АРЖЕНТИНА

Потребителски аватар
diego_simeone_14
Мнения: 112
Регистриран на: 22 юни 2006, 11:00

Мнениеот diego_simeone_14 » 03 сеп 2006, 18:57

бе, човек ако не е гледал мача, може и да остане с грешно впечетление ... ма Бразилия до втория гол игра баш като Хайдук Кула... аржентина ще си страда и от този треньор, дано греша, ама няма идея как да направи отбор от толкова добри футболисти...

и... Рикелме - ВЪН!!!

а Sergio Aguero е новия талант ... :D

Потребителски аватар
RobertoC
Мнения: 848
Регистриран на: 10 юли 2006, 17:55

Мнениеот RobertoC » 03 сеп 2006, 19:00

Аз гледах мача и Бразилия изобщо не игра като Кула.Направо попиляха аржентинската защита.Милито, Колочини, Сабалета и Самуел трябва след мача да отидат на стенд, че са им разместени кръстовете.
-Se ve en la Cibeles?
-Sí, me veo en la Cibeles. Lo hago desde que llegué.

HUNTER
Мнения: 237
Регистриран на: 31 авг 2006, 12:42

Мнениеот HUNTER » 03 сеп 2006, 19:12

Сега се прибирам от стадиона,че играх мач и проверих как е свършил мача.То това си е направо разгром 3:0.Два гола на Елано и един на Кака.Не съм гледал мача,но и по-добре.За да бият Бразилците с 3:0 едва ли са играли като Хайдук Кула.

Потребителски аватар
diego_simeone_14
Мнения: 112
Регистриран на: 22 юни 2006, 11:00

Мнениеот diego_simeone_14 » 03 сеп 2006, 19:12

кога стана това попиляване бе бате? Че до втория гол се отбраняваха с 10 човека... ти какъв мач си гледал?

да, след два на нула имаше солови акции двама на трима, ама ... до втория гол такова нещо не се забелязваше...

Потребителски аватар
RobertoC
Мнения: 848
Регистриран на: 10 юли 2006, 17:55

Мнениеот RobertoC » 03 сеп 2006, 20:35

Разбирам, че ти е тежко, но да кажеш, че Бразилия са се окопали, е просто плод на емоция.Аржентинците имаха една свястна комбинация между Меси, Рикелме и Тевес към средата на второто полувреме.Лично аз това видях.Меси е голям играч, но има моменти, когато прекалява с индивидуалните си действия.В това отношение един Робиньо, който е не по-малко индивидуалист, подава много по-често и, освен че е ефективно, е и красиво.При аржентинците това липсваше.
-Se ve en la Cibeles?
-Sí, me veo en la Cibeles. Lo hago desde que llegué.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 03 сеп 2006, 20:47

Не съм гледал мача, не знам кой какво е играл, но 0:3 звучи позорно. Ако ще и срещу бразилците да е(и то в контрола), все пак това е АРЖЕНТИНА!!

Потребителски аватар
diego_simeone_14
Мнения: 112
Регистриран на: 22 юни 2006, 11:00

Мнениеот diego_simeone_14 » 03 сеп 2006, 21:07

ми аз това казвам, че резултата не отговаря на играта ... и да, Аржентинците до втория гол на кариоките нямаха свястно положение, освен триходовата комбинация. И това беше точно заради "хайдук-кула" стила на Бразилия ... който иска да се увери- торенти бол, дърпа, гледа и идва и ми казва, не си прав...

Меси тоя мач беше едно пълно и завършено леке ... на път е да ме раздразниповече и от Рикелме, а за това наистина се иска талант! Тевес беше най добрия за аржентинците, обаче тия го начупиха от ръгане и ритане...

и това 18- годишното Серхио Агуеро е по голям талант от Меси ... помнете ми думата!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 03 сеп 2006, 21:11

След 2 години е Копа Америка. Аржентина е на сухо от 1993-а година(т.е. 5 първенства), ама май ще си остане така и след това.........

HUNTER
Мнения: 237
Регистриран на: 31 авг 2006, 12:42

Мнениеот HUNTER » 03 сеп 2006, 21:57

diego_simeone_14 написа:кога стана това попиляване бе бате? Че до втория гол се отбраняваха с 10 човека... ти какъв мач си гледал?

да, след два на нула имаше солови акции двама на трима, ама ... до втория гол такова нещо не се забелязваше...

Чети мненията на хората до край.Казах,че мисля,че са ги попиляли.Мача не съм го гледал защото съм си имал ангажимент.Давам си мнението просто.Аз също съм за Аржентина и ми е тежко,че са загубили,но за да паднат с 3:0....едва ли Бразилия са стояли цял мач в защита.Иначе как ще вкарат голове....ако не са си вкарали автоголове "Бате".Така,че преглътни загубата и престани да пускаш безсмислени мнения.Нямам нужда да ми коментират мача.

Потребителски аватар
diego_simeone_14
Мнения: 112
Регистриран на: 22 юни 2006, 11:00

Мнениеот diego_simeone_14 » 03 сеп 2006, 22:18

не ми се докачай, постинга ми е за RobertoC, не до теб ... нали не си гледал мача, а той е ...

ми да, има такива мачове ... дето единия отбор не играе, а другия не може, щото първия седи и изчаква ... игра имаше чак след втория гол на Бразилия- това е...

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 05 сеп 2006, 22:24

Новият селекционер на Аржентина Алфио Базиле защити Хуан Роман Рикелме след като плеймейкърът бе силно критикуван за играта си в мача срещу Бразилия, загубен от "гаучосите" с 0:3.


"Харесвам Рикелме. Това как той играе е само мой проблем. На вас може да не ви харесва, но аз съм доволен", заяви Базиле пред репортерите на летището в Буенос Айрес.


Треньорът, който замени Хосе Пекерман след края на световното първенство в Германия каза още, че резултатът в срещата е най-малкото нещо, което го притеснява: "Резултатът не ме интересува. Той нямаше да ме интересува, дори и да бяхме спечелили срещата. Единственото важно нещо в мача е играта която показа моят отбор и това, че не успяхме да оползотворим своите възможности, за разлика от нашия противник".


Наставникът бе подкрепен от президента на Аржентинската футболна асоциация Джулио Грондона. Той каза, че това е само първия двубой на новият треньор и той тепърва ще опознава качествата на играчите. Грондона е убеден, че Аржентина разполага с наистина класни играчи, които са способни на големи подвизи.


"Имам пълна вяра в този отбор и в Базиле. Те ще ни донесат много щастливи моменти. Просто трябва да имаме търпение, новият треньор да избистри своя стил. Базиле знае какво прави, повикал е точните играчи и остава само да наложи своят начин на игра, за да дойдат и резултатите", завърши Грондона.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
diego_simeone_14
Мнения: 112
Регистриран на: 22 юни 2006, 11:00

Мнениеот diego_simeone_14 » 06 сеп 2006, 10:43

уф, такива малоумници като почнат да ми избират за треньори ... тоя Рикелме не е МАРАДОНА!!! не е и никога няма да бъде ... опитите му да се прави на такъв е изключително вреден за Аржентина. Беше един от фигурантите на световното- повече пречеше отколкото помагаше- като му видя отегчената физономия и носенето по терена като докер бачкал 24 часа ми иде да си изключа телевизора ... ако ще ми го държи Базиле за един скрит мач и два пряксвободни, ще си отиде като Пекерман безславно...

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 06 сеп 2006, 14:14

За провала на Аржентина не е виновен Рикелме, а Покерман, който го смени. :x :!: И беше ясно, че ако немците изравнят аржентинците нямаше как да отговорят вече без градивен халф на терена. Ама това са стари неща, аржентинците имат страхотни играчи във всички линии, но трябва добър треньор, който да подбере прамилния състав според формата на играчите.

Потребителски аватар
diego_simeone_14
Мнения: 112
Регистриран на: 22 юни 2006, 11:00

Мнениеот diego_simeone_14 » 06 сеп 2006, 15:39

че аз отдавна съм казал, че Пекерман е виновен за провала на световното, след като разполагаше с отбора, който играе най красивия футбол. то вярно, че красив, не значи успех, ама тоя четвъртфинал и да го загубиш от дойчовците ... ареее

Пекерман игра страхливо, подсигуряваше се постоянно. Ма сигурно е разбираемо. Не посмя да е смел, защото националния е отговорност, докато в младежкия с който става три пъти световен шампион е по лесно да бъде себе си и да се доверява на преценката си, вместо да се страхува и да вади нападателите си, за да се брани, както беше срещу Кот ` д Ивоар... :oops:

а срещу Германия се окъка тотално ... да махнеш ти тоя сюртук, Рикелме, който ако не друго, поне държи топката, да вкараш недоразумението Камбиасо и дървото Крус ... алелелеееее ... и по тоя начин да дадеш инициативата на дойчовците, които дори в продълженията не знаеха къде се намират ... а бе, мъка ми е, за тоя отбор и това световно. Аржентинците обаче имат жестоко поколение- трябва им тренер и то по възможност задграничен... Един Бора Милутинович примерно... верно че той води във втората фаза на световните разни анонимни отбори, обаче ми е любопитно със голям отбор какво ще направи

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 24 окт 2006, 12:23

Delija написа:Значи и тук се разминаваме - аз тача Ривър :?

Между другото, нещо интересно - резултатът между тях, измерен в спечелени Копа Либертадорес е също...........5:2 :!: :!: За Бока...........


Дели, дай малко инфо, за да се ограмотя... :oops: :oops:
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 96 госта