Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Toru » 28 фев 2011, 23:11

Hristolov написа:Изображение

как може да се играят мачове на тази абсолютна съборетина

абе пич!това не е ли последствие?ей,писна ми от ограничени мозъци!ясно е,че герена не годен стадион, колко такива има в България?писна ми от комплексари.тъпаци на всяка крачка.чорбарите са дошли с цел да рушат.всичко си беше постановка,а мензиси като тебе се връзват.
Какво ги оправдава "мирните" фенове на петолъчката,че са потрошили заведения и коли след това на черковна и мадрид? въпроса е към тъпите селски фенове баткото и 8(които не са идвали на мач на герена).
Последна промяна от Toru на 28 фев 2011, 23:31, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот bat_jori » 28 фев 2011, 23:29

споко бре ,пийте си 3 в1 и не се косете
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Христолов » 28 фев 2011, 23:35

ами кажи ти колко са такива в българия? армията, надежда - затова на тях не се играят мачове. за герена обаче са давани солидни рушвети. дошли били с цел да рушат, то тоя бетон и то на такива огромни парчета не се кърти с голи ръце, ако е читав. ела на лаута да рушиш да видим дали така се разпада бетона? и песъчинка няма да намериш да изрониш.

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Toru » 28 фев 2011, 23:35

имаш право,до следващия мач който ще бъде полуфинал или финал за купа България. :D две поредни победи нямате от 1/4 век,няма и да имате,нещастници.мразя ви, леле как ви мразя.имам си сувенир от онзи ден,от МАДРИД,комунисти плиткоумни.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 28 фев 2011, 23:36

Думбенце, ти бил ли си някога в Сектор Б на Герена (айде, Г го оставяме, там беше трошено с умисъл)?????

Аз съм си говорил на няколко пъти с ваши момчета и от тях знам, че там е пълен ужас. Седалки, бетон, железа.... спокойно можеш да се осакатиш, самите седалки се чупели много лесно, дори не е нужно да е умишлено. Всичко в тоя Сектор е плачевно. А оня ден се убедих, че и в отсрещния не е по-различно.

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Toru » 28 фев 2011, 23:42

Hristolov написа:ами кажи ти колко са такива в българия? армията, надежда - затова на тях не се играят мачове. за герена обаче са давани солидни рушвети. дошли били с цел да рушат, то тоя бетон и то на такива огромни парчета не се кърти с голи ръце, ако е читав. ела на лаута да рушиш да видим дали така се разпада бетона? и песъчинка няма да намериш да изрониш.

не се напрягай! Нови стадиони ни трябват,ясно е.чорбата няма лиценз главно защото не са си платили на министерството.те нямат собственост защото всичко им е на аванта откакто са създадени.За стадиона на Локото се чудя.За момента си имат добър стадион,могат да го направят най-добрия..

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 28 фев 2011, 23:44

Ей, сопол невеж, не ми говори за аванти, защото ЦСКА-то докато плащаше наеми за тая съборетина, на вас без пари ви дадоха Герена, ебати наглия простак си, не те ли е срам за аванти да пишеш, какво тъпо парче си само??! #-o

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Toru » 28 фев 2011, 23:44

Delija написа:Думбенце, ти бил ли си някога в Сектор Б на Герена (айде, Г го оставяме, там беше трошено с умисъл)?????

Аз съм си говорил на няколко пъти с ваши момчета и от тях знам, че там е пълен ужас. Седалки, бетон, железа.... спокойно можеш да се осакатиш, самите седалки се чупели много лесно, дори не е нужно да е умишлено. Всичко в тоя Сектор е плачевно. А оня ден се убедих, че и в отсрещния не е по-различно.

ужасно е,да.гнус ме е от мизерията.но това оправдава ли действията на агитката ви онзи ден?не!можехте да си гледате мача нормално.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 28 фев 2011, 23:46

Никой за нищо не оправдавам, Думбенце. Просто е факт, че Герена е опасен за здравето на хората стадион. :qipad: Следователно - лиценз йок.

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Toru » 28 фев 2011, 23:46

Delija написа:Ей, сопол невеж, не ми говори за аванти, защото ЦСКА-то докато плащаше наеми за тая съборетина, на вас без пари ви дадоха Герена, ебати наглия простак си, не те ли е срам за аванти да пишеш, какво тъпо парче си само??! #-o

ние си имаме стадион в центъра на София,ОТНЕТ! Трябва ли да говорим повече?

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Toru » 28 фев 2011, 23:49

Delija написа:Никой за нищо не оправдавам, Думбенце. Просто е факт, че Герена е опасен за здравето на хората стадион. :qipad: Следователно - лиценз йок.

недей да се правиш на жертва.отиваш,гледаш,радваш се и си тръгваш.не правиш вандалски изпълнения и да изкарваш друг виновен.стадионите в Бълагрия 95% са такива,включително и вашия.

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Toru » 28 фев 2011, 23:54

какво да ти кажа?ти си знаеш.истина е.комунизма унищожи българския прогрес след османско робство и твоят отбор е част от това.и не е свършило защото има страшно много паплач в тази държава.искате демокрация а гласувате против нея.англия е изградила демокрацията за 600 години,вие искате за 4-6 години да стане,не става!нека бойко да ви ебе,после пак доган и царя със станишев и така...
Последна промяна от Toru на 28 фев 2011, 23:56, променено общо 1 път.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Delija » 28 фев 2011, 23:56

Toru написа:
Delija написа:Никой за нищо не оправдавам, Думбенце. Просто е факт, че Герена е опасен за здравето на хората стадион. :qipad: Следователно - лиценз йок.

недей да се правиш на жертва.отиваш,гледаш,радваш се и си тръгваш.не правиш вандалски изпълнения и да изкарваш друг виновен.стадионите в Бълагрия 95% са такива,включително и вашия.


Да, нашият е същата руина. Ама на него не се играе, нали?!

Потребителски аватар
King Гонзо
Мнения: 547
Регистриран на: 08 май 2009, 18:49

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот King Гонзо » 28 фев 2011, 23:56

Delija написа:Думбенце, ти бил ли си някога в Сектор Б на Герена (айде, Г го оставяме, там беше трошено с умисъл)?????

Аз съм си говорил на няколко пъти с ваши момчета и от тях знам, че там е пълен ужас. Седалки, бетон, железа.... спокойно можеш да се осакатиш, самите седалки се чупели много лесно, дори не е нужно да е умишлено. Всичко в тоя Сектор е плачевно. А оня ден се убедих, че и в отсрещния не е по-различно.


Факт е, че положението в Сектора не е никак добро. Нагледах се от къртещи се седалки. Но най-много бяха на мача със Спортинг. Тогава седалката замръзнала, пластмасова, само леко подпиране и трябва и е готова. Аз лично счупих поне 2-3 седалки така, като исках да мина на по-горния ред... за бетона да не говорим...
Мичо написа:Казуси-мазуси, всички смучете черната патка на Гара, леваци. :qipbo: :qipbo: :qipbo:


Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Re: Адвокатът на Черни срещу Царете на боклука - 4

Мнениеот Toru » 28 фев 2011, 23:58

и за това трябваше да докажете,че и на нашия не може да се играе,нали?само,че ако не бяхте се пънали да къртите всичко щеше да е наред.мислиш ли,че на ръковдството не му е ясно за проблемите на герена.постоянно има ремонти...това е целта,да се изградят нови стадиони.обаче държавата ни смърди,главно заради комплексри който само рушат а не градят.не говоря само за материално естество.


Върни се в “Вечното дерби (Левски-ЦСКА)”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта

cron