МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот 8 » 27 окт 2011, 21:04

Вильо, ти пък от къв зор си с тоз аватар!? Станахме много, някой няма ли да си сложи Робеспиер? :qipbp:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот bogdan34 » 27 окт 2011, 21:15

Вашето желание е заповед за мен. :qipab:

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот stankovich » 27 окт 2011, 21:41

vill_1 написа:Колкото повече го хвалят по всякакви медии,толкова повече трябва да се плюе :!:


=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот stankovich » 27 окт 2011, 21:51

КУРВАТА ПАРАДИРА :!: НЕ СЕ ПРАВЕТЕ НА ОЩИПАНИ...ДА НЕ СПОМЕНАВАМ ВЛИЗАНЕТО МУ ПО БАРОВЕТЕ В СЛЪНЧЕВ БРЯГ ЛЯТОТО С ЕДНА ДУЗИНА ОХРАНА КОИТО РАЗХВЪРЛЯХА КЛИЕНТИТЕ КАТО НЯКАКВИ БОКЛУЦИ! ТОВА ПОНЕ НЕ СЪМ ГО ЧЕЛ А МИ Е РАЗКАЗАНО ОТ ОЧЕВИДЦИ НА СЛУЧКИТЕ :!: :!: :!: :!: :!: ЩЕ СЕ ВЪРНА НА МАЧА С ГРУЗИЯ ОТ ПРЕДИ ТРИ ГОДИНИ...... САМО КУРВА МОЖЕ ДА СЕ ИЗВИНИ ЗА НЕКАДЪРНОСТТА СИ СЪС СВОИТЕ СЪОТБОРНИЦИ :!: :!: :!: :!: :!: ДА НАРЕЧЕШ ХОРАТА В БЪЛГАРИЯ ХЕЙТЪРИ А ЗА АНГЛИЧАНИТЕ КОИТО ТЕ ПЛЮТ ВСЕКИ ДЕН И ДУМА НЕ ОБЕЛВАШ :!: ТОВА ЛИ ВИ Е МЪЖКОТО ПОВЕДЕНИЕ НА БЕРБАТОВ :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
ПОНЕЖЕ СЕ ЗАСЯГА СЪСТОЯНИЕТО МИ ДА ВИ ИНФОРМИРАМ ЗА ВСЕКИ СЛУЧАЙ, ЧЕ СЪМ ЮРИСТ ПО ОБРАЗОВАНИЕ И ПЕЧЕЛЯ ДОСТАТЪЧНО ЗА ДА ЖИВЕЯ ДОБРЕ И ДА МОГА ДА ПЪТУВАМ И ДА ГЛЕДАМ МАЧОВЕ НА ЛЮБИМИЯ ИНТЕР :!: НЕ МЕ ВЪЛНУВА ВЪОБЩЕ СЪСТОЯНИЕТО НА ЧОВЕК, КОЙТО СЛЕД ЕДНА ГОДИНА -ДВЕ МАКСИМУМ ЩЕ СЪНУВА САМО ТАЗИ ЗАПЛАТКА КОЯТО МУ ДАВАТ В МОМЕНТА :!: ВИЕ СИ ГОВОРЕТЕ КАКВОТО ИСКАТЕ И ЩЕ ПЛЮЯ ПО КУРВАТА ДИМИТРИНКА ЗАЩОТО Е ТАКЪВ.....ГНУСНА И ДОЛНА ПАЧАВРА :!: ЕБАЛ СЪМ МУ МАЙКАТА :!:
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот 8 » 27 окт 2011, 21:55

bogdan34 написа:Вашето желание е заповед за мен. :qipab:


:qipag: :qipag: :qipag:

Погнахме франсетата :qipae: (малко отдих за сектата).
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Delija » 27 окт 2011, 21:59

Al написа:Това е съвсем друга тема. Абсолюто нереални пари взимат футболистите. Сега някой ще почне да обяснява как благодарение на тях се генерират много приходи и т.н. Но това не променя мнението ми.


Генерират огромни приходи играчи като Кристияно Роналдо, Лионел Меси, Шави Ернандес, Андрес Иниеста, Робин Ван Перси, Уейн Рууни и т.н., те наистина заслужават парите си. Но един Бербатов никога не е генерирал някакви сериозни приходи с представянето си....

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот 8 » 27 окт 2011, 22:29

Дрън-дрън заслужават. Не може един финт на Меси да се равнява на лекарството срещу едрата шарка, която е била като бич за населението и от тук чудовищната разлика в заплащането е неоправдана.
Освен това тези чисто икономически зависимости на които предполагам се опираш (има голяма търсене :arrow: има много пари) вървят при специфичен случай........който не се постига икономически, а войнствено, териториално, колониално или нещо от сорта.

За финал няма човек, който е пълна независима величина на фона на цялото население. От тук трябва да има малко или много съобразяване с човечеството.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Delija » 27 окт 2011, 22:36

Само, че тоя финт на Меси докарва много пари, реално той заработва дори малка част от това, което е генерирал.

п.п.: дреме ми на кура за лекарството срещу едра шарка, живеем в пазарна икономика, тук си има закони, ако не ти харесват, бЕгай в Северна Корея.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот 8 » 27 окт 2011, 23:08

Капитализмът (и пазарната ти икономика) е мъртъв строй и е въпрос на време да му бъде произнесена присъдата. Последното потвърждение от вчера с помощта за Гърция. На практика с виртуални пари (капиталистически измислици) се увеличиха извънредните фондове.

В една затворена система няма независима държава (просто защото не може да има всичко на своя територия), но понеже системата е отворена и позволява доливания (примерно нямаш петрол, имаш послушници в Саудитска Арабия или ако трябва водиш войни срещу Садам или Кадафи и си доливаш това което нямаш), та това външно доливане (но нищо не се губи на този свят, за друг това е "изливане"-гледай сега либийците какво ги чака при "демокрацията" :qipag: -дотук бяха по-добре от нас съдейки по простия факт, че от тук натам ходеха хора да работят, както и имаха безплатно образование и здравеопазване), та това доливане ПОЗВОЛЯВА ДА СИ ИЗГРАДИШ НЕЩО ЧАСТИЧНО, НА ОПРЕДЕЛЕНА ТЕРИТОРИЯ, КАТО ОСТРОВ В МОРЕТО В КОЕТО ДА ВАЖАТ ТЕЗИ ПРИКАЗНИ НЕЩА на които като наивник вярваш. Пазарна икономика, голям интерес, големи пари и т.н. Става защото липсата (пак казвам-няма уникална държава с всичко) се заглажда от отвън. Обикновено там хората са роби (без права, като в България) и това позволява заглажданията на несъвършенствата при богатите. Да, Шави ще си прави финтове тук за милиони, но и да, трябва да ги има онези хиляди деца в Азия шиещи топки на 9-10 годишна възраст за 1-2 долара на ден. Фактически това което се говори за честност, пазарна икономика, принципи и т.н. всъщност си го има, но е за има-няма 5-10% от хората. Другите трябва непрекъснато да подхранват перфектната система попълващи постоянно появяващите се дупки. В такава изкуствена среда (щото тя няма как да съществува за всички) естествено, че настъпва гъдела на забавленията (да си риткаш топката правейки финтове и да получаваш за това милиони).
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Delija » 27 окт 2011, 23:22

Чудесно, набих си две чикии само докато четох този уникален труд, който си произвел.... дори и за трета имам желание. :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот 8 » 27 окт 2011, 23:34

Ми кво чакаш?
Ако си цесекар бъди докрай!

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот blazev1992 » 27 окт 2011, 23:44

Казуса написа:Хейтърството е взъзникнало много преди Вилката... и също като него не заслужава да му се обръща внимание.

И ти тотално ебаваш езика. #-o Какво ти пречи да използваш българска дума, ами трябва да вкараш подобна, която дори звучи грозно.Направо си алфатараски фудул. :lol: :lol:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот VILIO » 28 окт 2011, 04:51

Стига капиталистически мъдрости :qipag: . Живота на хората е по-важен.
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Казуса » 28 окт 2011, 19:38

blazev1992 написа:
Казуса написа:Хейтърството е взъзникнало много преди Вилката... и също като него не заслужава да му се обръща внимание.

И ти тотално ебаваш езика. #-o Какво ти пречи да използваш българска дума, ами трябва да вкараш подобна, която дори звучи грозно.Направо си алфатараски фудул. :lol: :lol:

Аз просто използвам богатството на българския език, което богатство се дължи и на чуждиците. Думата "хейтър" има своя собствена семантика, която именно търсех в случая.
Alles klar?
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Delija » 28 окт 2011, 21:30

8 написа:Ми кво чакаш?


Хич и не чаках, набих си я злобно и си мислех за теб същевременно. :qipbp:


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта

cron