АРЖЕНТИНА

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 03 юли 2006, 21:36

Delija,
искам да те попитам нещо: ти чу ли от някого смислено обяснение на отменянето на гола на Марк Вилмотс преди 4 години на 1/8-финала Бразилия - Белгия?

Никой не може да ме учи кое е нормално и кое не. За теб може и 4-тото място на онези бегачи от Корея да е заслужено. За мен не е...
Не те карам да се съгласяваш с мнението ми. Но спортът и в частност футбола е бизнес. И всичко е проядено от корупция и интереси...
Последна промяна от tonick на 03 юли 2006, 21:40, променено общо 1 път.
1982

Всяка далавера завършва с фиаско...

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Цитат

Мнениеот Delija » 03 юли 2006, 21:37

tonick написа:Delija,
искам да те попитам нещо: ти чу ли от някого смислено обяснение на отменянето на гола на Марк Вилмотс преди 4 години на 1/8-финала Бразилия - Белгия?


Такова не може и да съществува :!:

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 03 юли 2006, 21:41

Ами аз имам. Този гол противоречеше на сценария. Така, както и спряната с ръка топка на голлинията в мача Германия - САЩ...
1982



Всяка далавера завършва с фиаско...

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 03 юли 2006, 21:46

Един въпрос - как все става така, че интересите и далаверите са почти винаги в ущърб на отборите, за които сте :?: И защо пишете за тях след като неприятният факт /загуба, отподани и т.н./ стане действителност :?: ПРЕДИ ТОВА НИ ВОПЪЛ :!:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 03 юли 2006, 21:53

А, и Тоник - не можеш да ме убедиш, че Пекерман, който е продал мача, САМ Е ПОБЕДИЛ СОБСТВЕНИЯТ СИ ОТБОР :!: НЕ Е ВЪЗМОЖНО, КАКВИТО И СМЕНИ ДА ПРАВИ. ПЛЮС ТОВА, МАФИЯТА, за която говорите, НЯМА ДА РИСКУВА САМО СЪС СЕДЯЩИЯТ КРАЙ ТЪЧЛИНИЯТА ТРЕНЬОР. ВСЕ ПАК ТОЙ НЕ ИГРАЕ :!:

ОСТАВА САМО ДА СЕ УСЪМНИШ, ЧЕ ОНОВА СПИСЪЧЕ, КОЕТО КЬОПКЕ Е ДАЛ НА ЛЕМАН ПРЕДИ ДУЗПИТЕ /КОЙ КЪДЕ БИЕ ОТ "ГАУЧОСИТЕ"/, ВСЪЩНОСТ Е ДАР ОТ ............ ПЕКЕРМАН :!: :!: НЯМА ДА СЕ УЧУДЯ :!:

ИЗВИНЯВАЙ, НО ТИ НЕ СИ ......... МЪЖ. ПОНЕ, НЕ ПО ОТНОШЕНИЕ НА ТОВА КАК ПРИЕМАШ ЗАГУБИТЕ :!: НЕ МОЖЕ ВСЕ ДА ОТРИЧАШ, ОПЛЮВАШ И Т.Н. МИСЛЯ, ЧЕ СИ СВЕСТЕН ЧОВЕК, НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДА БЪДЕШ КАТО 8, ЗА КОЙТО ВСИЧКО Е НАРЕДЕНО, ДОГОВОРЕНО И Т.Н. ЗА КОЙТО СВЕТЪТ Е МАФИЯ :!:

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 03 юли 2006, 21:54

За миналият Мондиал съм изписал тонове. Това бе нагла демонстрация на бизнеса над футбола....
Едно първенство в Европа и Южна Америка, а и в смятам в Африка би било много по-нормално....

Моят отбор е във финалната четворка. Което няма как да не ме радва. И дано стигне финала...
Ако и домакините се докопат до него, ще им покажат какво трябваше да направят преди две години на финала в Лисабон...

Симпатизирам и на Англия, но НЕ съжалявам, че отпаднаха. Беше заслужено...
На миналия Мондиал нямах претенции за Аржентина, нито дори за Англия...
Но не мога да кажа същото за мачовете Италия -Корея и особено Испания - Корея...

А наглото подпиране на Холандия на полуфинала 2000?
Тогава от другата страна беше "скуадрата"... Но това, че холандците са ми по-симпатични не значи, че трябваше да получат една спорна и една откровено измислена дузпа....



Delija,
никой не може да ме спре да си казвам мнението. Каквото мисля, това пиша. Както искаш го приемай. Ако искаш се съгласи, ако искаш не. Всеки си има гледна точка...
Батето години наред ни повтаряше, че корупция няма. Царят дойде с мотото: Почтенност във всичко!
Мнозина повярваха. Аз не. Всеки има гледна точка....
По същата логика, аз мога да нарека всички тези, които сляпо вярват в чистотата на спорта - не много интелигентни хора... Но не бих го направил. Защото всеки има своя гледна точка.
1982



Всяка далавера завършва с фиаско...

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Цитат

Мнениеот Delija » 03 юли 2006, 22:03

tonick написа:
Моят отбор е във финалната четворка. Което няма как да не ме радва. И дано стигне финала...
Ако и домакините се докопат до него, ще им покажат какво трябваше да направят преди две години на финала в Лисабон...


Тоник, е сега ако седна, мога да ти напиша цял роман как мафията добута Португалия до полуфинала на този Мондиал, и на европейското преди 2 години. И бъди сигурен - доводи мога 150 да приложа - и съдии, и неадекватни треньори на противника и т.н. Просто е нелепо, пак ти казвам :!: ........ действителността е такава, че винаги можем да я изкривяваме, кой както му е угодно - боравейки избирателно с фактите :!: НО ТОВА НИЩО НЕ ЗНАЧИ.

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 03 юли 2006, 22:12

Няма нужда...
1982



Всяка далавера завършва с фиаско...

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 03 юли 2006, 22:25

Президентът на Аржентинската футболна федерация /АФА/ прави всичко възможно да убеди Хосе Нестор Пекерман да остане начело на 2-кратните световни шампиони :!: Както е известно, треньорът обяви че напуска след загубеният с дузпи 1/4-финал от Германия.

Ето нещо добро за аржентинският футбол - а на онези, които го изкараха некадърник, идиот и какъв ли още не, нека им припомня как Карлос Билардо беше оплюван и отричан, наричаха го дори по вестниците "вакеро", а накрая всички му се извиняваха :!: Но така е, пътят до върха е много тежък - АРЖЕНТИНА ИМА НУЖДА ОТ ПЕКЕРМАН! ТОВА Е ЧОВЕКЪТ, КОЙТО МОЖЕ ДА Я ВЪРНЕ ТАМ, КЪДЕТО Й Е МЯСТОТО - НА ВЪРХЪТ. СИГУРЕН СЪМ
:!:

Потребителски аватар
diego_simeone_14
Мнения: 112
Регистриран на: 22 юни 2006, 11:00

Мнениеот diego_simeone_14 » 19 юли 2006, 15:55

Пекерман е идиот... да тренира младежи.

смените които направи убиха Аржентина и реанимираха Германия... направи ги не защото участва в някаква конспирация, а защото е мега страхлив. Ми той в мача с Кот д` Ивоар изкара и Савиола и Креспо и пусна полузащита ... Аржентина игра без нападател близо 25 минути!!!!!

Мега страхлив ... Камбиасо и Крус ... майкуууууу :oops:

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 01 авг 2006, 09:22

Алфио Базиле е новият селекционер на Аржентина

Треньорът подчертава ентусизма при своето завръщане, поради изключително талантливите момчета в национала на Аржентина, с които ше работи.
Дано 2010 да не се получат историите от 1998, 2002, 2006 - тежък път към финала и треньорски изпълнения...
1982



Всяка далавера завършва с фиаско...

Потребителски аватар
cene
Мнения: 469
Регистриран на: 19 яну 2006, 13:49
Местоположение: Дружбето

Мнениеот cene » 14 авг 2006, 16:06

ЧЕТИРИ ОТБОРА В АРЖЕНТИНА С ПЪЛЕН АКТИВ

Сан Лоренсо разгроми Колон с 5:0 и и оглави класирането по голова разлика след срещите от 2-ия кръг в аржентинското първенство.

Перуанецът Роберто Хименес и Оскар Перейра вкараха по два гола за Сан Лоренсо, а веднъж се разписа Есекиел Лавеци.

Индепендиенте също е с пълен актив точки след победа с 3:1 над Атлетико Белграно във 2-ия кръг.

Индепендиенте, чийто старши треньор е известният футболист от близкото минало Хорхе Буручага, вкара и трите си гола между 65-а и 72-а минути, като точни бяха Родриго Диас, Гастон Мачин и Херман Денис.

По 6 точки след 2-ия кръг имат шампионът Бока Хуниорс, победил Росарио Сентрал с 2:1 като гост и Естудиантес, който се наложи над Химнасия и Есгрима с 1:0.

В кръга бяха отбелязани общо 31 гола, но красивите изпълнения по терените бяха засенчени от поредните хулигански прояви по трибуните на мача между новака Годой Крус и Арсенал. Първият мач на Годой в елита приключи след само 17 минути игра заради сблъсъци между феновете на домакините и полицаите.

Органите на реда използваха сълзотворен газ още в първите минути на мача, за да усмирят развилнелите се запалянковци. Това не помогна и в 17-а минута съдията прекрати мача при резултат 0:0.
Изображение

Потребителски аватар
diego_simeone_14
Мнения: 112
Регистриран на: 22 юни 2006, 11:00

Мнениеот diego_simeone_14 » 03 сеп 2006, 13:27

довечера мача на мачовете- Бразилия срещу Аржентина на новия стодион на Арсенал ...

мача ще го дават по ОРТ

надявам се, този новия тренер, да излезе с Тевес, Меси и Аймар най сетне ...

HUNTER
Мнения: 237
Регистриран на: 31 авг 2006, 12:42

Мнениеот HUNTER » 03 сеп 2006, 14:36

Мач,който е достоен за финал на Световно първенство.Изправят се два от най-великите отбори в Света и мача няма как да небъде изпълнен с спиращи дъха моменти.
Аз съм фен на Аржентина,така,че залагам за тяхната победа.

Потребителски аватар
diego_simeone_14
Мнения: 112
Регистриран на: 22 юни 2006, 11:00

Мнениеот diego_simeone_14 » 03 сеп 2006, 18:19

а бе, тия бразилци играят като Хайдук Кула?!?


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 118 госта