АНГЛИЯ (част 3)

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот 8 » 31 мар 2014, 00:52

Ливърпул :qipbp:

И Атлетико държи в Испания. Супер ще е да бъдат измушкани фаворитите :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот Al » 31 мар 2014, 08:14

Определено след като няма да е Арсенал шампион, предпочитам Ливърпул пред другите. :qipaz:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот tridant » 31 мар 2014, 09:24

Обаче на Ливърпул им предстоят мачове със Сити и с Челси.Предполагам ,няма да успеят да вземат пълния актив от точки от тези 2 мача.
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот drvasko98 » 31 мар 2014, 09:49

И що така предполагаш? Сити бяха много умрели второто полувреме срещу Арсенал. Направо можеха да си паднат

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот Al » 31 мар 2014, 09:56

Даже трябваше. :qipaq:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот tridant » 31 мар 2014, 10:20

С/ у Сити го виждам равен мача ,
а от Челси е много вероятно да паднат.
Защото и Ливърпул имат слабости ,
лесно допускат голове.

При всички случаи обаче Брендън Роджърс заслужава добри думи за това което направи този сезон.
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот drvasko98 » 31 мар 2014, 10:25

Аз искам мачът с Челси да е решаващ и на двата отбора да им трябва само победа. :qipaz:

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот tridant » 31 мар 2014, 10:38

Челси играят много силно с/ у топ отборите тази година. Мисля ,че имат едно равенство с/у Арсенал ,останалото са победи. Но много се дънят в " лесните" мачове.

Е да ,и аз бих искал това . :qipaz: 5
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот 8 » 31 мар 2014, 15:25

tridant написа:При всички случаи обаче Брендън Роджърс заслужава добри думи за това което направи този сезон.


Така е, "добри" думи. За съжаление Моу се върна миналата година. Иначе Роджърс щеше да заслужава "отлични" думи, но сега няма как, идола е там и не е позволено да се раздават много-много суперлативи на околните.

Пичът си свърши отлично работата с един скапан отбор. Под скапан имам предвид нищо не правещ, щото знам сега любимото занимание на мушмороците да ми изкарват имена и възгласи "това малко ли е". Скапан е и Арсенал ама там французина нищо не прави и си кретат в редовното зона ШЛ. При Ливърпул има драматична промяна....такава каквато португалеца не може да породи, а и той не се занимава със спрели влакове да се качва и да ги подкарва. На него му трябват такива в движение.

Go Liverpool, Vamos Atlethiko :qipbp:
Ако си цесекар бъди докрай!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот tridant » 31 мар 2014, 16:21

Ще се доверя на твоята преценка за това кой какви думи заслужава : )

Но ,между другото ми се ще да питам ,ти колко мача гледа на Ливърпул този сезон ? Или пък на Челси ? Или пък на Атлетико ?

А теорията ти за потеглящите влакове беше уникална :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот 8 » 31 мар 2014, 16:34

Нито един, гледам баскет :qipad:
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот drvasko98 » 31 мар 2014, 16:40

8 написа:
tridant написа:При всички случаи обаче Брендън Роджърс заслужава добри думи за това което направи този сезон.


Така е, "добри" думи. За съжаление Моу се върна миналата година. Иначе Роджърс щеше да заслужава "отлични" думи, но сега няма как, идола е там и не е позволено да се раздават много-много суперлативи на околните.

Пичът си свърши отлично работата с един скапан отбор. Под скапан имам предвид нищо не правещ, щото знам сега любимото занимание на мушмороците да ми изкарват имена и възгласи "това малко ли е". Скапан е и Арсенал ама там французина нищо не прави и си кретат в редовното зона ШЛ. При Ливърпул има драматична промяна....такава каквато португалеца не може да породи, а и той не се занимава със спрели влакове да се качва и да ги подкарва. На него му трябват такива в движение.

Go Liverpool, Vamos Atlethiko :qipbp:


G8 написа:1. Роберто Мартинес
2. Рафа Бенитес
3. Тоя на Суонзи - даже името не му знам. :|
4. Андре Виаш Боаш

Прогнозите на букмейкърите, а те рядко НЕ познават.


Mike Bibby написа:Брендън Роджърс е мениджърът на Суонси. Дано назначим АВБ, от изброените варианти той определено е най-удачният избор, поне според мен. [-o<


8 написа:Боаш и Бенитес са добрите имена тук. Бенитес обаче не трябваше да бъде махан. Сега вече не мисля, че това е най-добрия вариант. По-скоро би имал успех в отбор като Манчестър С, който още нищо няма в Европа.
Боаш е човека. Все още нищо не е направил в Англия и е надъхан да успее. Малко или много сегашното Челси на финала в ШЛ е и негово творение. На Ди Матео ролята в толкова кратък план може да бъде само психологическа. Очевидно доброто в отбора го е имало, а Ди Матео го е изкарал на показ, но създателя е португалеца. Мисля, че с него Ливърпул би могъл да влезе по-трайно там някъде около Арсенал, Тотнъм, Челси, тоест зона ШЛ.


vill_1 написа:http://gong.bg/view_article.php?article_id=273981
По-голям анонимен баламурник нямаше как да изберат! =D> =D> =D>
Пак ще има шоу! :qipbo:


PyyHu написа:Вече нито известни играчи, нито известни треньори искат да се качват на потъващия кораб.


Mike Bibby написа:Ако Брендън Роджърс направи Ливърпул шампион на Англия, ще нося 6 месеца аватар и подпис в чест на Манчестър Юнайтед!!!!!!!


drvasko98 написа:Брендън Роджърс няма да направи Ливърпул шампион на Англия в следващите два сезона, а едва ли ще бъде търпян по-дълго. По-скоро Рединг с руския си собственик ще стане шампион, отколкото Ливърпул. Това го пиша неслучайно, защото преди година или повече ти бях писал, че Сити ще стане шампион преди Ливърпул и ти ми се смя. Не очаквах ча толкова скоро ще бъда прав. Ливърпул не разполага с нищо повече от Нюкясъл или Тотнъм, за да има претенции за шампион.


drvasko98 написа:Колкото и да е рисковано като прогноза, смятам, че най-после Ливърпул направи правилен ход с треньора. Ако обаче се чакат чудеса за 1-2 години, няма да се случат. Ако го изтърпите малко повече, може би той е човека който ще върне титлата на Анфийлд (или на новия стадион :qipab: ). Има някои неща във визията му и играта на досегашния му клуб, които ме карат да си правя тези заключения. Но пак казвам, че ще му трябва време, защото положението в Пуул е забатачено от години, а и конкуренцията е много здрава.


G8 написа:Аз пък все повече си мисля, че Роджърс е правилен избор. Да видим.


vill_1 написа:Вярно е!
Ама и аз си мисля,че Роджърс е правилен избор,с надеждата,че ще закара Ливърпул там,където беше бившия му тим преди 2 години! :qipab:


VILIO написа:С този тренер никой няма да иска да играе в Ливърпул.



8, сега е лесно да ми се пъчиш, ама си виж мнението при назначението (по-скоро преди назначението на Роджърс

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот VILIO » 31 мар 2014, 17:09

Само за протокола ще вметна,че моето мнение имаше за цел просто да се заям с фенове на Ливърпул. :qipap: Още в Суонзи личеше,че е качествен треньор. Все пак се е учил от Жозе. :qipag:
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот tridant » 31 мар 2014, 18:02

Само да вметна ,че и Роберто Мартинес също се забеляза този сезон с работата си. А сега са му обещали и що годе мащабна селекция през лятото .
Ако в Арсенал се случи някакъв катаклизъм и Венгер откаже нов договор ,може би Мартинес би бил удачен избор.Амбициозен е - поне от страни такова впечатление прави.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: АНГЛИЯ (част 3)

Мнениеот 8 » 31 мар 2014, 18:33

8, сега е лесно да ми се пъчиш, ама си виж мнението при назначението (по-скоро преди назначението на Роджърс


Значи първо не се пъча в смисъла "аз ПРЕДИ ви казах и ето СЕГА вече е вярно". Аз дадох в днешния си пост сегашната си оценка за него. Второ, не успях да намеря в твоите постове какво съм казал за него в миналото. Да бъда честен не съм му и следил развитието. Ако все пак съм казал нещо за него (отрицателно) признавам, че не съм бил прав ама нямам спомен да съм казвал нещо за него :roll: просто защото името му доскоро нищо не ми говореше. По твоя тон обаче съдя, че нещо съм го псувал някъде и ми се вижда доста странно.

Освен това не търся съревнование кой бил казал "най-рано". Айде аз съм последен и днес казвам. Мисълта ми беше, че върши перфектна работа. Представяш ли си ако Моу беше отишъл лятото вместо в Челси в Ливърпул и резултатите на двата отбора бяха същите? Сега щеше да е галактически великан направил вечно неспорещия за титлата Ливърпул в основен фаворит. Всичко това пък го пиша на фона на Моу-блоуджобовци, които са крайно лаконични с "добре" (се справя). Ако беше Моу щяха да се насерат тук в 10-тина страници.

Ако ровиш в началото на сезона аз изразих мнение, че Байерн ще е пак носител на ШЛ. При това в моя "дразнещ" стил, не най-вероятен, а все едно вече е станал. Така че да даде повод на плебеите ако не стане факт да ревнат "кво стана бе 8, ти все много разбираш" и да ми вадят постове от преди година. Другото е, че изразих за Атлетико симпатии (не прогноза) в началото на сезона и досега си държа за тях и в Примерата и в ШЛ. Всяка година има някоя перла и тази година са те. Миналата беше Дортмунд (с едно мръсно петно-Малага). Отбор, който просто е сладък. Играе ама играе, за кеф на футбола и не му пука кой колко голям бил.

В някакъв мини вариант и Ливърпул ми харесва тази година. От няколко месеца съм за тях в спора за титлата (преди това за никой). Не съм изразявал това мнение и не целя сега да кажа "аз казах ли ви тогава (в миналото). Днес изразих симпатии за тях просто защото сега стана и това в класирането. А иначе те все така пак могат да не станат шампиони, но определено са симпатични този сезон. Иначе в по-дълъг план очаквам те да заемат мястото на Юнайтед. Не знам колко години ще отнеме, но като свърши кризата в английския футбол и пак стане силен по европейските трофеи, логичния флагман за мен е Ливърпул, той би трябвало да е начело на британския футбол.

Въпроси? Неяснотии? Бенитес трябва ли да го оплюя (нищо че е в Италия, а говорим за Англия)? Вияш Боаш? Националната кауза? Казвайте, че вече не мога да ви хвана щуротиите.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта

cron