че "са важни юридически как стават нещата" и имаме противоречие в твоите възгледи.

Разбери, че Гришата по който и начин да дойде (стига да дойде) едни и същи играчи ще дойдат в ЦСКА. Смешно е една и съща формация играеща на един и същи стадион с един и същи екип да наричаш в единия случай ЦСКА, а в другия не. Още по-смешно е пък на око да преценяваш дали това е ЦСКА, според количеството дошли. Смешно е да си мислиш, че Берое не е спечелил купата тази година. Смешно е да си мислиш, че Христолов е върл фен на Кюстендил и ВИС-2, а не обратното, че покрай любовта му към Локо Пд онези мутри са отнесли и някое благодарствено слово. Смешно е да си мислиш, че Левски тази година падна от Сопот. Смешно е да си мислиш, че в Тетевен е имало карнавал по случай купата.

От тук нататък ще те следя много внимателно дали пишеш правилно имената на отборите в А група, по твоята таблица както си ги определил кой кой е. Очаквам да няма мазнотии и да не чувам от теб имената на Ботев, Берое, Черноморец, ЦСКА, Лудогорец, Левски, Локо Пд, а и ще си направя кефа да проверя и за други отбори кой откъде идва откъм посока съдилище. И да не забравиш да си измислиш име и за Етър, защото вече заключи, че това не бил той. Може да им викаш например Доктор Васко, в чест на нашия форумец, а галено вместо "виолетовите" ги наричай "медиците".
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 13 юни 2013, 23:44

8 написа:Това няма никакво значение. Колко идвали. Ако ще и 101 да идват това не променя клуба. Приличаш по глупост на левскарите.


Да, и в УЕФА приличат по глупост на левскарите. Явно не са толкова умни като теб и ако стане тая работа, ще ти водят евроактива на Литекс, а не на ЦСКА. Пък ти им напиши 10 фермана глупости и им обясни как то това било ЦСКА, а не Литекс ....

Понякога наистина зверски се излагаш.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 13 юни 2013, 23:55

Хаха, това сега го видях ...

8 написа:Смешно е да си мислиш, че Христолов е върл фен на Кюстендил и ВИС-2, а не обратното, че покрай любовта му към Локо Пд онези мутри са отнесли и някое благодарствено слово.


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Е тук вече тотално доказа колко си неадекватен, щом опря да ми се аргументираш с Христолчо и "любовта му към Локо Пд". :qipbj: :qipbj: :qipbj: Тоя бездомен пес освен да плюе и коментира другите, кога си го видял да напише нещо за "любовта му Локо Пд", той обича Локо Пд, точно колкото и ти си адекватен по темата. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Разбирам, че Христолчо е единственият, който подкрепя налудничавите ти идеи около Литекс-ЦСКА-1921-1921-1948-София-Микре-Ловеч-Етрополе, всички други недоумяват на писаниците ти, но тук вече се оля. :qipag:

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот nacho » 14 юни 2013, 00:05

Delija написа:Стигнахме до извода, че да те прекръстят не значи да те ликвидират нито юридически, нито никак. Прави разлика. Хасан пак си е Асен, същият човек, но с друго име. Левски и ЦСКА пак са си същите, просто с други имена - Витоша и Средец.

ами зависи кой как гледа на нещата :qipad: както и да е,успокой се малко :qipad: вече навсякъде из сайтовете излиза информацията че сделката съвсем няма да е това от което се опасяваш :qipad: както и се очакваше впрочем :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот 8 » 14 юни 2013, 00:29

Delija написа:Хаха, това сега го видях ...

8 написа:Смешно е да си мислиш, че Христолов е върл фен на Кюстендил и ВИС-2, а не обратното, че покрай любовта му към Локо Пд онези мутри са отнесли и някое благодарствено слово.


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Е тук вече тотално доказа колко си неадекватен, щом опря да ми се аргументираш с Христолчо и "любовта му към Локо Пд". :qipbj: :qipbj: :qipbj: Тоя бездомен пес освен да плюе и коментира другите, кога си го видял да напише нещо за "любовта му Локо Пд", той обича Локо Пд, точно колкото и ти си адекватен по темата. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Разбирам, че Христолчо е единственият, който подкрепя налудничавите ти идеи около Литекс-ЦСКА-1921-1921-1948-София-Микре-Ловеч-Етрополе, всички други недоумяват на писаниците ти, но тук вече се оля. :qipag:



Христолов е точно толкова фен на Локо Пд, колкото ти си на ЦСКА. Ако си мислиш, че си нещо повече си в страшна заблуда, камо ли да определяш кой отбор кой е и кой колко бил фен.
И не съм се заловил като удавник за сламка за Христолов, давам примери, а ти си отделил конкретен от тях (и пак избягвайки от темата, защото темата не е за Христолов).
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 14 юни 2013, 00:52

8 написа:Христолов е точно толкова фен на Локо Пд, колкото ти си на ЦСКА.


Глупости, тоя клошар не е никакъв фен на никого, той освен да плюе по останалите отбори (основно Левски и ЦСКА, но нерядко и Славия, Пловдив 2010 ...), друго не прави. Аз не помня откога не съм чел да е написал нещо за уж любимия му тим, все плюе и коментира другите.
И не мога да разбера какво си му го налапал толкова, скъса се да му свириш. :qipag: :qipag:

8 написа:(и пак избягвайки от темата, защото темата не е за Христолов).


Отговорил съм ти бе, 8, гледай по-внимателно просто.

Delija написа:
8 написа:Това няма никакво значение. Колко идвали. Ако ще и 101 да идват това не променя клуба. Приличаш по глупост на левскарите.


Да, и в УЕФА приличат по глупост на левскарите. Явно не са толкова умни като теб и ако стане тая работа, ще ти водят евроактива на Литекс, а не на ЦСКА. Пък ти им напиши 10 фермана глупости и им обясни как то това било ЦСКА, а не Литекс ....

Понякога наистина зверски се излагаш.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 14 юни 2013, 00:59

nacho написа:ами зависи кой как гледа на нещата :qipad: както и да е,успокой се малко :qipad: вече навсякъде из сайтовете излиза информацията че сделката съвсем няма да е това от което се опасяваш :qipad: както и се очакваше впрочем :qipad:


Че аз съм си спокоен бе, други са се превъзбудили покрай идването на строителя на къщички за пиленца, чакат го като месия ... вече и титли и купи почнаха да редят. :qipap: :qipap:

п.п.: относно сделката - няма да е, да, отговорът от запитването до УЕФА явно е обезкуражил измамниците и ще трябва да го направят по честния начин, а не онзи, който са обещали на срещата в понеделник с псевдо-феновете на ЦСКА. Но все тая, кур за тая селска мутра, достатъчно ми бе това, че имаше твърдото намерение да унищожи ЦСКА .... аз на такива няма как да се радвам. Нека им се радват другите .... да се радват, че не след дълго пак ще има "Вън, Гриша", "Махай се, боклук" и т.н. ....

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Stinkata » 14 юни 2013, 08:14

=D> =D> =D> =D> =D>
ИзображениеИзображение


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта

cron