ШАМПИОНСКА ЛИГА 2012-2013

Потребителски аватар
STJ
Мнения: 370
Регистриран на: 30 дек 2006, 23:45

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2012-2013

Мнениеот STJ » 14 фев 2013, 10:43

Т'ва със статистиката ми заприличва на едно време, като играехме с аверите на плейстешъни в кварталния гараж...и като падне някой "колос" следва толкова достоверното оправдание ..."да ама аз имам 23 удара във вратата"...
:qipav: Не можеш да ме убедиш,че дори и тоя прехваления да беше уцелил топката, Ман е бил Реал лесно :qipay:
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2012-2013

Мнениеот Samp » 14 фев 2013, 11:40

аз не казвам, че Ман са щяли да бият Реал лесно, казвам че накрая Ман можеха и да спечелят мача :qipad:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2012-2013

Мнениеот 8 » 14 фев 2013, 15:33

Samp написа:П.П. Накрая съдията усети, че ще вкарат от ъгловия и не даде да се изпълни :qipaq: :qipag:


Аз като го видях това веднага ми мина мисълта, че хулигански настроения Сър ще обвини след английската федерация и европейската, че целенасочено пречи на Ман. Той между другото гледам преди мача в Мадрид нажежил пак обстановката с обвинения, че "някой пречи на Ман да спечели трите трофея" визирайки мача им в неделя срещу този на Реал със Севиля в събота и единия ден повече почивка, както и заплаши, че сега (май за купата имате мач с Евертън) може и да не пусне същите играчи и да заебе турнира. Това все на принципа някои хулигани ни пречат и ще си помислим какво да правим.

Иначе вчера наистина предложи класика. Кефи ме тоя пич. Перфектно изигран мач от отбора му. Явно само Барса си му остава черна котка още от едно време, когато Стоичков ги разпердушини с Ромарио, та до наши дни.
Между другото и с Реал все още не е фаворит, но удивително не се дава бе :qipag: (и нещата остават на кантар)
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2012-2013

Мнениеот Samp » 14 фев 2013, 16:01

Е той и Барса си ги би 2008 година :qipad:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2012-2013

Мнениеот VILIO » 14 фев 2013, 18:03

8 написа:
Майтапа настрана, но без да следя отбора в английското първенство и да знам кой трябва и кой не трябва да играе си изглеждаше нормално..


Кагава,Уелбек,Джоунс и Еванс ми изглеждаха като грешки в състава, kaкто и трите смени. Както и схемата, защото Юнайтед игра без крила и с трима нападатели.
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2012-2013

Мнениеот PyyHu » 14 фев 2013, 19:04

Де*ба и балетистите :qipaq: Измъкнаха се тоя мач, но на Театъра няма да има прошка.Юнайтед ме разочарова, че не реши участието си в следващия кръг още в Испания. :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2012-2013

Мнениеот 8 » 14 фев 2013, 19:17

Samp написа:Е той и Барса си ги би 2008 година :qipad:


Той и 91 ги би на финала за КНК, но принципно като се отчетат нюансите Барса при цялата му успешна кариера си остава над него. Просто същия период е и най-успешния на Барса и затова се получава така. За онова 4:0 самия той казва, че нищо не е можело да ги спре, а двата финала за ШЛ бяха показни, включитено че в първия Юнайтед излезе като защитаващ трофея си, а във втория пред своя публика.
Загубите на Барса не са толкова възлови, а конкретно през 91 без да влизам в спорове отборите бяха в полярни настроения, Барса в пореден финал за КНК или УЕФА, но не и КЕШ, като имаше по 3 купи в двата турнира, че и най-прясната през един сезон назад, че и в него сезон драпаха неистово да спрат 5-те поредни титли на Реал, въобще друга настройка, а Ман излезе на финал в първия сезон след наказанието на английските отбори и който и да беше английски отбор щеше да изиграе този мач на живот и смърт за честта.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2012-2013

Мнениеот bat_jori » 14 фев 2013, 20:15

жалко ,че поне един от двата удара на коентрао не влезе .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2012-2013

Мнениеот 8 » 14 фев 2013, 20:17

PyyHu написа:Де*ба и балетистите :qipaq: Измъкнаха се тоя мач, но на Театъра няма да има прошка.Юнайтед ме разочарова, че не реши участието си в следващия кръг още в Испания. :qipap:


Добрият резултат ти дава повод за оптимизъм, но малко изпадаш в крайности очаквайки, че няма да е толкова трудно.

Помисли. Ман освен победа единствено ги задоволява нулево реми. Да си представим такъв развой, при който Реал въобще не вкарва гол, без значение дали притискайки съперника или изчаквайки в защита и на контри, изглежда почти невероятно. Следователно Ман спокойно могат да забравят за това реми и да търсят само победата. Това обаче изисква (да биеш) и ти да правиш някаква игра. Не като Бернабеу на база играта на противника да се настроиш и да играеш ефективно. Ако Ман тръгне да прави игра на Реал ще му е далеч по-лесно отколкото в първия мач. На контри все нещо ще измислят. Така на Съра сега му е по-сложна задачата. Хем трябва да поема инициативата (да търси победата) и няма много избор в това направление, хем обаче и това ще открие далеч повече шансове за противника. Най-лесно ще е Реал да тръгне безумно напред и Ман да си настроят играта спрямо това ама едва ли ще има такива подаръци. Така че Съра си е все още в нулево положение при този конкретно сблъсък. Не виждам да има някакво предимство. От друга страна Реал е в същото положение. Да, изтърваха да направят нещо у дома, но са силен отбор, който може да се реализира, още повече при нуждата и другия да се открие малко.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2012-2013

Мнениеот Samp » 14 фев 2013, 21:14

VILIO написа:Кагава,Уелбек,Джоунс и Еванс ми изглеждаха като грешки в състава, kaкто и трите смени. Както и схемата, защото Юнайтед игра без крила и с трима нападатели.

В момента Еванс е най-добрия централен защитник в Юнайтед. В мача с Евертън Джоунс показа, че е страхоен персонален пазач. Кагава играеше зад ван Перси, затова беше и купен лятото. Единствено Уелбек ме изненада, обаче той пък направи страхотен мач. Жорката дано е разбрал защо Уелбек е в Ман, а Барби беше разкаран.
Колкото до крилата - в тоя мач Рууни и Уелбек играеха точно там. Просто Нани и Валенсия не са във форма и някой трябва да ги замести. Смените също си бяха много точни - вкарваш Гигс и Андерсон, които могат да задържат топката и да дадат извеждащ пас + бързия Валенсия

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2012-2013

Мнениеот Мичо » 14 фев 2013, 22:00

Циганите трябва свещи да палят, че се отърваха с равен, да еба и гнусната испанска пасмина.
Един нормален няма там,всичките-педераси или уроди като Пепе. :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2012-2013

Мнениеот Delija » 14 фев 2013, 22:28

8 написа:Явно само Барса си му остава черна котка още от едно време, когато Стоичков ги разпердушини с Ромарио, та до наши дни.



Само да ти напомня, че и с Реал Сър-а има два сблъсъка и две отпадания дотук. Така, че и Реал си му е черна котка.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2012-2013

Мнениеот bat_jori » 14 фев 2013, 23:06

мангала не е на нивото на колегите си ,но се ползва с протекцията на изкуфелият -явно му го подава в съблекалнята.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2012-2013

Мнениеот 8 » 14 фев 2013, 23:36

Delija написа:
8 написа:Явно само Барса си му остава черна котка още от едно време, когато Стоичков ги разпердушини с Ромарио, та до наши дни.



Само да ти напомня, че и с Реал Сър-а има два сблъсъка и две отпадания дотук. Така, че и Реал си му е черна котка.



Аз гледам по-широко на нещата, не само статистически. Съра можеше да има и още 2 ШЛ във витрината ако беше срещнал най-силния си съперник към него момент, но не и велика формация. Да беше играл с Милан, Байерн, Реал или дори самата Барса, но не в тази формация, а примерно 5-10 години по-рано, можеше и да спечели. Два от финалите му бяха просто невъзможни. Той или друг нямаше как да ги спечели.

Като цяло неговия тотален устрем през годините (последните около 20), довел до пълна хегемония на острова и до сила в Европа (където и други отбори има като или над Ман, но не са много) общо взето биваше възпирана от Барса. Абсолютен карък е, че неговия силен период съвпада и с този на Барса (дрийм тимове и последващи силни формации са в същите тези 20 години-и Барса преди 90-та не е това което е сега като статут).
На острова е имало само временни спирачки, които на фона на цялото не ги броя. През годините в отделни моменти имаше паритети с Арсенал, с Челси и сега с Ман Сити, но общо взето съперника ако вземе нещо някоя и друга година и е до там. Маха се, идва следващия и пак се спори ожесточено с Ман, който или печели или ако губи до 2-3 сезона пак си установява хегемонията. В Европа колкото и добро да е представянето на Ман далеч не е такова и най-честата причина е Барса.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2012-2013

Мнениеот drvasko98 » 15 фев 2013, 22:11

Да..а м.ма му, ми изгоря модема точно в сряда вечерта и не можах да гледам нищо :qipaq: Но не се е получило каквото очаквах, тоест реваншът ще е още по-интересен


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта

cron