Титаните с/у Батков - II част

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Казуса » 02 окт 2009, 21:14

Blue написа:
Казуса написа:Ти построи ли църква? :qipbj:

Някак си е неудобно, направо смешно, да говориш за църкви и мюсюлмани, знаейки от кой регион си.Смешно е да се опитваш да се докараш духовит, нескопосано при това, при положение, че самият ти си влизал в ролята на радетел за търпимост и уважение към такива.Смешно е да отваряш дума за църкви и мюсюлмани, след като в Силистра и региона е бъкано с турско-влашки мелези :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: В Разград, Търговище и Силистра са едни от основните крепости на турската партия.Мекерета, които безусловно и безропотно покрепят Доган и хората му :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: Да не говорим, какво се случи в Разград съвсем в началото на прехода :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat: :qipat:
Така че, за църкви и мюсюлмани, ако обичаш :qipav: :qipav: :qipav: :qipav: :qipav: :qipav: :qipav: :qipav: :qipav: :qipav: :qipav: :qipav:

На въпросът ти!Да, аз съм участвал в строеж на църква( по-точно малко манастирче).Приносът ми е нищожен( с труд), но все пак съм участвал :idea:
Казуса написа:Или беше много зает да изпъваш ръце из въздуха, за да привестваш "Лацио"?
Не виждам, защо ми е да ги приветствам :shock: Когато ходя на стадиона( този път бях пред сектор М) си подкрепям и приветствам Левски :qipad:
Казуса написа:И между другото: защо не напълнихте стадиона срещу един от големите европейски отбори, клошари такива? Три пъти по-малко от цесекарите, когато играхме с резервите на "Фулъм". :qipbj: :qipbj: :qipbj: "Сини" фенове милиони... :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Да видим, ако искаш де, за последните 10 години, колко пъти Левски е имал 40 000+ привърженици на стадиона си :?: :idea: После да погледнем и как е положението при ЦСКА :lol:

Ти да не очакваш да се впечатля от това, че родния ми край нещо не е по вкуса ти?
А що се отнася до църквите, мюсюлманите и прочие теми, аз продължавам да съм радетел за толерантност и когато пиша сериозно, няма да прочетеш от мен лоша дума за културата или вярванията на някого, а подигравката ми беше насочена към Батков, който претендира, че е строил църква, а левскарите милиони, видите ли, не били вършили подобни неща. Демек не са толкова християни и толкова добри като него и поради това нямат право да му държат сметка. Осмивам глупавата логика на вашия ръководител. Ако ти се идентифицираш с него и заставаш зад думите му, толкова по-зле за тебе.
А за изпъването на ръце беше критика към открито симпатизиращите на нацистката идеология левскари, които са добре настроени към "Лацио" и по тази тънка нишка. Споделянето на нацистката иделогия заслужава само отричане и осмиване.
А за 40 000 + никой не ги оспорва. Само дето последните години такава цифра се превръща в недостижим спомен и блян. Нали? :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Казуса » 02 окт 2009, 22:19

blazev1992 написа:Защо всички цитират, че Батков по земята щял да лази, но да върне скункса.Той поне 3 пъти каза снукса. :qipbj: :qipbj:

То от толкова поводи за подигравки вече не можеш да уловиш всичките :qipag:
Batkoto написа:http://www.sport1.bg/sport1/node/150563
айде вземайте си хапченцата и по легълцата :qipap:

Георги Марков: "Във всекидневието на всеки клуб има такива моменти, ето виждате Милан и Байерн в момента. Преди три години ние бяхме на върха, играехме в Шампионската лига, сега дойде моментът да сме в криза."
Така е, мойто момче. Животът е радост и тъга... Изображение
Георги Марков: "Имаме най-добрият стадион на Балканския п-ов" :qipap:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот sasho_1989 » 02 окт 2009, 22:24

Опааа...

Нова вълна на недоволство в ЦСКА - футболистите мрънкат за пари




Утихналата през последните няколко месеца финансова буря в отбора на ЦСКА е на път отново да се разрази. Футболистите на червения тим са недоволни от начина на премиране в груповата фаза на Лига Европа, научи Sportal.bg. Играчите недоумявали как е възможно ръководството на армейците да неглижира двубоите от Европа, като за отделните мачове дори и срещу гранд като Рома не са предвидени премии.

И то при положение, че от централата на УЕФА отпускат сериозни средства при всяка спечелена точка - 60 000 евро за равен резултат и 120 000 за победа. Лидерите на тима били категорични, че напълно заслужават финансови стимули за отделните срещи, тъй като са направили истински подвиг с участието в груповата фаза, предвид това, че са влязли с най-нисък коефициент от съперниците в своята група.

"Ръководството ни е определило премии само при излизане от групите, а това почти е невъзможно. Значи дори и да бием гранд като Рома и не изпълним крайната цел, няма да вземем и стотинка", оплаквали се играчите. :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Delija » 02 окт 2009, 23:21

Играчите (ако това е вярно) първо да вземат да бият Рома, и чак тогава да питат за пари. Аман от пичи истории.

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот otto » 02 окт 2009, 23:35

ЕТО ОЩЕ ЕДИН ТОТАЛЕН МАЛОУМНИК http://www.sport1.bg/sport1/node/150568 :qipbj:
ТЕЗИ СЪВСЕМ ПОЛУДЯХА,ЗАЕБИ :qipap:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот itsoVIII » 03 окт 2009, 07:34

Той Тити му дай да реве и да плямпа :qipbl: :qipbl: :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Казуса » 03 окт 2009, 08:00

Тити бил плакал. Сефте :qipap:
Ето единствената публична изява, в която не плаче... почти :qipap: http://www.vbox7.com/play:6b0d718d
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Stinkata » 03 окт 2009, 08:04

Тити може да е всякакъв, но е истински. И е може би единствен.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот 8 » 03 окт 2009, 09:30

Ми той и Стоичков може да е всякакъв, но е истински.
Обаче единия е положителен герой, а другия отрицателен. Въпрос на клубна принадлежност са вашите мнения.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот sasho_1989 » 03 окт 2009, 09:44

Stinkata написа:Тити може да е всякакъв, но е истински. И е може би единствен.

Тити е смешник и циркаджия :idea:
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот otto » 03 окт 2009, 09:59

РЕАЛНО ПОГЛЕДНАТО ТИТИ Е ГОТИН :qipab: ОБАЧЕ И ТОЙ КАТО ДРУГИТЕ Е БОЛЕН ЛЕВСКАР,КОЕТО ГО КАРА ДА НЕ РАЗСЪЖДАВА ТРЕЗВО :qipag: БИЛ СЕ РАПЛАКАЛ ОТ ПУБЛИКАТА НА ОТБОРЧЕТО,Е ТО АЗ ТОГАВА НЕ ТРЯБВА ДА СПИРАМ ДА РЕВА,АКО ГЛЕДАМЕ ПУБЛИКИТЕ И КАЧЕСТВОТО КОЕТО ПРЕДЛАГАТ :qipbo:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Stinkata » 03 окт 2009, 10:10

otto написа:....Е ТО АЗ ТОГАВА НЕ ТРЯБВА ДА СПИРАМ ДА РЕВА,АКО ГЛЕДАМЕ ПУБЛИКИТЕ И КАЧЕСТВОТО КОЕТО ПРЕДЛАГАТ :qipbo:
Нормално. И аз да бях от ЦСКА, и аз бих ревал безспирно и неутешимо....
:qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот otto » 03 окт 2009, 10:21

ПИШИ СИ ГЛУПОСТИ НЕ МИ ПРЕЧИШ,ТИТИ :qipag:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот Казуса » 03 окт 2009, 10:33

Stinkata написа:
otto написа:....Е ТО АЗ ТОГАВА НЕ ТРЯБВА ДА СПИРАМ ДА РЕВА,АКО ГЛЕДАМЕ ПУБЛИКИТЕ И КАЧЕСТВОТО КОЕТО ПРЕДЛАГАТ :qipbo:
Нормално. И аз да бях от ЦСКА, и аз бих ревал безспирно и неутешимо....
:qipag: :qipag: :qipag:

Слава богу, че навремето Тити се е пребоядисал от цесекар в левскар. Иначе досега да е пукнал от рев :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Титаните с/у Батков - II част

Мнениеот 8 » 03 окт 2009, 10:40

сектор "Б" ще е нещо като канарче на Адвоката


:qipap:
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта