1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот emevev » 02 авг 2010, 15:41

svo написа:... Онова от корнера може да мине за половинка :qipag: Имаше още няколко - едно обръщане на Спас с удар в небесата, едно подаване към Митко Илиев, като явно не е дорасъл (а и едва ли ще) да се обърне и да я бие от въздуха :qipag: :qipag: :qipag: Май други не се сещам :roll:
П.П. Паданията на Делев бяха две. Ти кое имаш предвид?



#-o

'баси.... така ако броим положенията, то и двата отбора имат по 9-10 в мача (ти си изброил няколко за ЦСКА, тогава да ти припомня удара на Тасевски, пробива на Дембеле отляво, 2-3 контри през второто полувреме...) :shock:

а пък да пишеш за 0 положения за Левски, след като единственото чисто (и за двата отбора) беше на Жоазиньо, ми се струва леко.... :qipav:
Последна промяна от emevev на 02 авг 2010, 15:47, променено общо 2 пъти.
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот Мичо » 02 авг 2010, 15:42

http://www.sport1.bg/sport1/node/182925
Как да стане при положение, че за кой ли път ЦСКА сменя по никое време фундаментална фигура като лекаря на тима? Този път с медицински „син“ фен, изхвърлен не толкова отдавна от Стойчо Младенов. Дали пък точно това нямаше предвид Павел Дочев, когато заяви, че има особено мнение за лавинообразните контузии преди мача с Левски?


Голям, велик, божествен, ненапразно Казусовци, Батковци и тем подобни мутанти скланят чело всяка вечер пред Мустакатия лик. :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот Al » 02 авг 2010, 15:54

:qipbm: :qipbm:

На тоя и последната му връзка с главния май я няма вече...
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот drvasko98 » 02 авг 2010, 16:02

Само заради жлъчките на такива като него, каквито ги има и тук във форума, победата си заслужава

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот Blue » 02 авг 2010, 16:18

drvasko98 написа:Само заради жлъчките на такива като него, каквито ги има и тук във форума, победата си заслужава

:qipay: :qipaz:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот svo » 02 авг 2010, 16:21

emevev написа:
svo написа:... Онова от корнера може да мине за половинка :qipag: Имаше още няколко - едно обръщане на Спас с удар в небесата, едно подаване към Митко Илиев, като явно не е дорасъл (а и едва ли ще) да се обърне и да я бие от въздуха :qipag: :qipag: :qipag: Май други не се сещам :roll:
П.П. Паданията на Делев бяха две. Ти кое имаш предвид?



#-o

'баси.... така ако броим положенията, то и двата отбора имат по 9-10 в мача (ти си изброил няколко за ЦСКА, тогава да ти припомня удара на Тасевски, пробива на Дембеле отляво, 2-3 контри през второто полувреме...) :shock:

а пък да пишеш за 0 положения за Левски, след като единственото чисто (и за двата отбора) беше на Жоазиньо, ми се струва леко.... :qipav:

еее, не четеш внимателно. Написал съм 1,5 положения за ЦСКА. Броя за положения тези, които си ги създадеш, а не вересиите на противника :qipad: Щото това на Жоазиньо си беше жива вересия - първо от Гранден и след това от Апостол... За мен единственото чисто положение в мача е това на Маркиньос първото полувреме :qipad: Сложих половинка заради обръщането на Спас, втората възможност на Маркиньос второто полувреме и това на Митко Илиев :qipad: А пробива на Дембеле беше предшестван от фаул срещу Апостол, странно защо неотсъден :qipad: А ти вместо да ме коригираш да беше се обадил... знаеш защо :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот Blue » 02 авг 2010, 16:48

svo написа:
emevev написа:
svo написа:... Онова от корнера може да мине за половинка :qipag: Имаше още няколко - едно обръщане на Спас с удар в небесата, едно подаване към Митко Илиев, като явно не е дорасъл (а и едва ли ще) да се обърне и да я бие от въздуха :qipag: :qipag: :qipag: Май други не се сещам :roll:
П.П. Паданията на Делев бяха две. Ти кое имаш предвид?



#-o

'баси.... така ако броим положенията, то и двата отбора имат по 9-10 в мача (ти си изброил няколко за ЦСКА, тогава да ти припомня удара на Тасевски, пробива на Дембеле отляво, 2-3 контри през второто полувреме...) :shock:

а пък да пишеш за 0 положения за Левски, след като единственото чисто (и за двата отбора) беше на Жоазиньо, ми се струва леко.... :qipav:

еее, не четеш внимателно. Написал съм 1,5 положения за ЦСКА. Броя за положения тези, които си ги създадеш, а не вересиите на противника :qipad: Щото това на Жоазиньо си беше жива вересия - първо от Гранден и след това от Апостол... За мен единственото чисто положение в мача е това на Маркиньос първото полувреме :qipad: Сложих половинка заради обръщането на Спас, втората възможност на Маркиньос второто полувреме и това на Митко Илиев :qipad: А пробива на Дембеле беше предшестван от фаул срещу Апостол, странно защо неотсъден :qipad: А ти вместо да ме коригираш да беше се обадил... знаеш защо :qipag: :qipag: :qipag:
Ха, ама то така много лесно :lol: По тази логика и при положинието на Маркиньос в 28-29 мин. имаше една вересия на Минев, а после и на Иво Иванов( той няколко такива имаше в мача) :qipad: Говоря за положението, при което коментаторчето "квикна", като за гол :qipad:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот Blue » 02 авг 2010, 16:53

Казуса написа:
Blue написа:
drvasko98 написа:Само заради жлъчките на такива като него, каквито ги има и тук във форума, победата си заслужава

:qipay: :qipaz:

Абе, КЗЛ, бе! :qipbo: :qipbp:

Толкова бяхте зле този път, че и това не се чуваше на ТВ :lol:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот svo » 02 авг 2010, 16:55

ха, ами че нали тия новите били ултра-невероятно добри, бе :roll: Поне така твърдят Боратино и Гонза :roll: Не знам за кое квичене говориш, след като коментатор на мача беше видния цесекар Мигача :qipag: :qipag: :qipag: И логиката нещо ти убягва, ама карай да върви :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот Blue » 02 авг 2010, 17:19

svo написа:ха, ами че нали тия новите били ултра-невероятно добри, бе :roll: Поне така твърдят Боратино и Гонза :roll: Не знам за кое квичене говориш, след като коментатор на мача беше видния цесекар Мигача :qipag: :qipag: :qipag: И логиката нещо ти убягва, ама карай да върви :qipad:
Тея новите не знам колко ултра и мега са - твърде е рано да се коментира!Аз на Батков и Гонзо не бих им се връзвал на приказките - те и миналата година все плямпаха, ама ние нищо не играехме!Засега Дембеле определено играе добре и се нрави, но за другите не може да се дава категорична оценка!
Коментатор на мача не беше само Касабов, а имаше и още едно момче с квисклив глас.Точно това момче квикна при положението на Маркиньос!За сведение, то и миналата година коментира есенното дерби, което спечелихте съвсем заслужено с 2:0.Тогава също яко квичане падна при гола на К. Стоянов :idea: Явно се поотпусна момчето и даде воля на пристрастията си :qipap:
Колкото до логиката ми!Ами Гранден подарява топката на наш играч :arrow: същото прави и Минев от нашите! После ваш играч се размина с топката при подаването на Дарко :arrow: същото стори и Иво Иванов при паса на Делев :qipad: При вас даже и вратарчето сбърка, като си избра посока и легна по-рано, ама Жо я изплю!
За сведение, Иво Иванов малко след положението на Маркиньос(1-2 минути по-късно), пак сбърка при едно центриране, заедно с Минев, но Маркиньос или не очакваше този подарък, или реши да играе за дузпа във въпросната ситуация!

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот svo » 02 авг 2010, 17:23

говорим за различни положения явно :qipad: При пропуска на Маркиньос топката изобщо НЕ мина през Спас :qipab: Няколко пъти съм написал как се разви атаката. Не помня минутата :qipad: Колкото до новите ви попълнения - не ми направиха особено впечатление, с изключение на негърчето. Дембеле определено е борбен, бърз и само трябва да се надявате да не стигне бързо и до Студентски град :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот nacho » 02 авг 2010, 17:38

Гонзо явно е намерил свое копие на Герена-Гара блъска,рита,играе ръгби,така вкара и гола,съдията не му свири нарушение,както и да е,може би имаше дузпа и срещу Делев,но съдията не може да се обяви за виновник за загубата на ЦСКА защото имаше цяло второ полувреме с инициатива и никаква успеваемост в атака за да завършим мача поне наравно,но все пак има потенциал а сезона тепърва започва,пък и дано някой от новопривлечените нападатели се окаже добър трансфер защото ЦСКА има остра нужда от голмайстор :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот svo » 02 авг 2010, 17:46

е ние щом го докарахме до това бековете да са най-сериозния ни проблем - направо сме за финал на ШЛ :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот svo » 02 авг 2010, 17:50

нищо им нямаше на бековете вчера :idea: Даже бих казал, че са по-добри от титулярните такива :roll:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: 1-ви кръг, 1-ви август, 1-вото и Единствено дерби на Б-я

Мнениеот Blue » 02 авг 2010, 17:56

svo написа:говорим за различни положения явно :qipad: При пропуска на Маркиньос топката изобщо НЕ мина през Спас :qipab: Няколко пъти съм написал как се разви атаката. Не помня минутата :qipad: Колкото до новите ви попълнения - не ми направиха особено впечатление, с изключение на негърчето. Дембеле определено е борбен, бърз и само трябва да се надявате да не стигне бързо и до Студентски град :qipag: :qipag: :qipag:

Явно не е същото положение :qipbn: Аз пиша за положението, при което ваша атака се развиваше отдясно на нападението ви, Делев се опита да центрира, но Минев блокира центрирането, после сбърка в отиграването, топката попадна в Галчев, който мигновено подаде на Делев, а той от своя страна подаде в нак. поле на Д. Илиев, като посления я върна към Маркиньос!Маркиньос отправи чудесен удар, за разлика от Жо, но Петков блестящо изби в корнер!
Негърчето е добро засега! Съгласен съм, че е борбен и бърз, но сякаш му липсва още малко мускулна маса, а и играта с глава хич му я няма, поне от това, което е показал досега :qipbl:
А за другите ми се струва рано да се оценяват - нека се посработят най-напред! Особено Иванов и Милиев са кошмар отзад :? Никой не знае какво прави другия #-o


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта

cron